NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Phototechnik; Nr. 4 - August 1937 (17. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]
Croeber, Christof (ed.)
Dresden: Zeiss Ikon AG 1937, pův. sešit, strany 73-95 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Beiträge zur indischen Erotik. Das Liebesleben des Sanskritvolkes. Nach den Quellen dargestellt. Dritte Auflage [indická erotika]
Schmidt, Richard
Berlin: Hermann Barsdorf Verlag 1922, pův. brož., XI+691 stran, 4° (16,5 x 24 cm), jazyk: německy
desky poněkud odřené, zadní předsádka zpevněná proužkem papíru, uvnitř zahnědlá, místy zvlněný papír, vazba na jednom místě roztržená, celkově ale dobrý stav
390Kč
Bez daně: 390Kč
Hochland, ročník 15, 1917-1918, sv. 1-2 [umění; literatura; kultura; věda; časopisy; Německo; katolicismus; vazba; kůže]
Muth, Karl (ed.)
Kempten - München: Verlag Jos. Köselsche Buchhandlung 1917-1918, váz., VIII+720, VIII+672 s., 17 tabulí, 8° (16,5 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; kůže mírně odřená.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Zarathustra. 2. Auflage [= Kollektion Kulturträger] [Zarathuštra, filozofie]
Reiner, Julius
Berlin - Leipzig: Verlag von Hermann Seemann Nachfolger [1907], pův. brož., 73 stran, 4° (14,5 x 23 cm)
desky zahnědlé, potrhaná, vazba rozpadlá, razítka na prvních stránkách, občas podtrhaná, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Völker der Erde: Asien [zeměpis, dřevoryty]
Platz, Bonifacius
Würzburg - Wien: Verlag von Leo Woerl 1899, pův. ozdobná celoplátěná vazba, zdobené předsádky, XVIII+891 sloupků, 4° (19,5 x 27 cm)
desky na krajích odřené, hřbet natržený, zahnědlé stránky/vyšisované okraje, občas hnědé skvrny, sloupky 85-88 a následující tabule natržené, celkově ještě použitelný stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bergmanns-Sagen. „Handsteine“ aus Kuttenberg [= Leobener Grüne Hefte; Heft 128]  [Hornické pověsti, kutnohorské handštajny; Kutná Hora, legendy, hornictví, dolování]
Urban, Jan
Wien: Montan-Verlag 1971.
Desky trochu zašpiněné, uvnitř zcela bez poškození a pěkně zachovalá, velmi dobrý stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Unser Lörrach 1971. Eine Grenzstadt im Spiegel der Zeit; 2	[místopis, Německo, kronika]
Büche, Werner et al.
Lörrach-Tumringen: Kropf & Herz [1971], kartonová laminovaná vazba, 155 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 8° (15,5 x 21,5 cm)
laminování na hřbetu poškozené, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Monismus und Okkultismus [okultismus, mystika]
Tischner, Rudolf
Leipzig: Verlag von Oswald Mutze [1921], pův. kart. vazba, 103 stran, 4° (17 x 24,5 cm)
desky vyšisované, na hřbetu potrhané, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die päpstliche Schweizergarde ["Papežská švýcarská garda"; historie; fotografie; Řím; Vatikán]
Leonard von Matt - Paul Krieg
Zürich: NZN-Verlag 1948, pevná plátěná vazba, 100 s., 4° (21 x 28,5 cm)
Dobrý stav; přebal podle všeho chybí, desky jsou mírně opotřebované a zaprášené.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Mobilmachung gegen Mobilmachung [1929; komunismus; Německo; KPD; levicová literatura]
Berlin: Internationaler Arbeiter-Verlag [1929?], váz., 32 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s pár drobnými natrženími, stránky zažloutlé.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Jahrbuch des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen; 1. Jahrgang, 1926 [dějiny Němců v Čechách, Sudeta, historie, časopisy]
Wostry, Wilhelm (ed.)
Prag: Im Selbstverlage des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen, gedruck von Emil Böhme, Gablon a.N. 1926.
Dobrý stav. Obálka na okrajích mírně otlačená, hřbet na okrajích potrhaný, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, stránky dosud nerozřezány.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Die Geschichte und Literatur der Staatswissenschaften. In Monographien dargestellt, erster und zweiter Band. Erste Auflage [vazba kůže, politologie]
Mohl, Robert von
Erlangen: Ferdinand Enke 1855; 1856, polokožené vazby, 2 z pův. 3 svazků, XVI+599; XII+602 stran, 4°
desky mírně odřené, na hřbetu štítek knihovny, na předsádkách a na titulní straně razítka, uvnitř lehké hnědé skvrny, občas podtrhaná tužkou, celkově dobrý stav
3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Kleine Erzählungen. Für die Jugend herausgegeben von Hans Fraungruber. Mit Bildschmuck von Fritz Bergen	 [dětské knihy]
Fraungruber, Hans - Bergen, Fritz
Stuttgart: Loewes Verlag Ferdinand Carl, poloplátěná vazba s obrázkem na přední desce, 96 stran s ilustracemi, 8° (15,5 x 21 cm)
okraje desek poněkud odřené, uvnitř nepatrně zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 2/2, 1922 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Berlin: 1922, váz., [24]+520 s., 4° (21 x 28 cm)
Dobrý stav; zadní deska s nalepeným papírovým štítkem, přední předsádka s malými razítky a pár poznámkami psanými propiskou, několik stran s malým razítkem knihovny.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Die Grundvesten des christlichen Glaubens. Aus dem Französischen. Zweite unveränderte Auflage [náboženství, vazba kůže]
Aymé, Abbé
Wien: Mechitaristen-Congregations-Buchhandlung 1832, polokožená vazba, štítek na hřbetu, mramorovaní desky, 360 stran, 8° (12 x 19 cm), jazyk: německy
desky mírně odřené, razítko na titulní straně, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
275Kč
Bez daně: 275Kč
U zrodel Europy Srodkowo-Wschodniej: pogranicze polsko-ukrainskie w perspektywie badan archeologicznych / Frühzeit Ostmitteleuropas [Počátky střední a východní Evropy: polsko-ukrajinská hranice ve světke archeologických výkumů; archeologie]
Debiec, Maciej – Woloszyn, Marcin (eds.)
Cellectio Archeologica Ressoviensis; Tomus V. Rzeszów: Mitel – Instytut Archeologii Uniwersytetu Rzeszowskiego, 2007.
Velmi pěkný stav, desky jen zcela nepatrně poškrábané, věnování na patitulu.
620Kč
Bez daně: 620Kč
 
Valentinská © 2021