NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Die frühmittelalterlichen Stämmegebiete in Böhmen - - - Čechy v raném středověku a kmenové oblasti
Turek, Rudolf
Praha: Československá společnost archeologická při Československé Akademii Věd v Praze 1957, pův. brož, 128 stran + 5 skládaných map, 14,5 x 20 cm, jazyk: německy
mírně uprášená, jinak jako nová
180Kč
Bez daně: 180Kč
Versuch einer systematisch geordneten Darstellung des Bergrechtes im Königreiche Böhmen [hornictví, hornické právo]
Schmidt, Johann Ferdinand
2 svazky; Prag: Gottlieb Haase Söhne 1833, poloplátěná vazba, zlacený titul na hřbetu, mramorované desky a ořízka, XVI+363; [II]+490 stran, 8°, jazyk: německy
okraje desek mírně odřené, uvnitř čisté a světlé, celkově výborný stav
8 600Kč
Bez daně: 8 600Kč
Gothaisches genealogisches Taschenbuch auf das Jahr 1835 (72. Jahrgang) [šlechta; genealogie; Gothajský almanach]
Gotha: Justus Perthes 1834, váz., XII+[48]+314+100 s., 8 tabulí, 16° (7,5 x 11 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, se štítky knihovny, pokryv má drobná natržení, zadní předsádka zahnědlá, titulní list a tabule mají na rubu razítka knihovny, vazba trochu uvolněná.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. II/3, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; Kapitál; rukopisy]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1976-1982, váz., 26+37+11+12+37+11+3219, 171+132+150+133+128 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované, jedna zadní deska trochu zašpiněná (několik skvrnek), na ořízkách je pár stop prachu, na 24 stranách je razítko knihovny, na 12 z nich i s natištěnou signa
7 490Kč
Bez daně: 7 490Kč
Musik und Musiker in Karikatur und Satire [karikatury, hudba, hudebníci] Hol
Storck, Karl
Oldenburg: Gerhard Stalling [1910], pův. polopergamenová vazba, zdobená přední deska, zlacená horní ořízka, frontismis+[VI]+448 stran, 4° (21 x 28 cm), jazyk: německy
nepatrně ohmataná, jinak perfektní celkově velmi dobrý stav
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Allgemeine Reichs-Gesetz- und Regierungsblatt für das Kaiserthum Österreich. Jahrgang 1852 + Beilage-Heft / Obecný Zákoník říšský a Věstník vládní pro císařství Rakouské, roč. 1852 + přílohy [právo, Habsburská monarchie]
Wien: aus der kaiserlich-königlichen Hof- und Staatsdruckerei 1852
Desky odřené, bývalý knihovní exemplář, některé stránky vzhledem ke stáří zahnědlé, jinak pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Mühlhausen [Soupis památek; Milevsko; památky; umění]
Podlaha, Anton [Antonín] - Šittler, Eduard
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Kunst 1901, brož., [6]+168+[2] s., tabule, 8° (18 x 27 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, s pár šmouhami, horní ořízka a okraje některých listů trochu zažloutlé/ztmavlé, na okraji několika listu je malá skvrna od vody.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Uiber die Zucker-Erzeugung aus dem Safte des Ahornbaumes in den Kais. König. österreichischen Staaten [rukopis, kurentem psaná kopie, produkce cukru, Rakousko-Uhersko]
Bohringer, Karl
Wien: k. k. Hof- und Staatsdruckerei 1810, pův. kart. vazba, 89 stran, 8° (12 x 18,5 cm)
silněji odřená a potrhaná, hřbet chybí, předsádky vytržené a volně, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
960Kč
Bez daně: 960Kč
Sternstunden der Menschheit. Fünf historische Miniaturen [= Insel-Bücherei; 165] ["Hvězdné hodiny lidstva"]
Zweig, Stefan
Leipzig: Insel-Verlag, s. a., váz., 77+[3] s., 12° (12 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Israels Rechtsleben im Lichte der neuentdeckten assyrischen und hethitischen Gesetzesurkunden [Starý Přední východ, zákony, Izrael]
Ring, Emanuel
Stockholm - Leipzig: Victor Pettersons Bokindustr Aktiebolag - Buchhandlung Gustav Fock 1926, pův. brož (interimní vazba), [VI]+205 stran, 4° (16 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné, okraje stránek poněkud vyšisované, občas podtrhané pastelkou, celkově dobrý stav
360Kč
Bez daně: 360Kč
Um Sprache und Glauben. Eine Stadtgeschichte aus der Zeit der Hussitenkämpfe. 2. Auflage [historický román, Olomouc, husitské války]
Müller, Willibald
Olmütz: Verlag Laurenz Kulil 1911, pův. brož, [VIII]+256 stran, 8° (14,5 x 20,5 cm)
desky odřené a ušpiněné, hřbet se ztrátou, stránky poněkud zahnědlé, vazba uvolněná, celkově ale dobrý stav
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Vasilije Cetkovic Vasko [VASKO - přehled díla, slovinské umění 20. století, sochařství, plastiky, sochy]
Cetkovic-Vasko, Vasilije – Flis, Renata (ed.) - Javornik, Ev
Skofja vas: Vasilije Cetkovic-Vasko – DELO, Tiskarna, Ljubljana [1992]. Texty v úvodní části knihy napsali: Ana Cetkovic-Vodovnik, Bernerda Rakovec, IMPOL, Ivan Sedej, Janez Mesesnel, Aleksander Bassi
Velmi dobrý stav. Přebal vpředu na dolním rohu lehce natržený, kniha zcela v pořádku.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Kulturgeschichte des Mittelalters mit Einschluss der Renaissance und Reformation [Kulturní dějiny středověku, včetně renesance a reformace]HOL
Geiger, Ludwig - Kaufmann, A. - Mogk, E. - Hirt, H. - Schwa
Leipzig: P. Friesenhahn 1897.
Desky trochu opotřebovaná - na rozích a hřbetu odřené, plátno na hřbetu na několika místech naprasklé, titulní strana trochu pomačkaná, uvnitř ale čisté, pěkně zachovalé, bez poškození, celkově vzhled
880Kč
Bez daně: 880Kč
Deutscher Kamera-Almanach. Ein Jahrbuch für die Photographie unserer Zeit; 29. Band 1939 [časopis, amatérská fotografie, pozůstalost Jan Lauschmann]
Weiss, Karl (ed.)
Berlin: Union Deutsche Verlagsgesellschaft 1938, celoplátěná vazba s obálkou, [VIII]+232 stran s četnými reprodukcemi fotografií, velké 8° (17,5 x 22 cm)
obálka poněkud zahnědlá, na okrajích odřená, desky, předsádky a ořízka s hnědými skvrnami, uvnitř jinak čistá. celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Kurtze Lebens Verfassung Der Heiligen und Seeligen [1686; cisterciáci; cisterciácký řád; hagiografie; historie; dějiny]
Claude Chalemot
Cölln [Kolín nad Rýnem]: Bey Joannis Weidenfeldt Erben und Godefridum de Berges 1686, váz., frontispis+[12]+338+[74] s., 8° (17 x 20 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a zažloutlé, předsádky silně zažloutlé až zahnědlé, titulní list chybí, stránky zažloutlé, jeden list se skvrnami a větší ztrátou (opraveno knihvazačem; viz foto), front
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Städtewappen des österreichischen Kaiserstaates. Bd. I. Königreich Böhmen
Widimsky, Vincenz Robert
Wien: K. K. Hof - und Staatsdruckerei 1864, váz., 8+146+72 s., 4° (23,5 x 29 cm)
Bývalý knihovní exemplář; desky opotřebované, ořízka zaprášená, předsádky zažloutlé, na předním přídeští nalepeno ex libris; na titulní straně dvě signatury napsané perem a razítko majitele; na rubu t
24 400Kč
Bez daně: 24 400Kč
 
Valentinská © 2021