NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin-Neubabelsberg: Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion 1915, váz., 208 s., 9 tabulí, 4° (23 x 29 cm)
Dobrý stav; pouzdro je zašlé a potrhané, přebal zažloutlý a potrhaný, se ztrátami, plátno na hřbetu trochu zašlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zürich: Schulthess & Co. 1939, pův. sešit, [II]+27 stran, velké 8° (16 x 23 cm)
desky poněkud ohmatané, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Tübingen – Berlin: Martn-Elsaesser-Stiftung – Ernst Wasmuth Verlag 2014. Mit Neuaufnahmen von Rose Hajdu.
Velmi pěkný stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Wien: Franz Deuticke Verlagsgesellschaft 1995, brož., 256 s., bohatě ilustrováno, 8° (13,5 x 21 cm)
Obálka velmi mírně opotřebovaná, ořízka mírně zaprášená, jinak vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Braunschweig: Friedrich Vieweg und Sohn 1850, váz., XII+977+[1] s., 2 tabule, 8° (14 x 22,5 cm)
Desky opotřebované a trochu vybledlé, kůže mírně odřená, rohy desek mírně naražené, předsádky zažloutlé, část stránek zažloutlých či se žlutými skvrnkami, na přední předsádce, patitulu a titulu jsou r
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Essen: Buchverlag W. Girardet 1939, pův. brož, 653 stran s četnými vyobrazeními a tabulkami, 8° (15 x 21 cm)
desky poněkud odřené, dolní růžek a první stránky ohnuté, na první stránce jméno majitele, stránky zahnědlé a s vyšisovanými okraji, jinak čistá, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: 1924, váz., [28]+[1378] s., 4° (22 x 28 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, ořízka zažloutlá, na jedné straně je razítko knihovny, na několika stranách je malá, v
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Leipzig: Verlag von Julius Mäser 1922, pův. brož, 151 stran s četnými ilustracemi, 8° (14 x 19,5 cm), jazyk: německy
stránky mírně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
= Moravia Magan, Seria Polona II. Krakow: Polnische Akademie der Wissenschaften und Künste 2004.
Desky dole na hřbetu lehce natržené a na hranách otlačené, uvnitř pěkná a bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Bez daně: 870Kč
Berlin: Dietz Verlag 1989, váz., 50+1249 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Berlin: Klinkhardt & Biermann 1935, celoplátěná vazba, 154 stran + 100 vyobrazení na tabulích, velké 8° (16 x 22,5 cm), jazyk: německy
mírně ohmataná, zbytky knihovnického štítku, razítka a signatury až k titulnímu listu, obr. 98 a 99 vystřižený, některé stránky téměř vytržené, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Verlag von J. F. Gress 1853, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, zdobené desky a mramorovaná ořízka, XVI+472 stran, 8° (14,5 x 22 cm)
desky poněkud odřené, titulní list se starými razítky a číslem, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Leipzig: Verlag von Georg Wigand [1916], pův. brož., 31 stran s četnými ilustracemi, 4° (15,5 x 23 cm)
desky odřené a rozpadlé, popsaná, podtrahá, ušpiněné, horší stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Reutlingen: Enßlin & Laiblin, zdobná celoplátěná vazba s barevnou ražbou, mramorovaná ořízka, 212 stran+8 barevných tabulí, velké 8° (16 x 22 cm)
desky poněkud ušpiněné, občas otisky prstů, nepatrně zahnědlé stránky, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stockholm: 1930. Nordisk tidskrift för bok och biblioteksväsen; Arg. XVII., 1930, Nr. 2.
Desky zahnědlé a poničené, přední strana desek odtržená a volně přiložená, rohy stran jen nepatrně ohnuté, jinak uvnitř v pořádku, čistá a světlá, slušný stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Basel 1959, pův. brož, 20 stran+8 tabulí s čb. vyobrazeními, 8° (15 x 21 cm)
desky nepatrně ušpiněné, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Die Finanzierung des Überseehandels mit Britisch-Indien. Zweite, erweiterte Auflage [= Mitteilungen aus dem handelswissenschaftlichen Seminar der Universität Zürich. Neue Folge; Heft 54] [zámoří, obchod] Die Finanzierung des Überseehandels mit Britisch-Indien. Zweite, erweiterte Auflage [= Mitteilungen aus dem handelswissenschaftlichen Seminar der Universität Zürich. Neue Folge; Heft 54] [zámoří, obchod]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722625-die-finanzierung-des-uber-17228597151-1024x1024.jpg)

![AEG Hilfsbuch für elektrische Licht- und Kraftanlagen. 4. Auflage [elektrická zařízení, příručka] AEG Hilfsbuch für elektrische Licht- und Kraftanlagen. 4. Auflage [elektrická zařízení, příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716699-aeg-hilfsbuch-fur-elektri-17158626131-1024x1024.jpg)
![Die Zeugkiste 1923. Kurioser Almanach für Buchdrucker, Buchgewerbler und Buchfreunde [kalendář, tiskaři, vazači] Die Zeugkiste 1923. Kurioser Almanach für Buchdrucker, Buchgewerbler und Buchfreunde [kalendář, tiskaři, vazači]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/662155-die-zeugkiste-1923-kurios-16524481041-1024x1024.jpg)
![Japan. Wunder des Schwertes. Mit einem Geleitwort von Prof. Takehiko Tomoëda. Mit 100 Abbildungen auf Tafeln [Japosko, cestopis, staré fotografie] Japan. Wunder des Schwertes. Mit einem Geleitwort von Prof. Takehiko Tomoëda. Mit 100 Abbildungen auf Tafeln [Japosko, cestopis, staré fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/611301-japan-wunder-des-schwerte-16343010191-1024x1024.jpg)
![Kompendium der pathologischen Anatomie als Anleitung zum Selbststudium [patologická anatomie, patologie, lékařství] Kompendium der pathologischen Anatomie als Anleitung zum Selbststudium [patologická anatomie, patologie, lékařství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/701058-kompendium-der-pathologis-16980625341-1024x1024.jpg)
![Büchlein vom frohen Ehestand. Von seinem Geheimnis und seiner Kunst. Mit vielen Bildern von Ludwig Richter [manželství, dřevoryty] Büchlein vom frohen Ehestand. Von seinem Geheimnis und seiner Kunst. Mit vielen Bildern von Ludwig Richter [manželství, dřevoryty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/741467-buchlein-vom-frohen-ehest-17442870871-1024x1024.jpg)
![Über den Nordpol hinaus. Eine Erzählung für die reifere Jugend und das Volk. Mit Fabdruckbildern [severní pól, expedice, dobrodružná literatura] Über den Nordpol hinaus. Eine Erzählung für die reifere Jugend und das Volk. Mit Fabdruckbildern [severní pól, expedice, dobrodružná literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768124-uber-den-nordpol-hinaus-e-17794586371-1024x1024.jpg)
![Bücher- und bibliotheksgeschichtliche Forschungen in ausländischen Bibliotheken [knihověda, bibliologie, dějiny knihoven a knihovnictví, knihy z pražských sbírek uloupené za třicetileté války] Bücher- und bibliotheksgeschichtliche Forschungen in ausländischen Bibliotheken [knihověda, bibliologie, dějiny knihoven a knihovnictví, knihy z pražských sbírek uloupené za třicetileté války]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/692019-bucher-und-bibliotheksges-16857004851-1024x1024.jpg)
![Gedächtnis-Austellung Fritz und Paul Sarasin [výstava, katalog, etnografie] Gedächtnis-Austellung Fritz und Paul Sarasin [výstava, katalog, etnografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/729854-gedachtnis-austellung-fri-17316691691-1024x1024.jpg)