NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moskau: Verlag für fremdsprachige Literatur 1941, brož., 12 s., 8° (13 x 19,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s natrženími na hřbetu, na stránkách je podtrháváno tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Im Selbstverlage (Zentralschuldirektion, Wien). Für den Buchhandel bei Franz Deuticke (Wien und Leipzig) 1913.
Dobrý stav. Desky odřené a mírně zašpiněné, plátno dole na hřbetu lehce natržené, papír vzhledem ke stáří zahnědlý a mírně skvrnitý (hlavně na okrajích stránek), jinak uvnitř velmi pěkně zachovalá.
4 499Kč
Bez daně: 4 499Kč
Bez daně: 4 499Kč
Prag: Der Tschechoslovakische Filmexport (Československý filmexport) u. Das Filmstudio Barrandov (Filmové studio Barrandov) 1965. Původní brožovaná vazba s přebalem, nestránkováno - 36 listů, s množst
Rohy přebalu nepatrně odřené, 3. list nahoře uvolněný z vazby, jinak uvnitř bez poškození, celkově velmi dobrý stav. / Umschlagsecken minimal abgeschürft, dritter Blatt oben von der Bindung gelöst, so
770Kč
Bez daně: 770Kč
Bez daně: 770Kč
Hildburghausen - Amsterdam: Geographische Anstalt des Bibliographischen Instituts 1850-1851, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky, obsahuje 28 z celkového počtu 30 Lieferunge
mapy č. 51 a 52 chybí, desky na okrajích odřené, ve hřbetu natržené, listy občas s otisky prstů na krajích, nepatrné hnědé skvrny, mapy v perfektním stavu, celkově výborný stav
49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
München: Juventa Verlag 1965, pův. brož, 95 stran, 4° (15 x 23 cm)
vyšisované okraje desek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Dietz Verlag 1976, váz., 171 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na dvou stranách jsou razítka knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Baden-Baden: Verlag Valentin Koerner 1974, pův. brož, 352 stran s četnými ilustracemi, 8° (15,5 x 24 cm), jazyk: německy
zevně ohmataná, jinak perfektní, celkově ještě výborný stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Bad Oyenhausen: August Lutzeyer 1941.
Bývalý knihovní exemplář se signaturními štítky a razítky, desky zaprášené, dole zbytky knihovního štítku, přední desky ohnuté, dírka od hmyzu zcela dole v rohu na předních deskách a prvních 16 straná
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Leipzig: Verlag von S. Hirzel 1881, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, XXVIII+524; XII+592; XVI+736 stran, velké 8° (15 x 22 cm)
knihovnické exempláře se štítky na hřbetech, razítka a signatury kolem titulu, stránky zahnědlé, jinak čisté, celkově dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Leipzig: Insel-Verlag, s. a., 79+[1] s., 12° (12 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované a vybledlé, na ořízce drobné žluté skvrnky; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Österreichische Gesellschaft für Ur- und Frühgeschichte 2011
Dolní roh předních desek nepatrně ohnutý, jinak v pořádku, uvnitř bez poškození, pěkný stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Berlin-Lichterfelde: Verlag für Handwerk und Gewerbe G. m. b. H., pův. brož, 61 stran, 8° (15 x 20,5 cm)
desky vyšisované, podpis majitele na titulní straně, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin-Halensee: „DARI“ Deutscher Architektur- und Industrie-Verlag 1920.
Slušný stav. Desky trochu vybledlé, na rozích zohýbané, hřbet z poloviny natržený, titulní list zaprášený, uvnitř v pořádku.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Praha: Československá společnost archeologická při Československé Akademii Věd v Praze 1957, pův. brož, 128 stran + 5 skládaných map, 14,5 x 20 cm, jazyk: německy
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Wien: Bey Rudolph Gräffer 1788, váz., XXX+167+[1] s., 8° (12,5 x 20 cm)
Velmi dobrý stav; kůže opotřebovaná, na zadní desce s četnými stopami po činnosti hmyzu/larev, horní ořízka trochu ztmavlá, na titulní straně je malé razítko, na přední předsádce signatura, na zadní p
7 450Kč
Bez daně: 7 450Kč
Bez daně: 7 450Kč
Cölln [Kolín nad Rýnem]: Bey Joannis Weidenfeldt Erben und Godefridum de Berges 1686, váz., frontispis+[12]+338+[74] s., 8° (17 x 20 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a zažloutlé, předsádky silně zažloutlé až zahnědlé, titulní list chybí, stránky zažloutlé, jeden list se skvrnami a větší ztrátou (opraveno knihvazačem; viz foto), front
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Über den Verfall des Feudalismus und das Aufkomen der Bourgeoisie [marxismus] Über den Verfall des Feudalismus und das Aufkomen der Bourgeoisie [marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717760-uber-den-verfall-des-feud-17170731951-1024x1024.jpg)
![Wiener Küche: Sammlung von Kochrezepten der Bildungsanstalt für Koch- und Haushaultungsschullehrerinnen und der Kochschule der Gastwirte in Wien [kuchařka, vídeňská kuchyně, recepty z vídeňské odborné kuchařské školy, vaření] Wiener Küche: Sammlung von Kochrezepten der Bildungsanstalt für Koch- und Haushaultungsschullehrerinnen und der Kochschule der Gastwirte in Wien [kuchařka, vídeňská kuchyně, recepty z vídeňské odborné kuchařské školy, vaření]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755117-wiener-kuche-sammlung-von-17621634831-1024x1024.jpg)

![Vorbilder und Leitbilder der Jugend [= Überblick zur wissenschaftlichen Jugendkunde; Band 6] [mládí, sociologie] Vorbilder und Leitbilder der Jugend [= Überblick zur wissenschaftlichen Jugendkunde; Band 6] [mládí, sociologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711414-vorbilder-und-leitbilder--17096433401-1024x1024.jpg)
![Symbol, Mythos und Legende in der Kunst [symbol, mýtus a legenda v umění, dějiny umění] Symbol, Mythos und Legende in der Kunst [symbol, mýtus a legenda v umění, dějiny umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/616624-symbol-mythos-und-legende-16400979791-1024x1024.jpg)
![Verschleiß-Überwachung von Arbeits-Maschinen [Sledování opotřebení výrobních strojů, stroje, tribologie] Verschleiß-Überwachung von Arbeits-Maschinen [Sledování opotřebení výrobních strojů, stroje, tribologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/702409-verschleiss-uberwachung-v-16998691681-1024x1024.jpg)
![Darstellungen aus der Sittengeschichte Roms in der Zeit von August bis zum Ausgang der Antonie. Fünfte, neu bearbeitete und vermehrte Auflage [3 díly, komplet, vazba kůže, dějiny mravů, starověk, Řím] Darstellungen aus der Sittengeschichte Roms in der Zeit von August bis zum Ausgang der Antonie. Fünfte, neu bearbeitete und vermehrte Auflage [3 díly, komplet, vazba kůže, dějiny mravů, starověk, Řím]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/743038-darstellungen-aus-der-sit-17464523171-1024x1024.jpg)
![Gedichte [= Insel-Bücherei; 303] [básně; poezie] Gedichte [= Insel-Bücherei; 303] [básně; poezie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/594857-gedichte-insel-bucherei-3-16188330481-1024x1024.jpg)
![Lebenswelten. Archäologische Spurensuche in der Region Hainburger Pforte/Römerland [= Archäologie Österreichs; 22/1, 2011] [Devínská brána, Dolní Rakousy, archeologie, odborné časopisy] Lebenswelten. Archäologische Spurensuche in der Region Hainburger Pforte/Römerland [= Archäologie Österreichs; 22/1, 2011] [Devínská brána, Dolní Rakousy, archeologie, odborné časopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/693545-lebenswelten-archaologisc-16872520461-1024x1024.jpg)
![Leitfaden in Fragen und Antworten zu dem Rechtshandbuch für Handwerk und Gewerbe, Band I und II [= Neue Bücherei für Handwerk und Gewerbe] [řemeslo, obchod, právo] Leitfaden in Fragen und Antworten zu dem Rechtshandbuch für Handwerk und Gewerbe, Band I und II [= Neue Bücherei für Handwerk und Gewerbe] [řemeslo, obchod, právo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/731345-leitfaden-in-fragen-und-a-17333931151-1024x1024.jpg)
