NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Frankfurt am Main: Barrentrapp und Wenner 1806, kart. vazba s mramorovanými deskami, [IV]+540 stran, 8° (13,5 x 20,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, uvnitř občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Berlin: Schuster & Löffler, 1896.
Desky trochu zašpiněné, rohy desek nepatrně ohnuté a hrana hřbetu lehce odřená, štítek knihkupectví na titulní straně, uvnitř zcela bez poškození, čistá a světlá, celkově velmi dobrý stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Bad Heilbrunn/Obb.: Verlag Julius Klinkhardt 1976, pův. laminovaná brož, 189 stran, 8° (15 x 21 cm)
poškozené laminivání, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stuttgart: Union Deutsche Verlagsgesellschaft 1941.
Dobrý stav. Přebal opotřebovaný - odřený a na několika místech lehce natržený, předsádky zahnědlé, uvnitř pěkně zachovalá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: A. Anton & Co. [cca 1928], 39 s., 8° (20 x 21,5 cm)
Uspokojivý stav; rohy desek odřené, vazba nalomená, na předsádkách drobné žluté skvrnky, na stránkách občas otisky prstů, na jedné straně drobné čmáranice (viz foto), jedna z barevných tabulí odlepena
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Düsseldorf: Ministerium für Wirtschaft und Verkehr des Landes Nordrhein-Westfalen - Droste-Verlag, pův. brož, 168 stran, 4° (16,5 x 24 cm)
desky pomluchané, flek na dolní ořízce, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Wien - Prag: k.k. Hof- und Staatsdruckerei – Selbstverlag 1891; 1892, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, LXXVI+494; VII+48 stran, 4° (21,5 x 28,5 cm)
desky s nálepkou a poněkud odřené, zahnědlé okraje stránek, pozn. na titulu, občas nepatrné hnědé skvrny, jinak čistá, celkově dobrý stav
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Prag: Dr. Eduard Grégr 1884, pův. červené plátěné desky s černou a zlatou ražbou, zdobené předsádky, ze tří stran mramorovaná ořízka, [4]+469 stran s četnými rytinami, 4° (17,5 x 25,5 cm), jazyk: něme
desky vyšisované, poškozené vodou, poškození pokračuje až ke str. 1, poslední dvě stránky s hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
München: Braun & Schneider 1902, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, 312 stran s četnými ilustracemi, 4°
desky mírně odřené, titulní list skvrnitý, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
= Abhandlungen und Berichte des Deutschen Museums, 49. Jahrgang, 1981; Heft 3. München – Düsseldorf: R. Oldenbourg Verlag – VDI-Verlag, 1981.
Pěkný stav, pouze okraje desek trochu vybledlé,
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart: Verlag Julius Hofmann [1909].
Hřbet lehce vybledlý, papír v horní části odtržený (drží jen za okraj), vnější ořízka lehce zašpiněná, na několika stránkách podtrháváno či značeno tužkou (viz foto), jinak uvnitř velmi pěkně zachoval
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Wien - Leipzig: Hugo Heller & Cie. 1918, pův. brož, [II]+85 stran, 4° (16 x 24 cm), jazyk: německy
hřbet odřený, vyšisované okraje, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Spisy archeologického ústavu AV ČR Brno; 11. Brno: Archäologisches Institut der Akademie der Wissenschaften der Tschechischen Republik Brno 1998.
Velmi pěkný stav, pouze titulní list směrem k vazbě trochu zohýbaný, jinak zcela bez poškození
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Berlin: Richard Carl Schmidt & Co. 1919, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 384 stran s četnými ilustracemi a reklamou, 8° (15 x 22 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, ve hřbetu natržená, prasklá vazba u obsahu, vyšisované okraje stránek, celkově ale použitelný stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1809, váz., [2]+604+[2] s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok se stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek občas ohnut
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Berlin: Askanischer Verlag Carl Albert Kindle 1933, polokožená vazba, pergamenové desky, XXIX+426 stran s četnými vlepený ilustracemi, 4° (21 x 27 cm)
desky nepatrně odřené, jinak perfektní, výborný stav
3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Zobrazeny položky 2609 až 2624 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Genealogisches Reichs- und Staatshandbuch auf das Jahr 1805. Zweyter Theil [genealogie, Německo] Genealogisches Reichs- und Staatshandbuch auf das Jahr 1805. Zweyter Theil [genealogie, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767830-genealogisches-reichs-und-17792709301-1024x1024.jpg)
![Unterrichtsthema: Massenkommunikation. Grundlagen, Erziehungs- und Lehrziele, Vorschläge für den Unterricht [masová komunikace, média, pedagogika, výuka] Unterrichtsthema: Massenkommunikation. Grundlagen, Erziehungs- und Lehrziele, Vorschläge für den Unterricht [masová komunikace, média, pedagogika, výuka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/729728-unterrichtsthema-massenko-17315768811-1024x1024.jpg)
![Fred im Storchennest ["Fred v čapím hnízdě"; dětská literatura; dětské knihy; ilustrace] Fred im Storchennest ["Fred v čapím hnízdě"; dětská literatura; dětské knihy; ilustrace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683012-fred-im-storchennest-quot-16917383501-1024x1024.jpg)
![Schiene - Straße und Schiene - Schiffahrt. Möglichkeiten und Erkenntniswert volkswirtschaftlicher Kostenvergleiche im Güterfernverkeher [= Verkehrswissenschaftliche Veröffentlichungen; Heft 30] [doprava, hospodářství] Schiene - Straße und Schiene - Schiffahrt. Möglichkeiten und Erkenntniswert volkswirtschaftlicher Kostenvergleiche im Güterfernverkeher [= Verkehrswissenschaftliche Veröffentlichungen; Heft 30] [doprava, hospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722477-schiene-strasse-und-schie-17226077321-1024x1024.jpg)
![Verordnungs-Blatt für den Dienstbereich des österreichischen Finanzministeriums; Jahrgang 1891, Nr. 1-52 ... [právo, Rakousko-Uhersko] Verordnungs-Blatt für den Dienstbereich des österreichischen Finanzministeriums; Jahrgang 1891, Nr. 1-52 ... [právo, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/757382-verordnungs-blatt-fur-den-17652793311-1024x1024.jpg)
![Malerische Wanderungen durch Prag. [Die Prager Königsburg] Malerische Wanderungen durch Prag. [Die Prager Königsburg]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/555179-malerische-wanderungen-du-15596409241-1024x1024.jpg)
![Fliegende Blätter. Band CXVI, Nro. 2945-2970, Band 116 der Reihe [časopisy, humor, vazba kůže] Fliegende Blätter. Band CXVI, Nro. 2945-2970, Band 116 der Reihe [časopisy, humor, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/677099-fliegende-blatter-band-cx-16685151811-1024x1024.jpg)
![Drei Vorschläge für nichtelektrisches Fernsprechen aus der Wende vom 18. zum 19. Jahrhundert [Tři návrhy neelektrického telefonu z přelomu 18. a 19. století; dějiny vědy, vynálezy, komunikace, trubkový telefon] Drei Vorschläge für nichtelektrisches Fernsprechen aus der Wende vom 18. zum 19. Jahrhundert [Tři návrhy neelektrického telefonu z přelomu 18. a 19. století; dějiny vědy, vynálezy, komunikace, trubkový telefon]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716577-drei-vorschlage-fur-nicht-17157685971-1024x1024.jpg)
![Der Künstler. Ansätze zu einer Sexual-Psychologie. Erweiterte zweite und dritte Auflage [sexuologie, psychologie] Der Künstler. Ansätze zu einer Sexual-Psychologie. Erweiterte zweite und dritte Auflage [sexuologie, psychologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/661607-der-kunstler-ansatze-zu-e-16517530111-1024x1024.jpg)
![Führer für Sammler von Porzellan und Fayance, Steinzeug, Steingut usw. [sběratelství, porcelán, značky porcelánu] Führer für Sammler von Porzellan und Fayance, Steinzeug, Steingut usw. [sběratelství, porcelán, značky porcelánu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746715-fuhrer-fur-sammler-von-po-17509453711-1024x1024.jpg)
![Neueste Kunde der nordischen Reiche Dänemark, Norwegen und Schweden [= Neueste Länder- und Völkerkunde; 4] [Dánsko; Švédsko; Norsko; Island; rytiny; zeměpis; národopis; staré tisky; mapy] Neueste Kunde der nordischen Reiche Dänemark, Norwegen und Schweden [= Neueste Länder- und Völkerkunde; 4] [Dánsko; Švédsko; Norsko; Island; rytiny; zeměpis; národopis; staré tisky; mapy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/610627-neueste-kunde-der-nordisc-16336936761-1024x1024.jpg)
![Das Nibelungen Lied. Richard Wagner Gedächtnis-Ausgabe [bibliofilie, vazba kůže, Píseň o Nibelunzích, Wagner] Das Nibelungen Lied. Richard Wagner Gedächtnis-Ausgabe [bibliofilie, vazba kůže, Píseň o Nibelunzích, Wagner]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/700710-das-nibelungen-lied-richa-16976360391-1024x1024.jpg)