NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Warschau: Interpress [1982], pův. celoplátěná vazba s pův. laminovanou obálkou, 204 stran s četnými částečně i barevnými ilustracemi, 4° (21 x 28,5 cm), jazyk: německy
výborný stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Eisleben: Verlag von Georg Reichhardt 1842, celoplátěná vazba se štítkem na hřbetu, XVI+358 stran, 8° (12,5 x 19 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, uvnitř staré vodní skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
4 300Kč
Bez daně: 4 300Kč
Bez daně: 4 300Kč
Leipzig - Berlin: B. G. Teubner 1940, pův. brož, 93 stran, 8° (14,5 x 22 cm)
zevně ohmataná, stránky trochu zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Friedrich Witthauer 1837, polokožená vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky, 1248 stran s 52 kolorovanými mědiryty (komplet) a 8 čb. tabulemi (4x vozy, 4x nábytek), 8° (14 x 22 cm)
desky (především na krajích) odřená, štítky na hřbetu částečně odlepené, něktré tabule zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
13 400Kč
Bez daně: 13 400Kč
Bez daně: 13 400Kč
Berlin: Kribe-Verlag 1928, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, obrázek na přední desce, mapy na předsádkách, frontispisový portrét autora, 304 stran s četnými fotografiem
hrany desek mírně odřené, Hindenburgův dopis natržen, ořízka ohmataná, uvnitř jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Montanus-Markbücher. Siegen – Leipzig: Hermann Montanus 1916.
Desky trochu odřené a na okrajích otlačené, papír vzhledem ke stáří lehce zahnědlý, jinak zcela bez poškození, velmi dobrý stav.
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
St. Gallen: Ostschweizerische Bürgschafts- und Treuhandgenossenschaft für Handwerk und Detailhandel [1946], pův. brož, 162 stran, 8° (15 x 21 cm)
vyšisované desky, částečně oddělené od knižního bloku, poněkud zahnědlé stránky, celkově ale velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Im Propyläen-Verlag [1921-1922], váz., XXIV+319+339+355+337+344+361 s., 8° (13,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; pokryv hřbetu zažloutlý a trochu ztmavlý, některé rohy desek mírně naražené, na titulu (nebo patitulu) každého svazku je perem vepsán podpis majitele, další známky staří a opotřebení
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Bayreuth: Kunstverein und Universität Bayreuth 1985, brožovaná, [24] s., 8° (21 x 20 cm)
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Weimar: Verlag Gustav Kiepenheuer 1917, brož., 32+[10] s., 1 příloha, 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, příloha trochu zažloutlá, v rozích mírně opotřebovaná, stránky v rozích mírně pomačkané.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1977, váz., 70+[2] s., 8° (12 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Verlag Filmpropaganda, Ges.m.b.H., pův. sešit, 8 stran s ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Johann Friedrich Gleditsch 1749, Leipzig: Johann Friedrich Gleditsch 1749, pův. kartonová interimní (vydavatelská) vazba s mramorováním, ořízka ze tří stran mramorovaná, [10]+314+154+[18] str
zevně zcela mírně odřené, průběžně hnědé skvrny, někdy je hnědá pouze textová část, první skládaná tabulka zmuchlaná, zadní deska má dvě malé červí díry, celkově ještě velmi dobrý stav
16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
Wien: Verlagsbuchhandlung Carl Konegen (Ernst Stülpnagel) 1906.
Desky silně poničené - potrhané, skvrnité a zašpiněné, hřbet z velké části chybí, uvnitř ale v pořádku, celkově vzhledem ke stáří ještě dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Moskau - Leningrad: Verlagsgenossenschaft Ausländischer Arbeiter in der UdSSR 1935, váz., 165 s., 8° (15 x 21 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, dvě stránky mírně zažloutlé.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Winterthur: Steinersche Buchhandlung 1794, polopergamenová vazba se štítkem na hřbetu, zdobené desky, mramorovaná ořízka, XVI+256 stran, 8° (12 x 19,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, pergamen u hřbetu nahrthlý, kniha perfektní, celkově výborný stav
5 900Kč
Bez daně: 5 900Kč
Bez daně: 5 900Kč
Zobrazeny položky 2609 až 2624 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Polnische Juden. Geschichte und Kultur [židi, Polsko, dějiny a kultura] Polnische Juden. Geschichte und Kultur [židi, Polsko, dějiny a kultura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/596406-polnische-juden-geschicht-16201250011-1024x1024.jpg)
![Abriß einer vergleichenden Darstellung der Indisch-Persisch- und Chinesischen Religionssysteme, ... [dějiny náboženství] Abriß einer vergleichenden Darstellung der Indisch-Persisch- und Chinesischen Religionssysteme, ... [dějiny náboženství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/694834-abriss-einer-vergleichend-16892465901-1024x1024.jpg)
![Kaufmännisches Rechnen. I. Teil. Elfte Auflage [účenictví, obchod, ekonomika] Kaufmännisches Rechnen. I. Teil. Elfte Auflage [účenictví, obchod, ekonomika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733057-kaufmannisches-rechnen-i--17358061241-1024x1024.jpg)

![Handels-Uboot „Deutschland“ fahrt nach Amerika [Plavba obchodní ponorky "Deutschland" do Baltimoru v USA, cestopis, deutsch-orientalische Handelsgesellschaft, první světová válka] Handels-Uboot „Deutschland“ fahrt nach Amerika [Plavba obchodní ponorky "Deutschland" do Baltimoru v USA, cestopis, deutsch-orientalische Handelsgesellschaft, první světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/684721-handels-uboot-deutschland-16772447241-1024x1024.jpg)
![Die Bürgschaftsgenossenschaften des schweizerischen Gewerbs [= Schriften für gewerbliches Kredit-, Bürgschafts- und Treuhandwesen; Heft 6] [družstva, záruční sdružení, ekonomika, hospodářství, Švýcarsko] Die Bürgschaftsgenossenschaften des schweizerischen Gewerbs [= Schriften für gewerbliches Kredit-, Bürgschafts- und Treuhandwesen; Heft 6] [družstva, záruční sdružení, ekonomika, hospodářství, Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727302-die-burgschaftsgenossensc-17286568591-1024x1024.jpg)
![Druckgrafik. Erich Heckel (1883-1970) [katalog; umění; dřevořezy; dřevoryty; expresionismus; skupina Die Brücke] Druckgrafik. Erich Heckel (1883-1970) [katalog; umění; dřevořezy; dřevoryty; expresionismus; skupina Die Brücke]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679875-erich-heckel-1883-1970-dr-16717880781-1024x1024.jpg)
![Die Bildwerke des Magdeburger Doms. 48 Bildtafeln [Insel-Bücherei, 905; katedrála v Magdeburgu; gotika; umění] Die Bildwerke des Magdeburger Doms. 48 Bildtafeln [Insel-Bücherei, 905; katedrála v Magdeburgu; gotika; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/712407-die-bildwerke-des-magdebu-17107618921-1024x1024.jpg)
![Brigitte Helm in Hochzeitsreise zu dritt, Regie: Erich Schmidt [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 524] [film, filmový prospekt, 30. léta] Brigitte Helm in Hochzeitsreise zu dritt, Regie: Erich Schmidt [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 524] [film, filmový prospekt, 30. léta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749371-brigitte-helm-in-hochzeit-17549156151-1024x1024.jpg)

![Anmerkungen zur böhmischen Politik [Poznámky o české politice; česká politika v Habsburské monarchii, Rakousko-Uhersko, politické dějiny] Anmerkungen zur böhmischen Politik [Poznámky o české politice; česká politika v Habsburské monarchii, Rakousko-Uhersko, politické dějiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/703873-anmerkungen-zur-bohmische-17016865651-1024x1024.jpg)
![Leninismus, sv. 2. Die Theorie der proletarischen Revolution [komunismus; ideologie; stalinismus; revoluce] Leninismus, sv. 2. Die Theorie der proletarischen Revolution [komunismus; ideologie; stalinismus; revoluce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744528-leninismus-sv-2-die-theor-17482609891-1024x1024.jpg)
![Abhandlung vom Ursprung, Verlauf, Natur und Heilung des Friesels... [potničky, lékařství, staré tisky, vazba] Abhandlung vom Ursprung, Verlauf, Natur und Heilung des Friesels... [potničky, lékařství, staré tisky, vazba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/694858-abhandlung-vom-ursprung-v-16893286941-1024x1024.jpg)