NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin: Verlag der Deutschen Arbeitsfront, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 60, 116, 91, 59 a 174 stran, 21 x 15,5 cm, jazyk: německy
desky ušpiněné, uvnitř výborný stav, celkově velmi dobrý
1 075Kč
Bez daně: 1 075Kč
Bez daně: 1 075Kč
Tübingen: Tübingner Vereinigung für Volkskunde E. V. 1985, pův. brož, 180 stran s četnými ilustracemi a mapou, 8° (15 x 21 cm)
přední deska zohýbaná, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Hamburg: Marion von Schröder Verlag 1965, Zweite, von Juliane Metzger völlig überarbeitete Auflage 1965.
Velmi dobrý stav. Okraje kartonu zahnědlé, hřbet knihy zahnědlý a barva titulu lehce poškrábaná, jinak jsou desky v pořádku, uvnitř velmi pěkně zachovalá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Historischer Verlag Baumgärtel 1901, celoplátěná vazba, XVI+760 stran, 4° (17 x 24 cm), jazyk: německy
odřené kraje desek, prasklé předsádky, stránky zahnědlé, fleky, přílohy na krajích rovněž odřené, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
München: Knorr und Hirth. [40. léta 20. stol.] 3. Auflage (26.-55. Tausend).
Přebal trochu odřený a na hřbetu lehce natržený, na zadní straně trochu zašpiněný a z rubu na dvou místech podlepený lepenkou, předsádky a titulní list zahnědlé, vazba mezi stranami 90-91 naprasklá, j
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Berlin: Psychologischer Verlag Van Tuyl Daniels [cca 1900], 4x pův. brož., propojenou šňůrou s deskami, zlacená ořízka, zdobené předsádky, 59; 161; 80; 126 stran, 8° (14 x 21 cm)
desky a okraje stránek nepatrně odřené, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Wien - Teschen: Verlag der k. und k. Hofbuchhandlung Karl Prochaska 1898, zdobná celoplátěná vazba, marmorovaná ořízka, zdobené předsádky, VI+1132 stran, 4° (15 x 22,5 cm)
natržená u hřbetu, okraje poněkud odřené, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
kolem r. 1800, polokožená vazba se zdobenými deskami, 1 list+strany 709-1256+2 listy, 8° (12,5 x 20 cm)
desky odřené, dolní kapitálek chybí, průběžně červotoč, poněkud zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Prag und Leitmeritz: Carl Wilhelm Medauʾsche Verlagshandlung 1848.
Desky odřené, papír vzhledem ke stáří trochu skvrnitý, drobná skvrna od vody u dolního okraje prvních 10 stran, na mnoha stránkách v 1. dílu podtrháváno tužkou, malý otvor ve straně 301/302 prvního dí
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Berlin: A. Weicher [1890], pův. celoplátěná vazba s nalepeným obrázkem na přední desce a titulem na hřbetu, 64 stran+3 barevné ilustrace, 12° (13 x 18 cm)
desky poněkud ušpiněné, stránky zahnědlé, občas otisky prstů, celkově ale dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Leipzig: Verlag von Philipp Reclam jun. 1927, pevná vazba, 93 s., 12° (10,5 x 15,5 cm)
Dobrý stav; přední deska je zašpiněná a hřbet je mírně natrhnutý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien - Leipzig: A. Hartleben's Verlag 1909, pův. brož, IV+76 stran, 4° (16 x 24 cm)
desky u hřbetu roztržené, poněkud vyšisovaná, razítko majitele na titulu a poslední stránce, na jednom místě opravy pastelko, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
München: Isar Verlag 1953, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 310 stran, 8° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné, průběžně podtrhaná tužkou a pastelkou, okraje desek občas ušpiněné, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nürnberg: Verlag E. Nister 1913. Mit 100 Naturaufnahmen.
Desky skvrnité, vlastnická razítka na předních deskách a několik ještě uvnitř v knize, tabule ležící naproti str. 94 dole zašpiněná, vazba mezi str. 96/97 prasklá, jinak uvnitř bez dalších poškození,
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Evropská výstavba měst a národní hospodářství. Vydáno z usnesení Rady hlavního města Prahy. Předmluva - tehd. primátor Prahy Karel Baxa. Naklatadelství "Dari", Berlín 1927.
Vzhledem ke stáří dobrý stav. Desky poničené - zašpiněné, hřbet vybledlý a potrhaný - plátno na okrajích chybí, titulní strana lehce ohmataná, uvnitř je kniha pěkně zachovalá - bez poškození, čistá a
749Kč
Bez daně: 749Kč
Bez daně: 749Kč
Berlin: Reichsverlagsamt 1939, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, [2]+stran 1073-2509, 4° (21 x 29 cm), jazyk: německy
okraje desek odřené, razítko na titulním listu, spodní roh stran a okraj se starou vodní skvrnou, mírně zvlněné stránky, průběžně poněkud vyšisované okraje, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2561 až 2576 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Lebensformen der Volkstumsarbeit [národní socialismus, agitace na venkově] Lebensformen der Volkstumsarbeit [národní socialismus, agitace na venkově]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/657060-lebensformen-der-volkstum-16474380791-1024x1024.jpg)
![Mobilität und Mobiliar. Zur Wohnweise von Binnenimigranten in Zeyrek/Istanbul [= Untersuchungen des Ludwig-Uhland-Instituts der Universität Tübingen; Band 60] [Turecko, etnografie, architektura] Mobilität und Mobiliar. Zur Wohnweise von Binnenimigranten in Zeyrek/Istanbul [= Untersuchungen des Ludwig-Uhland-Instituts der Universität Tübingen; Band 60] [Turecko, etnografie, architektura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/707509-mobilitat-und-mobiliar-zu-17053274371-1024x1024.jpg)
![Allgemeine Geschichte der Litteratur von ihren Anfängen bis auf die Gegenwart [ilustrované dějiny literatury, 1. svazek] Allgemeine Geschichte der Litteratur von ihren Anfängen bis auf die Gegenwart [ilustrované dějiny literatury, 1. svazek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/605873-allgemeine-geschichte-der-16288511051-1024x1024.jpg)
![Flowers Kollektion [4 díly:] Persönlicher Magnetismus; Hypnotismus; Heil-Magnetismus; Gedankenkraft [magnetismus, parapsychologie, esoterika] Flowers Kollektion [4 díly:] Persönlicher Magnetismus; Hypnotismus; Heil-Magnetismus; Gedankenkraft [magnetismus, parapsychologie, esoterika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/737994-flowers-kollektion-4-dily-17407416271-1024x1024.jpg)
![Das Rechtsbuch. ... [právní rádce, Rakousko-Uhersko] Das Rechtsbuch. ... [právní rádce, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767266-das-rechtsbuch-pravni-rad-17786649631-1024x1024.jpg)
![Geschichte der Veränderungen der Protestantischen Kirchen. Eilftes bis fünfzehntes Buch [vazba kůže, apart, dějiny náboženství] Geschichte der Veränderungen der Protestantischen Kirchen. Eilftes bis fünfzehntes Buch [vazba kůže, apart, dějiny náboženství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/688451-geschichte-der-veranderun-16823448711-1024x1024.jpg)
![Einhundert der sinnigsten Fabeln [bajky, dětské knihy, pohádky] Einhundert der sinnigsten Fabeln [bajky, dětské knihy, pohádky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762502-einhundert-der-sinnigsten-17727195661-1024x1024.jpg)
![Träume eines Geistersehers erläutert durch Träume der Metaphysik ["Sny duchovidcovy"; Emanuel Swedenborg] Träume eines Geistersehers erläutert durch Träume der Metaphysik ["Sny duchovidcovy"; Emanuel Swedenborg]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681518-traume-eines-geisterseher-16866490421-1024x1024.jpg)
![Handels-Betriebslehre. Ein Ratgeber für Kaufleute und Handlungsgehilfen [obchodní hospodářství] Handels-Betriebslehre. Ein Ratgeber für Kaufleute und Handlungsgehilfen [obchodní hospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/721797-handels-betriebslehre-ein-17218982741-1024x1024.jpg)
![Die Sudetenfrage. Ihre völkerrechtliche Entwicklung vom ersten Weltkrieg bis zur Gegenwart [sudetská otázka, Sudety, Československo] Die Sudetenfrage. Ihre völkerrechtliche Entwicklung vom ersten Weltkrieg bis zur Gegenwart [sudetská otázka, Sudety, Československo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756951-die-sudetenfrage-ihre-vol-17640742561-1024x1024.jpg)
![Reichsgesetzblatt. Teil I, Jahrgang 1939 - 2. Zweites Halbjahr [sbírka zákonů, Německá říše] Reichsgesetzblatt. Teil I, Jahrgang 1939 - 2. Zweites Halbjahr [sbírka zákonů, Německá říše]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/657176-reichsgesetzblatt-teil-i--16475217171-1024x1024.jpg)