NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stuttgart - Berlin: J. G. Cotta'sche Buchhandlung Nachf. 1901, pův. poloplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, marmorovaná ořízka, XLIV+567 stran, 4° (16 x 24 cm)
fleky na deskách, uvnitř perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin - Leipzig: Verlag für Schriftkunde Heintze & Blanckertz 1943, pův. poloplátěná vazba s ražbou na hřbetu, 95 stran stran s četnými ilustracemi, i lepenými a barevnými, 4° (21,5 x 30 cm), jaz
věnování na titulním listu, ořízka a okraje stránek mírně skvrnité, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
385Kč
Bez daně: 385Kč
Bez daně: 385Kč
Berlin: Verlag Limanel 1966, pův. laminovaná kartonová vazba, 100 stran s četnými barevnými ilustracemi, 8° (15,5 x 22 cm)
jako nová, výborný stav
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
München: Knaur Verlag 2012.
Velmi pěkný stav.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Radebeul bei Dresden: Karl-May-Verlag 1923, barevná celoplátěná vazba se zlacenou ražbou, 356 stran se 7 ilustracemi, 8° (11,5 x 18 cm)
zkosená, nepatrně ušpiněné desky, uvnitř poněkud zahnědlá, občas podtrhaná, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Neumann Verlag, 1958.
Dobrý stav, přebal odřený a lehce natržený.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Wien: Kunstverlag Anton Schroll & Co. 1911.
Bývalý knihovní exemplář, desky zašpiněné a na rozích odřené, uvnitř pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
3 770Kč
Bez daně: 3 770Kč
Bez daně: 3 770Kč
Stuttgart: Carl. Mäcken, Verlagsbuchhandlung 1853, dobová polokožená vazba, mramorované desky a ořizka, XI+229 stran, 8° (11,5 x 18,5 cm)
desky silněji odřené, občas hnědé skvrny, průběžně stará vodní skvrna, celkově ale ještě dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Leipzig: Verlag von A. G. Liebeskind 1890, váz., 83 s., 12° (9,5 x 15 cm)
Stránky jen mírně zažloutlé; vynikající stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bern: Kornfeld und Klipstein 1964, pův. brož, 90 stran s četnými ilustracemi, 4° (19,5 x 27,5 cm)
rohy poněkud odřené a ohnuté, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Mannheim: Verlag der religiösen Sozialisten 1930, váz., [4]+412 s., 8° (15 x 21,5 cm)
Velmi dobrý stav; na zadní desce je nalepen štítek, na předsádkách je několik razítek a signatura, na dvou obálkách jsou drobné poznámky psané tužkou, na jedné straně je razítko knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Prag: Vitalis 1998, brož., 104 s., 8° (12,5 x 20,5 cm)
Téměř jako nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Vynikající stav; obálka mírně opotřebovaná, některé stránky s nepatrným opotřebením na okrajích.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Leipzig - Prag: Grassi-Museum für Angewandte Kunst - Museum für Angewandte Kunst in Prag 2011, pův. laminovaná kartonová vazba s pův. laminovanou obálkou, 397 stran s četnými čb. a barevnými vyobrazen
nová, pův. balení
1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
München: F. Bruckmann 1908-1909, polokožená vazba se zdobenými deskami, titul na hřbetu, 583+VIII stran s obsahem a rejstříkem a četnými i barevnými ilustracemi, 4° (22 x 29 cm)
silněji odřené, knihovní exemplář, silněji razítkovaná a s otisky prstů, celkově ještě dobrý stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Berlin: Dietz Verlag 1988, váz., 1444 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 4115 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Aus Bismarcks Briefwechsel [= Angang zu den Gedanken und Erinnerungen von Otto Fürst von Bismarck; II] [korespondence, Německé císařství] Aus Bismarcks Briefwechsel [= Angang zu den Gedanken und Erinnerungen von Otto Fürst von Bismarck; II] [korespondence, Německé císařství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/745677-aus-bismarcks-briefwechse-17500662391-1024x1024.jpg)
![Emil Preetorius [monografie s životopisem a četnými reprodukcemi jeho tvorby, německy] Emil Preetorius [monografie s životopisem a četnými reprodukcemi jeho tvorby, německy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/604304-emil-preetorius-monografi-16273832961-1024x1024.jpg)
![Izar der letzte Prophetenkönig von Atlantis. ... [esoterika, mystika] Izar der letzte Prophetenkönig von Atlantis. ... [esoterika, mystika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/698287-izar-der-letzte-propheten-16951162971-1024x1024.jpg)
![Das Shaolin-Prinzip. Tue nur, was du selbst entschieden hast [koučink, Šao-lin, Šaolin, sebeurčení, sebevědomí, sebeuvědomění a motivace, umění rozhodování se] Das Shaolin-Prinzip. Tue nur, was du selbst entschieden hast [koučink, Šao-lin, Šaolin, sebeurčení, sebevědomí, sebeuvědomění a motivace, umění rozhodování se]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/737747-das-shaolin-prinzip-tue-n-17404020621-1024x1024.jpg)
![In Mekka. Fortführung von Karl Mays Reiseerzählung 'Am Jenseits'. 26. bis 37. Tausend [= Karl May's Gesammelte Werke; Band 50] [Pouť do Mekky, Na věčnosti] In Mekka. Fortführung von Karl Mays Reiseerzählung 'Am Jenseits'. 26. bis 37. Tausend [= Karl May's Gesammelte Werke; Band 50] [Pouť do Mekky, Na věčnosti]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766924-in-mekka-fortfuhrung-von--17779042231-1024x1024.jpg)

![Praktische Sprachdenklehre für Volksschulen und die Elementarklassen der Gymnasial- und Real-Anstalten. ... [jazykověda, výuka jazyků] Praktische Sprachdenklehre für Volksschulen und die Elementarklassen der Gymnasial- und Real-Anstalten. ... [jazykověda, výuka jazyků]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762034-praktische-sprachdenklehr-17720246721-1024x1024.jpg)
![Picasso. Graphik und illustrierte Bücher. Sammlung Oscar Stern. Kornfeld und Klipstein, Auktion in Bern; Auktion 113 [aukční katalog, grafika, knižní ilustrace] Picasso. Graphik und illustrierte Bücher. Sammlung Oscar Stern. Kornfeld und Klipstein, Auktion in Bern; Auktion 113 [aukční katalog, grafika, knižní ilustrace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/721089-picasso-graphik-und-illus-17211417051-1024x1024.jpg)
![Das Goldene Gässchen [Zlatá ulička; Praha; Pražský hrad] Das Goldene Gässchen [Zlatá ulička; Praha; Pražský hrad]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/674065-das-goldene-gasschen-zlat-16645297101-1024x1024.jpg)

![Die Kunst für alle. XXIV. Jahrgang. 1908/1909 [časopis, Německo, umění, vazba kůže, dva svazky] Die Kunst für alle. XXIV. Jahrgang. 1908/1909 [časopis, Německo, umění, vazba kůže, dva svazky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/707323-die-kunst-fur-alle-xxiv-j-17050686941-1024x1024.jpg)