NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Umrisse einer Geschichte der böhmischen Bergwerke, sv. 1 [reprint; dějiny, historie hornictví; těžba; Čechy]
Kaspar Sternberg [Kaspar Maria Graf von Sternberg; Kašpar Št
Praha: Národní technické muzeum 1981, brož., XVI+491 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; přebal opotřebovaný, knižní blok mírně naražený.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Blüchers Auskunftsbuch für die chemische Industrie. Dreizehnte, völlig umgearbeitete Auflage. Erster und Zweiter Halbband [farmacie, chemie, příručka]
Lange, Otto
Berlin - Leipzig: Verlag von Walter de Gruyter & Co. 1926, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, X+1400 stran s reklamou, velké 4° (20,5 x 28 cm)
desky poněkud poškrábané, razítka a signatury na titulu, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Der gebieterische Ruf, Spielleitung: Gustav Ucicky [= Illustrierter Film-Kurier] [film, filmový prospekt, 30. léta]
Henseleit, Felix (ed.)
Berlin: Franke & Co., dvojlist, 4 strany s ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
nepatrně zahnědlý, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Das Buch vom gesunden und kranken Haustier. ... [veterinářství, domácí zvířata]
Steuert, Ludwig
Berlin: Verlagsbuchhandlung Paul Parey 1904, celoplátěná vazba se zdobenými předsádkami, XII+467 stran s četnými ilustracemi, 4° (15,5 x 22,5 cm)
hřbet chybí, okraje desek odřené, nepatrně ušpiněné, průběžně vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 6, 1933, č. 7 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis]
Münzenberg, Willi (ed.)
Basel: 1933, brož., 32 s., 8° (16,5 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; obálka jen mírně opotřebovaná, na první straně je razítko.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Singende Muse an der Pleiße [hudba; faksimile; klavírní skladby; klavír]
Leipzig: VEB Deutscher Verlag für Musik 1964, váz., 116 s., 8° (15 x 22 cm)
Přebal mírně opotřebovaný, s menšími stopami prachu, ořízka, předsádky a stránky mírně zažloutlé; velmi dobrý stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Kultur und Humanität. Prolegomena einer Theorie der Kultur [= Abhandlungen zur Theorie der Kultur; Band 1] [humanismus, kultura, kulturní teorie]
Nahodil, Otakar
Bad Krozingen: Erich May Verlag 1970, pův. laminovaná kartonová vazba, 41 stran s reklamou, 8° (11,5 x 18,5 cm)
jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Allgemeine Muster-Zeitung. Album für weibliche Arbeiten und Moden 1853, 10. Jahrgang [domácí práce, móda, kolorované litografie, vazba kůže]
Stuttgart: Engelhorn & Hochdanz 1853, polokožená dobová vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky, 384 stran s 12 kolorovanými litografiemi (móda), velké 8° (16 x 22,5 cm)
zevně odřená, kapitálky natržené, Musterblätter chybí, občas hnědé skvrny, větší hnědá skvrna na str. 217-227, celkově velmi dobrý stav
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Jahrbuch der kaiserlich-königlichen Geologischen Reichsanstalt: Jahrgang 1901, LI. Band, 1. Heft  [geologie, Habsburská monarchie]
Wien: Verlag der k. k. Geologischen Reichsanstalt 1901.
Bývalý knihovní exemplář, okraje desek trochu otlačené a nepatrně natržené, většina listů dosud nerozřezána, pouze stránky s bohemikálními příspěvky na konci svazku jsou už rozřezány, uvnitř jsou stra
380Kč
Bez daně: 380Kč
Eine Sammlung der wichtigsten böhmischen Handelsbriefe. Sonderabdruck aus dem XIX. Jahresberichte der k. k. zweiklassigen Handelsschule in Troppau	[obchodní korespondence, obchod]
Walzel, Josef
Troppau: Handelsschule in Troppau 1913, pův. sešit, 32 stran, 8° (15,5 x 23 cm)
desky poněkud ušpiněné, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Krankheiten der Pflanzen. Ein Handbuch für Land- und Forstwirte, Gärtner, Gartenfreunde und Botaniker ...  [botanika, rostliny, choroby]
Frank, Albert Bernhard
Breslau: Verlag von Eduard Trewendt 1895, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu a mramorovanými deskami, XII+344 stran s četnými ilustracemi, velké 8° (15 x 22,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, titulní list ušpiněný, stránky trochu zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Fritz von Uhde [= Das Künstlerbuch. Eine kleine ausgewählte Reihe von Künstlermonographien; Band V]	malířství
Meissner, Franz Hermann
Berlin - Leipzig: Schuster & Loeffler 1900, celoplátěná vazba s černou ražbou na přední desce a hřbetu, 100 stran s ilustracemi na tabulích, 8° (16,5 x 22 cm)
ořízka zahnědlá, jinak perfektní stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Neue Medicinische Litteratur, sv. 1, číslo 1-4 [1787-1788; medicína; dějiny lékařství; dějiny vědy; 18. století]
Johann Christian Traugott Schlegel - Justus Arnemann
Leipzig: Bey Carl Friederich Schneidern [Carl Friedrich Schneider] 1787-1788, váz., [16]+151, [4]+156, [8]+150, [8]+144+[8] s., 12° (11 x 17,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, kůže na hřbetu a rozích desek odřená, na předním přídeští je štítek se signaturou a další signatura psaná pastelkou, na titulní straně signatura a dvě razít
8 750Kč
Bez daně: 8 750Kč
Marika Rökk, Hab mich lieb! Spielleitung: Harald Braun [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. K 3302] [film, filmový prospekt, 30. léta]
Berlin: Franke & Co., dvojlist, 4 stránky s ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
nepatrně zahnědlý a natržený, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Geologie von Böhmen
Katzer, Friedrich
Prag: Verlag von I. Taussig 1902, červená celoplátěná vazba, XVIII+2 portréty+1606 stran se třemi skládanými mapami a četnými vyobrazeními v textu, 14,5 x 21,5 cm, jazyk: německy
přední a zadní deska chybí, chybí strany XIX-XXII a dva portréty, dále str. 1473-4; několik stránek je vytržených z vazby a volně vložených, okraje někdy natržené, několik stránek roztržených uprostře
1 350Kč
Bez daně: 1 350Kč
 
Valentinská © 2021