NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
München: Kurt Wolff Verlag 1920, pův. brož, 223 stran, 4° (16,5 x 24,5 cm)
desky ušpinění, křehké, potrhané, stránky zahnědlé, poslední 2 strany s plísní, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Verlag Ernst Wasmuth A.-G. 1914, pův. brož., XVI+104 stran s ilustracemi, 2° (24 x 31,5 cm)
desky a první stránky s hnědými skvrnami a částečně ušpiněné, rohy stránek ohnuté a ohmatané, celkově ještě použitelný stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Berlin: Junker und Dünnhaupt Verlag 1934, brož., 62 s., 8° (14 x 21 cm)
Obálka opotřebovaná, zažloutlá, s malým natržením, stopami prachu a natištěnou signaturou, na stránkách se nachází několik vlastnických razítek a natištěných/vepsaných signatur
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Wien: Druck und Verlag der kaiserlich-königlichen Hof- und Staatsdruckerei 1867, váz., VI+[2]+102 s., 4° (23 x 30 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, přídeští se šmouhami a otisky, pár stránek má několik drobných podtržení perem, pár stránek má menší šmouhy.
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Düsseldorf: Ernst Pieper, Ring-Verlag 1929, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, červená horní ořízka, velké 8° (14,5 x 21 cm)
desky poněkud odřené, razítko majitele na předsádce a titulu, vazba částečně uvolněná, občas nepatrně podtrhaná tužkou, někd skvrny na okrajích stránek, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Wien: Verlag Militaria, Edition Stefan Rest 2005.
Velmi dobrý stav. Okraje přebalu nepatrně otlačené, hrany desek lehce vybledlé, jinak v pořádku, uvnitř velmi pěkně zachovalá.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Vydáno v roce 2000.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce odřený.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Aachen: F. Radtke - Verlag für Büchersammler 1994, OLWd. mit Vorder- und Rückentitel, [XXIV]+1415 stran, 8° (15,5 x 21 cm)
desky mírně ušpiněné, okraje odřené, ořízka zaprášená, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien - Leipzig: Wilhelm Braunmüller 1905, zdobná celoplátěná vazba s černou a zlatou ražbou, mramorovaná ořízka a zdobené předsádky, 4° (16,5 x 23,5 cm), VIII+543 stran+XX barevných příloh, 8° (16,5 x
desky poněkud ušpiněné a na okrajích odřené, uvnitř poněkud zahnědlá, jinak čistá, okraje desek občas s hnědými skvrnami, celkově dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Berlin: Peter J. Oestergaard G. m. b. H., pův. poloplátěná vazba s obrázkem na přední desce, 61 stran+30 tabulí, 4° (17 x 23 cm)
desky poškrábané a ušpiněné, stránky průběžně zahnědlé a s vyšisovanými okraji, zadní strana tab. 21 počmáraná pastelkou, celkově ale dobrý stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Leipzig: M. G. Weidmann, Sr. Königl. Maj. in Pohlen un Churfürstl. Durchl. zu Sachsen Buchhändler 1724, pouze tento 9. díl, kartonová vazba, kůže stržená, 10 listů +1848 sloupků + [19] stran rejstříku
Desky bez kůže, zevně mírně pošpiněná, celkově čistá, papír pouze nepatrně skvrnitý. Malé razítko na titulním listu.
52 000Kč
Bez daně: 52 000Kč
Bez daně: 52 000Kč
Tübingen: Verlag von J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1915, pevná poloplátěná vazba, IV+398 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; desky jsou trochu opotřebované, na předsádce je exlibris, na titulní straně je razítko z knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Reichenberg [Liberec]: Vorwärts 1934, 8 s., 8° (15 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; listy jen mírně zažloutlé a opotřebované.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Stuttgart: Verlag von Paul Neff 1889. Zweite Auflage.
Dobrý stav. Hrany desek odřené, okraje hřbetu mírně otlačené a odřené, přední předsádka vytržená, uvnitř velmi pěkně zachovalá.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Prag: Johann Gottfried Calve 1792-1803, váz., [22]+526, [8]+556, [16]+594, [8]+632, [12]+520, [6]+824, [8]+600 s., 16° (10 x 17 cm)
Bývalé knihovní exempláře; desky opotřebované, mírně odřené a s naraženými rohy; částečně sedřené papírové štítky se signaturou na hřbetech; horní ořízky zašpiněné od prachu a s malými skvrnami; předs
20 400Kč
Bez daně: 20 400Kč
Bez daně: 20 400Kč
München: F. Bruckmann 1911, brožovaná, 54+XV s., 4° (22 x 30,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, zažloutlá, s natrženími, některé listy uvolněny z vazby.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Spiegelmensch. Magische Trilogie. Erstes bis zehntes Tausend [drama, první vydání] Spiegelmensch. Magische Trilogie. Erstes bis zehntes Tausend [drama, první vydání]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711068-spiegelmensch-magische-tr-17092135381-1024x1024.jpg)
![Ludwig Hoffmann [= Sonderheft der Berliner Architekturwelt; XIV] [architektura, Berlín, Německo] Ludwig Hoffmann [= Sonderheft der Berliner Architekturwelt; XIV] [architektura, Berlín, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/747139-ludwig-hoffmann-sonderhef-17520655691-1024x1024.jpg)
![Nationalsozialismus, Marxismus, Bolschewismus. Eine dialektische Auseinandersetzung [nacismus; bolševismus] Nationalsozialismus, Marxismus, Bolschewismus. Eine dialektische Auseinandersetzung [nacismus; bolševismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/614887-nationalsozialismus-marxi-16385450701-1024x1024.jpg)
![Die Wissenschaft der Sakramente. Autorisierte Übersetzung aus dem Englischen [sakramenty, teologie] Die Wissenschaft der Sakramente. Autorisierte Übersetzung aus dem Englischen [sakramenty, teologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/742364-die-wissenschaft-der-sakr-17454036311-1024x1024.jpg)
![Taschenbuch der Auktionspreise alter Bücher ... [aukce, knihy] Taschenbuch der Auktionspreise alter Bücher ... [aukce, knihy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/693278-taschenbuch-der-auktionsp-16868355631-1024x1024.jpg)
![Wiener Kochbuch. Zwölfte verbesserte Auflage. Mit zahlreichen, zum Teil farbigen Abbildungen auf 20 Tafeln und einem Titelbild [kuchařka, vídeňská kuchyň] Wiener Kochbuch. Zwölfte verbesserte Auflage. Mit zahlreichen, zum Teil farbigen Abbildungen auf 20 Tafeln und einem Titelbild [kuchařka, vídeňská kuchyň]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/730699-wiener-kochbuch-zwolfte-v-17326282881-1024x1024.jpg)
![Die Säugetiere der Erde. 169 Abbildungen auf 30 Farbendrucktafeln und mehreren Text-Illustrationen [savci, přírodopis, litografie] Die Säugetiere der Erde. 169 Abbildungen auf 30 Farbendrucktafeln und mehreren Text-Illustrationen [savci, přírodopis, litografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764134-die-saugetiere-der-erde-1-17749503251-1024x1024.jpg)
![Annalium Ferdinandeorum; Neunter Theil (1724) [uvnitř veduta města Praha Malá Strana a Hradčany, mědirytina Poprava 27 českých pánů na Staroměstském náměstí r. 1621; druhá pražská defenestrace 1618] Annalium Ferdinandeorum; Neunter Theil (1724) [uvnitř veduta města Praha Malá Strana a Hradčany, mědirytina Poprava 27 českých pánů na Staroměstském náměstí r. 1621; druhá pražská defenestrace 1618]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/576088-annalium-ferdinandeorum-n-15912597971-1024x1024.jpg)
![Vorwärts. Kommunistisches Organ, roč. 1934, č. 16 [komunismus; Sudety; KSČ; komunisté; Němci; Československo] Vorwärts. Kommunistisches Organ, roč. 1934, č. 16 [komunismus; Sudety; KSČ; komunisté; Němci; Československo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/724497-vorwarts-kommunistisches--17256148611-1024x1024.jpg)
![Die Kunst. Monatshefte für freie und angewandte Kunst. XII. Jahrgang, 1911, Heft 4 (Januar) [umění; secese; časopis] Die Kunst. Monatshefte für freie und angewandte Kunst. XII. Jahrgang, 1911, Heft 4 (Januar) [umění; secese; časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679183-die-kunst-monatshefte-fur-16710954041-1024x1024.jpg)