NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Briefe zur Schulung politischer Kämpfer, 1. Jahrgang, Nr. 3, 1936. Mit Beilage 3 (Der Leiter) zu 3/1936 [nacismus, propaganda, SdP, Sudetendeutsche Partei, Karl Hermann Frank, Konrad Henlein, politika, rétorika, řečnictví, časopisy]
Suchy, Josef – Zweigelt, Max – Sturm, Hartwig (eds.)
Karlsbad – Leipzig: Karl H. Frank 1936.
Velmi dobrý stav. Sešit bez poškození, papír přílohy trochu zahnědlý a na rozích nepatrně otlačený, jinak v pořádku.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Pankraz der Schmoller. Erzählung. Mit Bildern von A. Kling. 6.-10. Tausend [= Phoebus-Bücher. Illustrierte Universal-Bücherei; Nr. 25] [německá literatura, beletrie]
Keller, Gottfried
München: Phoebus-Verlag, pův. celoplátěná vazba, 96 stran, 12° (12,5 x 16 cm)
stránky poněkud zahnědlé, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ostgermanen und Nordgermanen [= Vorgeschichte der deutschen Stämme; 3. Band] [Východní a Severní Germáni, archeologie]
Petersen, Ernst et al.
Leipzig - Berlin: Bibliographisches Institut - Herbert Stubenrauch, Verlagsbuchhandlung 1940, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, strany 867-1490 s četnými ilustracemi, velké 4°
desky mírně znečištěné, patitul chybí, titulní list poškozený, uvnitř zahnědlá, jinak čistá, celkově dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
A-I-Z [Arbeiter-Illustrierte-Zeitung; AIZ], roč. 8, 1929, č. 24 [časopis; fotografie; komunismus]
Münzenberg, Willi (ed.)
Reichenberg [Liberec]: Druck- und Verlagsanstalt "Zukunft" Runge & Co. 1929, neváz., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Uspokojivý stav; na okrajích listy opotřebovány, občas s natrženími, výtisk byl přehnutý, stránky občas zažloutlé, s pár žlutými skvrnkami od stáří.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Geschichte der Stadt Rom. 2 Bände [Dějiny města Říma; Roma, antika, starověký Řím, Římská říše, Langobardská říše, papežství, církevní stát, dějiny umění]
Neomario, T. H. [Niemeyer, Theodor Hugo Edwin]
Kiel: Selbstverlag Theodor Niemeyer [1931; 1933].
Velmi dobrý stav. Ex libris na přídeští a vlastnická poznámka původního majitele na předsádce obou svazků, desky obou dílů na hřbetu zahnědlé, ořízka (hlavně u 2. svazku) + některé strany 2. svazku +
750Kč
Bez daně: 750Kč
Niklaus Manuel Deutsch. Maler - Dichter - Staatsmann [katalog, malířství, grafika, renesance, Bern, Švýcarsko]
Hugo Wagner - Cäsar Menz (red.)
Bern: Kunstmuseum Bern 1979, pevná plátěná vazba, XII+554 s., obr. přílohy, 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; přebal chybí.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Anleitung zur Vieh- und Fleischbeschau [hygiena, kontrola, maso, dobytek, Rakousko-Uhersko]
Baranski, Anton
Wien - Leipzig: Urban & Schwarzenberg 1897, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, IV+242 stran, 8° (15 x 22,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, zadní deska prožraná červotočem, titul s razítkem a podpisem majitele, občas podtrhaná, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
625Kč
Bez daně: 625Kč
Die zwölf Monate ["dvanáct měsíců", dětské leporelo, pranostiky, roční období]
Neuvedeno.
Vzhledem ke stáří dobrý stav. Přední desky trochu vybledlé a na jednom místě odřené, plátno na okrajích poškozené, uvnitř pěkně zachovaná.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Rekrut, roč. 2, 1932; Der Soldat, roč. 3, 1932; roč. 4, 1932-1933 [KSČ; první republika; vojáci; armáda; Československo]
Prag [Praha]: 1932-1933, váz., [8]+[40]+[44]+[2] s., 4° (21,5 x 29 cm)
Vynikající stav; na zadní desce je signatura a knihovnické poznámky, horní ořízka trochu ztmavlá, předsádky zažloutlé, se signaturou, knihovnickými poznámkami a dvěma razítky, na první straně je razít
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Local Strategies - International Ambitions: Modern Art and Central Europe 1918-1968
Lahoda, Vojtěch (ed.)
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2006, pův. brož., 248 stran s barevnými a čb. vyobrazeními, 22,5 x 30 cm, jazyk: anglicky
nová
490Kč
Bez daně: 490Kč
Die schönsten Märchen [pohádky; německy; ilustrace]
Andersen, Hans Christian - Pain, Herta
Wien - Heidelberg: Verlag Carl Ueberreuter 1959, váz., [2]+157+[3] s., 8° (15,5 x 23 cm)
Desky jen mírně opotřebované a vybledlé, dolní rohy desek mírně naražené (viz foto); velmi dobrý stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Die Heimat als soziologische und geopolitische Kategorie [= Neue Würzburger Studien zur Soziologie; Band 4] [sociologie, vlast]
Thüne, Wolfgang
Würzburg: Creator-Verlag 1986, pův. brož, 578 stran s četnými ilustracemi, 8° (14,5 x 20 cm)
desky poněkud ušpiněné, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Alphabetische Sammlung aller politischen und der einschlägigen Polizei-, Justiz-, Militär-, Berg-, Finanz-, Unterrichts-, geistlichen, Agricultur-, Handels- ... Gesetze [seznam zákonů, Rakousko-Uhersko, vazba kůže, apart]
Astl, Heinrich
Prag: Carl Bellmann's Verlag 1869, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, strany 3057-4222, 8° (15 x 21,5 cm)
hřbet a okraje desek poněkud odřené, stránky částečně silněji zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
625Kč
Bez daně: 625Kč
Wiener Porzellan. Original, Kopie, Verfälschung, Fälschung [vídeňský porcelán; falza; falsa; originály]
Neuwirth, Waltraud
Wien: Selbstverlag Dr. Waltraud Neuwirth 1979, váz., 612 s., 8° (18,5 x 24 cm)
Přebal mírně opotřebovaný, část stránek se stopou po vlhkosti (na malém místě jsou stránky trochu nerovné); velmi dobrý stav.
4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Der Bräutigam: Erzählung von Max Brod [= Orplidbücher; 4. Band] [Ženich: povídka Maxe Broda; próza, Pražský kruh, pražská německá literatura]
Brod, Max
Berlin/Charlottenburg.: Axel Juncker Verlag, [1912].
Desky na rozích odřené, u hřbetu prasklá, části hřbetu chybí, uvnitř pěkně zachovalá, celkově slušný stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
 
Valentinská © 2021