NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lehrbuch der systematischen und topographischen Anatomie [Učebnice systémové a topografické anatomie; vazba kůže - polokožená]
Langer, C. von
Wien: Wilhelm Braumüller 1885, 3., verbesserte Auflage.
Desky trochu odřené, malý kousek kůže na horním okraji hřbetu odtržený, vlastnická poznámka na titulní straně, skvrna na stranách 112-116, v některých kapitolách podtrháváno tužkou, jinak uvnitř bez p
250Kč
Bez daně: 250Kč
AIZ [Arbeiter-Illustrierte-Zeitung; A-I-Z], roč. 14, 1935, č. 26 [časopis; fotografie; nacismus; antifašismus]
Prokop, Paul (ed.)
Prag: AIZ 1935, brož., 16 s. [401-416], 4° (27 x 38 cm)
Dobrý stav; stránky jsou mírně ořezány (výtisk byl svázán, poté oddělen ze svazku), podél spoje obálky jsou menší natržení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Geschichte des Sports aller Völker und Zeiten. 1. u. 2. Band  [světové dějiny sportu]
Bogeng, G. A. E. (ed.)
Leipzig: Verlag von E. A. Seemann 1926.
Dobrý stav. Desky mírně zašpiněné a skvrnité, ořízka a okraje kartonových tabulí lehce zažloutlé, vazba mezi stranami 708/709 nepatrně naprasklá, jinak uvnitř v pořádku a velmi pěkně zachovalá.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Die Religion in Geschichte und Gegenwart (RGG), sv. 3, H–Kon [náboženství; historie; křesťanství; religionistika; encyklopedie]
Kurt Galling (ed.)
Tübingen: J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1959, pevná plátěná vazba s přebalem a s krabicí, XXXII s. + 1806 sloupců, 4° (20 x 27 cm)
Velmi dobrý stav; přebal trochu opotřebovaný, na předsádce a pár stranách jsou razítka knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
P. Rayer's theoretisch-practische Darstellung der Hautkrankheiten. Nach der zweiten, durchaus verbesserte Ausgabe des Originales in deutscher Übertragung herausgegeben ... [apart, pouze 2. svazek, lékařství, kožní nemoci], vazba kůže
Rayer, P. - Stannius, Hermann (ed.)
Berlin: Verlag von Th. Chr. Enslin 1838, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, VI+517 stran, 8° (13 x 20 cm)
desky poněkud odřené, uvnitř zaprášená, staré vodní skvrny, podpis majitele na titulu, celkově ještě dobrý stav
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Der Simpl, roč. 2, 1934, č. 19 [politická satira; karikatura; Simplicus; Simplicissimus; antifašismus; umění]
M. Popper (ed.), Erich Godal [Eric Jacob Goldbaum], Antonín
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Velmi dobrý stav; obálka částečně zažloutlá a mírně opotřebovaná, pár listů podél okraje nepatrně opotřebovaných.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Jednota pro dostavění Chrámu sv. Víta na Hradě pražském I (1842-1871) [Svatovítská katedrála - Pražský hrad][= Fontes historiae artium, VIII]
Kostílková, Marie – Petrasová, Taťána (ed.)
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 1999, pův. brož., 200 stran s 12 stránkami čb. vyobrazení v příloze, rejstřík, 16 x 23,5 cm, dvoujazyčně česky a německy
nová
149Kč
Bez daně: 149Kč
Waldführer. Überarbeitet von Jens Tonniessen. 2. Auflage [les, průvodce, biologie]
Hrabák, Rudolf - Pokorný, Jaromír - Poruba, Miroslav - Rabšt
Hanau / Main: Verlag Werner Dausien 1996, pův. kartonová vazba, 310 stran s četnými barevnými ilustracemi, 8° (14 x 20,5 cm)
jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/27, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; Anti-Dühring]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1988, váz., 1444 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu.
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Rëubeni, Fürst der Juden: Ein Renaissanceroman [Reubeni, kníže židovský; David Reuveni, historický román, Pražský kruh, pražská německá literatura]
Brod, Max
München: Kurt Wolff Verlag 1925. 6.-10. Tausend.
Pěkný stav, pouze předsádka trochu zahnědlá a stránky 513-519 trochu skvrnité.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Briefe zur Schulung politischer Kämpfer, 1. Jahrgang, Nr. 3, 1936. Mit Beilage 3 (Der Leiter) zu 3/1936 [nacismus, propaganda, SdP, Sudetendeutsche Partei, Karl Hermann Frank, Konrad Henlein, politika, rétorika, řečnictví, časopisy]
Suchy, Josef – Zweigelt, Max – Sturm, Hartwig (eds.)
Karlsbad – Leipzig: Karl H. Frank 1936.
Velmi dobrý stav. Sešit bez poškození, papír přílohy trochu zahnědlý a na rozích nepatrně otlačený, jinak v pořádku.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Hrabata z Gallasu, Clam-Gallasu a Hejnice. Poutní místo a jeho patroni = Die Grafen von Gallas, von Clam-Gallas und Haindorf [Hejnice, okres Liberec, Frýdlantský výběžek]
Svoboda, Milan – Heinzl, Jan
Hejnice – Liberec: Frýdlantsko, z.s. - Krajská vědecká knihovna v Liberci, 2015.
Pěkný stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Die Palatina in der Vaticana. Eine deutsche Bibliothek in Rom [Vatikán, Řím, německá knihovna rukopisy, iluminace] HOL
Berschin, Walter
Stuttgart - Zürich: Belser Verlag 1992, celoplátěná vazba s pův. obálkou, 176 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 2° (24,5 x 31,5 cm), jazyk: německy
obálka na jenom místě zmuchlaná, jinak perfektní, celkově výborný stav
520Kč
Bez daně: 520Kč
Ostgermanen und Nordgermanen [= Vorgeschichte der deutschen Stämme; 3. Band] [Východní a Severní Germáni, archeologie]
Petersen, Ernst et al.
Leipzig - Berlin: Bibliographisches Institut - Herbert Stubenrauch, Verlagsbuchhandlung 1940, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, strany 867-1490 s četnými ilustracemi, velké 4°
desky mírně znečištěné, patitul chybí, titulní list poškozený, uvnitř zahnědlá, jinak čistá, celkově dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
A-I-Z [Arbeiter-Illustrierte-Zeitung; AIZ], roč. 8, 1929, č. 24 [časopis; fotografie; komunismus]
Münzenberg, Willi (ed.)
Reichenberg [Liberec]: Druck- und Verlagsanstalt "Zukunft" Runge & Co. 1929, neváz., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Uspokojivý stav; na okrajích listy opotřebovány, občas s natrženími, výtisk byl přehnutý, stránky občas zažloutlé, s pár žlutými skvrnkami od stáří.
990Kč
Bez daně: 990Kč
 
Valentinská © 2021