NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
polokožená krabička obsahující dva sešity: Uibersicht der Manoeuvres der kaiserlich königlichen Truppen in Italien, im October 1839; Dispositionen für die Manoeuvres kaiserlich königlichen Truppen in
kabička nepatrně odřená a ušpiněná, sešity a mapy v perfektním stavu
3 500Kč
Bez daně: 3 500Kč
Bez daně: 3 500Kč
Berlin: Verlag von Julius Springer 1909.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář. Desky odřené a dole na hřbetu poškozené - natržené a otlačené, uvnitř velmi pěkně zachovalá, bez poškození.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Ravensburg: Otto Maier, Verlag [1936], pův. brož, 51+16 stran s četnými ilustracemi a velkým plánem, 8° (15 x 21 cm)
okraje desek mírně odřené, jinak perfektní, celkově výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Heidelberg: Quelle & Meyer 1961, poloplátěná vazba, 458 stran, 8° (16 x 22,5 cm)
nepatrně zaprášená, jinak jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig - Paris: Karl Baedeker, éditeur - Paul Ollendorff 1913, červená celoplátěná vazba se zlacenou ražbou na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, LX+690 stran, komplet se všemi přílohami, 12°
hřbet nepatrně odřený, jinak nepoškozená, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Würzburg: Vogel 1992, brožovaná, 611 s., 12° (11 x 17 cm)
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Bern-Bümpliz: Benteli-Verlag 1963, pův. brož s obálkou, 144 stran+VIII tabulí, 8° (15 x 21,5 cm)
folie na obálce zahnědlá, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Freie-Wort-Verlag, A. Haberlag 1932, váz., [396] s., 8° (16 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; na zadní desce jsou nalepeny štítky, na předsádkách je signatura, razítka a nalepený štítek, několik stránek a obálek s razítkem knihovny.
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Pevná vazba s pěti rozkládacími anatomickými obrázky + 8 stran textu, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, spodní toh přehnutý. Signaturní razítko. Knižní blok je uvolněný z desek, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Frankfurt am Main - New York: Campus Verlag 1990, brož., 267 s., 8° (15 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná a zažloutlá, s pár drobnými šmouhami, ořízka zažloutlá.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Basel: Buchantiquariat "Am Rhein", bez vročení, celoplátěná vazba s obrázkem na přední desce, 126 stran+[2] stránky s rejstříkem, četná barevná vyobrazení obálek, rozsáhlá bibliografie, 25 x
zevně mírně poskvrněné, otisk prstu na předsázce, jinak nedotčená, celkově velmi dobrý stav
540Kč
Bez daně: 540Kč
Bez daně: 540Kč
Tielt - Utrecht: Lannoo 1970, váz., 233 s., 4° (24,5 x 27 cm)
Přebal jen mírně opotřebovaný a vybledlý, na horní ořízce menší stopy prachu; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Nürnberg: Institut für Moderne Kunst Nürnberg 1968.
Desky jsou trochu zašpiněné, papír na hřbetu na jednom místě stržený, uvnitř v pořádku, celkově dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Dietz Verlag 1975, váz., 1336 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Berlin: Berliner Handpresse 1994, váz., 27+[1] s., 4° (28 x 32 cm)
Desky jen mírně opotřebované; vynikající stav.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Berlin: Reimar Hobbing 1919.
Bývalý knihovní exemplář s razítky a signaturami, desky na hranách trochu odřené, okraje stran zahnědlé, jinak uvnitř v pořádku, čistá a pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2609 až 2624 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Waffenübungen 1839 [manévry, vojenská cvičení, Rakousko-Uhersko, Itálie] Waffenübungen 1839 [manévry, vojenská cvičení, Rakousko-Uhersko, Itálie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/735120-waffenubungen-1839-manevr-17379895771-1024x1024.jpg)
![Vergrößerungsapparate für Photos. Bauanleitung mit Modellbogen [= Spiel und Arbeit; 28. Band] [zvětšování, modelářství] Vergrößerungsapparate für Photos. Bauanleitung mit Modellbogen [= Spiel und Arbeit; 28. Band] [zvětšování, modelářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/686275-vergrosserungsapparate-fu-16793100691-1024x1024.jpg)
![Allgemeine Volkswirtschaftslehre. Eine Einführung. Neunte, verbesserte Auflage. 37.-41. Tausend [= Hochschulwissen in Einzeldarstellungen] [národohospodářství, ekonomie] Allgemeine Volkswirtschaftslehre. Eine Einführung. Neunte, verbesserte Auflage. 37.-41. Tausend [= Hochschulwissen in Einzeldarstellungen] [národohospodářství, ekonomie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727596-allgemeine-volkswirtschaf-17290720191-1024x1024.jpg)
![Italie Septentrionale jusqu'à Livourne, Florence et Ravenne. Manuel du Voyageur par Karl Baedeker. Avec 36 cartes, 36 plans de villes, 10 plans d'édifices et de Musees et un panorama. Dix-huitième édition [Itálie, průvodce, bedekr, místopis] Italie Septentrionale jusqu'à Livourne, Florence et Ravenne. Manuel du Voyageur par Karl Baedeker. Avec 36 cartes, 36 plans de villes, 10 plans d'édifices et de Musees et un panorama. Dix-huitième édition [Itálie, průvodce, bedekr, místopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/761153-italie-septentrionale-jus-17706297611-1024x1024.jpg)
![Reparatur- und Einstelltabellen für Personenkraftwagen (Kfz-Betrieb 1993) [Tabulky oprav a seřízení pro osobní automobily] Reparatur- und Einstelltabellen für Personenkraftwagen (Kfz-Betrieb 1993) [Tabulky oprav a seřízení pro osobní automobily]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680145-reparatur-und-einstelltab-16823386891-1024x1024.jpg)
![Über das Geistige in der Kunst. 7. Auflage, mit einer Einführung von Max Bill [duchovno, umění] Über das Geistige in der Kunst. 7. Auflage, mit einer Einführung von Max Bill [duchovno, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/719770-uber-das-geistige-in-der--17188945441-1024x1024.jpg)
![Zerlegbare Modelle zu Dr. F. König's Ratgeber [rozkládací lidské tělo - 5x anatomické skládací modely: muž, žena, hlava, ruka, noha] Zerlegbare Modelle zu Dr. F. König's Ratgeber [rozkládací lidské tělo - 5x anatomické skládací modely: muž, žena, hlava, ruka, noha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/670721-zerlegbare-modelle-zu-dr--16619324161-1024x1024.jpg)
![Alraun, Beifuss und andere Hexenkräuter [tradiční medicína; byliny; rostliny; botanika; čarodějnice; dějiny lékařství] Alraun, Beifuss und andere Hexenkräuter [tradiční medicína; byliny; rostliny; botanika; čarodějnice; dějiny lékařství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713013-alraun-beifuss-und-andere-17113796991-1024x1024.jpg)
