NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Der bisherige Kampf der französischen Republikaner gegen Ludwig Philipp, König der Franzosen [Francie; republikáni; historie; dějiny; Ludvík Filip; Rakousko]
Sporschil, Johann
Leipzig: Wigand's Verlags-Expedition 1834, váz., [2]+188+[1] s., 8° (12,5 x 20,5 cm)
Bývalý knihovní exemplář (na rubu titulního listu jsou razítka a několik signatur), desky opotřebované, s mírně odřenými rohy, stránky zažloutlé, předsádky s menším množstvím žlutých skvrnek, dolní čá
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Zeitschrift für bildende Kunst. Mit dem Beiblatt Kunst-Chronik. Elfter Band 1876 [časopis, umění, vazba kůže]
Lützow, Carl von (ed.)
Leipzig: Verlag von E. A. Seemann 1876, polokožená vazba, mramorované desky a ořízka, pův. desky vevázané, [VI]+384 stran s četnými rytinami, 4° (20,5 x 28,5 cm)
hřbet a okraje desek odřené, nepatrně razítkovaná, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově dobrý stav
860Kč
Bez daně: 860Kč
1909-1925 Kubismus in Prag. Malerei, Skulptur, Kunstgewerbe, Architektur [český kubismus, pražský kubismus, dějiny umění a architektury, užité umění, umělecké řemeslo, sochařství, katalog výstavy]
Švestka, Jiří - Vlček, Tomáš - Liška, Pavel (eds.)
Stuttgart: Verlag Gerd Hatje 1991.
Dobrý stav. Desky trochu zašpiněné a na okrajích zažloutlé, ořízka mírně zaprášená, uvnitř v pořádku - velmi pěkně zachovalá.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Der Gelbe Fleck. Ein Bericht vom Frühjahr 1933 [Židé, nacistické Německo, perzekuce Židů, antisemitismus]
Walter, Hermann [Grossmann, Kurt Richard]
Prag (Praha): im Selbstverlag des Verfassers, 1933.
Obrazová příloha - tj. 16 posledních stran - chybí, rovněž zadní desky chybí, přední desky a hřbet opotřebované - zaprášené, zohýbané a na okrajích potrhané, vazba knihy je rozpadlá a mnohé archy jsou
3 720Kč
Bez daně: 3 720Kč
Die unerbittliche Jungfrau. Mit sechs Doppelton-Illustrationen nach alten Stichen. 1.-10. Tausend [= Die galanten Bücher] [beletrie, erotika]
Casanova, Giacomo
Berlin-Tempelhof: Enck-Verlag 1925, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 42 stran s 6 ilustracemi na tabulích, 8° (13 x 20 cm)
zevně poněkud ohmataná, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Der Rhein in Vergangenheit und Gegenwart. ... [místopis, Německo]
Brües, Otto
Stuttgart - Berlin - Leipzig: Union Deutsche Verlagsgesellschaft 1925, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, červená ořízka, X+378 stran s ilustracemi, 4° (20 x 25,5 cm)
desky poněkud ohmatané, vyšisovaný hřbet, průběžně lehké hnědé skvrny, uvolněná vazba, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Baruch de Spinoza [Benedictus; Léon Brunschvicq; filosofie]
Starcke, C. N. [Carl Nikolai]
Kobenhavn - Christiania - Berlin - London: Gyldendalske Boghandel 1923, brož., 392 s., 1 tabule, 8° (16 x 23,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, zažloutlá, s drobnými ztrátami, pár stránek s natrženími, šmouhami, na poslední straně jsou razítkem natištěny číslice,
250Kč
Bez daně: 250Kč
A-I-Z [Arbeiter-Illustrierte-Zeitung; AIZ], roč. 7, 1928, č. 26 [časopis; fotografie; komunismus; Romové]
Reichenberg [Liberec]: Druck- und Verlagsanstalt "Zukunft" Runge & Co. 1928, neváz., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, nahoře s drobnými natrženími a pomačkaným rohem, pár listů má drobná natržení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Gesammelte Aufsätze zur Philosophie und Lebensanschauung [filozofie]
Eucken, Rudolf
Leipzig: Verlag der Dürr'schen Buchhandlung 1903, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, 242 stran, 4° (16,5 x 23,5 cm)
exemplář ze sourk. knihovny s razítky a signaturami na titulu a zbytky štítku na hřbetu, několik poznámek tužkou, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kalender für das Jahr 1825; Handlungs- Gremiums-Schema [Praha; Prag; živnosti; obchod; schematismus; kalendář]
Joseph Fuder
Prag: Gedruckt bei Gottlieb Haase [1824], pevná vazba, [40]+XVI+150 s., 8° (13 x 20 cm)
Dobrý stav; desky jsou silněji opotřebované, zašlé, rohy jsou otlačené, předsádky jsou popsané, stránky trochu zažloutlé, jen zřídka s drobnými šmouhami nebo skvrnkou od inkoustu.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Idole und Dämonen [= Museum de 20. Jahrhunderts Wien III. Schweizergarten, 5. Juli bis 1. September 1963; Katalog 7] [umění, katalog, výstava, malba]
Wien: Museum des 20. Jahrhunderts 1963, pův. brož, 121 stran s četnými čb. ilustracemi, 8° (23 x 16,5 cm)
okraje desek nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Vorschuß- und Kredit-Vereine (Volksbanken) in Böhmen. Ein Beitrag zur Vereinsstatistik Böhmens [úvěrová družstva, občanské / družstevní záložny v Čechách v 19. století - přehledy, statistika, finančnictví, bankovnictví]
John, V.
= Mittheilungen der Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen; Betrag III. Prag: Im Verlag des Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen 1870.
Dobrý stav. Obálka zašpiněná, okraje trochu otlačené, horní roh předních desek ohnutý, stránky dosud nerozřezány, okraje archů mírně zaprášené, jinak v pořádku.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Křehký základ imaginace. Jan Zahariáš Quast (1814-1891), malíř na sklo, porcelán a miniaturista = Imagination auf zartem Grund. Johann Zacharias Quast (1814-1891), Glas-, Porzellan- und Miniaturmaler
Hořava, Jiří
Písek - České Budějovice: Prácheňské muzeum v Písku - Eliška Štěpáanova, Měsíc ve dne 2018. Begleitbuch zur Ausstellung in Wetzlar (Städtische Museen Wetzlar, Juni-September 2018).
Nová kniha. / Buch ist neu.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Erinnerung an das Archiv zu Wittingau [archív; Třeboň; historie; dějiny]
Veselý, Johann
Prag: Druck von Dr. Ed. Grégr 1871, brož., 31 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Bývalý knihovní exemplář, obálka zašlá a potrhaná, se skvrnkami, podpisem majitele a razítkem, na titulním listě jsou dvě razítka knihovny, knižní blok je však ve velmi dobrém stavu.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Die große Mutter. Zeugungsmythen der Frühgeschichte [náboženství, Velká matka, plodnost]
Böttcher, Helmuth M.
Düsseldorf - Wien: Econ-Verlag 1968, první vydání, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, 379 stran s vyobrazeními na tabulích, velké 8° (15 x 22,5 cm)
obálka na okrajích odřená a potrhaná, na titulu něco přelepené, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Der Simplicus, roč. 1, 1934, č. 11 [politická satira; karikatura; Der Simpl; Simplicissimus; antifašismus; umění]
Franz Bidlo [František Bidlo] (ed.), Erich Godal [Eric Jacob
Prag: Der Simplicus 1934, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Vynikající stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, výtisk byl uprostřed mírně přehnutý.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
 
Valentinská © 2021