NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Unser Lörrach 1971. Eine Grenzstadt im Spiegel der Zeit; 2	[místopis, Německo, kronika]
Büche, Werner et al.
Lörrach-Tumringen: Kropf & Herz [1971], kartonová laminovaná vazba, 155 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 8° (15,5 x 21,5 cm)
laminování na hřbetu poškozené, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Urkunden des königlichen Stiftes Emaus in Prag aus den Jahren 1415 bis 1885 [Emauzy, Emauzský klášter Na Slovanech, listiny z let 1415-1885, diplomatika]
Helmling, L. [Leander] (ed.)
= Die Urkunden des königlichen Stiftes Emaus in Prag; Band II. Prag: Im Verlage des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen J. G. Calvesche k. u. k. Hof- und Universitäts-Buchhandlung Robert L
Velmi dobrý stav. Nečteno, stránky dosud nerozřezány.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Die Vorschuss- und Kredit-Vereine (Volksbanken) in Böhmen. Ein Beitrag zur Vereinsstatistik Böhmens [záložny; kampeličky]
John, Vinzenz
Prag: Verein für Geschichte der Deutschen in Böhmen 1870, váz., 102 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Desky opotřebované a zažloutlé, rohy naražené a odřené, ořízka zaprášená a zažloutlá, knižní blok naražený, první a poslední stránka silněji zažloutlé, další stránky jen mírně; dobrý stav.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Goethes Werke, sv. 2. Die Laune des Berliebten, Die Mitschuldigen, Iphigenie auf Tauris, Torquato Tasso, Die natürliche Tochter [dramata; hry; divadlo]
Johann Wolfgang von Goethe - Georg Witkowski (ed.)
Leipzig: H. Fikentscher [1926], pevná plátěná vazba, 340 s., 12° (13 x 19 cm)
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mobilmachung gegen Mobilmachung [1929; komunismus; Německo; KPD; levicová literatura]
Berlin: Internationaler Arbeiter-Verlag [1929?], váz., 32 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s pár drobnými natrženími, stránky zažloutlé.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
„Schreib das auf Kisch!“ Das Kriegstagebuch von Egon Erwin Kisch [válečný deník Egona Erwina Kische, pražská německá literatura, reportáže, první světová válka]
Kisch, Egon Erwin
Berlin: Erich Reiss Verlag 1930, erstes bis zehntes Tausend.
Desky zašpiněné, plátno dole na hřbetu natržené, horní ořízka zašpiněná, uvnitř zcela v pořádku. Celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Der Gingganz	[poezie, humor]
Morgenstern, Christian
Berlin: Bruno Cassirer 1925, žlutá celoplátěná vazba s hnědou ražbou na přední desce a hřbetu, 75 stran, malé 8°
desky mírně ušpiněné, vlepená část pův. obálky, list předsádky s razítkem celkově velmi dobrý stav
249Kč
Bez daně: 249Kč
Kleine Erzählungen. Für die Jugend herausgegeben von Hans Fraungruber. Mit Bildschmuck von Fritz Bergen	 [dětské knihy]
Fraungruber, Hans - Bergen, Fritz
Stuttgart: Loewes Verlag Ferdinand Carl, poloplátěná vazba s obrázkem na přední desce, 96 stran s ilustracemi, 8° (15,5 x 21 cm)
okraje desek poněkud odřené, uvnitř nepatrně zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 3/1, 1923 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Berlin: 1923, váz., [30]+942 s., 4° (24 x 29 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, rohy desek naražené, na přední předsádce razítka a pár poznámek psaných perem, stránky zažloutlé, jeden list oddělený z vazby a na jednom okraji otřepený, na jedné stra
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Leitmeritzer Allgemeine Schreib-, Haus- und Wirtschafts-Kalendar. 112. Jahrgang, 1929 [Litoměřice; litoměřický kalendář]
Leitmeritz: Druck- und Verlagsanstalt Leitmeritz 1928, váz., 108+[44] s., 8° (19 x 23,5 cm)
Desky opotřebované a zašlé, uvnitř je kalendář ve vynikajícím stavu.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
U zrodel Europy Srodkowo-Wschodniej: pogranicze polsko-ukrainskie w perspektywie badan archeologicznych / Frühzeit Ostmitteleuropas [Počátky střední a východní Evropy: polsko-ukrajinská hranice ve světke archeologických výkumů; archeologie]
Debiec, Maciej – Woloszyn, Marcin (eds.)
Cellectio Archeologica Ressoviensis; Tomus V. Rzeszów: Mitel – Instytut Archeologii Uniwersytetu Rzeszowskiego, 2007.
Velmi pěkný stav, desky jen zcela nepatrně poškrábané, věnování na patitulu.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Phototechnik; Nr. 1 - Februar 1938 (18. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]
Croeber, Christof (ed.)
Dresden: Zeiss Ikon AG 1938, pův. sešit, strany 193-214 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Erinnerungen eines österreichischen Veteranen aus dem italienischen Kriege der Jahre 1848 und 1849, sv. I-II [Rakousko; Itálie; vojenství; armáda; první italská válka za nezávislost; Radecký; vzpomínky; vazba; kůže] HOL
Stuttgart - Tübingen: J. G. Cotta 1852, váz., VIII+236, [2]+314 s., 8° (14,5 x 21 cm)
Desky opotřebované, kůže mírně odřená, na předním přídeští nalepeno pozdější exlibris, na titulní straně prvního svazku perem vepsán podpis majitelky, několik stránek trochu zažloutlých; dobrý stav.
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Theologische-Praktische Monatschrift zunächst für Seelsorger. .. [časopis, teologie, náboženství, apart]
Prag: Martin Neureutter 1822, mramorovaná kartonová vazba, se štítky na hřbetu, červená ořízka, 312+[8] stran, 8° (11 x 17,5 cm)
desky odřené a ušpiněné, částečně hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Der Berg im Koffer. Lernen mit der fremden Kultur Indonesien [Indonézie, historie, sociologie]
Wickert, Jürgen D.
Frankfurt am Main: Verlag Jochen Wörner 1982, celoplátěná vazba s obálkou, 197 stran s 8 tabulkami v zadní předsádce, velké 8° (15,5 x 22,5 cm)
obálka poněkud ušpiněná, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Crania Norvegica I. [Norsko - norská populace ve středověku a novověku - výzkum lebek, historická antropologie, osteologie, kraniologie]
Schreiner, K. E. [Kristian Emil]
= Instituttet for Sammenlignende Kulturforskning, Serie B: Skrifter XXXVI. Oslo: H. Aschehoug & Co. (W. Nygaard) 1939.
Bývalý knihovní exemplář. Desky zaprášené, na rozích trochu odřené a otlačené, okraje stránek textové části zažloutlé, jinak v pořádku, obrazová část pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří velmi d
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
 
Valentinská © 2021