NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Theogonie und Astronomie. Ihr Zusammenhang nachgewiesen an den Göttern der Griechen, Ägypter, Babylonier und Arier [astronomie, náboženství]
Kirchenbauer, Anton
Wien: Carl Konegen 1881, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, VIII+461 stran, 4° (16,5 x 24 cm)
titulní list s vymazaným razítkem a signaturou na titulním listu, průběžně zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 950Kč
Bez daně: 2 950Kč
J. von Mering's Lehrbuch der Inneren Medizin. Vierzehnte, durchgesehene und verbesserte Auflage. Zweiter Band. Mit 200 Abbildungen im Text und 8 Tafeln [vnitřní medicína, učebnice]
Mering, J. von - Krehl, L. (ed.)
Jena: Verlag von Gustav Fischer 1922, pův. poloplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, zdobené předsádky, 781 stran s četnými ilustracemi a 8 tabulemi, 4° (18 x 25 cm)
hřbet utržený, , desky odřené, předsádky prasklé, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Geschichte der deutschen Siedlungen im Chodenwald, besonders der „Zehn deutschen privil. Dorfschaften auf der Herrschaft Kauth und Chodenschloß“ [Chodsko, německé obyvatelstvo na Chodsku, sudetští Němci, panství Kout na Šumavě a Trhanov; Všeruby]
Blau, Josef
Pilsen: Druck und Verlag der Ersten Westböhmischen Druckindustrie-A.-G. [1937].
Bývalý knihovní exemplář. Desky zahnědlé a potrhané, knižní blok je rozpadlý na několik částí, uvnitř je kniha jinak v pořádku, většina stránek dosud nerozřezána.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Anleitung zur praktischen Gottes Gelahrheit nach dem Entwurfe der Wiener Studien-Verbesserung [...] Zweyter Theil. Die Ausspendungspflicht [křižovníci; staré tisky; teologie; Rytířský řád křižovníků s červenou hvězdou]
Pittroff, Franz Christian [František Kristián]
Prag: Johann Mangoldt 1783, váz., [10]+744+[1] s., 8° (12,5 x 20 cm)
Desky a pergamen dosti opotřebované a zašlé, se stopami po činnosti larev, část stránek zažloutlých až zahnědlých, na předsádkách a několika stranách stopy po činnosti larev (text nezasažen); dobrý st
3 100Kč
Bez daně: 3 100Kč
Mäzene: Die Rolle des Auftraggebers in der Kunst ( = Kunstwissenschaftliche Studien; Band XL) [Umělecká díla a mecenáši, role zadavatele v umění, mecenášství, dějiny umění]
Hirschfeld, Peter
Berlin – München: Deutscher Kunstverlag 1968.
Přebal u okrajů otlačený a nepatrně natržený, desky i kniha uvnitř bez poškození, celkově pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Der Maschinenkonstrukteur. Technische Unterrichtsbriefe für das Selbststudium. System Karnack-Hachfeld [strojnictví, učebnice, vazba kůže, tři svazky]
Karnack (Müller), O. (ed.)
Potsdam - Leipzig: Boness & Hachfeld, polokožená vazba, mramorované desky a ořízka, 8° (16,5 x 22,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, stránky zahnědlé, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Briefe von Joseph dem Zweyten, als charakteristische Beiträge zur Lebens- und Staatsgeschichte dieses unvergeßlichen Selbstherrschers. (Bis jetzt ungedruckt.) [2 knihy v jednom, Josef II, dopisy, místopis]
Brockhaus, F. A. - Berneaud, Arsenne Thiébaut de
Leipzig: F. A. Brockhaus 1821 - Wien: Anton von Haykul 1814, poloplátěná vazba s títulem na hřbetu, XVI+140; 32 stran, 8° (12,5 x 19 cm)
okraje desek odřené, průběžně zahnědlé a nepatrné hnědé skvrny, celkově ale dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Mehrfamilienhäuser ["Vícegenerační a bytové domy"; moderní architektura; Západní Německo; Švýcarsko; brutalismus]
Gerhard Schwab
Stuttgart: Deutsche Verlags-Anstalt 1964, pevná plátěná vazba s přebalem, 192 s., 4° (23 x 30 cm)
Dobrý stav; přebal je silně potrhaný, s velkými ztrátami a samolepkou, uvnitř na patitulu slepotiskové razítko a signatura, na předním přídeští pak natištěno datum výpůjčky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Gesetz und Entwicklung in der Natur [zákon, vývoj, příroda]
Frey, Gerhard
Hamburg: Verlag Richard Meiner 1958, pův. brož, [XII]+252 stran, 8° (15,5 x 23,5 cm)
věnování autora na titulu, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Monatliche Beyträge zur Bildung und Unterhaltung des Bürgers und Landmanns, sv. 1, 1784 [pražský časopis; osvícenství; historie; dějiny; 18. století; Kolčavka; Libeň]
Franz Anton Steinsky [František Antonín Steinský] (ed.)
Prag [Praha]: Wolfgang Gerle 1784, váz., [10]+576 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Dobrý stav; desky poněkud opotřebované, rohy desek mírně naražené, z přední předsádky část na přídeští vyříznuta, přední volná předsádka zcela chybí, na rubu titulního listu a několika závěrečných str
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Na Sibiř! Německočeští výtvarní umělci v první světové válce na východní frontě a v sibiřském zajetí [umění]
Habánová, Anna (ed.)
Liberec - Praha: Oblastní galerie Liberec - Arbor vitae 2015, váz., 191 s., 4° (24 x 27 cm)
Téměř jako nová.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Die Lage in der Bundesrepublik und der Kampf für Frieden, Demokratie und sozialen Wohlstand [Komunistická strana Německa, Západní Německo, sjezd KPD v únoru 1960, komunismus, socialismus]
Berlin: Dietz Verlag 1960, 1. Auflage (1.-5. Tausend).
Ořízka trochu zašpiněná, hřbet na okrajích otlačený, dolní roh přední strany desek trochu ohnutý, okraje stránek zahnědlé, jinak uvnitř zcela v pořádku - pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Böhmen ist überall [Johannes Urzidil; bibliografie; biografie; Pražský kruh; pražská německá literatura]
Schiffkorn, Aldemar (ed.)
Linz: Edition Grenzgänger 1999, brož., 309 s., 8° (15,5 x 21,5 cm)
Vynikající stav; přebal nepatrně opotřebovaný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Würde und Hoffnung der katholischen Kirche mit Rücksichtnahme auf die protestantische Kirche. Zweyte und verbesserte Auflage	[náboženství, vazba kůže]
Kastner, Johann Baptist
Sulzbach: des Kommerzienraths J. E. v. Seidel Kunst- und Buchhandlung 1825, polokožená vazba s mramorovanými deskami, XXIV+280+[II] stran + reklama, 8° (13 x 20,5 cm), jazyk: německy
desky poněkud odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Sagen und geschichtliche Erzählungen der Stadt Wien. Nebst einer kurzen Gerschichte der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien und der Vororte. ... [pověsti, Vídeň]
Holczabek, Johann W. - Winter, Adalbert
Wien: Verlag von Karl Graeser & Kie. 1914, pův. kartonová vazba, IV+176 stran s vyobrazeními, 8° (15 x 21 cm)
zevně ohmataná, poněkud vyšisované okraje stránek, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Phototechnik; Nr. 5 - Oktober 1936 (16. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]
Kaspar, Hugo (ed.)
Dresden: Zeiss Ikon AG 1936, pův. sešit, strany 241-264 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
 
Valentinská © 2021