NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Allgemeine Reichs-Gesetz- und Regierungsblatt für das Kaiserthum Österreich. Jahrgang 1850. 3. Theil (Juli, September, August) / Obecný Zákoník říšský a Věstník vládní pro císařství Rakouské, roč. 1850, 3. část (červenec, srpen, září)
Wien: aus der kaiserlich-königlichen Hof- und Staatsdruckerei 1850.
Desky trochu odřené a vzadu poškrábané, bývalý knihovní exemplář, některé stránky vzhledem ke stáří lehce zahnědlé, jinak pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Die Genossenschaft im Klassenkampf, č. 17, prosinec 1925 [komunismus; družstva; Kominterna; časopis]
Berlin: Allgemeiner Genossenschafts-Verlag 1925, váz., 24 s. [381-404], 8° (14,5 x 22 cm)
Dobrý stav; zadní deska odřená, s papírovým štítkem, na přídeštích jsou razítka a signatury knihoven, na původní obálce jsou dvě razítka/signatury, na několika stranách je malé razítko knihovny, strán
750Kč
Bez daně: 750Kč
Satyrikon (Die Begebenheiten des Enkolp). Wortgetreuer Nachdruck der ersten deutschen Auflage "Rom 1773" [erotické kresby, erotika, klasická filologie, latinská literatura]
Gaius Petronius Arbiter - Heinse, Wilhelm
München: Verlagsgesellschaft München G. m. b. H. 1909, pův. polopergamenová vazba s titulem na hřbetu a mramorovanými deskami, XV+272 stran s erotickými kresbami Franze Christophea, 8° (15,5 x 21,5 cm
desky silněji ušpiněné, podpis majitele na předsádce a titulu, občas otisky prstů, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Taschenbuch der Auktionspreise alter Bücher ... [aukce, knihy]
Aachen: F. Radtke - Verlag für Büchersammler 1987, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, [XVI]+1111 stran, 8° (15,5 x 21 cm)
desky mírně ušpiněné, hřbet pořezaný, okraje desek poněkud odřené, ořízka zaprášená, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Wiener Kochbuch. 15. Auflage [kuchařka, recepty, vídeňská kuchyň]
Seleskowitz, Louise
Wien - Leipzig: Wilhelm Braunmüller 1912, zdobná celoplátěná vazba s mramorovanou ořízkou, 544 stran+XX tabulí s částečně barevnými tabulemi, 8° (16 x 23,5 cm)
desky poněkud odřené, frontispis a titulní list chybí, stránky zahnědlé/vyšisované okraje, občas otisky prstů, celkově ještě dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Wienerisches bewährtes Kochbuch in sechs Absätzen. ... [kuchařka, vídeňská kuchyně]
Gartler, Ignaz - Hikmann, Barbara
Wien: Joseph Gerold 1807, dobová kartonová vazba se zdobenými deskami, [X]+731 stran s rytým frontispisem a 2 skládanými tabulemi, 8° (11 x 18,5 cm)
odřená, hřbet chybí, průběžně nepatrně zahnědlá a hnědé skvrny, tabule podlepené papírem, jinak čistá, celkově dobrý stav
4 700Kč
Bez daně: 4 700Kč
Misunderstanding 68/89. Fremde Zeitgenossen und umstrittene Deutungen / Cizí současníci a sporné výklady
J.Danyel, J.Schevardo, S.Kruhl,(ed.)
Berlin, Metropol Verlag.
Dobrý, obálka zašpiněná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Parapsychologie. Die Wissenschaft von den "okkulten" Erscheinungen [psychologie; okultismus; filosofie]
Hans Driesch
München: Verlag F. Bruckmann 1932, brožovaná, 149 s., 8° (15 x 21 cm)
Dobrý stav; obálka je na hřbetě vybledlá, horní ořízka ztmavlá od prachu.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Die Geschichte unserer Tage, roč. 6, 1835, sv. 2, sešity 7-13 [historie; dějiny Německa; 19. století; Německo]
Johannes Mährlen (ed.)
Stuttgart: E. Schweizerbart's Verlagshandlung 1836, brož., 970+[12] s., 7 příloh, 8° (11,5 x 17,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálky mírně opotřebované, s pár drobnými ztrátami, na hřbetu zažloutlé, obrazové přílohy mají žluté skvrny od stáří, skoro všechny listy ale čisté.
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Geschichte der Familie Franck und der Firma Heinr. Franck Söhne [rodinná historie, bibliofilie]
Pfister, A. von - Huber, F. C.
Ludwigsburg: Selbstverlag der Familie Franck 1911, pův. pergamenová vazba s červozlatým hřbetem a zlacenou horní ořízkou, krabice, 224 stran s 13 vyobrazeními (3 v barvě), 4° (19 x 24 cm)
krabice silněji odřená, desky poněkud plesnivé, chybí genealogická tabulka, jinak uvnitř čistá, celkově dobrý stav
2 450Kč
Bez daně: 2 450Kč
Wie die Kunstfälscher arbeiten ["Jak pracují padělatelé umění"; umělecká falza; falsa; padělky; fajáns; porcelán]
Adolph Donath
Prag: Verlag Eduard Grégr a syn 1937, brožovaná, 172+[16] s., 8° (15,5 x 23 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná, na hřbetu vybledlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Revolution und Kontre-Revolution in Deutschland [Revoluce a kontrarevoluce v Německu; 1848; Německo; Rakousko]
Marx, Karl [Karel] - Kautsky, Karl
Stuttgart: Verlag von J. H. W. Dietz Nachf. 1920, váz., XXX+141 s., 8° (13,5 x 19 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a vybledlé, ořízka zažloutlá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 13, 1933 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Berlin: 1933, váz., 952 s., 4° (21 x 28 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, ořízka a některé stránky zažloutlé, na titulních stranách je razítko knihovny.
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Náchod na historických pohlednicích - auf historischen Ansichtskarten
Rudolf Macek, Oldřich Šafář
Vydal ANTIS, Hradec Králové 2000. Původní pevná vazba, 112 stran s četnými čb. a barevnými reprodukcemi, vydání první, rozměry: 22 x 15,5 cm.
Stav pěkný.
195Kč
Bez daně: 195Kč
Himmlischer Seelen-Magnet [náboženství; křesťanství; staré tisky; rytiny; 18. století]
Cilia, Gelasius de
Nürnberg - Würzburg - Prag: Paul Lochner und Mayer 1771, váz., [30]+768 s., 7 tabulí, 12° (10,5 x 17,5 cm)
Desky jen mírně opotřebované, předsádky zažloutlé (na přední předsádce dobové marginálie, datované 1797; vložen i lístek s dalšími margináliemi), rytina ve frontispisu a titulní strana ořezány (viz fo
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Kulturgeschichte der Urzeit und der morgenländischen Völker bis zum Verluste ihrer Selbständigkeit [= Allgemeine Kulturgeschichte von der Urzeit bis auf die Gegenwart; Erster Band] [dějiny, pravěk]
Henne-Am Rhyn, Otto
Leipzig: Verlag von Otto Wigand 1877, polokožená vazba, XXIII+570 stran, (14 x 20,5 cm)
desky silněji odřené, staré razítko na titulu, okraje stránek nepatrně vyšisované, jinak čistá, celkově ale dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021