NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
[Hansisches Verlagskontor Scheffler 1976].
Plátno vazby na zadní straně trochu zašpiněné, jinak bez poškození, pěkný stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Berlin: Dietz Verlag 1979, váz., 53+1209 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na zadních deskách jsou nalepeny papírové štítky, ořízky trochu zaprášené, na několika stranách je razítko knihovny, na dvou stranách je stará signatura přelepen
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Handbuch der chemischen Technologie [manuál, chemie, technologie, 3. svazek, vazba kůže, polokožená]
Stuttgart: Verlag von Ferdinand Enke 1896, polokožená vazba s ražbou na hřbetu, X+771 stran, 4° (17,5 x 25 cm), jazyk: německy
desky odřené, uvnitř velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Prag (Praha): bey den Hrabischen (J. K. Hraba) Erben durch Mathias Stiastny 1801 gedruckt.
Desky silně opotřebené - odřené, na hranách otlačené, na hřbetu roztržené, signaturní štítky na hřbetu, na zadním přídeští pokreslená tužkou, papír je vzhledem ke stáří zahnědlý a skvrnitý, jinak je v
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Berlin: Bruno Cassirer Verlag 1923, poloplátěná vazba s motivem na přední desce a titulem na hřbetu, VII+92 stran+170 tabulí, velké 4° (19 x 26 cm)
vyšisované okraje desek, poněkud odřená, kapitálky natržené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien - Triest: bey Geistinger 1812, pův. kart. vazba, zdobené desky, barevný štítek na hřbetu, četné tabulky, [8]+198; 21 listů+[2]+42+48+[2]+27 listů+[2]+9 listů+[11] stran, 8° (17,5 x 21,5 cm)
hřbety odřené, razítka na titulu, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Berlin: Hermann Meusser 1922, 2., vollständig neubearbeitete Auflage.
Okraje desek trochu odřené a rohy trochu otlačené, okraje stránek silně zahnědlé, jinak ale v pořádku, čistá, bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, neváz., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Uspokojivý stav; okraje stránek opotřebované a zažloutlé, s menšími natrženími, na přehybu obálka natržena.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Berlin: Verlag von Hermann Meusser 1915, pův. kartonová vazba, XI+152 stran se 100 čb. reprodukcemi, velké 4° (23,5 x 30 cm)
okraje desek odřené, razítko majitele na titulu, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Bez daně: 980Kč
Zürich: Techag Aktiengesellschaft, pevná plátěná vazba, 244 s., 8° (14,5 x 21 cm)
Dobrý stav; plátěné desky jsou opotřebované, bez přebalu.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Köln: Dissertationsdruckerei Orthen 1939, pův. sešit, 101 stram, 8° (15 x 22 cm)
nepatrně ohmataná, podpis majitele na titulu, občas podtrhaná, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien - Pest - Leipzig: A. Hartleben's Verlag 1892, váz., XIII+415 s., 25 tabulí, 8° (17 x 23 cm)
Dobrý stav; pokryv desek opotřebovaný, horní ořízka ztmavlá, na předsádkách jsou žluté skvrnky od staří, příp. drobné šmouhy od prachu, jinak jen ojediněle na stránkách drobná či nepatrná šmouha, příp
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Jena: Diederichs 1914, pův. vazba z umělé kůže, zdobené předsádky, dřevořez titulního listu od F. H. Ehmcke, XVI+309 stran, 8° (14,5 x 20 cm), jazyk: německy
desky poněkud ušpiněné, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Hamburg: Verlag der Kommunistischen Internationale - Carl Hoym Nachf. Louis Cahnbley 1921, brož., 29+[3] s., 8° (14 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, s nalepeným papírovým štítkem, na dvou stranách jsou razítka přelepena kousky papíru.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1932, neváz., 24 s., 4° (28 x 38 cm)
Dobrý stav; obálka trochu zažloutlá, na přehybu s větším natržením, pár listů s malým natržením.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Gütersloh - Berlin - München - Wien: Bertelsmann Lexikon-Verlag 1976, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, pův. laminovaná obálka, 560 stran s četnými ilustracemi, 16,5 x 22,5 cm, jazyk:
obálka na krajích mírně odřená jinak jako nová, výborný stav
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Zur Bau- und Kulturgeschichte Lübecks im 12. und 13. Jahrhundert [= Sonderdruck aus Publikation „Lübeck 1226. Reichsfreiheit und frühe Stadt“, 1976, Teil 4] [archeologie středověku, hanzovní město Lübeck] Zur Bau- und Kulturgeschichte Lübecks im 12. und 13. Jahrhundert [= Sonderdruck aus Publikation „Lübeck 1226. Reichsfreiheit und frühe Stadt“, 1976, Teil 4] [archeologie středověku, hanzovní město Lübeck]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/707609-zur-bau-und-kulturgeschic-17054803361-1024x1024.jpg)
![Handbuch der chemischen Technologie [manuál, chemie, technologie, 3. svazek, vazba kůže, polokožená] Handbuch der chemischen Technologie [manuál, chemie, technologie, 3. svazek, vazba kůže, polokožená]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/606077-handbuch-der-chemischen-t-16292820481-1024x1024.jpg)
![Indische Plastik. Mit 170 Tafeln und fünf Textabbildungen [= Die Kunst des Ostens; Band II] [Indie, sochařství] Indische Plastik. Mit 170 Tafeln und fünf Textabbildungen [= Die Kunst des Ostens; Band II] [Indie, sochařství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/738269-indische-plastik-mit-170--17410096611-1024x1024.jpg)
![Theoretisch-practische Anweisung zur gründlichen Erlernung der doppelten italienischen kaufmännischen Buchhaltung ... [2 svazky, účetnictví, staré tisky]] Theoretisch-practische Anweisung zur gründlichen Erlernung der doppelten italienischen kaufmännischen Buchhaltung ... [2 svazky, účetnictví, staré tisky]]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767408-theoretisch-practische-an-17787545711-1024x1024.jpg)
![Kulturgeschichte der Zahnheilkunde in Einzeldarstellungen II: Das Martyrium der heiligen Apollonia und seine Darstellung in der bildende Kunst. Mit 100 Abbildungen [dějiny zubařství, Sv. Apolena] Kulturgeschichte der Zahnheilkunde in Einzeldarstellungen II: Das Martyrium der heiligen Apollonia und seine Darstellung in der bildende Kunst. Mit 100 Abbildungen [dějiny zubařství, Sv. Apolena]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762608-kulturgeschichte-der-zahn-17730503581-1024x1024.jpg)
![Turmix Rezeptbuch [recepty; kuchařka; retro; dezerty; zákusky; limonády; zmrzlina] Turmix Rezeptbuch [recepty; kuchařka; retro; dezerty; zákusky; limonády; zmrzlina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681584-turmix-rezeptbuch-recepty-16868378531-1024x1024.jpg)

![Dichtungen. Übertragen von Heinrich Nelson [básně, německy] Dichtungen. Übertragen von Heinrich Nelson [básně, německy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/675176-dichtungen-ubertragen-von-16657418871-1024x1024.jpg)
![Amsterdam - Moskau - London [1921; odbory; odborové hnutí; bolševismus; komunismus; levicová literatura] Amsterdam - Moskau - London [1921; odbory; odborové hnutí; bolševismus; komunismus; levicová literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715391-amsterdam-moskau-london-1-17144850561-1024x1024.jpg)
