NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kaufmännisches Rechnen für Einzelhandelsklassen. In 3 Teilen. 2. Teil. 7. verbesserte Auflage. 21. bis 25. Tausend	 [počítání, obchod, účetnictví, ekonomika]
Germscheid, Ernst - Hax, Karl
Eberswalde - Berlin - Leipzig: Rudolf Müller 1943, pův. sešit, 56 stran, 8° (14 x 22 cm)
stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Wiener Zeitschrift für Kunst, Literatur, Theater und Mode. 1835. Erstes-Viertes Quartal [2 svazky, Jänner-Dezember, č. 1-157; móda, kolorované mědiryty, vazba]
Witthauer, Friedrich (ed.)
Wien: Johann Schhickh's sel. Witwe 1835, dobová kartonová vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky, 1268 stran s 53 kolorovanými mědiryty, 10 čb. tabulí (4 vozy, 4 nábytků, 1 portrét vydavatele Jo
zevně poněkud odřené a otlučené, titulní list 3. kvartálu vytržený z vazby, 1 obrázek ohnutý, některé stránky, tabule a celé č. 157 zahnědlé, občas nepatrné hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
13 400Kč
Bez daně: 13 400Kč
Der Charakter [Osobnost; osobnostní rysy, psychologie]
Smiles, Samuel
Leipzig: J. J. Weber 1874. Deutsche autorisierte Ausgabe, ins Deutsche von Fr. Steger. 2., verbesserte Auflage.
Desky především na hranách odřené, vlastnické přípisy a štítky na přídeští a titulním listu, vazba mezi stranami 2-3 a 574-575 lehce naprasklá, některé strany vzhledem ke stáří lehce skvrnité, uvnitř
370Kč
Bez daně: 370Kč
Neue Zeit. Roman. Mit einem Anhang: Briefe von Hermann und Hanne Lenz 1937-1945
Lenz, Hermann
Berlin: Insel Verlag 2013, váz., 427 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Neueste Volks-Naturgeschichte des Thierreichs für Schule und Haus. Zweiter Band. Zweite, stereotypirte Schulausgabe	[učebnice, biologie, kolorované litografie]
Reichenbach, A. B.
Prag: J. G. Calve'sche Buchhandlung 1850, 2 svazky: text a vyobrazení, polokožená vazba s mramorovanými deskami a titulem na hřbetu, 441 stran s barevnými tabulemi č. 143-261, 4° (17,5 x 24 cm)
okraje desek odřené, starý číselný štítek na přední desce, podpis majitele na předsádce, průběžně občas hnědé skvrny, celkově čisté a velmi dobrý stav
14 500Kč
Bez daně: 14 500Kč
Die lebende Peitsche [Živý bič; román, Slovensko; obálka Fritz Stammberger; Friedrich; avantgarda]
Milo Urban
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1931, brož., 404 s., 8° (13 x 19 cm)
Uspokojivý stav; přebal potrhaný, rozpadlý na tři části, knižní blok částečně na hřbetu odlepen od obálky, samotný knižní blok ve velmi dobrém stavu.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Land und Leute in Nordamerika. Völlig neue Bearbeitung. 2. Auflage. ... [Spojené státy, USA, Severní Amerika]
Smithanders, Ernst
Berlin-Schöneberg: Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung (Prof. G. Langenscheidt) G. m. b. H. 1926, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, červená ořízka, XIII+740 stran s barevnými map
zevně ohmataná, malá poznámka na titulu, nepatrně zahnědlé okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Das ärztliche Vereinswesen in Deutschland und der deutsche Ärztevereinsbund. Festschrift dem 10. internationalen medizinischen Kongreß gewidmet vom Geschäftsausschuß des deutschen Ärztevereinsbundes und im Auftrage desselben [odbory, lékařství]
Graf, Eduard
Leipzig: Verlag von F. C. W. Vogel 1890, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, IV+160 stran, 4° (18 x 25 cm)Zustand.
okraje desek poněkud odřené, signatura na přední desce, titul s razítky a signaturou, stránky poněkud zahnědlé/vyšisované okraje, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
Ritt in der Freiheit, Spielleitung: Karl Hartl [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 1604] [film, filmový prospekt, 30. léta]
Freund, Fritz (ed.)
Wien: Verlag Filmpropaganda, Ges.m.b.H., pův. sešit, 8 stran s ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
okraje trochu odřené, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Abhandlung vom Carlsbade, nebst einem Versuch einer Carlsbader Krankengeschichte * KARLOVY VARY *
Springsfeld, Gottlob Carl
Leipzig: Johann Friedrich Gleditsch 1749, Leipzig: Johann Friedrich Gleditsch 1749, pův. kartonová interimní (vydavatelská) vazba s mramorováním, ořízka ze tří stran mramorovaná, [10]+314+154+[18] str
zevně zcela mírně odřené, průběžně hnědé skvrny, někdy je hnědá pouze textová část, první skládaná tabulka zmuchlaná, zadní deska má dvě malé červí díry, celkově ještě velmi dobrý stav
16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
Provinzial-Gesetzsammlung des Königreichs Böhmen für das Jahr 1830 [sv. 12; zákony; vyhlášky; právo; vazba; kůže]
Prag: Aus der v. Schönfeld'schen Buchdruckerei 1832, váz., XLVIII+765 s., přílohy, 8° (12,5 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; desky a kůže opotřebované, na kůži drobné praskliny, rohy desek odřené, předsádky a pár listů mají silně zažloutlé rohy.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Der Klassenkampf in der Čechoslowakei, roč. 1, 1926-1927, č. 1-12 [sociální demokracie; Československo; odbory]
Winter, Lev (ed.)
Prag: 1926-1927, váz., 192 s., 8° (15,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, na předsádkách jsou razítka a signatury, stránky zažloutlé, na několika stranách jsou razítka knihovny, na několika titulních stranách je poštovní razítko a zbytk
990Kč
Bez daně: 990Kč
Die Kunst in Prag zur Zeit Rudolf II. [Umění, Praha, Rudolf II., přednáška UMRPUM, Uměleckoprůmyslové museum]
Chytil, Karl (Karel)
Prag: Verlag des Kunstgewerblichen Museums der Handels- und Gewerbe-Kammer 1904, pův. brož se zdobenými předsádkami, [IV]+75 stran s 32 fotografickými ilustracemi, 4° (19,5 x 28 cm), jazyk: německy
desky na okrajích odřené, dolní kapitálek mírně natržený, předsádky vyšisované, uvnitř jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
637Kč
Bez daně: 637Kč
Das Einzelwohnhaus der Neuzeit [Rodinný dům nové doby; bydlení, stavitelství, architektura, rodinné domy po roce 1900]
Haenel, Erich – Tscharmann, Heinrich
Leipzig: Verlagsbuchhandlung von J. J. Weber 1909. 15. Tausend.
Velmi pěkný stav, pouze desky trochu zašpiněné a na str. 108 je dole na vnitřní straně nalepený jeden proužek lepenky Wilbraplastu, jinak uvnitř bez poškození a velmi pěkně zachovalá, čistá a světlá.
740Kč
Bez daně: 740Kč
Der Großhandelskaufmann. Betriebswirtschaftslehre des Groß- und Außenhandels mit Schriftverkehr für berufliche Schulen und Lehrgänge [velkoobchod, ekonomika, učebnice]
Hartmann, W. - Hilbrink, A.
Hannover: Verlag von Carl Meyer (Gustav Prior) 1944, pův. brož, VIII+171 stran, 8° (15 x 21 cm)
stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
„ Feuer! Helft!“ Übersicht über das deutsche Feuerlösch- und Rettungswesen in der Tschechoslowakei [hasiči a záchranáři, dějiny hasičství v pohraničí, Sudeta, hašení požárů a požární technika]
Menzel, Gustav A.
Reichenberg [Liberec]: Im Selbstverlag von Gustav A. Menzel 1933.
Dobrý stav. Desky na okrajích trochu zaprášené, bývalý knihovní exemplář, některé strany trochu skvrnité, několik stran částečně slepených k sobě a na některých stranách stopy po předchozím slepení, j
4 490Kč
Bez daně: 4 490Kč
 
Valentinská © 2021