NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dresden: VEB Verlag der Kunst 1973, pův. celoplátěná vazba s titulem na hřbetu a obálkou, 516 stran s čb. a barevnými ilustracemi, 4° (25 x 30,5 cm)
obálka nepatrně odřená a potrhaná, kniha v perfektním stavu, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sulzbach: des Kommerzienraths J. E. v. Seidel Kunst- und Buchhandlung 1824, polokožená vazba, mramorované desky, XX+380 stran, 8° (13 x 20,5 cm), jazyk: německy
desky poněkud odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Basel: Kunstmuseum Basel 1969
Velmi pěkný stav, pouze dolní hrana hřbetu nepatrně otlačená.
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Dresden: Zeiss Ikon AG 1936, pův. sešit, strany 265-288 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Wien - Leipzig - München: Rikola Verlag 1923, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, XV+389 stran, 4° (16,5 x 23 cm)
občasné znečištění, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Tübingen: Zu-Guttenberg 1830, brož., VI+178 stran, 8° (12 x 20 cm)
přední a zadní deska utržená, ohmataná, otisky prstů, uvnitř jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Wien – Leipzig: C. Barth 1920.
Desky značně opotřebované (skvrnité, zaprášené, natržené) a uvolněné z vazby, knižní blok drží pohromadě, exlibris na přídeští, razítko nahoře na titulní straně, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, vpře
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Prag: Odeon 1985, brož., 71 s., 8° (15 x 15 cm)
Vynikající stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: E. A. Seemann 1870, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou a slepotiskem, X+580 stran s ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
hřbet a přední deska částečně odtržené, exlibris na přídeští, titul a frontispis ušpiněný, stránky zahnědlé/ s vyšisovanými okraji, jinak čistá, celkově použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brüx: Adolf Kunz 1875, váz., VIII+271 s., 8° (17 x 25 cm)
Desky opotřebované, papír s mírnými ztrátami, ořízka a předsádky zažloutlé, stránky většinou jen mírně zažloutlé, jeden dvojlist oddělený; dobrý stav.
1 080Kč
Bez daně: 1 080Kč
Bez daně: 1 080Kč
Halle (Saale): Landesamt für Denkmalpflege und Archäologie Sachsen-Anhalt 2008, brožovaná, 119 s., 4° (21 x 29,5 cm)
Jako nová.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Berlin: Franz Siemenroth 1903, pův. brož, 130 stran, 4° (16,5 x 25 cm)
desky vyšisované, skoro utržené, razítko majitele na první a poslední stránce, celkově ale použitelný stav
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Limburg: Künstlerhaus 1983, pův. brož., [138] nečísl. stran s četnými vlepenými ilustracemi, 8° ( 15 x 21 cm)
desky poněkud ohmatané a odřené, patitul částečně vytržený, celkově ale dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
München: Albert Langen Verlag 1927, váz., 111 s., 8° (18,5 x 23,5 cm)
Přebal mírně opotřebovaný a zažloutlý, vazba nepatrně nalomená; vynikající stav.
37 500Kč
Bez daně: 37 500Kč
Bez daně: 37 500Kč
Wiesbaden: Franz Steiner Verlag GmbH 1967, pův. brož, 232 stran s ilustracemi, 4° (19 x 26 cm)
zevně ohmataná, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin: 1921, váz., 370 s., 4° (23 x 32,5 cm)
Dobrý stav; na první straně nalepen zbytek papírového štítku, několik stránek s razítkem knihovny, pár listů perforováno (výjimečně s drobnou ztrátou textu), stránky ořezány (výjimečně na okraji ztrát
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 4111 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Meißner Porzellan. Von den Anfängen bis zur Gegenwart [Míšeň, sběratelství, porcelán] Meißner Porzellan. Von den Anfängen bis zur Gegenwart [Míšeň, sběratelství, porcelán]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/753511-meissner-porzellan-von-de-17598438881-1024x1024.jpg)
![Über das Urchristenthum. Nebst Antwort an die Gegner der Schrift: Würde und Hoffnung der katholischen Kirche [náboženství, vazba kůže] Über das Urchristenthum. Nebst Antwort an die Gegner der Schrift: Würde und Hoffnung der katholischen Kirche [náboženství, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/660192-uber-das-urchristenthum-n-16504615641-1024x1024.jpg)
![Phototechnik; Nr. 6 - Dezember 1936 (16. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis] Phototechnik; Nr. 6 - Dezember 1936 (16. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746575-phototechnik-nr-6-dezembe-17508473731-1024x1024.jpg)
![Mein Leben und mein Theater. Neue deutsche Übertragung von Lola Lorme. Mit einem Jugendbildnis des Dichters [divadlo, divadelní věda] Mein Leben und mein Theater. Neue deutsche Übertragung von Lola Lorme. Mit einem Jugendbildnis des Dichters [divadlo, divadelní věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/739952-mein-leben-und-mein-theat-17428212391-1024x1024.jpg)
![Der Verkehr zwischen Seele und Leib [Titel der Urschrift: De Commercio Animae et Corporis, ... Ab Emanuele Swedenborg, Londini MDCCLXIX. Übersetzer: Ludwig Hofaker] [náboženství, teologie, tělo, duše] Der Verkehr zwischen Seele und Leib [Titel der Urschrift: De Commercio Animae et Corporis, ... Ab Emanuele Swedenborg, Londini MDCCLXIX. Übersetzer: Ludwig Hofaker] [náboženství, teologie, tělo, duše]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767722-der-verkehr-zwischen-seel-17791818101-1024x1024.jpg)
![Design. Maschinen / Werkzeuge / Industrieerzeugnisse [stroje; přístroje; průmyslový; Tschechische Kunst der Gegenwart] Design. Maschinen / Werkzeuge / Industrieerzeugnisse [stroje; přístroje; průmyslový; Tschechische Kunst der Gegenwart]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/729268-design-maschinen-werkzeug-17310756151-1024x1024.jpg)
![Populäre Ästhetik. Dritte vermehrte und verbesserte Auflage. Mit 53 Illustrationen [estetika, úvod, umění] Populäre Ästhetik. Dritte vermehrte und verbesserte Auflage. Mit 53 Illustrationen [estetika, úvod, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763160-populare-asthetik-dritte--17736672131-1024x1024.jpg)

![Archäologie am Kalkteich 22 in Latdorf [archeologie; výzkum, průzkum; Sasko-Anhaltsko; Německo; keramika] Archäologie am Kalkteich 22 in Latdorf [archeologie; výzkum, průzkum; Sasko-Anhaltsko; Německo; keramika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682808-archaologie-am-kalkteich--16910706701-1024x1024.jpg)
![Der Handelsvertragsverein. Ein Rückblick auf die ersten drei Jahre seiner Tätigkeiten [ekonomika, spolky] Der Handelsvertragsverein. Ein Rückblick auf die ersten drei Jahre seiner Tätigkeiten [ekonomika, spolky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722372-der-handelsvertragsverein-17225204641-1024x1024.jpg)
![Gedanken und Erinnerungen [poezie, umění] Gedanken und Erinnerungen [poezie, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/757311-gedanken-und-erinnerungen-17649440191-1024x1024.jpg)
![Internationale Architektur. Zweite veränderte Auflage [= Bauhausbücher; 1] [architektura; avantgarda; funkcionalismus] Internationale Architektur. Zweite veränderte Auflage [= Bauhausbücher; 1] [architektura; avantgarda; funkcionalismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/677044-internationale-architektu-16684310681-1024x1024.jpg)
![Paideuma. Mitteilungen zur Kulturkunde; Band XIII (1967) = Festschrift Herman Baumann als Festgabe zur Vollendung seines 65. Lebensjahres [časopis, etnografie] Paideuma. Mitteilungen zur Kulturkunde; Band XIII (1967) = Festschrift Herman Baumann als Festgabe zur Vollendung seines 65. Lebensjahres [časopis, etnografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716444-paideuma-mitteilungen-zur-17156793611-1024x1024.jpg)
![Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 1, 1921 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus] Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 1, 1921 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753894-internationale-presse-kor-17601053241-1024x1024.jpg)