NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Die Geheimnisse der Psychometrie oder Hellsehen in die Vergangenheit (Past Events Seership). ... [parapsychologie, jasnovidectví]
Pagenstecher, Gustav - Driesch, Hans
Leipzig: Verlag von Oswald Mutze 1928, pův. poloplátěná vazba, 154 stran s četnými ilustracemi, 4° (16 x 23 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, uvnitř občas podtrhané tužkou, jinak čistá, celkově dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Zur Frage des internen schweizerischen Luftverkehrs [= Schweizerische Beiträge zur Verkehrswissenschaft; Heft 26] [letectví, letecká doprava, Švýcarsko]
Zahnd, Roger
Bern: Verlag von Stämpfli & Cie. 1947, pův. brož, VIII+75 stran, 8° (15,5 x 23 cm)
stránky nepatrně zahnědlé, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Theoretisch-praktischer Leitfaden für den Deklamationsunterricht [1851; přednes; rétorika; řečnictví; gesta; řeč těla]
Schröder, Johann Friedrich
Bremen: Verlag von A. D. Geisler 1851, váz., XII+154 s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a mírně prohnuté, na hřbetu jsou nalepeny papírové štítky, další papírový štítek je na přední předsádce, na velké většině stránek jsou žluté skvrnky od stáří.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1897. Zwanzigster Jahrgang [ročník 20; historie, dějiny Švýcarska; Curych; Švýcarsko]
Zürich: Fäsi & Beer 1897, váz., 259 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky jsou mírně opotřebované, na přední předsádce je podpis majitele.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Von der Ruhr unter dem Volke im Jahr 1765 [medicína; lékařství; epidemiologie; epidemie; úplavice; Švýcarsko]
Johann Georg Zimmermann [Johann Georg Ritter von Zimmermann]
Zürich: Bey Orell, Gessner, Füesslin und Compagnie [po 1767], váz., 390+[2] s., 8° (11 x 18,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na hřbetu pokryv opravován, rohy desek trochu naražené a odřené, na předsádkách jsou tři razítka, na přední předsádce i velmi staré poznámky, titulní list oddělen z vaz
14 900Kč
Bez daně: 14 900Kč
Die Wirkung der Feldgeschütze 1815 bis 1892. Anhang: enthaltend Anlagen, Tabellen und Skizzenblätter	[polní střelectvo, Rakousko-Uhersko], vojenství
Müller, H.
Berlin: Ernst Siegfried Mittler und Sohn 1894, pouze příloha, poloplátěná vazba, 68 stran, velké 8° (15 x 22,5 cm)
okraje desek odřené, uvnitř nepatrně zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha: The Turbulent Century = Prag. Das Turbulente Jahrhundert = Prague. Le siècle turbulent [dějiny, historie Prahy] HOL
Kaplan, Jan - Nosarzewska, Krystyna
Köln: Könemann Verlagsgesellschaft 1997, váz., 360 s., 4° (27,5 x 32 cm)
Přebal na hřbetu mírně vybledlý; vynikající stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Ideen zu einer reinen Phänomenologie und phänomenologischen Philosophie I [Ideje k čisté fenomenologii a fenomenologické filosofii; filozofie; fenomenologie]
Husserl, Edmund
Halle a. d. S.: Verlag von Max Niemeyer 1928, váz., VIII+360 s., 8° (18 x 24 cm)
Uspokojivý stav; plátno na deskách opotřebované, zašlé a ztmavlé, s razítkem, na předsádkách a titulní straně jsou signatury, na titulní straně a další ze stran razítka, na velké většině stránek jsou
1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
II. Wesen und Formen der Soziologie [Sonderdruck aus Werner Ziegenfuß (ed.), Handbuch der Soziologie, Seite 121-246] [separát, sociologie]
Ziegenfuß, Werner
Stuttgart: Hermann Enke Verlag 1955, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, strany 121-246, 4° (18 x 25 cm)
výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prager deutschsprachige Literatur zur Zeit Kafkas ["Pražská německá literatura za Kafkových časů"; Franz Kafka]
Binder, Hartmut (et al.)
Wien: Wilhelm Braumüller, Universitäts-Verlagsbuchhandlung 1989, brož., V+181 s., 8° (15 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/13, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1985, váz., 1199 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny, na dvou stranách je signatura psaná propiskou.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Die Effectenbörsen und ihre Geschäfte [Burzy cenných papírů; cenné papíry, finanční trh, příručky]
Mayer, Bruno
Wien: Alfred Hölder 1899.
Bývalý knihovní exemplář s razítky, exlibris na přídeští, desky opotřebované - odřené a zašpiněné, papír trochu zahnědlý, str. 89 a 91 zašpiněné, na stránkách s přehledem literatury podtrháváno tužkou
740Kč
Bez daně: 740Kč
Zwischen Vision und Wirklichkeit. ... [divadlo, divadelní věda, sborník]
Stamm, Rudolf
Bern - München: A. Francke AG Verlag 1964, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu a přebalem, 204 Seiten, 8° (13,5 x 20,5 cm)
přebal poněkud ušpiněný, věnování na patitulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen, Siebzehnter Jahrgang, 1852
Förster, Christian Friedrich Ludwig (ed.)
Wien: Verlag von L. Försterʾs artistischer Anstalt 1852.
Bývalý knihovní exemplář, desky zašpiněné a trochu odřené, hřbet uprostřed proražený, horní část předsádky odstřižená, skvrna od vody v horním rohu prvních 200 stránek, některé stránky mírně skvrnité,
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Das Buch vom gesunden und kranken Menschen. Dritte verbesserte und bedeutend vermehrte Auflage [zdravotnictví, příručky]
Bock, Carl Ernst
Leipzig: Ernst Keil 1859, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu a slepotiskem, XII+655 stran s četnými ilustracemi, 8° (14,5 x 19,5 cm)
desky poněkud odřené, ve hřbetu natržené, uvnitř nepatrně zaprášená, jinak čistá
240Kč
Bez daně: 240Kč
Unsere Zeit, oder geschichtliche Übersicht der merkwürdigsten Ereignisse von 1789-1830, ... [historie, přehledy, staré tisky]
Strahlheim, Carl
Stuttgart: G. Hasselbrink 1829, dobová kartonová vazba s mramorováním a štítkem na hřbetu, 512 stran se 4 litografovanými frontispisy, 12° (10,5 x 13,5 cm)
desky poněkud odřené, stránky občas zaprášené nebo s hnědými skvrnami, pod majitele a razítka na titulních listech, celkově ještě dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
 
Valentinská © 2021