NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zürich: Buchclub Ex Libris 1988, vázaná, s. 575, 8° (13 x 21 cm)
Jako nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien - Berlin: Verlag für Literatur und Politik 1932, váz., 96 s., 8° (12,5 x 18,5 cm)
Dobrý stav; původní obálka opotřebovaná a zažloutlá, horní ořízka ztmavlá.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Frankfurt am Main: Eichborn GmbH & Co. Verlag KG 1999, pův. kartonová vazba s obálkou, 309 stran s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 22,5 cm)
jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stuttgart: Motorbuch Verlag 1993, 1. Auflage. ISBN 10: 3613015005. * Původní pevná vazba, 122 stran s množstvím vyobrazení, 24,5 x 22,5 cm, text německy. / OPbd., 122 Seiten mit zahlreichen Abb., 24,
Výborný stav. / Tadellos, perfekter Zustand.
510Kč
Bez daně: 510Kč
Bez daně: 510Kč
Leipzig: Verlag von Otto Spamer 1907, pův. kartonová vazba, 188 stran, 8° (17 x 21 cm)
hřbet se ztrátami potrhaný, číslo na titulu, průběžně otisky prstů, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Vynikající stav; obálka jen mírně opotřebovaná a zažloutlá, s pár nepatrnými natrženími, některé listy s nepatrným opotřebením na okrajích.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Berlin: Selbstverlag des Vereines 1894, váz., 1550+[2]+XVII+XXX+XXX+XXVII+XXIII s., 4° (25,5 x 31 cm)
Dobrý stav; vazba mírně uvolněná, desky trochu opotřebované a odřené, na přídeští a dvou stranách je razítko (na přídeští a první straně přelepené štítkem), pár listů opotřebovaných a zažloutlých
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Leipzig: Bibliographisches Institut 1923, pův. brož., 310 stran s četnými i barevnými mapami, 12° (10 x 15 cm)
zevně odřená, ušpiněná, některé mapy volně a podlepené lepící páskou, občas oslí růžky, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Widtmannsche Buchhandlung 1830, pův. kartonová vazba se štítkem na hřbetu, VIII+412 stran+obsah, 8° (13 x 21,5 cm)
desky poněkud odřené a otlučené, uvnitř čistá celkově výborný stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Wien: Verlag von Carl Gerold's Sohn 1886, pův. sešit, VII+78 stran, 4° (15,5 x 23,5 cm)
hřbet zpevněný lepicí páskou, sestřihaný obal, uvnitř čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zürich - Leipzig - Wien: Amalthea Verlag 1923, váz., [8]+30+[6] s., 27 tabulí, 8° (15 x 23 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, na rozích mírně naražené a odřené, rohy některých stránek a tabulí mírně ohmatané, na zadní předsádce a několika stranách je pár žlutých skvrnek od stáří.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Dornach: Philosophisch-Anthroposophischer Verlag 1943, brožovaná, 69 s., 8° (19,5 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu zaprášená a opotřebená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Jena: Urania-Verlag.
Dobrý stav. Desky mírně zašpiněné, zadní strana desek dole ohnutá a u hřbetu lehce natržená, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart - Tübingen: J. G. Cotta'scher Verlag 1856, vázaná, s. VIII+443, 18° (11,5 x 15 cm)
Velmi dobrý stav
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Berlin: Verlag der Socialistischen Monatshefte (M. Mundt) 1902, váz., 39 s., 8° (16 x 23 cm)
Uspokojivý stav; titulní list oddělen, na předsádkách a titulní straně jsou signatury, na titulním listě razítka a poznámky psané perem, stránky zažloutlé.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Prag: Kaspar Widtmann 1809, pův. kart. vazba se štítkem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, [VIII]+192 stran, 8° (12 x 18,5 cm)
desky odřené a ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Zobrazeny položky 2609 až 2624 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Erinnerungen und Gedanken. Eine Jugend in Deutschland ["Vzpomínky a myšlenky"; paměti; autobiografie] Erinnerungen und Gedanken. Eine Jugend in Deutschland ["Vzpomínky a myšlenky"; paměti; autobiografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679527-erinnerungen-und-gedanken-16789722881-1024x1024.jpg)
![Karl Marx. Anhang: Beiträge zum Marxismus (Aus Artikeln und Schriften Lenins) [= Kleine Lenin-Bibliothek; 1] Karl Marx. Anhang: Beiträge zum Marxismus (Aus Artikeln und Schriften Lenins) [= Kleine Lenin-Bibliothek; 1]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/718026-karl-marx-anhang-beitrage-17174227901-1024x1024.jpg)
![Das Lexikon den Fälschungen [= Fälschungen, Lügen und Verschwörungen aus Kunst, Historie, Wissenschaft und Literatur] [padělky, padělatelé] Das Lexikon den Fälschungen [= Fälschungen, Lügen und Verschwörungen aus Kunst, Historie, Wissenschaft und Literatur] [padělky, padělatelé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755250-das-lexikon-den-falschung-17622635481-1024x1024.jpg)
![BMW Kleinwagen (Isetta, 600 & 700) [= Autos, die Geschichte machten] BMW Kleinwagen (Isetta, 600 & 700) [= Autos, die Geschichte machten]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/531009-bmw-kleinwagen-isetta-600-15272409091-1024x1024.jpg)
![Jung-Peter als Chinafahrer. Erzählung für die Jugend. Aus dem Dänischen von Edith Colsmann. Illustrationen von Rich. Knötel [cestování, Čína] Jung-Peter als Chinafahrer. Erzählung für die Jugend. Aus dem Dänischen von Edith Colsmann. Illustrationen von Rich. Knötel [cestování, Čína]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711462-jung-peter-als-chinafahre-17096485661-1024x1024.jpg)
![Ostalpen. Zweiter Teil: Berchtesgaden, Chiemgau, Salzburg, Salzkammergut, Pinzgau, Hohe Tauern, Unterinntal, Zillertaler Alpen. Mit 17 Karten, 8 Plänen und 7 Grundrissen. 12. Auflage [= Meyers Reisebücher] [průvodce, východní Alpy, bedekr] Ostalpen. Zweiter Teil: Berchtesgaden, Chiemgau, Salzburg, Salzkammergut, Pinzgau, Hohe Tauern, Unterinntal, Zillertaler Alpen. Mit 17 Karten, 8 Plänen und 7 Grundrissen. 12. Auflage [= Meyers Reisebücher] [průvodce, východní Alpy, bedekr]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/743340-ostalpen-zweiter-teil-ber-17469694001-1024x1024.jpg)
![Lehrbuch der Böhmischen Sprache für Böhmen. Vierte stark vermehrte Auflage [učebnice, čeština] Lehrbuch der Böhmischen Sprache für Böhmen. Vierte stark vermehrte Auflage [učebnice, čeština]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/693985-lehrbuch-der-bohmischen-s-16880419631-1024x1024.jpg)
![Zinses-Zinsen-Tabellen mit zeitgemässen neuen zum ersten Male publicirten Zinsfüssen anzuwenden auf die Berechnung von Amortisationsplänen etc. [úroky, tabulky, účetnictví, Rakousko-Uhersko] Zinses-Zinsen-Tabellen mit zeitgemässen neuen zum ersten Male publicirten Zinsfüssen anzuwenden auf die Berechnung von Amortisationsplänen etc. [úroky, tabulky, účetnictví, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/732004-zinses-zinsen-tabellen-mi-17340113771-1024x1024.jpg)
![Moralische Antriebe und physische Wirksamkeit im Menschenwesen [psychologie; antroposofie; etika] Moralische Antriebe und physische Wirksamkeit im Menschenwesen [psychologie; antroposofie; etika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/684112-moralische-antriebe-und-p-16934696891-1024x1024.jpg)
![Unsere Heilpflanzen, Mekrblatt 1-32 [léčivé rostliny, bylinky, bylinkaření, sběr a příprava bylin, fytoterapie] Unsere Heilpflanzen, Mekrblatt 1-32 [léčivé rostliny, bylinky, bylinkaření, sběr a příprava bylin, fytoterapie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/760044-unsere-heilpflanzen-mekrb-17689838581-1024x1024.jpg)
![Goethe's sämmtliche Werke in vierzig Bänden. 29. Band [Goethovo dílo ve čtyřiceti svazcích, sv. 29; překlady] Goethe's sämmtliche Werke in vierzig Bänden. 29. Band [Goethovo dílo ve čtyřiceti svazcích, sv. 29; překlady]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679618-goethe-s-sammtliche-werke-16716154771-1024x1024.jpg)
![Vom Sozialismus zum Liberalismus. Wandlungen der Nationalsocialen [1902; sociální demokracie; SPD; Německo] Vom Sozialismus zum Liberalismus. Wandlungen der Nationalsocialen [1902; sociální demokracie; SPD; Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/718402-vom-sozialismus-zum-liber-17176822461-1024x1024.jpg)
![Gespräche zur Minderung des Aberglaubens und der gewöhnlichen Volksirrthümer; ein sehr nützliches Volksbuch [pověry, náboženství] Gespräche zur Minderung des Aberglaubens und der gewöhnlichen Volksirrthümer; ein sehr nützliches Volksbuch [pověry, náboženství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755276-gesprache-zur-minderung-d-17622683911-1024x1024.jpg)