NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag: Kaspar Widtmann 1809, pův. kart. vazba se štítkem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, [VIII]+192 stran, 8° (12 x 18,5 cm)
desky odřené a ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Roman Karpaš, Liberec 2003. Pevná vazba, rozměry: 23 x 21,5 cm, 156 stran.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Jena: VEB Gustav Fischer Verlag 1963. Zweite, völlig neu bearbeitete und erweiterte Auflage.
Velmi dobrý stav. Přebal na hřbetu vybledlý a dolní roh lehce otlačený, kniha zcela v pořádku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Winterthur – Düsseldorf: Kunstmuseum Winterthur – Richter-Verlag 2010, pův. laminovaná brož., 276 stran s četnými vyobrazeními, 21 x 23 cm, jazyk: německy
nová, zatavená ve fólii
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2011, brož., 319 s., 4° (24 x 32 cm)
Obálka jen velmi mírně opotřebovaná; vynikající stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Jena: Verlag von Gustav Fischer 1922, váz., VI+264 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, přední a dolní ořízka s drobnými žlutými skvrnkami od stáří, na titulní straně je podpis majitele, jinak jen ojediněle drobné stopy opotřebení a stáří.
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Berlin 1930, váz., VIII+[716] s., 1 leták, 4° (24 x 31 cm)
Velmi dobrý stav; na přídeštích jsou razítka a signatury, na dvou stranách je razítko knihovny, stránky zažloutlé, cca 20 listů má menší natržení (opravovány průhlednou lepicí páskou), několik listů j
7 490Kč
Bez daně: 7 490Kč
Bez daně: 7 490Kč
Augsburg: Johann Jacob Lotters sel. Erben 1761, celokožená vazba, zlacený hřbet, červená ořízka, mramorované předsádky, 145; 356; 283 stran s rejstříky, 8° (11 x 17,5 cm)
desky poněkud odřené, titulní list druhého dílu natržený, čistá, celkově výborný stav
7 200Kč
Bez daně: 7 200Kč
Bez daně: 7 200Kč
Nürnberg: Verlag der Hochschulbuchhandlung Krische & Co. 1933, pův. brož, [VIII]+91 stran, 8° (14,5 x 22,5 cm)
desky poněkud zaprášené, podpis majitele na titulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: VDI-Verlag 1942, pův. brož., [IV]+160 stran s četnými ilustracemi, 4° (21 x 29,5 cm)
zevně poněkud ušpiněná, razítko majitele na titulu, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig: Ernst Günthers Verlag 1895, pův. brož, II+282 stran, 4° (15 x 23 cm)
desky ušpiněné, kapitálky natržené, uvnitř nepatrně zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Kaufbeuren: F. J. Dorn 1802, váz., 462+[48] s., 8° (10,5 x 17,5 cm)
Dobrý stav; desky odřené, na hřbetě část pokryvu chybí, cca 30 listů má starou skvrnu od vody, některé strany mají menší množství drobných žlutých skvrnek od stáří, na cca 20 stranách jsou drobné vady
7 450Kč
Bez daně: 7 450Kč
Bez daně: 7 450Kč
Berlin-Charlottenburg: Axel Juncker Verlag [1920], pův. kart. vazba s titulním štítkem. 46 stran s 5 ilustracemi, 12° (9 x 14,5 cm)
rohy desek odřené, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha: Artefactum 2019, 3 brožované svazky v kartonovém boxu, 898 stran s čb obr., rejstříky a rozkládací mapou, 8° (16 x 23,5 cm), jazyk: dvoujazyčně česky a německy
Kniha je nová, výborný stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Bern – Frankfurt n. M: Verlag Herbert Lang 1974, brožovaná, 318 s., 8° (15,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; pár stránek má podtržení tužkou, na předsádce razítko majitele.
875Kč
Bez daně: 875Kč
Bez daně: 875Kč
Berlin: Verlag Der Rote Aufbau 1932, brož., 46 s., 8° (16,5 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, ořízka a ztráty zažloutlé.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Zobrazeny položky 2609 až 2624 z 4111 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Gespräche zur Minderung des Aberglaubens und der gewöhnlichen Volksirrthümer; ein sehr nützliches Volksbuch [pověry, náboženství] Gespräche zur Minderung des Aberglaubens und der gewöhnlichen Volksirrthümer; ein sehr nützliches Volksbuch [pověry, náboženství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755276-gesprache-zur-minderung-d-17622683911-1024x1024.jpg)
![Album starých pohlednic - Šumava [pohledy; pohlednice; fotografie; Böhmerwald; Sudety] Album alter Ansichtskarten vom Böhmerwald und Bayerischen Wald Album starých pohlednic - Šumava [pohledy; pohlednice; fotografie; Böhmerwald; Sudety] Album alter Ansichtskarten vom Böhmerwald und Bayerischen Wald](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711831-album-starych-pohlednic-s-17099115571-1024x1024.jpg)
![Die Wetterfühligkeit des Menschen. Ursachen und Pathogenese der biologischen Wetterwirkung [biologické účinky počasí na lidské zdraví, sezónní onemocnění, bioklimatologie] Die Wetterfühligkeit des Menschen. Ursachen und Pathogenese der biologischen Wetterwirkung [biologické účinky počasí na lidské zdraví, sezónní onemocnění, bioklimatologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/749183-die-wetterfuhligkeit-des--17545638131-1024x1024.jpg)

![Compendiöses doch vollkommenes anantomisches Handbüchlein ... [starý tisk, lékařství, ranhojičství, chirurgie, vazba kůže, 3v1] Compendiöses doch vollkommenes anantomisches Handbüchlein ... [starý tisk, lékařství, ranhojičství, chirurgie, vazba kůže, 3v1]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/694145-compendioses-doch-vollkom-16881297601-1024x1024.jpg)
![Rationale Grundlagen der Wirtschaftspolitik. ... [ekonomika, politika] Rationale Grundlagen der Wirtschaftspolitik. ... [ekonomika, politika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/732039-rationale-grundlagen-der--17340184931-1024x1024.jpg)
![Tropen- und Kolonialtechnik in 27 Beiträgen [zemědělství, kolonialismus, technika] Tropen- und Kolonialtechnik in 27 Beiträgen [zemědělství, kolonialismus, technika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/765141-tropen-und-kolonialtechni-17760714521-1024x1024.jpg)
![Die Entdeckung der Seele durch die Geheimwissenschaften. Zweiter Band: Fernsehen und Fernwirken [ezoterika, telekineze, telepatie] Die Entdeckung der Seele durch die Geheimwissenschaften. Zweiter Band: Fernsehen und Fernwirken [ezoterika, telekineze, telepatie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/684404-die-entdeckung-der-seele--16768996351-1024x1024.jpg)
![Historisches Tagebuch von Kaufbeurischen Merkwürdigkeiten [1802; Kaufbeuren; Bavorsko; Švábsko; Napoleon] Historisches Tagebuch von Kaufbeurischen Merkwürdigkeiten [1802; Kaufbeuren; Bavorsko; Švábsko; Napoleon]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726770-historisches-tagebuch-von-17279621451-1024x1024.jpg)
![Die Ballade des Zuchthauses zu Reading von C. 3. 3. (Oscar Wilde). Deutsche Nachdichtung von Arthur Holitscher. Zeichnungen von Otto Schmalhausen [= Neue Orplidbücher; Band 26] [Balada o žaláři v Readingu, poezie] Die Ballade des Zuchthauses zu Reading von C. 3. 3. (Oscar Wilde). Deutsche Nachdichtung von Arthur Holitscher. Zeichnungen von Otto Schmalhausen [= Neue Orplidbücher; Band 26] [Balada o žaláři v Readingu, poezie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/760125-die-ballade-des-zuchthaus-17690788781-1024x1024.jpg)

![Der Flüchtling in der Weltgeschichte ["Uprchlík ve světových dějinách"; uprchlíci; běženci; exil; emigrace; Golo Mann] Der Flüchtling in der Weltgeschichte ["Uprchlík ve světových dějinách"; uprchlíci; běženci; exil; emigrace; Golo Mann]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679664-der-fluchtling-in-der-wel-16790499811-1024x1024.jpg)
![Der rote Aufbau, roč. 5, 1932, č. 6 (15. 3.) [komunismus; Německo; marxismus; válka; imperialismus] Der rote Aufbau, roč. 5, 1932, č. 6 (15. 3.) [komunismus; Německo; marxismus; válka; imperialismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/718687-der-rote-aufbau-roc-5-193-17180156641-1024x1024.jpg)