NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Freiburg im Breisgau: Rudolf Haufe Verlag 1961, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, žlutá horní ořízka, 632 stran, 4° (17 x 23 cm)
ořízka zaprášená, jinak perfektní stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pragae: Museum Nationale Pragae 1971-1972, pův. brož., 79 stran+XII tabulí, uvnitř skládané listy s vyobrazeními, 21 x 29 cm, jazyk: německy
na přední desce otisk prstu, mírně ohmataný řez, jinak perfektní stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Wien: Johann Thomas Edlen von Trattnern, kaiserl. königl. Hofbuchdruckern und Buchhändlern 1780, pův. brož, 378 stran, 12° (11,5 x 17,5 cm), jazyk: německy
zevně silně odřená a ušpiněná, hřbet chybí, průběžně ušpiněná, místy počmáraná, staré vodní skvrny, chybí strany 364-370, celkově horší stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
München: Verlag von Braun & Schneider 1903, černá polokožená vazba s ražbou na hřbetu, mramorované desky a ořízka, [VI]+319 stran+přílohy, velké 4° (23,5 x 28 cm)
desky poněkud odřená a otlučené, občas otisky prstů, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Berlin: Dietz Verlag 1984, váz., 1290 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, dva rohy desek nepatrně naražené, na ořízkách je pár stop prachu.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Jena: Akademische Buchhandlung 1808, novější celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, žlutá horní ořízka, 340 stran s kolorovanou a skládanou tabulí, 4° (21 x 26,5 cm)
přední deska odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Darmstadt: Verlagsanstalt Alexander Koch 1912-1913, váz., [4]+532+[4] s., 4° (22 x 29 cm)
Velmi dobrý stav; kůže trochu odřená, na zadní desce je na plátně vybledlá skvrna od vody, dva listy jsou skoro uvolněné z vazby, jinak jen ojediněle drobná šmouha.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Düsseldorf: ECON Taschenbuch Verlag 1983, 1. vydání, pův. brož., 432 stran s četnými ilustracemi, 8° (19 x 12,5 cm)
hřbet a ořízka nepatrně ušpiněné, uvnitř čistá, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Verlag von Julius Springer 1919.
Velmi pěkný stav, pouze titulní strana trochu zahnědlá a stránky lehce zvlněné, jinak zcela bez poškození, světlá, čistá.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Wien: Manzsche k. u. k. Hof-Verlags- und Universitäts-Buchhandlung 1912, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, VII+332 stran, 8°
desky poněkud odřené, na přední desce a titulu stará razítka, uvnitř jinak čistá, vyšisované okraje stránek, vazba poněkud rozvolněná, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stuttgart: Franckh'sche Verlagshandlung 1931, celoplátěná vazba se štítkem na hřbetu, [VIII]+576 stran s četnými ilustracemi, 4° (18 x 24,5 cm)
stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zürich: Fäsi & Beer 1897, váz., 259 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky jsou mírně opotřebované, na přední předsádce je podpis majitele.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Hannover: Niedersächsische Landezentrale 1973, věnování autora na předsádce, pův. brož, 51 stran, 8° (15 x 21 cm)
nepoškozená, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Verlag der Sozialistischen Monatshefte 1905, váz., VIII+568 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na hřbetu a zadní desce nalepen štítek, na přední předsádce je štítek, signatura, poznámky a razítka, na některých stranách je razítko knihovny, na předsádkách a pár st
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Köln: Könemann Verlagsgesellschaft 1997, váz., 360 s., 4° (27,5 x 32 cm)
Přebal na hřbetu mírně vybledlý; vynikající stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Hamburg: Jahr-Verlag 1997, váz., 402 s., 4° (22 x 28,5 cm)
Vynikající stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Planung und Plankostenrechnung. Band I: Betriebliche Planung [plánové náklady, ekonomika, finance] Planung und Plankostenrechnung. Band I: Betriebliche Planung [plánové náklady, ekonomika, finance]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/750479-planung-und-plankostenrec-17569891511-1024x1024.jpg)
![Eponyme Fundstelle Knoviz [= Fontes Archaeologici Pragenses, Volumen 15] Eponyme Fundstelle Knoviz [= Fontes Archaeologici Pragenses, Volumen 15]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/484962-eponyme-fundstelle-knoviz-14805092521-1024x1024.jpg)
![Anleitung zur griechischen Sprache zum Gebrauche der studirenden Jugend in den kaiserl. königl. Staaten. Erster Theil [učbenice, stará řečtina] Anleitung zur griechischen Sprache zum Gebrauche der studirenden Jugend in den kaiserl. königl. Staaten. Erster Theil [učbenice, stará řečtina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/621218-anleitung-zur-griechische-16451874831-1024x1024.jpg)
![Fliegende Blätter. Band CXVIII, Nro. 2997-3022 + Beiblatt der Fliegenden Blätter [časopis, humor, vazba kůže] Fliegende Blätter. Band CXVIII, Nro. 2997-3022 + Beiblatt der Fliegenden Blätter [časopis, humor, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/706649-fliegende-blatter-band-cx-17044578771-1024x1024.jpg)
![Versuch gemeinnütziger Beyträge zur praktischen Staats-Finanz- und Land-Wirthschaftsverwaltung ... [národní hospodářství, finance, staré tisky] Versuch gemeinnütziger Beyträge zur praktischen Staats-Finanz- und Land-Wirthschaftsverwaltung ... [národní hospodářství, finance, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/697658-versuch-gemeinnutziger-be-16945147891-1024x1024.jpg)
![Lehrbuch des kaufmännischen Briefverkehrs. Auf Grund des Normallehrplanes vom 17. Mai 1910, Z. 17.255, für zweiklassige Handelschulen für Knaben [obchod, učebnice, dopisy, Rakousko-Uhersko] Lehrbuch des kaufmännischen Briefverkehrs. Auf Grund des Normallehrplanes vom 17. Mai 1910, Z. 17.255, für zweiklassige Handelschulen für Knaben [obchod, učebnice, dopisy, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727908-lehrbuch-des-kaufmannisch-17295023151-1024x1024.jpg)
![Weltstimmen. Weltbücher in Umrissen. Fünfter Band. Mit 383 Porträts, Handschriftenproben, Bühnenszenen, Lichtbildern und Romanillustrationen [světová literatura, časopis] Weltstimmen. Weltbücher in Umrissen. Fünfter Band. Mit 383 Porträts, Handschriftenproben, Bühnenszenen, Lichtbildern und Romanillustrationen [světová literatura, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/761665-weltstimmen-weltbucher-in-17715101681-1024x1024.jpg)
![Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1897. Zwanzigster Jahrgang [ročník 20; historie, dějiny Švýcarska; Curych; Švýcarsko] Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1897. Zwanzigster Jahrgang [ročník 20; historie, dějiny Švýcarska; Curych; Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680621-zurcher-taschenbuch-auf-d-16838048981-1024x1024.jpg)
![Der Autoritäts- und Machtanspruch des Politikers und Staatsmannes [= Schriftenreihe der Niedersächsischen Landeszentrale für politische Bildung. Das Autoritätsproblem; 3] [politologie, sociologie] Der Autoritäts- und Machtanspruch des Politikers und Staatsmannes [= Schriftenreihe der Niedersächsischen Landeszentrale für politische Bildung. Das Autoritätsproblem; 3] [politologie, sociologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/720477-der-autoritats-und-machta-17195825431-1024x1024.jpg)
![Methoden. Erfolgreich angeln [rybářství; rybolov; ryby; příručka] Methoden. Erfolgreich angeln [rybářství; rybolov; ryby; příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713534-methoden-erfolgreich-ange-17122343211-1024x1024.jpg)