NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Klinisch-röntgenologische Differentialdiagnostik der Kungenkrankheiten. Mit 318 Röntgenbildern auf Tafeln und 16 Textabbildungen [rentgen, RTG, medicína, lékařství]
Dünner, Lasar
Stuttgart: Ferdinand Enke Verlag 1954, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, XI+274 stran s ilustracemi, 4° (19,5 x 27,5 cm)
zevně a uvnitř ohmataná, malé razítko na patitulu, občas podtrahaná tužkou a pastelkou, celkově ale ještě velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Die Panzer-Kampfwagen I und II und ihre Abarten. Einschliesslich der Panzerentwicklungen der Reichswehr
Spielberger, Walter J.
Stuttgart, Motorbuch Verlag 1991, 3. vydání
 
840Kč
Bez daně: 840Kč
Elisabeth, Kaiserin von Österreich, Königin von Ungarn. Ihr Leben, ihre Seele, ihre Welt [císařovna Sisi; Sissi; Alžběta Bavorská; Habsburkové]
Thiele, Johannes
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2011, brož., 319 s., 4° (24 x 32 cm)
Obálka mírně opotřebovaná (přední část na jednom místě trochu odřená, viz foto); velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Zeitschrift des Vereines deutscher Ingenieure, roč. 33, 1889, č. 1-52 [strojírenství; stroje; strojírenský průmysl]
Th. Peters (ed.)
Berlin: Selbstverlag des Vereines 1889, váz., [2]+XVIII+1252 s., 47 tabulí, 4° (25,5 x 31 cm)
Dobrý stav; vazba mírně uvolněná, plátno vybledlé, desky opotřebované a odřené, ořízka zažloutlá, horní ořízka ztmavlá, na titulní straně je razítko, tabule zažloutlé, pár listů opotřebovaných a/nebo
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Ostalpen. Zweiter Teil: Berchtesgaden, Chiemgau, Salzburg, Salzkammergut, Pinzgau, Hohe Tauern, Unterinntal, Zillertaler Alpen. Mit 17 Karten, 8 Plänen und 7 Grundrissen. 12. Auflage [= Meyers Reisebücher]	 [průvodce, východní Alpy, bedekr]
Leipzig: Bibliographisches Institut 1923, pův. brož., 310 stran s četnými i barevnými mapami, 12° (10 x 15 cm)
zevně odřená, ušpiněná, některé mapy volně a podlepené lepící páskou, občas oslí růžky, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Frauen. 32 Radierungen [= Insel-Bücherei; 577] [grafiky; akty; ženy]
Matisse, Henri
Leipzig: Insel-Verlag 1957, váz., [4]+42+[2] s., 12° (12 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované a zažloutlé; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Beiträge zur Kenntnis der Golderzlagerstätten Kolumbiens: Die Golderzgänge von Recreo [K poznání ložisek zlaté rudy v Kolumbii: Zlaté žíly Recreo; geologie, zlato, naleziště zlata, Jižní Amerika]
Rintisch, Willy
Halle (Saale): Wilhelm Knapp 1928. Abhandlungen zur praktischen Geologie u. Bergwirtschaftslehre; Band 16.
Bývalý knihovní exemplář s inventárními štítky a razítky, desky trochu zaprášené a na zadní straně silně zašpiněné, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, jinak ale uvnitř zcela v pořádku, čistá a p
490Kč
Bez daně: 490Kč
Zinses-Zinsen-Tabellen mit zeitgemässen neuen zum ersten Male publicirten Zinsfüssen anzuwenden auf die Berechnung von Amortisationsplänen etc. [úroky, tabulky, účetnictví, Rakousko-Uhersko]
Neumann, Ignaz
Wien: Verlag von Carl Gerold's Sohn 1886, pův. sešit, VII+78 stran, 4° (15,5 x 23,5 cm)
hřbet zpevněný lepicí páskou, sestřihaný obal, uvnitř čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zur Ästhetik der Malerei und der bildenden Kunst [= Charles Baudelaires Werke in deutscher Ausgabe von Max Bruns; vierter Band]  [estetika, dějiny umění]
Baudelaire, Charles
Minden in Westf.: Verlag von J. C. C. Bruns [1906], pův. kart. vazba se zlaceným hřbetem, XV+328 stran, 8° (13 x 19 cm)
zevně vyšisovaná, u hřbetu prasklá podpis majitelky na titulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Peter Martyr Vermigli. Leben und ausgewählte Schriften [reformace; renesance; teologie; protestantismus]
C. Schmidt [Charles Schmidt]
Elberfeld: Verlag von R. L. Friderichs 1858, pevná vazba, VIII+296 s., 8° (17,5 x 22,5 cm)
Uspokojivý stav; desky jsou opotřebené, na hřbetu jsou dva papírové štítky, na přídeští je štítek se signaturou, na titulním listě a pár dalších stránkách jsou razítka z knihovny, některé stránky mají
250Kč
Bez daně: 250Kč
Der Passionsaltar des Thomas de Coloswar im Christlichen Museum zu Esztergom [Tomáš z Kluže, gotické malířství, křídlový otlář s Ukřižováním z Hronského Beňadiku]
Mucsi, András
Budapest: Magyar Helikon – Corvina 1980.
Velmi dobrý stav. Přebal jen mírně zašpiněný, malá skvrnka na předsádce, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Goethe's sämmtliche Werke in vierzig Bänden, 10. Band [Goethovo dílo ve čtyřiceti svazcích, sv. 10; divadlo]
Johann Wolfgang von Goethe
Stuttgart - Tübingen: J. G. Cotta'scher Verlag 1854, vázaná, s. 314, 18° (11,5 x 15 cm)
Dobrý stav; na některých stranách stopy po vlhkosti.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Literatur der Weltrevolution, 1931, č. 1, 2, zvláštní číslo [literatura; komunismus; marxismus; časopis; politika]
Bruno Jasiensky [Jasieński] (ed.)
Moskau: Staatsverlag für schöne Literatur (GIHL) 1931, váz., 127+175+270+[12] s., 8° (18,5 x 25 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, rohy desek naražené, na předsádkách jsou razítka, signatury a poznámky psané perem, razítko knihovny je i na několika dalších stranách, obrazové přílohy mírně oře
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Der deutsche Osten. Referate des ersten Ostenseminars der Hochschule für politische Wissenschaften München [= Veröffentlichungen der Hochschule für Politische Wissenschaften e. V. München] [politika, historie, Německo]
Heydte, F. A. Frhr. von der et al.
München: Isar Verlag 1956, pův. brož., 94 stran, 8° (14,5 x 20,5 cm)
desky vyšisované a s nálepkou, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Post in Karlsbad. Geschichte, Darstellung ihrer Entwicklung (pošta, Karlovy Vary)
K.k. Post- und Telegraphen-Amte 1 in Karlsbad
Karlsbad: Im Selbstverlage 1906 (gedruckt bei A. Haase, Prag). Erschien anlässlich des 200 jährigen Bestandes des Postamtes in Karlsbad.* OSeiden mit Goldprägung auf Vorderdeckel, 390 Seiten mit zahlr
Deckel abgeschürft, Titelseite, S. 16 u. erste Tafel leicht stockfleckig, Bindung nach S. 16 u. 368 geplatzt, S. 369-384 von der Bindung gelöst, sonst innen schön, insgesamt altersgemäß guter Zustand.
3 120Kč
Bez daně: 3 120Kč
Genealogisches Taschenbuch der deutschen gräflichen Häuser auf das Jahr 1839 [genealogie; hrabata; Gothajský almanach]
Gotha: Justus Perthes 1839, váz., IV+584+[6] s., 1 tabule, 16° (7,5 x 11 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, se štítky knihovny, pokryv má drobná natržení a ztráty, titulní list a frontispis mají na rubu razítka knihovny.
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021