NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Oeuvre lyrique = Das lyrische Werk I-II [francouzská poezie; poesie; básně]
Cassou, Jean
St. Gallen: Erker-Verlag 1971, váz., 461 s., 8° (13 x 21 cm)
Vynikající stav; přebaly jen mírně opotřebované.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zeitschrift für bildende Kunst. Mit dem Beiblatt Kunst-Chronik. Achter Band 1873 [umění, časopis, 19. století, vazba kůže]
Lützow, Carl von (ed.)
Leipzig: Verlag von E. A. Seemann 1873, polokožená vazba s titulem na hřbetu, 384 stran + 822 sloupků přílohy, s četnými rytinami, 4° (20,5 x 28,5 cm)
desky silněji odřené, titulní list a obsah chybí, některé stránky s otisky prstů, vazba částečně uvolněná, jinak čistá, celkově dobrý stav
860Kč
Bez daně: 860Kč
1909-1925 Kubismus in Prag. Malerei, Skulptur, Kunstgewerbe, Architektur [český kubismus, pražský kubismus, dějiny umění a architektury, užité umění, umělecké řemeslo, sochařství, katalog výstavy]
Švestka, Jiří - Vlček, Tomáš - Liška, Pavel (eds.)
Stuttgart: Verlag Gerd Hatje 1991.
Dobrý stav. Desky trochu zašpiněné a na okrajích zažloutlé, ořízka mírně zaprášená, uvnitř v pořádku - velmi pěkně zachovalá.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Die Überlieferung der „Schutzschrift“ des Hermann Samuel Reimarus [bibliká kritika, exegeze, filosofie, teologie, německé osvícenství]
Brandl, Benedict
Pilsen (Plzeň): im Selbstverlag, gedruckt von Carl Maasch (Karl Nieder), 1907.
Obálka i stránky zahnědlé, obálka nahoře v ohybu trochu natržená, jinak v pořádku, dobrý stav.
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Gefilde seliger Liebe. Mit sechs Doppelton-Illustrationen nach alten Stichen [= Die galanten Bücher]	[idyla, švýcarská literatura]
Gessner, Salomon
Berlin-Tempelhof: Enck-Verlag 1925, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 48 stran s 6 ilustracemi na tabulích, 8° (13 x 20 cm)
zevně nepatrně ohmataná, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Theresienstädter Studien und Dokumente 1998 (Terezínské studie a dokumenty; Terezín)
M.Kárný, R.Kemper, M.Kárná (eds.)
Praha: Terezínská iniciativa - Academia 1998.
Výborný stav, nepatrně odřené desky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sammlung James Loeb [sbírka; sbírky; starověké, řecké, římské, antické umění; antika; starožitnosti]
Wünsche, Raimund - Steinhart, Matthias (eds.)
Lindenberg im Allgäu: Kunstverlag Josef Fink 2009, brož., 159 s., 4° (21 x 27,5 cm)
Téměř jako nová.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Wörterbuch der Orthographie, und der deutschen Sprache [1814; pravidla, slovník německého pravopisu; jazykověda]
Adelung, Johann Christoph
Wien: Bey Johann Georg edlen von Mössle 1814, váz., 504 s., 8° (11 x 18 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, pokryv hřbetu zažloutlý, většina stránek zažloutlých, některé z nich mají žluté skvrnky od stáří, rohy desek mírně odřené, na třech stranách je razítko knihovny, na rub
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Paradoxe. Siebente Auflage [psychologie, filozofie]
Nordau, Max
Leipzig: Verlag von B. Elischer Nachfolger, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, zdobené předsádky, II+363 stran, 8° (14,5 x 20 cm)
okraje desek nepatrně odřené, ořízka a první stránky se skvrnami, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Das Mikroskop und seine Anwendung. Zweiter Theil ["Mikroskop a jeho aplikace", 1872; histologie; tkáně; pletiva; věda]
Leopold Dippel
Braunschweig: Verlag von Friedrich Vieweg und Sohn 1872, pevná polokožená vazba, XV+465 s., 6 tabulí, 8° (14,5 x 22 cm)
Dobrý stav; desky a kůže opotřebované, na hřbetě je nalepen starý štítek, listy s patitulem a titulem jsou odděleny, na titulu je razítko knihovny, na předním přídeští částečně odtržený štítek, většin
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Calr Rodbertus. Künder der Gemeinwirtschaft. Ein Beitrag zu einer Morphologie der Wirtschaft [= Nürnberger Beiträge zu den Wirtschafts- und Sozialwissenschaften; Heft 65/66] [hospodářství, ekonomika, filozofie]
Halbach, Werner
Nürnberg: Verlag der Hochschulbuchhandlung Krische & Co. 1938, pův. brož, 152 stran, velké 8° (14,5 x 22 cm)
zevně poněkud ušpiněná, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
149Kč
Bez daně: 149Kč
Vorlesungen über die Taktik der Reuterey, von einem Obersten der Reuterey von einem der Obersten der Reutery [vojenství, jízda, staré tisky]
[Bismarck, Friedrich Wilhelm von]
Karlsruhe: C. F. Mittler'sche Hofbuchhandlung 1818, pův. kartonová vazba se štítkem na hřbetu, [6]+235 stran se 3 skládanými tabulemi, 8° (13 x 20,5 cm)
desky na hranách odřené a s nálepkou, stará knihovnická razítka na přídeští a zadní straně titulu, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Englische Synonymik für höhere Lehranstalten [synonyma, angli4tina, francouzština, němčina]
Kloepper, Klemens
Rostock: Wilh. Werther's Verlag 1878, poloplátěná vazba s ražbou na hřbetu, IV+112 stran, 8° (14,5 x 21 cm), jazyk: německy
desky odřené, okraje stran vyšisované, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Harmonische Erziehung des Kindes bis zum Schulalter; Harmonische Erziehung des Kindes im Schulalter und in der Zeit der Geschlechtsreife [= Ärztliche Pädagogik; I.-II. Band = Lehrbücherei; Bd. 41-42] [pedagogika, výchova dětí, 2v1]
Keller, Heinrich
Wien - Leipzig - New York: Deutscher Verlag für Jugend und Volk 1924, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, XII+150; IV+130 stran, 8° (15,5 x 21,5 cm)
exlibris na přídeští, razítko majitele na titulu, lehce zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Der Simpl, roč. 1, 1934, č. 6 (40) [politická satira; karikatura; Simplicus; Simplicissimus; antifašismus; umění]
B. Taussig-Fritta [Fritz Taussig] (ed.), Erich Godal [Eric J
Prag: Der Simpl 1934, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Vynikající stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, s pár drobnými natrženími, jeden list rovněž s drobným natržením.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Sechster Jahres-Bericht der Christlichen Akademie in Prag für das Jahr 1880
Honejsek, Wenzel - Bauer, Franz
Prag: Verlag der Christlichen Akademie 1881, dobová celoplátěná vazba se zlatou ozdobnou ražbou na přední desce, 18+[6] stran, pův. desky vevázané
desky ohnuté, trochu ušpiněné, uvnitř vybledlé ale čisté, velmi dobrý stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
 
Valentinská © 2021