NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Weiser Herrscher in einer Zeit der Katastrophen. Auf den Spuren Kaiser Karl IV. zwischen Prag und Nürnberg [vrcholný středověk, gotika, gotická architektura v Čechách, Horní Falci, Frankách, císař Karel IV.]
Fajt, Jiří - Šícha, Jan
Prag: Nationalgalerie in Prag (Praha, Národní galerie) 2016
Pěkný stav. Na zadní straně desek zbytky nalepeného štítku (cenovky?), jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Anmerkungen zur Spitzenbarbe
Stang, Marianne - Wienand, Anneliese
Übach-Palenberg: Forum Alte Spitze 2008, pův. laminovaná brož, 188 stran s četnými barevnými ilustracemi, 8° (20,5 x 24 cm), jazyk: německy
desky mírně odřené, uvnitř perfektní, celkově výborný stav
780Kč
Bez daně: 780Kč
Durchbruch zu neuem Denken. Prager Hochschultage 1952 [= Schriftenreihe der Ackermann-Gemeinde; Heft 6] [Sudety]
Doskocil, Walter (ed.)
München: Verlag Preßverein Volksbote 1953, pův. brož, 83 stran, 8° (15 x 21 cm)
desky mírně ohmatané, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Heidekomteschen. Mit Illustrationen von Heinrich Susemihl	Berlin: A. Weichert [dětská, dívčí literatura]
Felseneck, Marie von
celoplátěná vazba se zlacenou ořízkou a zdobenými předsádkami, 324 stran s četnými ilustracemi, 8° (13,5 x 19,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Oskar Kokoschla. Zeichnungen, Aquarelle, Lithographien
Kern, Tina - Armann, Christa
Wien: Galerie Ruberl 2010, pův. brož, 91 stran s četnými reprodukcemi, 22 x 30 cm, jazyk: německy
hrany desek mírně odřené, jinak perfektní, celkově výborný stav
270Kč
Bez daně: 270Kč
Wiener Mode. I. Jahrgang, 1888, Nr. 1-18 [Ročník 1, 1888, č. 1-18; "Vídeňská móda"; litografie; dějiny, historie módy]
Wien: Wiener Verlagsanstalt Colbert & Ziegler 1888, váz., 602 s., 4° (24 x 31,5 cm)
Desky opotřebované, kůže odřená, ořízka, předsádky, obálky a stránky zažloutlé (občas s malým počtem tmavě žlutých skvrnek), stránky i obálky nepatrně ořezány, drobná natržení či jiné známky opotřeben
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Gothaisches Genealogisches Taschenbuch der Gräflichen Häuser, Teil A. 113. Jahrgang, 1940 [šlechta; Německo; genealogie; Gothajský almanach]
Gotha: Justus Perthes 1940, váz., XXVIII+623 s., 1 tabule, 12° (10.5 x 15 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, mírně uvolněná vazba, na přední předsádce je vlastnické razítko.
770Kč
Bez daně: 770Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. III/4, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; dopisy; korespondence]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1984, váz., 39+1108 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a mírně naražené, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Die neuzeitliche Küche [kuchařka, učebnice, vaření, recepty]
Zäch, Rudolf
Konstanz am Bodensee - Kreuzlingen (Thurgau): Carl Ehlers 1931, modrá celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, oranžová ořízka, [VI]+1110+72 (příloha) stran, bohatě ilustrovaná, čá
desky poněkud ohmatané, okraje stránek nepatrně vyšisované, ořízka s hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Pflanzen- und Tierverbreitung. ... [přírodopis, Rakousko-Uhersko, učebnice, vazba kůže]
Kirchhoff, Alfred
Prag - Wien - Leipzig: F. Tempsky - Freytag 1899, zdobná pův. polokožená vazba se zlatou ražbou, mramorovaná ořízka, XI+327 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (19,5 x 27,5 cm)
desky poněkud odřené, staré vodní skvrny na přední desce, stará razítka a signatura na titulu, stránky s vyšisovanými okraji, jinak čistá, celkově dobrý stav
620Kč
Bez daně: 620Kč
Denkschrift über die Stellung der Juden in Oesterreich [Postavení židů v Rakousku, 1859; židé; Rakousko; právo; politika]
Jaques, Heinrich
Wien: Verlag von Carl Gerold's Sohn 1859, brož., 46 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná, se skvrnami, ztrátami a pastelkou napsaným číslem, přední část obálky oddělena, rohy listů opotřebované, na některých stránkách jsou značky psané pastelkou.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Allgemeine Geschichte vom Anfang der historischen Kenntniß bis auf unsere Zeiten. Für denkende Geschichtsfreunde. Dreizehnte Original-Ausgabe [10 dílů v 6 sv., vazba, dějiny]
Rotteck, Karl von
Freiburg im Breisgau: Herder'sche Kunst- u. Buchhandlung 1838-1839, dobová celoplátěná vazba s barevnými štítky na hřbetech, XII+XVI+308; IV+314; II+146; [II]+266; IV+304; IV+228; IV+304; IV+334; V+44
zevně poněkud ušpiněné, štítky částečně odřené, občas hnědé skvrny, na konci sv. 5 dole černý flek, stopy po červotoči na sv. 9, jiank čsité, celkově velmi dobrý stav
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Handbuch der nautischen Instrumente. Zweite Auflage. Mit 33 Tafeln in Siebdruck und 171 Holzschnitten im Text [nástroje, námořnictví, příručka]
Hydrographisches Amt des Reichs-Marine-Amts
Berlin: Ernst Siegfried Mittler und Sohn 1890, polokožená dobová vazba, mramorované desky, ořízka a předsádky, XII+452 stran, 4° (17,5 x 24 cm)
okraje desek odřené, stará razítka a signatury na titulu, průběžně vyšisované okraje, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
A-I-Z. Die Arbeiter-Illustrierte Zeitung aller Länder, roč. 6, 1927, č. 44 [časopis; fotografie; komunismus; AIZ]
Münzenberg, Willi (ed.)
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, brož., 16 s., 2° (29 x 42 cm)
Dobrý stav; stránky ořezány (výtisk byl svázán, poté ze svazku oddělen), jinak jen mírné opotřebení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Der Architekt [Wiener Monatshefte für Bauwesen und dekorative Kunst], Zehnter Jahrgang, [1904] [architektura a design, secese, moderna, Rakousko-Uhersko, Vídeňská architektura, odborné časopisy]
Feldegg, F. Ritter von [Ferdinand Ritter von Fellner von Fel
Wien: Verlag von Anton Schroll & Co. 1905. (Ročník X byl uveden s chybným rokem vydání 1905, ve skutečnosti vyšlo už r.1904)
Dobrý stav. Desky trochu odřené a zašpiněné, horní rohy desek otlačený, plátno na hřbetu na dvou místech proděravělé, titulní strana zaprášená, uvnitř pěkně zachovalá.
4 499Kč
Bez daně: 4 499Kč
Die Welt des Islam I.
Walter Philipp Schulz
München, Roland-Verlag, 1917.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a lehce zašpiněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021