NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Das Buch der Unsicherheiten. Streifzüge eines Einsamen [beletrie, němčina]
Dallago, Carl
Leipzig: Xenien-Verlag 1911, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, barevná horní ořízka, 251 stran, 8° (15,5 x 21 cm)
desky nepatrně odřené, ořízka zaprášená, podpis majitele na titulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Kleine Naturgeschichte. Für das jugendliche Alter bearbeitet von Franz Sträßle. Mit vielen, nach der Natur gezeichneten, fein colorirten Abbildungen auf 10 Tafeln. Dritte unveränderte Auflage [přírodověda, učebnice, litografie]
Sträßle, Franz
Stuttgart: Wilhelm Nitzschke [1870], plátěná vazba s obrázkem na přední desce, zdobené předsádky, červená ořízka, IV+199 stran s 10 kolorovanými litografiemi, jedna jako frontispis, 8° (12 x 18 cm)
uvnitř hnědé skvrny, jinak nepoškozená, celkově velmi dobrý stav
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Denkmalpflege Hamburg. Fabriken, Heft 10 / Juni 1992 [Památková péče Hamburk; továrny; průmysl;  Německo]
Claudia Köster – Luis Moreno Fernandez – Klaus Jürgen Steinm
Hamburg: Denkmalschutzamt 1992, brožovaná, 87 s., 4° (21 x 30 cm)
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Der Bürgerkrieg in Frankreich [Občanská válka ve Francii; Pařížská komuna; Karel Marx]
Marx, Karl [Karel]
Leipzig: Franke's Verlag [cca 1920], brož., 85 s., 8° (14,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, zaprášená, se skvrnou od inkoustu, na cca 10 listech je také skvrna od inkoustu (text nezasažen), na titulní straně je razítko.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Erholungsorte und Erholungsheime an der Ostsee im Kriegsjahr 1917. Ratgeber für Erholungsuchende [Baltské moře, lázně, První světová válka]
Verband Deutscher Ostseebäder (ed.)
Stettin: M. Bauchwitz 1917, pův. brož., 136 stran s čb. ilustracemi a reklamou, 8° (12,5 x 18,5 cm)
desky se ztrátami potrhané, přední deska odtržená, knih. razítko na zadní straně titulu, stránky zahnědlé, vyšisované okraje, jinak čistá, celkově ještě použitelný stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Stunden der Andacht in 6 Bänden. Revidirt von Emil Zschokke [6v2, náboženství, vazba kůže]
Zschokke, Heinrich
Aarau: H. R. Sauerländer 1871-1873, pův. polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, 428; 404; 412; 360; 404; 383 stran, (15 x 21,5 cm)
desky a hřbet nepatrně odřené, průběžně zahnědlé stránky, občas podtrhané, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Entwicklungsgeschichte der reinen und angewandten Naturwissenschaft im XIX. Jahrhundert. I. Band: Die Naturphilosophie und ihre Überwindung durch die erfahrungsgemäße Denkweise (1800-1850) [přírodní vědy, časopis]
Bryk, Otto
Leipzig: Verlag von Johann Ambrosius Barth 1909, pův. interimní brož., XL+654 stran, 8° (15,5 x 23 cm)
zevně se ztrátami odřená a potrhaní, přední deská odtržená, prví stránky po okrajích poskvrněné, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Erfahrungen im berg- und hüttenmännischen Maschinen-, Bau- und Aufbereitungswesen, 1854-1867 [hornictví; úpravnictví]
P. Rittinger [Peter Ritter von Rittingen]
Wien: Verlag von Friedrich Manz (Verlag der G. J. Manz'schen Buchhandlung) 1854-1867, váz., VI+44, VI+46, IV+35, IV+42, IV+34, IV+44, IV+52, IV+40, [4]+40, [4]+48, [4]+50, [4]+30, [4]+18, [4]+34 s., 4
Dobrý stav; desky opotřebované, stránky vesměs zažloutlé, menší část s drobnými žlutými skvrnkami od stáří, na titulní straně jsou stará razítka.
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Unsere Heimat, roč. 13, 1932, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]
Ankert, Heinrich (ed.)
Leitmeritz: 1932, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Verzeichniss der Abbildungen, Tafel 1-23, Figur 1-400, Allgemeine Waffenkunde für Infanterie von R. Schmidt [ruční zbraně - pěchota, pušky, revolvery, pistole]
[Brno]: Para bellum [2003].
Dobrý stav. Desky zašpiněné a na hřbetu trochu naražené, okraje stránek mírně zažloutlé, jinak uvnitř pěkně zachovalá.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Indische Kunst (Umění Indie)
Ferdinand Guggenheim
Dresden 1923.
Dobrý stav, desky lehce odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Rechtslehre... [právo, úvod, Rakousko-Uhersko]
Brockhausen, Carl - Bruhns, Alois
Wien: Brockhausen und Bräuer 1883, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, zdobené desky, V+142 stran, velké 8° (14,5 x 22,5 cm)
desky nepatrně odřené, průběžně zahnědlá, razítka majitele, první stránky potrhané, celkově ještě použitelný stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Constantin Hering's homöopathischer Hausarzt [Homeopatický domácí lékař, 1854; homeopatie; medicína; lékařství]
Constantin Hering [Constantine Hering]
Jena: Druck und Verlag von Friedrich Frommann 1854, váz., VIII+352 s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Dobrý stav; kůže a papírový pokryv desek trochu opotřebované a odřené, rohy desek mírně naražené, ořízka a předsádky zažloutlé, na přední předsádce je starý štítek knihovny a vícero evidenčních poznám
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Meyer's Universum, oder Abbildung und Beschreibung des Sehenswerthesten und Merkwürdigsten der Natur und Kunst auf der ganzen Erde; Zehnter Band [staré rytiny, vazba kůže, oceloryty, vazba kůže]
Meyer, J.
Hildburghausen - Amsterdam - Philadelphia: Bibliographisches Institut 1843, polokožená vazba se zlaceným hřbeteum, mramorované desky, 146 stran s 48 oceloryty (č. CCCCXXIV-CCCCLXXI), 4° (28 x 19 cm)
desky silněji odřené, uvnitř otisky prstů a hnědé skvrny, červotoč až ke str. 8, občas pozn. tužkou, celkově ještě dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Theologische Rundschau, roč. 6 (leden - prosinec 1903) [teologie; Starý a Nový zákon; Bible; církevní dějiny]
Wilhelm Bousset - Wilhelm Heitmüller (eds.)
Leipzig – Tübingen: Verlag von J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1903, pevná poloplátěná vazba, IV+527 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; desky jsou trochu opotřebované, na přídeští a předsádce jsou exlibris, na titulní straně je razítko z knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
O. H. Hajek. Farbwege - cvet v žizň dlja Moskvy [О.Х. Хайек. Farbwege - цвет в жизнь для Москвы; umění; plastika]
Manin, Vitalij - Hajek, Otto Herbert
s.l.: Sojuz chudožnikov SSSR / Künstlerverband der UdSSR 1989, brož., 227 s., 4° (23,5 x 32,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná.
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021