NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Graz - Wien - Leipzig - Berlin: Das Bergland-Buch 1933, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 416 stran s portrétem na frontispisu, 4° (14,5 x 22 cm)
zevně ohmataná, ořízka ušpiněná, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stuttgart: Verlag Silberburg [1938], 1.-4. Tausend. Mit 15 Bildern und 2 Handschriftproben.
Desky zašpiněné, věnování na přídeští, ořízka zahnědlá, některé stránky nepatrně skvrnité, jinak uvnitř bez poškození, čistá, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, neváz., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Uspokojivý stav; okraje stránek opotřebované, s drobnými natrženími, občas ztmavlé, na obálce jsou žluté skvrnky od stáří, na přehybu obálky je větší natržení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Dresden: Druck und Verlag der Druckerei Glöss 1893, rozměry: 16 x 25 cm (složeno) a 50 x 64 cm (rozloženo)
Uspokojivý stav; list na přehybech s natrženími, na rubu částečně silně zažloutlý, zašpiněný a opotřebovaný, se skvrnkami od stáří, na okrajích menší opotřebení, na titulní straně je staré razítko ber
4 990Kč
Bez daně: 4 990Kč
Bez daně: 4 990Kč
Berlin: Ernst Rowohlt 1930
Desky na hranách odřené a pata hřbetu nepatrně natržená, vazba vpředu u přídeští naprasklá, jinak uvnitř bez poškození - pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Bühl-Baden: Verlag Konkordia A. G. 1935, pův. brož, 112 stran+reklama, 4° (16,5 x 23,5 cm)
starý podpis na titulu, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Henschel Verlag 2003.
Velmi pěkný stav.
125Kč
Bez daně: 125Kč
Bez daně: 125Kč
Herold, Wien 1988
Velmi dobrý stav, lehce natržený přebal.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Jaromír Dolanský 1930, váz., 32 s., 8° (13,5 x 19 cm)
Dobrý stav; na předním přídeští jsou razítka a signatura, další razítka jsou na první a poslední straně, stránky a původní obálka trochu zažloutlé.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Prag: Verlag von Fr. Ed. Sandtner 1842, pův. kart. vazba, 416 stran s 24 ilustracemi, 12° (11 x 15 cm)
zevně poněkud odřená a ušpiněná, malé razitko na titulu, občas nepatrně hnědé a vodní skvrny, celkově ale ještě dobrý stav
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Wien: Gedruckt bey Strauss 1830, váz., XII+547+[1] s., 8° (14 x 22 cm)
Desky mírně opotřebované, kůže na deskách jen mírně odřená, dva rohy desek nepatrně naražené, horní ořízka trochu ztmavlá od prachu, na 30-40 stranách je menší množství bledých žlutých skvrnek, na rub
2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
[Hansisches Verlagskontor Scheffler 1976].
Plátno vazby na zadní straně trochu zašpiněné, jinak bez poškození, pěkný stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Berlin: Dietz Verlag 1988, váz., 40+770 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Handbuch der chemischen Technologie [manuál, chemie, technologie, 3. svazek, vazba kůže, polokožená]
Stuttgart: Verlag von Ferdinand Enke 1896, polokožená vazba s ražbou na hřbetu, X+771 stran, 4° (17,5 x 25 cm), jazyk: německy
desky odřené, uvnitř velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Prag (Praha): bey den Hrabischen (J. K. Hraba) Erben durch Mathias Stiastny 1801 gedruckt.
Desky silně opotřebené - odřené, na hranách otlačené, na hřbetu roztržené, signaturní štítky na hřbetu, na zadním přídeští pokreslená tužkou, papír je vzhledem ke stáří zahnědlý a skvrnitý, jinak je v
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Wien: im Kaiserlich-königlichen Schulbücher-Verlage 1884.
Vzhledem ke stáří slušný stav. Plátno z dolního rohu předních desek odlepené, hrany desek odřené, hřbet naprasklý, horní ořízka lehce zaprášená, okraje stránek v první části lehce zahnědlé, jinak uvni
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Zobrazeny položky 2609 až 2624 z 4113 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Casanova. Ein Lebensbild. Mit 21 Bildtafeln [životopis, biografie] Casanova. Ein Lebensbild. Mit 21 Bildtafeln [životopis, biografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767270-casanova-ein-lebensbild-m-17786666171-1024x1024.jpg)
![Der Gläubigerschutz bei Banken, Versicherungswirtschaften und Zwecksparkassen. ... [obchod, finance, půjčky] Der Gläubigerschutz bei Banken, Versicherungswirtschaften und Zwecksparkassen. ... [obchod, finance, půjčky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/721810-der-glaubigerschutz-bei-b-17219026431-1024x1024.jpg)
![„Unter Tränen lachen“: Emmerich Kálmán. Eine Operettenbiographie [maďarská hudba, vídeňská opereta, dějiny hudby a divadla, životopis] „Unter Tränen lachen“: Emmerich Kálmán. Eine Operettenbiographie [maďarská hudba, vídeňská opereta, dějiny hudby a divadla, životopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/756971-unter-tranen-lachen-emmer-17641571321-1024x1024.jpg)

![Bolschewik, ročník 1, 1930, č. 8 [časopis; agitace a propaganda; KSČ; komunismus; Československo; Bolševik] Bolschewik, ročník 1, 1930, č. 8 [časopis; agitace a propaganda; KSČ; komunismus; Československo; Bolševik]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715348-bolschewik-rocnik-1-1930--17144665991-1024x1024.jpg)
![Die Entdeckung von Amerika. Christoph Columbus. Neu bearbeitet von W. L. Damaschka. Mit Bildern [objevení Ameriky, Kolumbus] Die Entdeckung von Amerika. Christoph Columbus. Neu bearbeitet von W. L. Damaschka. Mit Bildern [objevení Ameriky, Kolumbus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/752567-die-entdeckung-von-amerik-17590565571-1024x1024.jpg)
![Zur Bau- und Kulturgeschichte Lübecks im 12. und 13. Jahrhundert [= Sonderdruck aus Publikation „Lübeck 1226. Reichsfreiheit und frühe Stadt“, 1976, Teil 4] [archeologie středověku, hanzovní město Lübeck] Zur Bau- und Kulturgeschichte Lübecks im 12. und 13. Jahrhundert [= Sonderdruck aus Publikation „Lübeck 1226. Reichsfreiheit und frühe Stadt“, 1976, Teil 4] [archeologie středověku, hanzovní město Lübeck]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/707609-zur-bau-und-kulturgeschic-17054803361-1024x1024.jpg)
![Handbuch der chemischen Technologie [manuál, chemie, technologie, 3. svazek, vazba kůže, polokožená] Handbuch der chemischen Technologie [manuál, chemie, technologie, 3. svazek, vazba kůže, polokožená]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/606077-handbuch-der-chemischen-t-16292820481-1024x1024.jpg)
![Normalien für die Gymnasien und Realschulen in Österreich. 1. Theil: Gymnasien [Rakousko-Uhersko, Rakouské školství konce 19. století, školský systém, střední školy, gymnázia, sbírka výnosů a nařízení] Normalien für die Gymnasien und Realschulen in Österreich. 1. Theil: Gymnasien [Rakousko-Uhersko, Rakouské školství konce 19. století, školský systém, střední školy, gymnázia, sbírka výnosů a nařízení]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738257-normalien-fur-die-gymnasi-17410083891-1024x1024.jpg)