NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: Insel-Verlag 1983, váz., 66+[2] s., 8° (12 x 18,5 cm)
Dobrý stav; na hřbetu je malé natržení a dvě hnědé skvrnky od vody.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mannheim: Bibliographisches Institut AG 1958, celoplátěná vazba s pův. obálkou, 191 stran, 8° (16 x 23,5 cm)
nálepka na přední straně, okraje obálky poněkud odřené, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Hermann Seemann Nachfolger [1900], váz., [8]+146+[2] s., 12° (9 x 13,5 cm)
Velmi dobrý stav; kůže na hřbetu vybledlá, s menší prasklinou, záložka na konci ztmavlá.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
[Wien]: s. n. 1684; Lintz: Johann Rädlmayr 1684; [Wien]: s. n. 1684; Nürnberg: Balthasar Joachim Endter 1683, váz., [6]+72+[8], [8]+102+[2]+[2], [40], [32] s., frontispis, 2 přílohy, 8° (16 x 20 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, se skvrnami, vazba na spoji i uvnitř knižního bloku s prasklinami (ale desky a knižní blok drží pohromadě), obě volné předsádky chybí, na předním přídeští jsou
37 500Kč
Bez daně: 37 500Kč
Bez daně: 37 500Kč
Reichenberg: Verlag von Gebrüder Stiepel 1926, 2. vydání
Desky odřené, hřbet dole natržený, uvnitř podtrháváno a opoznámkováno barevnými tužkami, vlepovány novinové výstřižky, jinak ale uvnitř nepoškozeno, celkově dobrý stav.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2011, brož., 319 s., 4° (24 x 32 cm)
Mírně zkosený hřbet; velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Blätter für Gemäldekunde, roč. 1 (1904-1905), roč. 2 (1905-1906) [malba; umění; časopisy; malířství]
Wien: Gerold & Co. 1904-1906, váz., XXIII+188, XVIII+202 s., 1 tabule, 4° (21 x 28,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované, na pár stranách (titulní strany ročníků, poslední strana apod.) je větší množství šmouh či šedých skvrnek, jinak stránky čisté.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Moskau - Hamburg: Verlag der Kommunistischen Internationale - Carl Hoym Nachf. Louis Cahnbley 1921, brož., 74 s., 2 tabule, 8° (18,5 x 27 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, se skvrnkami od stáří a několika malými natrženími a ztrátami, stránky zažloutlé.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Leipzig 1956.
Uvnitř dobrý stav, přebal potrhaný, zašpiněný a odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Gotha: Verlag Friedrich A. Perthes 1921, poloplátěná vazba s mramorovanými deskami, [III]+199 stran, 8° (15,5 x 22 cm)
desky poněkud odřené a otlučené, list předsádky a titulní list vystřižené, stránky zahnědlé/vyšisované okraje, občas podtrhaná tužkou, celkově horší stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha: Artia 1963. Do němčiny přeložil Erich Bertleff, ilustrace Karel Teissig.
Velmi dobrý stav. Přebal lehce zašpiněný, na okrajích silně otlačený a vzadu nepatrně natržený, kniha zcela v pořádku.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Prague: The Institute of History Academy of Sciences of the Czech Republic 2010.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig - Berlin: Verlag von B. G. Teubner 1923, pův. brož (interimní vazba), VI+302 stran, 4° (16 x 24 cm)
vyšisovaný hřbet a desky zohýbané, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Rumburg [Rumburk]: Gedruckt bei Moritz Adam 1853, brož., [4]+110+XVIII s., 8° (11,5 x 18,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná, s drobnými ztrátami, knižní blok rozpadlý na dvě poloviny, jeden list natržený, na titulní straně je podpis a razítko majitele, část stránek má ohnuté růžky, část
870Kč
Bez daně: 870Kč
Bez daně: 870Kč
Berlin: Verlag von Georg E. Nagel . Mit 300 Abbildungen von W. Arnold… [et. al.]. Erster und Zweiter Band
Dobrý stav. Desky na okrajích a hřbetu trochu odřené, horní ořízka zaprášená, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, jinak uvnitř pěkně zachovalá.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Leipzig: Caspar Fritsch 1747, vázaná, [16]+404+[2] s., 12° (11 x 17 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, knižní blok a stránky jen zažloutlé.
3 400Kč
Bez daně: 3 400Kč
Bez daně: 3 400Kč
Zobrazeny položky 2609 až 2624 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Album alter Verse. Die frühen Gedichte [básně; poezie; německy a francouzsky; Insel-Bücherei] Album alter Verse. Die frühen Gedichte [básně; poezie; německy a francouzsky; Insel-Bücherei]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/718471-album-alter-verse-die-fru-17177498181-1024x1024.jpg)
![Politische Geschichte der deutschen Grenzen. Mit 14 Karten im Text. Vierte, verbesserte Auflage [= Meyers kleine Handbücher] [Německá říše, politika, historie] Politische Geschichte der deutschen Grenzen. Mit 14 Karten im Text. Vierte, verbesserte Auflage [= Meyers kleine Handbücher] [Německá říše, politika, historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755346-politische-geschichte-der-17623437971-1024x1024.jpg)
![Zum Jahrestag der proletarischen Revolution in Russland, 1917-1921 [Říjnová revoluce; VŘSR; Rusko; Sovětský svaz] Zum Jahrestag der proletarischen Revolution in Russland, 1917-1921 [Říjnová revoluce; VŘSR; Rusko; Sovětský svaz]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744020-zum-jahrestag-der-proleta-17476385761-1024x1024.jpg)

![Aus dem südslawischen Risorgimento [Jugoslávie, jižní Slované] Aus dem südslawischen Risorgimento [Jugoslávie, jižní Slované]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/694147-aus-dem-sudslawischen-ris-16881344641-1024x1024.jpg)
![Drei satirische Musicals aus den dreissiger Jahren [Osvobozené divadlo, Voskovec + Werich, satira, divadelní hry Osel a stín, Caesar, Kat a blázen - NJ překlad] Drei satirische Musicals aus den dreissiger Jahren [Osvobozené divadlo, Voskovec + Werich, satira, divadelní hry Osel a stín, Caesar, Kat a blázen - NJ překlad]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/732251-drei-satirische-musicals--17343459071-1024x1024.jpg)
![Collective and Intividual Patronage and the Culture of Public Donation in Civil Society in the 19th and 20th Centuries in Central Europe [mecenát, dobročinnost, mecenášství ve střední Evropě v 19. a 20. století] Collective and Intividual Patronage and the Culture of Public Donation in Civil Society in the 19th and 20th Centuries in Central Europe [mecenát, dobročinnost, mecenášství ve střední Evropě v 19. a 20. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/765207-collective-and-intividual-17761551811-1024x1024.jpg)
![Psychologie der Kunst. Band II: Psychologie des Kunstschaffens und der ästhetischen Wertung [umění, psychologie, umělecká tvorba] Psychologie der Kunst. Band II: Psychologie des Kunstschaffens und der ästhetischen Wertung [umění, psychologie, umělecká tvorba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/684413-psychologie-der-kunst-ban-16769011011-1024x1024.jpg)
![Das Forst-Gesetz vom 3. Dezember 1852 und die bestehenden Jagd-Gesetze [zákon o myslivosti; lesnictví; lesy; lov] Das Forst-Gesetz vom 3. Dezember 1852 und die bestehenden Jagd-Gesetze [zákon o myslivosti; lesnictví; lesy; lov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726773-das-forst-gesetz-vom-3-de-17279643271-1024x1024.jpg)
![Anzeige und Auslegung der Monogrammatum [1747; signatury; monogramy; iniciály; umělci; umění; malíři; rytci] Anzeige und Auslegung der Monogrammatum [1747; signatury; monogramy; iniciály; umělci; umění; malíři; rytci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679679-anzeige-und-auslegung-der-16790562141-1024x1024.jpg)