NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin: S. Fischer Verlag 1961, pův. brož., 640 stran, 8° (13,5 x 20,5 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, nepatrně vyšisované okraje stránek, uvnitř jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Alfred Kröner Verlag 1922, váz., [6]+441 s., 12° (11,5 x 17 cm)
Desky mírně opotřebované, stránky zažloutlé, vrchní ořízka poněkud ztmavlá; dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
München: Braun & Schneider, pův. brož, 200 stran s četnými ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
přední desky odřené a potrhané, zadní desky a hřbet chybí, vazba zpřetrhaná, okraje stránek ušpiněné, uvnitř jinak čistá
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1917, pův. kartonová vazba, 123 stran, 8° (15 x 21,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Wien: In Commission bey Geistinger 1816, pův. interimní brož., 245 stran, 8° (13 x 22 cm)
zevně poněkud ušpiněná a odřená, malé signaturní štitky na přední desce a hřbetu, list předsádky zřejmě chybí, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
960Kč
Bez daně: 960Kč
Bez daně: 960Kč
Leipzig: Insel-Verlag, s. a., 63+[1] s., 12° (12,5 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované a vybledlé; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: F. E. Bilz Verlag 1922, poloplátěná vazba s obrázkem na přední desce, zdobené předsádky, 344; 263; 28 stran + 20 barevných map jako příloha, 4° (19 x 27 cm)
okraje desek a hřbet natržený a odřený, stránky zahnědlé a s vyšisovanými okraji, několik listů vytržených z vazby, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Hohenelbe [Vrchlabí]: Verlag des Ausschusses der Heimatkunde 1915, váz., [2]+413+[1] s., 33 tabulí, 2 mapy, 8° (15 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; plátno mírně opotřebované, na hřbetu vybledlé a se zbytky papírového štítku, na přední předsádce a rytém titulu je razítko vlastníka (z Mostku u Trutnova), jedna mapa má jedno větší
4 990Kč
Bez daně: 4 990Kč
Bez daně: 4 990Kč
Wien: Verlag des Vereins 1905, komplet 52 čísel s obsahem, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, XXII+732 stran textu s ilustracemi, tabulemi a 136 stran Literaturblatt, 2°
hrany desek a hřbet nepatrně odřené, pozn. tužkou na titulu, občas otisky prstů, celkově velmi dobrý stav
1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Tübingen: Verlag von J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1911, pevná poloplátěná vazba, IV+497 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; desky jsou trochu opotřebované, na přídeští a předsádce jsou exlibris, na titulní straně je razítko z knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brünn [Brno]: Václav Kovanda 1934, neváz., 8 s., 4° (20,5 x 26 cm)
Velmi dobrý stav; stránky mírně zažloutlé, na okrajích mírně ohnuté.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Leipzig: Verlag von Otto Wigand 1854, polokožená vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky a ořízka, VII+376 stran s ilustracemi, 8° (13,5 x 20 cm)
okraje desek poněkud odřené, uvnitř občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Pahl-Rugenstein Verlag, Köln 1982.
Dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Dortmund: Forschungsstelle Ostmitteleuropa 1988, brožovaná, 255 s., 8° (15,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; ořízka trochu zašlá, s drobnými žlutými skvrnkami.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Moskau - Leningrad: Verlagsgenossenschaft ausländischer Arbeiter in der UdSSR 1935, brož., 63 s., 8° (13 x 19 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a ztmavlá, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří, knižní blok se odlepuje od obálky.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Berlin: 1931, váz., 24+1450 s., 4° (21,5 x 29 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, ořízka a stránky zažloutlé.
3 490Kč
Bez daně: 3 490Kč
Bez daně: 3 490Kč
Zobrazeny položky 2721 až 2736 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Panorama des zeitgenössischen Denkens. 16. bis 17. Tausend [myšlení, přehled, filozofie] Panorama des zeitgenössischen Denkens. 16. bis 17. Tausend [myšlení, přehled, filozofie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/747035-panorama-des-zeitgenossis-17518875221-1024x1024.jpg)
![In der Sommerfrische. ... [vtipy, humor, dovolená] In der Sommerfrische. ... [vtipy, humor, dovolená]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/702094-in-der-sommerfrische-vtip-16993642371-1024x1024.jpg)
![Der ewige Jude. Aus dem Flämischen übertragen von Anton Kippenberg [Věčný žid, romám, židovství] Der ewige Jude. Aus dem Flämischen übertragen von Anton Kippenberg [Věčný žid, romám, židovství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/742256-der-ewige-jude-aus-dem-fl-17453254231-1024x1024.jpg)
![Johann Gottfried von Herder's sämmtliche Werke; Achtzehnter Theil: Zur schönen Literatur und Kunst. Vierter Theil [apart, staré tisky, německá literatura] Johann Gottfried von Herder's sämmtliche Werke; Achtzehnter Theil: Zur schönen Literatur und Kunst. Vierter Theil [apart, staré tisky, německá literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768905-johann-gottfried-von-herd-17805731771-1024x1024.jpg)
![Portugiesische Briefe. Die Briefe der Marianna Alcoforado. Übertragen von Rainer Maria Rilke [= Insel-Bücherei; 74] ["Portugalské listy"] Portugiesische Briefe. Die Briefe der Marianna Alcoforado. Übertragen von Rainer Maria Rilke [= Insel-Bücherei; 74] ["Portugalské listy"]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/594255-portugiesische-briefe-die-16182223651-1024x1024.jpg)
![Die Entwicklung der Kultur durch alle Zeite. Illustrierte Kultur- und Sittengeschichte der Menschheit … [kulturní dějiny, dějiny mravů] Die Entwicklung der Kultur durch alle Zeite. Illustrierte Kultur- und Sittengeschichte der Menschheit … [kulturní dějiny, dějiny mravů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/693099-die-entwicklung-der-kultu-16867452301-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift des österreichischen Ingenieur- und Architekten-Vereins, siebenundfünfzigster (57.) Jahrgang. ... [architektura, inženýrství, Rakousko-Uhersko] Zeitschrift des österreichischen Ingenieur- und Architekten-Vereins, siebenundfünfzigster (57.) Jahrgang. ... [architektura, inženýrství, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763964-zeitschrift-des-osterreic-17747903341-1024x1024.jpg)
![Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 18 [exil; Rakousko; sociální demokracie] Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 18 [exil; Rakousko; sociální demokracie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/724478-arbeiter-zeitung-organ-de-17256123091-1024x1024.jpg)
![Die Landwirthschaft und ihr Einfluß auf das sociale und materielle Wohl der Staaten und Völker. ... [vazba kůže, zemědělství, národní hospodářství] Die Landwirthschaft und ihr Einfluß auf das sociale und materielle Wohl der Staaten und Völker. ... [vazba kůže, zemědělství, národní hospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/758817-die-landwirthschaft-und-i-17679584761-1024x1024.jpg)

![Das östliche Europa als pädagogisches und wissenschaftliches Anliegen [východní Evropa; Polsko; Německo; Poláci] Das östliche Europa als pädagogisches und wissenschaftliches Anliegen [východní Evropa; Polsko; Německo; Poláci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679039-das-ostliche-europa-als-p-16708585441-1024x1024.jpg)
![Die revolutionäre Bewegung in den kolonialen und halbkolonialen Ländern [1935; Čína; komunismus; kolonialismus] Die revolutionäre Bewegung in den kolonialen und halbkolonialen Ländern [1935; Čína; komunismus; kolonialismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717440-die-revolutionare-bewegun-17164510511-1024x1024.jpg)