NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Geschichte der deutschen Litteratur von den ältesten Zeiten bis zur Gegenwart. Mit 126 Abbildungen im Text, 25 Tafeln in Farbendruck, 2 Buchdruck- und 32 Faksimile-Beilagen [dějiny německé literatury]
Vogt, Friedrich - Koch, Max
Leipzig - Wien: Bibliographisches Institut 1897, polokožená vazba s titulem na hřbetu, X+760 stran s ilustracemi a přílohami, 4° (18,5 x 26 cm)
desky odřené, kapitálky potrhané, uvnitř nepatrně zahnědlá, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Die Landesvertretung der Markgrafschaft Mähren vom Inslebentreten der Verfassung vom 26. Februar 1861 bis zum Jahre 1884 [Makrabství moravské, moravská zemská správa, Moravský zemský sněm  moravští zemští hejtmané, dějiny správy]
Vodnařík, Eduard (ed.)
Brünn [Brno]: Druck der mähr. Actienbuchdruckerei – Selbstverlag des Verfassers 1884.
Obálka zahnědlá a potrhaná, papír vzhledem ke stáří zahnědlý a lehce skvrnitý, první tabule (schéma zasedacího sálu Moravského zemského sněmu z roku 1884) potrhaná, dolní okraj stránek otlačený, vzhle
750Kč
Bez daně: 750Kč
Katalog der Gemälde-Sammlung der kgl. Älteren Pinakothek in München. Mit einer historischen Einleitung von Franz von Reber. Illustrierte Ausgabe. Vollständige amtliche Ausgabe [katalog, museum, obrazy]
Reber, Franz von
München: Verlagsanstalt für Kunst und Wissenschaft vormals Friedrich Bruckmann [90. léta 19. stol.], zdobená celoplátěná vazba, červená ořízka, zdobené předsádky, XXVII+297 stran s četnými ilustracemi
zadní deska poskvrněná, papír předsádky prasklý, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Die Krönungskleinodien des böhmischen Königreiches [korunovační klenoty]
Cibulka, Josef
Prag: Odeon 1969, brož., 106 s., 12° (10,5 x 15,5 cm)
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vielerlei Kartoffelspeisen [pokrmy z brambor, "bramborová" kuchařka, recepty, brambory]
Sixt-Heyn, Irmgart
München: Verlag Carl Gerber 1942.
Dobrý stav. Desky mírně zašpiněné, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jüdische Selbstbekenntnisse ["Židovské vyznání"; antisemitismus; židé; propaganda]
Leipzig: Hammer Verlag 1920, pevná poloplátěná vazba, 31 s., 8° (14,5 x 20,5 cm)
Dobrý stav; na deskách štítek se signaturou, na dvou stranách signatury či razítka.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Die Bedeutung der Bürgschaftsgenossenschaften für das Kreditwesen [= Schriften für gewerbliches Kredit-, Bürgschafts- und Treuhandwesen; Heft 4]	[ekonomika, půjčky, Švýcarsko]
Fischbacher, J.
St. Gallen: Ostschweizerische Bürgschafts- und Treuhandgenossenschaft für Handwerk und Detailhandel 1945, pův. sešit, 21 stran, 8° (15 x 21 cm)
signatura na přední desce, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Monatliche Beyträge zur Bildung und Unterhaltung des Bürgers und Landmanns, sv. 1, 1784 [pražský časopis; osvícenství; historie; dějiny; 18. století; Kolčavka; Libeň]
Franz Anton Steinsky [František Antonín Steinský] (ed.)
Prag [Praha]: Wolfgang Gerle 1784, váz., [10]+576 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Dobrý stav; desky poněkud opotřebované, rohy desek mírně naražené, z přední předsádky část na přídeští vyříznuta, přední volná předsádka zcela chybí, na rubu titulního listu a několika závěrečných str
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Lehrbuch der Harmonie [hudba, učebnice]
Richter, Ernst Friedrich (ed.)
Leipzig: Verlag von Breitkopf & Härtel 1902, pův. brož, XII+226 stran, 4° (15,5 x 23,5 cm)
na hřbetu přelepeno papírem, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Christoph von Hellwig's neu bearbeiteter hundertjähriger Haus-Kalender [stoletý domácí kalendář na léta 1801-1901, hospodářství, domácnost]
Hellwig, Christoph von
Graz: Franz Xav. Miller, Buchhändler bey Allerheiligen [1801]. 2. Auflage.
Desky nepatrně odřené, chybí titulní ilustrace, chybí také poslední kapitola č. VII (léčba některých lidských onemocnění) - tj. strany 247-252, okraje stran seříznuté, část titulní strany (s nakladate
750Kč
Bez daně: 750Kč
Böhmen ist überall [Johannes Urzidil; bibliografie; biografie; Pražský kruh; pražská německá literatura]
Schiffkorn, Aldemar (ed.)
Linz: Edition Grenzgänger 1999, brož., 309 s., 8° (15,5 x 21,5 cm)
Vynikající stav; přebal nepatrně opotřebovaný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Chemisch-technisches Lexikon [chemicko-technický lexikon, vazba kůže]
Bersch, Josef (ed.)
Wien - Leipzig: A. Hartleben's Verlag, polokožená vazba s ražbou na hřbetu, zdobené desky, mramorovaná ořízka a zdobené předsádky, [VIII]+951 stran s četnými dřevoryty, 4° (18 x 25,5 cm), jazyk: němec
okraje desek poněkud odřené, razítko na titulním listu, uvnitř jinak čistá, celkově dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Honoré Daumier. Lithographien: 1861-1872  [dějiny umění, grafika, karikatury, francouzský realismus]
Fuchs, Eduard (ed.)
München: Albert Langen.
Desky zašpiněné, světlá skvrna na předních deskách, titulní strana a strany textu skvrnité, tabule s reprodukcemi na okrajích zahnědlé, tabule 46-49 mají ohnutý dolní roh (jen okraj, nezasahuje do rep
380Kč
Bez daně: 380Kč
Abhandlung von der Färberröthe worinnen sowohl von dem Bau, als von der Zubereitung derselben ausfürliche Anweisung gegeben wird [zahradnictví; botanika; 18. století]
Miller, Philipp [Philip]
Nürnberg: Felsseckerische Buchhandlung 1776, váz., 68 s., 3 tabule, 12° (10 x 16,5 cm)
Desky silně opotřebované, rohy naražené a odřené, předsádky odlepené od desek, tabule s rytinami oddělené (ale bez poškození); dobrý stav.
3 100Kč
Bez daně: 3 100Kč
Die Böhmische Frage. Das Programm der staatsrechtlichen Partei aus dem Jahre 1899 [Česká otázka; české státní právo, politika, politický program, České království, Rakousko-Uhersko]
Sternberg, Adalbert [Vojtěch Václav]
Prag: im Selbstverlag des Autors 1904. Das Programm der staatsrechtlichen Partei bildet den Anhang dieser Publikation.
Desky trochu zašpiněné, rohy lehce ohnuté, hřbet natržený, razítka knihkupce na přední straně desek, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, dolní roh několika stránek v předu ohnutý, stránky dosud nerozřez
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Die Versandgeschäfte in Deutschland. Dritte, vollständig umgearbeitete und erweiterte Auflage des Sonderhefts 39 [= Schriften des Instituts für Konjunkturforschung; Sonderheft 47] [zásilkový prodej, ekonomika, Třetí říše]
Nieschlag, Robert
Berlin: Hanseatische Verlagsanstalt Hamburg 1939, pův. brož., 110 stran, 4° (16 x 23 cm)
okraje poněkud odřené, podpis majitele na titulu, nepatrně zahnědlé stránky, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021