NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag: Karl Kreibich 1936, váz., 128 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; na předsádce jsou razítka a signatury, další razítka knihovny jsou na jedné obálce a jedné straně, původní obálky trochu opotřebované, zažloutlé a mírně ořezané, stránky zažloutlé, na strá
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Stuttgart: Deutsche Verlags-Anstalt GmbH 1979, pův. brož., strany 471-682, 8° (16 x 23,5 cm)
nálepka na deskách, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Akademie-Verlag 1964, pův. brož, 172, sloupků, velké 4° (21 x 29,5 cm)
zevně poskvrněné, uvnitř poněkud zahnědlé/vyšisované okraje, jinak čisté
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Verlag von Karl Baedeker 1909, pův. celoplátěná vazba se slepotiskem a zlacenou ražbou, mramorovaná ořízka, XXVI+446 stran s přílohami, 12° (11,5 x 16 cm)
desky poněkud otlučené, u hřbetu natržené, okraje stránek ohmatané, některé mapy nepatrně natržené, celkově ale dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Stuttgart, Motorbuch Verlag 1991, 3. vydání
840Kč
Bez daně: 840Kč
Bez daně: 840Kč
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2011, brož., 319 s., 4° (24 x 32 cm)
Hřbet velmi mírně zkosený; velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Görlitz: Verlag für Sippenforschung und Wappenkunde C. A. Starke 1940; 1941; 1943, celoplátěné vazby s titulem na přední desce a hřbetu, VIII+248+A 56+B 44+N XXII; VIII+226+A 51+B 42+N XXIV; VIII+226+
všechny svazky zespod poškozené vodou, zvlněné stránky a neslepené, průběžně zahnědlé celkově ještě ale použitelný stav
1 220Kč
Bez daně: 1 220Kč
Bez daně: 1 220Kč
Ratingen - Kastellaun - Düsseldorf: Aloys Henn Verlag 1972, pův. brož., 91 stran, 8° (14,5 x 21 cm)
jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Insel-Verlag, s. a. [před 1940], váz., 57+[3] s., 12° (12 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované, štítky zažloutlé, předsádky a některé stránky s drobnými hnědými skvrnkami, na předním přídeští perem vepsané věnování (či podpis); dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Reichenberg: Lehrerverein des Bezirkes und Verein für Heimatkunde des Jeschken-Iser-Gaues 1938, váz., 440 s., 17 tabulí, 4° (18 x 25,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované, dva rohy desek trochu naražené, malé žluté skvrnky na pár stranách.
3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Berlin: Verlag Franz Vahlen 1941, pův. brož, XII+188 stran, 8° (14,5 x 21,5 cm)
zevně a uvnitř vyšisované okraje, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brünn: Verlagsgewölbe des k. k. Schulbücher-Verschleißes in der Normal-Hauptschule 1813, pův. polokožená vazba s mramorovanými deskami, [XX]+365 stran, 8° (11 x 19 cm)
desky odřené, horní roh titulu odřený, na některých stranách otisky prstů, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Archeologické studijní materiály 9, 1970. Praha: Archeologický ústav ČSAV Praha 1970. Interní tisk Archeologického ústavu ČSAV, vytištěno jako rukopis ke studijním účelům.
Pěkný stav, pouze na předních deskách je škrábanec, jinak bez poškození.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Wien: Reinhold Verlag 1934, brož., 65 s., 8° (12,5 x 18 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, se třemi natištěnými signaturami, na titulní straně jsou další signatury a razítka knihoven, na pár stránkách jsou zatržení tužkou.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Prestel, 2010.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zürich: Buchclub Ex Libris 1988, vázaná, s. 575, 8° (13 x 21 cm)
Jako nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Der Funke, roč. 1, 1936, č. 3-6 [časopis; KSČ; Komunistická strana Československa; marxismus; komunismus] Der Funke, roč. 1, 1936, č. 3-6 [časopis; KSČ; Komunistická strana Československa; marxismus; komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717951-der-funke-roc-1-1936-c-3--17173988831-1024x1024.jpg)
![Vierteljahreshefte für Zeitgeschichte; 27. Jahrgang 1979, 4. Heft, Oktober [historie, historiografie] Vierteljahreshefte für Zeitgeschichte; 27. Jahrgang 1979, 4. Heft, Oktober [historie, historiografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755236-vierteljahreshefte-fur-ze-17622519831-1024x1024.jpg)
![Demos. Ethnographische und folkloristische Informationen; 5/1 (1964) [časopis, etnografie, folkloristika] Demos. Ethnographische und folkloristische Informationen; 5/1 (1964) [časopis, etnografie, folkloristika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711431-demos-ethnographische-und-17096453881-1024x1024.jpg)
![Deutschland in einem Bande. Kurzes Reisehandbuch. Mit 19 Karten und 67 Plänen. Zweite Auflage [Německo, průvodce, bedekr] Deutschland in einem Bande. Kurzes Reisehandbuch. Mit 19 Karten und 67 Plänen. Zweite Auflage [Německo, průvodce, bedekr]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/748143-deutschland-in-einem-band-17531030481-1024x1024.jpg)

![Der Herold für Geschlechter-, Wappen- und Siegelkunde. Neue Folge der Vierteljahrschrift des Herold. Svazky 1-3 (1940, 1941, 1943) [časopis, heraldika, znaky, genealogie] Der Herold für Geschlechter-, Wappen- und Siegelkunde. Neue Folge der Vierteljahrschrift des Herold. Svazky 1-3 (1940, 1941, 1943) [časopis, heraldika, znaky, genealogie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/702507-der-herold-fur-geschlecht-17000591451-1024x1024.jpg)
![Pädagogik und Politik. Comenius-Colloquium Bochum 1970 [= Veröffentlichungen der Comeniusforschungsstelle im Institut für Pädagogik der Ruhr-Universität Bochum; Nr. 1] [pedagogika, politika, Komenius] Pädagogik und Politik. Comenius-Colloquium Bochum 1970 [= Veröffentlichungen der Comeniusforschungsstelle im Institut für Pädagogik der Ruhr-Universität Bochum; Nr. 1] [pedagogika, politika, Komenius]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/743162-padagogik-und-politik-com-17465345421-1024x1024.jpg)
![Hutten der Deutsche. Gedichte - Aus der Türkenrede - Arminius [= Insel-Bücherei; 526] [básně; reformace; Turci; historie; dějiny] Hutten der Deutsche. Gedichte - Aus der Türkenrede - Arminius [= Insel-Bücherei; 526] [básně; reformace; Turci; historie; dějiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/595289-hutten-der-deutsche-gedic-16191715361-1024x1024.jpg)
![Dividendenabgabeverordnung. Dividendenbeschränkung, Kapitalberichtigung. Kommentar [= Vahlens gelbe Hefte] [dividendy, účetnictví, ekonomika] Dividendenabgabeverordnung. Dividendenbeschränkung, Kapitalberichtigung. Kommentar [= Vahlens gelbe Hefte] [dividendy, účetnictví, ekonomika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/731773-dividendenabgabeverordnun-17338451811-1024x1024.jpg)
![Theoretisch-praktische Rechenkunst zum Gebrauche der Lehrer und Schüler [učebnice, matematika, staré tisky, vazba kůže] Theoretisch-praktische Rechenkunst zum Gebrauche der Lehrer und Schüler [učebnice, matematika, staré tisky, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764825-theoretisch-praktische-re-17757322161-1024x1024.jpg)
![Das Brandgräberfeld der jüngeren römischen Kaiserzeit von Pňov. [Žárové pohřebiště z mladší doby římské v Pňově, okres Kolín; Nj verze, archeologický výzkum] Das Brandgräberfeld der jüngeren römischen Kaiserzeit von Pňov. [Žárové pohřebiště z mladší doby římské v Pňově, okres Kolín; Nj verze, archeologický výzkum]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/684092-das-brandgraberfeld-der-j-16766313891-1024x1024.jpg)
![Faschismus und Nationalsozialismus [Fašismus a národní socialismus, 1934; nacismus; ideologie; Mussolini; Hitler] Faschismus und Nationalsozialismus [Fašismus a národní socialismus, 1934; nacismus; ideologie; Mussolini; Hitler]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/759993-faschismus-und-nationalso-17689192951-1024x1024.jpg)
![Erinnerungen und Gedanken. Eine Jugend in Deutschland ["Vzpomínky a myšlenky"; paměti; autobiografie] Erinnerungen und Gedanken. Eine Jugend in Deutschland ["Vzpomínky a myšlenky"; paměti; autobiografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679527-erinnerungen-und-gedanken-16789722881-1024x1024.jpg)