NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Elisabeth, Kaiserin von Österreich, Königin von Ungarn. Ihr Leben, ihre Seele, ihre Welt [císařovna Sisi; Sissi; Alžběta Bavorská; Habsburkové]
Thiele, Johannes
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2011, brož., 319 s., 4° (24 x 32 cm)
Obálka jen velmi mírně opotřebovaná; vynikající stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Der rothe Freibeuter. Eine Erzählung. Aus dem Englischen übersetzt von Karl Meurer. Erstes bis drittes Bändchen [= Cooper's sämmtliche Werke; 37-39]  [Rudý pirát, první vydání, stará vazba]
Cooper, James Fenimore
Frankfurt am Main: Johann David Sauerländer 1828, kartonová vazba, mramorované desky, štítek na hřbetu, 376 stran, 12° (10,5 x 14 cm)
okraje desek nepatrně odřené, skoro nepatrné hnědé skvrny, jinak čistá, celkově výborný stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Neuland, 1931, č. 23-24 [časopis; německy; ateismus; náboženství; SSSR; Sovětský svaz; Rusko; propaganda; Das]
Gockel, Hans (ed.)
Charkow: Zentralverlag 1931, brož., 80 s., 8° (17,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, sponky zrezivělé, knižní blok trochu odlepený od obálky.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Oeser's Briefe an eine Jungfrau über die Hauptgegenstände der Aesthetik. Ein Weihgeschenk für Frauen und Jungfrauen [vazba; kůže; rytiny; estetika; umění]
Oeser, Ch. - Grube, A. W. (ed.)
Leipzig: Friedrich Brandstetter 1872, váz., 608 s., 10 tabulí, 8° (14,5 x 20 cm)
Kůže na deskách mírně odřená, některé stránky mírně zažloutlé, na některých tabulích malé množství hnědých skvrnek, přední drážka předsádky prasklá; dobrý stav.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Lehren der Weisheit und Tugend in auserlesenen Fabeln, ... [pedagogika, Německo, vazba kůže]
Wagner, Friedrich Ludwig
Leipzig 1817, polokožená vazba s mramorovanými deskami a ořízkou, XX+274 stran, 12° (10,5 x 16,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, malé razítko na titulu, občas stopy starých vodních skvrn, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Das Geheimnis des Jan van Eyck. Die frühen niederländischen Zeichnungen und Gemälde in Dresden [raně nizozemské / vlámské malířství, severská renesance, katalog] HOL
Ketelsen, Thomas – Neidhardt, Uta – Krüger, Konstanze – Melz
Dresden – München – Berlin: Staatliche Kunstsammlungen Dresden – Kupferstich-Kabinett – Gemäldegalerie Alte Meister - Deutscher Kunstverlag 2005.
Velmi pěkný stav.
630Kč
Bez daně: 630Kč
Schönste Märchen von Wilhelm Hauff. Für die Jugend ausgewählt und mit Berücksichtigung der neuen Rechtschreibung bearbeitet von Wilhelm Krüger ... [pohádky, dětské knihy]
Hauff, Wilhelm - Krüger, Wilhelm - Hanetzog, Eugen
Berlin: Jugendhort (Walter Block Nachf.), zodebená celoplátěná vazba s barevnou horní ořízkou, 120+120 stran s částečně barevnými ilustracemi, 4° (16,5 x 23,5 cm)
okraje desek nepatrně odřené, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Das Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrie. Sv. I-X [komplet; průmysl; věda; technika; encyklopedie; vazba; kůže] HOL
Leipzig: Otto Spamer 1896-1901, váz., VIII+742 stran + 13 tabulí, XII+792 s. + 3 t., VII+639 s. + 11 t., VIII+758 s. + 9 t., VIII+605 s. + 12 t., VIII+725 s. + 6 t., VIII+656 s. + 3 t., VIII+733 s. +
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, kůže na rozích i hřbetu často odřená, zlacení často trochu setřeno, ochranné listy někdy zažloutlé, jinak jen drobné nedostatky (zřídka drobná skvrna, šmouh
6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Gemeinnütziges Kräuterbuch [1874; léčivé byliny; rostliny; léky; lékařství; medicína; botanika; anatomie; kapucíni]
Siegmund, Ferdinand
Wien - Pest: A. Hartleben's Verlag 1874, váz., 383 s., 8° (14,5 x 21,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na přední desce stopa lepidla (?), na zadní desce je štítek knihovny, předsádky silněji zažloutlé, ořízka zažloutlá, několik stránek s pár žlutými skvrnkami od stáří.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Du. Die Zeitschrift der Kultur (September 1998, Heft Nr. 9) [umění; Pablo Picasso]
Marco Meier - Franz Herzog (red.)
Zürich: Tages Anzeiger 1998, brožovaná, 102 s., 4° (23 x 33 cm)
Jako nová.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Das Kunstblatt, ročník 1917, č. 9 (září) [umění; Stanislaus, Stanisław Stückgold; Odilon Redon; časopis; grafika]
Westheim, Paul (ed.)
Weimar: Verlag Gustav Kiepenheuer 1917, brož., 32 s., 1 příloha, 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří, příloha trochu zažloutlá, na okrajích mírně opotřebovaná, příloha a několik úvodních listů odděleno z vazby (zjevně
870Kč
Bez daně: 870Kč
Rieswege und Drahtseilriesen. Mit 7 Figuren im Texte [= Erweiteter Sonderabdruck aus dem Eckert-Lorenz'schen "Lehrbuche der Forstwirschaft", 4. Auflage] [lesnictví, těžba dřeva]
Glatz, Josef
Wien - Leipzig: Wilhelm Frick, Ges. m. b. H. 1920, pův. poloplátěná vazba, 47 stran s ilustracemi, 4° (16,5 x 23,5 cm)
prorezlé svorky, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Das Dekameron. ... [Itálie, literatura, renesance, humanismus]
Boccaccio, Giovanni di
Leipzig: Insel-Verlag 1921, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, XCV+1026 stran, 12° (11 x 17,5 cm)
desky poněkud odřené, některé stránky zohýbané, čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ihr Junge (Wenn die Geigen erklingen …), Regie: Friedrich Feher [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 245] [film, filmový prospekt, 30. léta]
Freund, Fritz (ed.)
Wien: Verlag Filmpropaganda, Ges.m.b.H., pův. sešit, 8 stran s ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Villa des letzten Dogen
Rizzi, Aldo
Cortina: Edizioni Foto Ghedina 1976, pův. červená celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, pův. laminovaná obálka, 63 stran s četnými barevnými fotografiemi, 21,5 x 30,5 cm, jazyk:
zevně uprášené, obálka nepatrné odřená, celkově velmi dobrý stav
270Kč
Bez daně: 270Kč
 
Valentinská © 2021