NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zeitschrift des österreichischen Ingenieur- und Architekten-Vereines; Siebenundvierzigster [47.] Jahrgang. Mit 29 Tafeln und 46 Seiten Literaturblatt [inženýrství, architektura, Rakousko-Uhersko]
Kortz, Paul (ed.)
Wien: Selbstverlag des Vereines 1895, polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, marmorované desky a ořízka, X+634 stran s ilustracemi i na tabulích+131 stran Bericht des Gewölbe-Ausschusses+40 s
okraje desek a hřbet odřený, předsádky se signaturami, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Welt aus Licht. Ein Lesebuch für Filmerzieher und Filmfreude [film; kinematografie; natáčení, dějiny filmu]
Wilhelm Formann
Linz: Oberösterreichischer Landesverlag 1962, brožovaná, 228+[16] s., 12° (11,5 x 18,5)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Human to Human [katalog, výstava, moderní umění]
Feller, Ludvík
Prague: Victoria Publishing 1994, kniha vydaná u příležitosti projektu a výstavy (Hochschule der Künste Berlin, Mai/Juni 1994); pův. desky a 1 skládaná dvoustrana s posterem a Fotografiemi velké 4° (2
desky poněkud ušpiněné a vyšisované, uvnitř nepatrně, jinak nepoškozená, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Italienisch-Deutsch
Ernst Klett Sprachen, 2005.
Dobrý stav, desky lehce odřené
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jevišovice - Starý Zámek: Schicht B - Katalog der Funde (Fontes Archaeologiae Moravicae; Tomus VI) [Jevišovická kultura, eneolit, doba měděná, archeologie, katalog nálezů, Palliardi]
Medunová-Benešová, Anna
Brno : Archeologický ústav ČSAV v Brně, 1972. Mit ursprünglichem Fundbericht von Jaroslav Palliardi. / S původní nálezovou zprávou Jaroslava Palliardiho "Starý Zámek u Jevišovic".
Desky natržené a trochu zašpiněné, uvnitř zcela bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
760Kč
Bez daně: 760Kč
Almogaren; III, 1972. Jahrbuch des Institutum Canarium Hallein/Austria [časopis, historie, Kanáry, etnografie]
Biedermann, Hans - Möller, Adolf (eds.)
Graz: Akademische Druck- u. Verlagsanstalt 1973, pův. brož, XIV+282 stran s četnými ilustracemi, 4° (17 x 24 cm)
výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 9/1, 1929 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Berlin: 1929, váz., 24+1360 s., 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, ořízka a stránky zažloutlé, na několika stránkách je razítko knihovny, pár listů s mal
3 490Kč
Bez daně: 3 490Kč
Anleitung zur Fütterung der Nutztiere [= KM.-Erl. Abt. 3; Nr 10651] [krmení, příručka, Rakousko-Uhersko]
Wien: Kriegsministerium 1917, pův. brož, VI+197 stran, 12° (10,5 x 15 cm), jazyk: německy
desky ohmatané, v kapitálkách natržené, titulní list zahnědlý a s podpisem, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jahres-Bericht über die Untersuchungen und Fortschritte auf dem Gesammtgebiete der Zuckerfabrikation; 28. Jahrgang, 1888. Mit 15 eingedruckten Holzstichen [cukrovarnictví, časopis, vazba kůže]
Stammer, Karl
Braunschweig: Verlag von Friedrich Vieweg und Sohn 1889, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, XIV+376 stran s četnými ilustracemi a tabulkami, velké 8° (14,5 x 22 cm)
hřbet a okraje desek odřené, starý knihovní exemplář, občas razítka, uvnitř zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. IV/6, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; výpisky; ekonomie]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1983, váz., 53+1241 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na jedné dolní ořízce je drobná skvrnka, na několika stranách je razítko knihovny.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Österreichisches Jahrbuch für Exlibris und Gebrauchsgraphik. Band 55 - 1986-87
Premstaller, Ottmar (ed.)
Wien: Österreichische Exlibris-Gesellschaft Wien im Selbstverlag 1987, pův. brož, 127 stran s četnými reprodukcemi, velké 4° (21 x 29,5 cm), jazyk: německy
originální grafiky chybí, zevně ohmataná, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Soile Yli-Mäyry [obrazy, současné finské umění, malířštví]
Pukkila, Matti – Koivunen, Pentti (eds.)
Lahti: 1991.
Desky vpředu poškrábané, jinak bez poškození, pěkný stav.
740Kč
Bez daně: 740Kč
U-Bahn Essen, Ruhrschnellweg Essen: U-Bahn, Baulose 4 u. 5 – Ruhrschnellweg, Baulose 2 u. 3 [metro v Essenu, úsek dálnice A 40, městská doprava, podzemní dráha, dopravní stavby, stavebnictví]
Essen: Tiefbauamt der Stadt Essen [nach August 1967].
Desky na okrajích jen mírně zašpiněné, vnitřní strana předních desek lehce zažloutlá, jinak zcela v pořádku, pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Divisionen der Waffen-SS im Einsatz 1940-1945. Fotos der Kriegsberichter [vojenské jednotky zbraně SS, druhá světová válka]
Walther, Herbert
Friedberg/H. (Dorheim): Podzun-Pallas-Verlag 1993, Nachauflage.
Dobrý stav. Zadní strana přebalu zašpiněné, zadní strana desek skvrnitá, uvnitř v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Anselm Feuerbach. Mit 113 Abbildungen [= Künstler-Monographien; LXXVI]
Heyck, Eduard
Bielefeld - Leipzig: Verlag von Velhagen & Klasing 1905, pův. celoplátěný vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, zdobené předsádky, zlacená ořízka, 160 stran s četnými ilustracemi, 4° (18 x 26,5
desky poněkud ušpiněné, rohy stránek s otisky prstů, prorezivělé svorky, některé stránky částečně vytržené z vazby, celkově ale dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021