NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nordhausen am Harz: Heinrich Killinger Verlagsgesellschaft [1931]. Dritte überarbeitete und ergänzte Auflage.
Desky opotřebené - zašpiněné, na hranách odřené a na hřbetu na několika místech naprasklé, ořízka a okraje stran zahnědlé, některé strany mírně skvrnité, jinak uvnitř v pořádku, celkově dobrý stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Praha: Aventinum 1994.
Slušný stav. Desky na dolním rohu otlačené, přední i zadní desky naražené (viditelné i na poslední ilustrované straně, nalepené z vnitřní strany zadních desek), jinak uvnitř v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Dorpat: Tartu 1926 (1925), pův. brož, [VI]+204 stran+XIII tabulí., s četnými vyobrazeními v textu, 4° (17 x 23,5 cm), jazyk: německy
desky chybí, patitul ušpiněný, stránky průběžně zahnědlé, okraje vyšisované, vazba místy potrhaná, celkově dobrý stav
736Kč
Bez daně: 736Kč
Bez daně: 736Kč
Prag: J. G. Calve 1907, brož., VI+135 s., 20 tabulí, 8° (15 x 24 cm)
Uspokojivý stav; obálka zažloutlá, opotřebovaná, s velkou ztrátou na hřbetu, knižní blok rozpadlý na několik částí, na titulním listu jsou setřená razítka knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2006, pův. brož., 176 stran s 86 barevnými a čb. vyobrazeními, 14 x 21 cm, jazyk: německy
výborný stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Brno (Brünn): Othmar Widhalm 1936, brož., 116 s., 8° (15 x 21 cm)
Nerozřezáno, obálka opotřebovaná a mírně zažloutlá, stránky zažloutlé, hřbet prasklý; dobrý stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Köln: Universität zu Köln 1995, pův. brož, 143 stran, 8° (14 x 20 cm)
jako nová, výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Halle (Saale): Verlag von Max Niemeyer 1921, poloplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, IV+211 stran, 8° (13 x 18 cm)
desky poněkud zahnědlé, hřbet odřený, stránky zahnědlé, četné poznámky tužkou a pastelkou, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Freiburg im Breisgau: Herder & Co. G.m.b.H. 1933, modrá celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, XXX+515 stran, 4° (17 x 24 cm), jazyk: německy
desky mírně ohmatané, signatura na přední desce, razítko na titulní straně, jinak čistá, celkově dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Heidelberg: Melliand Textilberichte 1936, pův. brož, 92 stran s četnými ilustracemi a reklamou, 4° (23,5 x 29,5 cm)
hřbet odřený, zaprášené, okraje stránek vyšisované, jinak čistá, celkově ale dobrý stav
590Kč
Bez daně: 590Kč
Bez daně: 590Kč
Berlin - Leipzig - Stuttgart - Wien: Deutsches Verlagshaus Bong & Co. [30. léta], celoplátěná vazba s titulem na přední desce, 63 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (15,5 x 23 cm)
zevně poněkud ušpiněná, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien-Leipzig: Manz-Verlag 1923.
Desky trochu odřené, kůže na obou okrajích hřbetu na několika místech natržená, uvnitř zcela v pořádku - velmi pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
[= Schriftenreihe der Kommission der Historiker der DDR und CSR; Band 3] [ekonomické a politické problémy ve vztazích mezi východní a západní Evropou od 17. století do přítomnosti], Berlin: Rütten &am
obálka potrhaná a odřená na krajích, uvnitř trochu zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Wien: Heim-Verlag 1928, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 318 stran, 8° (12,5 x 18 cm)
desky poskvrněné, dolní rohy stránek zvlněné, jinak čistá, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien - Prag: Franz Haas 1801, 3 sv., kartonová vazba se štítky na hřbetu, XXXII+403; 444; IV+483 stran, každý s rytým frontispisem a titulní stránkou, 8° (12,5 x 19 cm)
desky poněkud odřené, občas hnědé skvrny, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Heidelberg: Kurpfälzisches Museum der Stadt Heidelberg, Heidelberger Kunstverein 1992.
Okraje stránek lehce zažloutlé, titulní list a strany 5/6 uvolněné z vazby, jinak v pořádku. Ještě dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 4113 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Zur Archäologie Eestis. II. Von 500 bis etwa 1250 n. Chr. [= Acta et commentationes Universitates Dorpatensis ; B, humaniora VIII] archeologie, Estonsko Zur Archäologie Eestis. II. Von 500 bis etwa 1250 n. Chr. [= Acta et commentationes Universitates Dorpatensis ; B, humaniora VIII] archeologie, Estonsko](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/674547-zur-archaologie-eestis-ii-16650504001-1024x1024.jpg)
![Die Beziehungen zwischen Heimarbeit und Boden [Sudety; průmysl; výroba; mapy; ekonomika; hospodářství] Die Beziehungen zwischen Heimarbeit und Boden [Sudety; průmysl; výroba; mapy; ekonomika; hospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714768-die-beziehungen-zwischen--17137875771-1024x1024.jpg)
![Detracta larva juris naturae [Obsahuje tři studie o barokní malbě: malíř Václav Vavřinec Reiner, Felix Anton Scheffler; Břevnovský klášter, výmalba klášterní knihovny] Studien zu einer Skizze W. Reiners und zur Dekoration der Klosterbibliothek in Brevnov Detracta larva juris naturae [Obsahuje tři studie o barokní malbě: malíř Václav Vavřinec Reiner, Felix Anton Scheffler; Břevnovský klášter, výmalba klášterní knihovny] Studien zu einer Skizze W. Reiners und zur Dekoration der Klosterbibliothek in Brevnov](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/496039-detracta-larva-juris-natu-14909644561-1024x1024.jpg)
![Auf welcher Grundlage können Ingvar Sigurdsson's, Des Isländers "Auf zum Weltreich" Und Kňaz Ján Maliarik's, Des Slovaken "Ganz-Erden-Universal-Staat" Versöhnt Werden??... [pacifismus; křesťanství] Auf welcher Grundlage können Ingvar Sigurdsson's, Des Isländers "Auf zum Weltreich" Und Kňaz Ján Maliarik's, Des Slovaken "Ganz-Erden-Universal-Staat" Versöhnt Werden??... [pacifismus; křesťanství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/656325-auf-welcher-grundlage-kon-16466575461-1024x1024.jpg)
![30 Jahre Institut für Musikalische Volkskunde 1964-1994 [musikologie, hudební věda, etnografie] 30 Jahre Institut für Musikalische Volkskunde 1964-1994 [musikologie, hudební věda, etnografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/707500-30-jahre-institut-fur-mus-17053219941-1024x1024.jpg)
![Die Gedichte Walthers von der Vogelweide. Fünfte Auflage [poezie, minnesang, střední horní němčina, středověk] Die Gedichte Walthers von der Vogelweide. Fünfte Auflage [poezie, minnesang, střední horní němčina, středověk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746050-die-gedichte-walthers-von-17503399831-1024x1024.jpg)
![Kirchengeschichte IV/2: Die Kirche im Zeitalter des Individualismus. 1648 bis zur Gegenwart [církevní dějiny] HOL Kirchengeschichte IV/2: Die Kirche im Zeitalter des Individualismus. 1648 bis zur Gegenwart [církevní dějiny] HOL](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/605759-kirchengeschichte-iv-2-di-16286800881-1024x1024.jpg)
![Melliand Textilberichte; XVII. Band, Lieferung 10, Oktober 1936 [časopis, textil, textilní industrie] Melliand Textilberichte; XVII. Band, Lieferung 10, Oktober 1936 [časopis, textil, textilní industrie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/698719-melliand-textilberichte-x-16956475411-1024x1024.jpg)
![Kalte Küche - der Stolz der Hausfrau. Mit zahlreichen Bunttrafeln. 1. Teil Vorspeisen (Hors-d'oeuvres) und Familien-Platten; 2. Teil Süßspeisen und Getränke. 10. durchgesehene Auflage [kuchařka, studená kuchyň] Kalte Küche - der Stolz der Hausfrau. Mit zahlreichen Bunttrafeln. 1. Teil Vorspeisen (Hors-d'oeuvres) und Familien-Platten; 2. Teil Süßspeisen und Getränke. 10. durchgesehene Auflage [kuchařka, studená kuchyň]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/737920-kalte-kuche-der-stolz-der-17406577661-1024x1024.jpg)

![Verlorene Stunden [erotika, romány, renesance] Verlorene Stunden [erotika, romány, renesance]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/688070-verlorene-stunden-erotika-16819833801-1024x1024.jpg)
![Cornelius Tacitus sämmtliche Werke. Übersetzt von D. Carl Friedrich Bahrdt. Erster - Dritter Band. Zweyte Auflage [sebrané spisy, životopisy, překlad, latina] Cornelius Tacitus sämmtliche Werke. Übersetzt von D. Carl Friedrich Bahrdt. Erster - Dritter Band. Zweyte Auflage [sebrané spisy, životopisy, překlad, latina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/728591-cornelius-tacitus-sammtli-17304577771-1024x1024.jpg)