NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Verordnungs-Blatt für den Dienstbereich des österreichischen Finanzministeriums; Jahrgang 1891, Nr. 1-52 ... [právo, Rakousko-Uhersko]
Finanzministerium – Böhmische Finanz-Landes-Direkzion (ed.)
Wien - Prag: k.k. Hof- und Staatsdruckerei – Selbstverlag 1891; 1892, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, LXXVI+494; VII+48 stran, 4° (21,5 x 28,5 cm)
desky s nálepkou a poněkud odřené, zahnědlé okraje stránek, pozn. na titulu, občas nepatrné hnědé skvrny, jinak čistá, celkově dobrý stav
490Kč
Bez daně: 490Kč
Die Bühne im Bauhaus [= Bauhausbücher; 4] [avantgardní umění; divadlo; scéna; design; avantgarda]
Schlemmer, Oskar - Moholy-Nagy, László
München: Albert Langen Verlag 1924, brož., 84+[4] s., 2 tabule, 8° (18 x 23 cm)
Obálka opotřebovaná, se šmouhami a drobnou ztrátou, vzadu trochu zvlněná, patitul zažloutlý, průhledná tabule mírně zažloutlá, několik listů částečně uvolněných (viz foto) a mírně zvlněných; velmi dob
57 500Kč
Bez daně: 57 500Kč
Kleine Erzählungen. Für die Jugend herausgegeben von Hans Fraungruber. Mit Bildschmuck von Fritz Bergen	 [dětské knihy]
Fraungruber, Hans - Bergen, Fritz
Stuttgart: Loewes Verlag Ferdinand Carl, poloplátěná vazba s obrázkem na přední desce, 96 stran s ilustracemi, 8° (15,5 x 21 cm)
okraje desek poněkud odřené, uvnitř nepatrně zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hypnotische und spiritische Forschungen [esoterika, okultismus, parapsychologie, psychiatrie, hypnóza, spiritismus, mediumismus, Eusapia Paladino]
Lombroso, Cesare
Stuttgart: Verlag Julius Hofmann [1909].
Hřbet lehce vybledlý, papír v horní části odtržený (drží jen za okraj), vnější ořízka lehce zašpiněná, na několika stránkách podtrháváno či značeno tužkou (viz foto), jinak uvnitř velmi pěkně zachoval
750Kč
Bez daně: 750Kč
Die Sudetendeutschen im Krisenjahr 1938 [Sudetští Němci v krizovém roce 1938; Sudety; nacismus]
Brandes, Detlef
München: R. Oldenbourg Verlag 2008, váz., XIV+398 s., 8° (15,5 x 24 cm)
Téměř jako nová.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Handbuch des österreichischen Bergrechtes auf Grund des allgemeinen Berggesetzes [obecný horní zákon; právo; hornictví
Haberer, Ludwig - Bechner, Friedrich
Wien: Manz'sche k. k. Hof-Verlags- und Universitäts-Buchhandlung 1884, váz., XII+457 s., 8° (14,5 x 22 cm)
Uspokojivý stav; plátno opotřebované, hřbet zkosený, předsádky s pár drobnými natrženími, na titulní straně je podpis majitele, na některých stránkách jsou podtržení pastelkou a dobové marginálie psan
1 480Kč
Bez daně: 1 480Kč
Führer für Sammler von Porzellan und Fayance, Steinzeug, Steingut usw.  [sběratelství, porcelán, značky porcelánu]
Graesse, J. G. Th. - Jaennicke, E. - Zimmermann, E.
Berlin: Richard Carl Schmidt & Co. 1919, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 384 stran s četnými ilustracemi a reklamou, 8° (15 x 22 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, ve hřbetu natržená, prasklá vazba u obsahu, vyšisované okraje stránek, celkově ale použitelný stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Allgemeines Verzeichnis der Ortsgemeinden und Ortschaften Österreichs [Předlitavsko; Rakousko-Uhersko; sčítání lidu 1910; Čechy; Morava; obyvatelstvo; statistika]
Wien: K. k. Hof - und Staatsdruckerei 1915, váz., VIII+755 s., 8° (19,5 x 25 cm)
Desky opotřebované, ořízka a předsádky zažloutlé, na předním přídeští vlastnické razítko, na titulní straně signatura vepsaná perem, malá část titulní strany odstřižena, stránky vesměs čisté a mírně z
2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
Belgien und Luxemburg. Handbuch für Reisende. ... [Belgie, Lucembursko, bedekr, průvodce, místopis]
Baedeker, Karl
Leipzig: Karl Baedeker 1930, celoplátěná vazba se zlatou ražbou a slepotiskem, mramorovaná ořízka, LII+352 stran s četnými skládanými barevnými přílohami, 12° (11,5 x 16 cm)
okraje stránek zahnědlé a občas ušpiněné, některé mapy zmuchlané, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Ungarns Banderien, sv. 2 [1816; Uhersko; Uhry; uherské vojsko; uherská armáda; historie; dějiny Uherska, Uher]
Michael v. Piringer [Mihály Piringer]
Wien: Gedruckt in der Buchdruckerey des J. B. Zweck, auf Kosten des Verfassers 1816, brož., 535+[1] s., 8° (11,5 x 18,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, pokryv na hřbetu s většími ztrátami, drobným štítkem a signaturou psanou perem, cca 30 listů má pomačkané rohy, menší část stránek má pár žlutých skvrnek od stáří, mal
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Einleitung zur Doppelten Buchhaltung. Erster Theil: Wissenschaft der Kaufleute und Buchhalter [podvojné účetnictví, staré tisky]
Porte, [Matthieu] de la
Wien - Prag - Triest: Johann Thomas Trattner 1762, dobová kartonová vazba se štítkem na hřbetu, [4] listů + 424 stran s dřevořezem na titulu a vinětami, 4° (21 x 25,5 cm)
desky odřené, chybějící stránky (1-4, 15/16, 81/82, 269/270, 347-350) nahrazené strojopisem, jedna roztrřená stránka podlepená a dokreslená, celkově ale ještě dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Die Erbschaft. Roman. Übersetzt und eingeleitet von Karl Rosner [Héritage / Dědictví; NJ překlad]
Maupassant, Guy de
Berlin: Schuster & Löffler, 1896.
Desky trochu zašpiněné, rohy desek nepatrně ohnuté a hrana hřbetu lehce odřená, štítek knihkupectví na titulní straně, uvnitř zcela bez poškození, čistá a světlá, celkově velmi dobrý stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Fragen, Antworten, Fragen. Aus der Biographie eines deutschen Marxisten	[marxismus, biografie]
Havemann, Robert
München: R. Piper & Co. Verlag 1970, celoplátěná vazba s pův. laminovanou obálkou, 301 stran, 8° (13 x 21 cm)
laminován částečně poškozené, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lehrbuch der Physiologie des Menschen. Dritte völlig umgearbeitete Auflage. Mit 164 in den Text gedruckten Holzschnitten [fyziologie, lékařství, učebnice]
Wundt, Wilhelm
Erlangen: Verlag von Ferdinand Enke 1873, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, barevná ořízka, XII+790 stran s ilustracemi, 4° (18 x 24,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, stránky zahnědlé, občas podtrhaná tužkou a pastelkou, celkově ale dobrý stav
620Kč
Bez daně: 620Kč
Louis Pasteur [biologie; medicína; mikrobiologie; dějiny vědy]
Jacques Nicolle
Berlin: VEB Verlag Volk und Gesundheit 1957, brožovaná, 44 s., 8° (17 x 24 cm)
Dobrý stav; obálka je mírně opotřebená, se štítkem z knihovny, na dvou stranách razítka, na jedné straně signatura.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Fünfzig Gewerbefragen. Beantwortet von einem Gewerbefreund [živnost, hospodářství]
Prag: Verlag der deutsch-österreichischen Wirthschaftspartei in Böhmen 1884, pův. brož, 44 stran, 4° (15 x 23 cm)
desky ušpiněné a odřené, štítek na hřbetu, vyšisované okraje stránek/zahnědlé stránky, celkově ještě použitelný stav
249Kč
Bez daně: 249Kč
 
Valentinská © 2021