NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bonn: Adolph Marcus 1839, celoplátěná vazba s ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, VIII+272 stran, 8° (13,5 x 22 cm)
desky mírně ušpiněné a odřené, poznámky na předsádkách, uvnitř jinak jako nová, celkově velmi dobrý stav
4 700Kč
Bez daně: 4 700Kč
Bez daně: 4 700Kč
Zürich: Verlag der Schweiz. Kaufmännischen Vereins 1943, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 145 stran s tabulkami a ilustracemi, 8° (12,5 x 19 cm)
obálka s nepatrnou signaturou a nepatrně odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Ernst Rowohlt Verlag 1922, pův. kart. vazba s titulem na přední desce a hřbetu, varevná horní ořízka, 178 stran, 8° (13 x 19 cm)
zevně ušpiněná a ohmataná, hřbet u kapitálku nepatrně natržený, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Verlag der Red. der Correspondenz 1868, Tisk Dr. František Skrejšovský.
Desky odřené, zadní předsádka pokreslená tužkou, vazba před poslední stranou částečně naprasklá, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý a skvrnitý, jinak uvnitř bez poškození, celkově dobrý stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Anthologie moderner tschechischer Märchen. Prag: Artia 1967.
Velmi dobrý stav. Přebal vpředu na okrajích trochu natržený a vzadu poškrábaný, kniha zcela v pořádku - čistá, světlá, velmi pěkně zachovalá.
880Kč
Bez daně: 880Kč
Bez daně: 880Kč
für HAPAG) gedruckt in Magdeburg, Buch- und Kunstdruckerei A. Wohlfeld, [1908]
Velmi dobrý stav. Desky odřené - převážně na okrajích a rozích, vzadu je přídeští částečně odlepené od zadní části desek, poslední list je pomačkaný a dole mírně natržený, jinak uvnitř pěkně zachovalá
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Zürich: S. Höhr 1883, váz., 337 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Kiel: Kunsthalle zu Kiel 1974, pův. brož, [160] nečíslovaných stran s četnými čb. ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
desky poněkud ohmatané, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Paris: Internationale sozialistische Kampf-Bund 1938, váz., [600] s., 8° (16 x 23 cm)
Velmi dobrý stav; na zadní desce je nalepen štítek, na přední předsádce jsou razítka a signatura psaná perem, první původní obálka opotřebovaná, s razítkem, na několika stranách je zatržení pastelkou
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Předkládá firma Bratři Čížkové nást., centrála v Praze II, Na Poříčí 9.
Desky trochu zašpiněné a na rozích lehce odřené, dolní část str. 369-370 odtržená, S. 233-234 natržená, 235-236 vytržená a chybí, titulní strana lehce uvolněná z vazby, jinak kniha uvnitř pěkná, celko
4 420Kč
Bez daně: 4 420Kč
Bez daně: 4 420Kč
Wildpark-Potsdam: Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion, s. a., váz., [4]+193 s., 13 tabulí, 4° (23 x 29 cm)
Přebal mírně opotřebovaný, ale zažloutlý, vybledlý, s malým papírovým štítkem, plátno na hřbetu trochu zašlé; dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Ein Buch der Zeitschrift Blinker. Hamburg: Jahr-Verlag 1997.
Velmi pěkný stav, pouze dolní rohy desek a jedno místo na vnější hraně předních desek lehce otlačené (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wiesbaden - München: Limes Verlag 1979, brož., 92 s., 8° (12 x 17,5 cm)
Vynikající stav; obálka mírně opotřebovaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Verlag von E. A. Seemann 1873, polokožená vazba s titulem na hřbetu, 384 stran + 822 sloupků přílohy, s četnými rytinami, 4° (20,5 x 28,5 cm)
desky silněji odřené, titulní list a obsah chybí, některé stránky s otisky prstů, vazba částečně uvolněná, jinak čistá, celkově dobrý stav
860Kč
Bez daně: 860Kč
Bez daně: 860Kč
Stuttgart: Staatsgalerie Stuttgart 1977.
Desky trochu poškrábané, vazba vpředu částečně naprasklá, skvrna od vody na většina stránek - viditelná od str. 33, do konce svazku se dále zvětšuje (viz foto), jinak uvnitř v pořádku. Celkově slušný
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Pilsen (Plzeň): im Selbstverlag, gedruckt von Carl Maasch (Karl Nieder), 1907.
Obálka i stránky zahnědlé, obálka nahoře v ohybu trochu natržená, jinak v pořádku, dobrý stav.
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 4113 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Handelsgeschichte der Griechen [obchod, antika, Řecko] Handelsgeschichte der Griechen [obchod, antika, Řecko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/697924-handelsgeschichte-der-gri-16946964341-1024x1024.jpg)
![Kleines Handbuch der Reklame. Zahlen und Erfahrungen aus der schweizerischen Werbepraxis. 2. Auflage [reklama, Švýcarsko, hospodářství] Kleines Handbuch der Reklame. Zahlen und Erfahrungen aus der schweizerischen Werbepraxis. 2. Auflage [reklama, Švýcarsko, hospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/736914-kleines-handbuch-der-rekl-17395464821-1024x1024.jpg)
![Ewige Alltäglichkeiten. Gesammelte Aufsätze 1922 [filosofie, literatura] Ewige Alltäglichkeiten. Gesammelte Aufsätze 1922 [filosofie, literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766687-ewige-alltaglichkeiten-ge-17775349201-1024x1024.jpg)
![Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1883. Sechster Jahrgang [ročník 6; historie, dějiny Švýcarska; Curych; Švýcarsko] Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1883. Sechster Jahrgang [ročník 6; historie, dějiny Švýcarska; Curych; Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680629-zurcher-taschenbuch-auf-d-16838093631-1024x1024.jpg)
![Paul Wunderlich [katalog, výstava, umění] Paul Wunderlich [katalog, výstava, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/720709-paul-wunderlich-katalog-v-17205291031-1024x1024.jpg)
![Meridian der Hoffnung. Gedichte [podpis; básně; poesie; rakouská poezie] Meridian der Hoffnung. Gedichte [podpis; básně; poesie; rakouská poezie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/751612-meridian-der-hoffnung-ged-17579453881-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für bildende Kunst. Mit dem Beiblatt Kunst-Chronik. Achter Band 1873 [umění, časopis, 19. století, vazba kůže] Zeitschrift für bildende Kunst. Mit dem Beiblatt Kunst-Chronik. Achter Band 1873 [umění, časopis, 19. století, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/707049-zeitschrift-fur-bildende--17048969941-1024x1024.jpg)