NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipa [Česká Lípa]: Verlag von Joh. Künstner 1889.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář, obalený v průhledném plastovém přebalu, desky trochu zašpiněné, první ilustrace přilepená k deskám papírovou lepicí páskou, papír vzhledem ke stáří lehce za
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Berlin: Ernst Siegfried Mittler und Sohn 1890, polokožená dobová vazba, mramorované desky, ořízka a předsádky, XII+452 stran, 4° (17,5 x 24 cm)
okraje desek odřené, stará razítka a signatury na titulu, průběžně vyšisované okraje, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Brünn: Joh. Sylv. Siedler 1788, dobová kartonová vazba s červeným štítkem na hřbetu, 384 stran s rytým frontispisem, 12° (10 x 17 cm)
desky poněkud ušpiněné, podpis majitele na titulu, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Hamburg: Hoffmann und Campe 1850, celoplátěná vazba se zlaceným hřbetem, XX+288 stran, 8° (11,5 x 18 cm)
zadní desky poněkud ušpiněné, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Prestel Pub; Copyright 2002.
Perfektní stav, nová kniha v ochranné igelitové folii.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Leipzig: Verlag von Otto Wigand 1875, pevná polokožená vazba, XVIII+1061 s., 8° (14 x 21 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, rohy odřené, zlacený titul na hřbetu trochu setřený, na stránkách je dole menší skvrna od vlhkosti (viz foto).
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
Berlin: Verlag von Reimar Hobbing 1918, pův. brož, 64 stran, 8° (14,5 x 21,5 cm)
zevně poněkud ušpiněná, u hřbetu natržená, stránky zahnědlé, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag (Praha): Artia 1975.
Velmi dobrý stav. Horní okraj přebalu lehce otlačený, horní okraj desek mírně zažloutlý, uvnitř pěkně zachovalá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Artia 1965, brož., 8 scén, 4° (20 x 26 cm)
Obálka opotřebovaná a zažloutlá (drobné natržení opraveno lepící páskou), všechny akce fungují, jen pohyblivá část v první scéně má rýhu a utržené růžky, pohyblivá hlava krále ve čtvrté scéně má rovně
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Stuttgart: Friedrich Andreas Perthes 1931, celoplátěná vazba s nalepeným obrázkem na přední desce, 235 stran s četnými ilustracemi, 4° (19 x 25 cm)
desky poněkud ohmatané a ušpiněné, na začátku razítka a signatury, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart: Gustav Fischer Verlag 1964. Zweite, erweiterte Auflage.
Pěkný stav. Přebal nepatrně zašpiněný a na okrajích zcela nepatrně otlačený, dolní roh str. 50-78 lehce ohnutý, jinak bez poškození.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Haida: Verlag Josef F. Rimpler 1937; 1938, hnědá celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, strany 85-200, 72 stran, 23 x 29 cm, jazyk: německy
mírně poskvrněný řez, Exlibris na předsádce, číslo na titulním listu, jinak čistá, celkově výborný stav
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Měkká vazba, rozměry: 17x 21 cm, stran 113 - volně ložené přílohy CHYBÍ.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně otřepená (vzadu patrně měly být volně vložené přílohy, které chybí)
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Breslau: Im Selbstverlag des Verfassers 1868, celoplátěná vazba s ražbou a slepotiskem na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, VI+305; [IV]+331 stran, 8° (15 x 21 cm)
desky ušpiněné, uvnitř zahnědlá, občas hnědé skvrny, celkově ještě dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Dresden: Zeiss Ikon AG 1936, pův. sešit, strany 169-192 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Berlin: Verlagsbuchhandlung von Paul Parey 1914, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, X+740 stran, 4° (17,5 x 24,5 cm), jazyk: německy
desky na okrajích mírně odřené, razítko na předsádce, otisky prstů na titulní straně, prorezlé svorky, první dva listy vytržené z vazby, celkově ale ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2609 až 2624 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Handbuch der nautischen Instrumente. Zweite Auflage. Mit 33 Tafeln in Siebdruck und 171 Holzschnitten im Text [nástroje, námořnictví, příručka] Handbuch der nautischen Instrumente. Zweite Auflage. Mit 33 Tafeln in Siebdruck und 171 Holzschnitten im Text [nástroje, námořnictví, příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/690820-handbuch-der-nautischen-i-16844177801-1024x1024.jpg)
![Sammlungen zur Sittenlehre für alle Menschen. Geschrieben von dem Hofrath von Ekartshausen [mravouka, pravy, filozofie] Sammlungen zur Sittenlehre für alle Menschen. Geschrieben von dem Hofrath von Ekartshausen [mravouka, pravy, filozofie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/728972-sammlungen-zur-sittenlehr-17308189651-1024x1024.jpg)
![Die Katastrophe und der Ausgang der Geschichte der Philosophie [dějiny filozofie] Die Katastrophe und der Ausgang der Geschichte der Philosophie [dějiny filozofie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762968-die-katastrophe-und-der-a-17734046861-1024x1024.jpg)
![Der Großhandel in Kolonialwaren [= Der Großhandel und die deutsche Volkswirtschaft; Heft 13-14] [velkoobchod, smíšené zboží] Der Großhandel in Kolonialwaren [= Der Großhandel und die deutsche Volkswirtschaft; Heft 13-14] [velkoobchod, smíšené zboží]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722257-der-grosshandel-in-koloni-17224227301-1024x1024.jpg)
![Hieb- und Stichwaffen [sečné a bodné zbraně od středověku do poč. 20. století, chladné zbraně] Hieb- und Stichwaffen [sečné a bodné zbraně od středověku do poč. 20. století, chladné zbraně]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757143-hieb-und-stichwaffen-secn-17645855421-1024x1024.jpg)
![Dornröschen [Šípková Růženka; Vojtěch Kubašta; prostorová kniha; německy; německá verze] Dornröschen [Šípková Růženka; Vojtěch Kubašta; prostorová kniha; německy; německá verze]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/675915-dornroschen-sipkova-ruzen-16666177331-1024x1024.jpg)
![Das Wunderbuch der Pflanzenwelt. Die schönste Einführung in das grüne Wunder der Natur. Nach dem englischen Original Green Magic von Julie Closson Kenly, bearbeitet. Übersetzt von Ernst Fuhrmann [rostliny, botanika] Das Wunderbuch der Pflanzenwelt. Die schönste Einführung in das grüne Wunder der Natur. Nach dem englischen Original Green Magic von Julie Closson Kenly, bearbeitet. Übersetzt von Ernst Fuhrmann [rostliny, botanika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716012-das-wunderbuch-der-pflanz-17150875041-1024x1024.jpg)
![Medizinischer Okkultismus. Paramedizin [lékařství a paramedicína, kritika parapsychologie, okultismu a alternativní medicíny, mj. diagnostika duhovky, homeopatie, hydroterapie, proutkaření, jasnovidectví, astromedicína] Medizinischer Okkultismus. Paramedizin [lékařství a paramedicína, kritika parapsychologie, okultismu a alternativní medicíny, mj. diagnostika duhovky, homeopatie, hydroterapie, proutkaření, jasnovidectví, astromedicína]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753054-medizinischer-okkultismus-17594876541-1024x1024.jpg)


![Neues Brevier. Ein Buch für denkende Menschen jedes Standes und Bekenntnisses. ... [literatura, ročenka] Neues Brevier. Ein Buch für denkende Menschen jedes Standes und Bekenntnisses. ... [literatura, ročenka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/708041-neues-brevier-ein-buch-fu-17060134601-1024x1024.jpg)
![Phototechnik; Nr. 2 - April 1936 (16. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis] Phototechnik; Nr. 2 - April 1936 (16. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746570-phototechnik-nr-2-april-1-17508465491-1024x1024.jpg)
![Handbuch der tierärtzlichen Geburtshilfe [veterinářství, porodnictví, příručka] Handbuch der tierärtzlichen Geburtshilfe [veterinářství, porodnictví, příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/607554-handbuch-der-tierartzlich-16306634341-1024x1024.jpg)