NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Allgemeines Repertorium der Mineralogie, Geognosie, Geologie und Petrefakten-Kunde [1841]
Stuttgart: E. Schweizerbart'sche Verlagshandlung 1841, váz., [2]+320 s., 8° (14 x 22 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, rohy desek naražené a odřené, na několika stranách jsou vlastnická razítka, na předsádce a titulním listu jsou signatury, jinak stránky čisté.
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. III/2, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; dopisy; korespondence]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1979, váz., 53+1209 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na zadních deskách jsou nalepeny papírové štítky, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny, na dvou stranách je stará signatura př
750Kč
Bez daně: 750Kč
Des heiligen Kirchenlehrers Johannes Chrysostomus, Erzbischofs von Konstantinopel Kommentar zum Evangelium des hl. Matthäus. Aus dem Griechischen übersetzt. I. Band [patristika, církevní otcové, Jan Zlatoústý]
Baur, Johannes Chrysostomus
Kempten - München: Verlag der Jos. Köselschen Buchhandlung 1915, pův. polopergamenová vazba, zlacená horní ořízka, zdobené předsádky, LVI+339 stran, 8° (13 x 19,5 cm), jazyk: německy
desky mírně odřené, razítka a čmáranice na patitulu, ořízka stránky uvnitř s lehkými hnědými skvrnami, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Philosophische Sittenlehre. Fünfter Theil ["Filosofická mravouka", svazek 5, 1774; etika; filosofie; Baumgartner]
Georg Friedrich Meier
Halle im Magdeburgischen: Carl Hermann Hemmerde 1774, váz., [8]+[420] s., 8° (11 x 17,5 cm)
Horší stav; chybějí strany, desky zašlé, opotřebované, s odřenými rohy, zadní předsádka nahrazena novou, jen malá část stránek má žluté skvrnky od stáří.
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Jung Land. Halbmonatsschrift für das junge Landvolk; 13. Jahrgang 1920/21 [časopis, katolictví, mládež]
Zentralstelle des Volksvereins für das Katholische Deutschla
M. Gladbach: Volksvereins-Verlag, Gesellschaft mit beschr. Haftung 1920-21, pův. poloplátěná vazba, 96 stran s obsahem, 2° (23 x 31,5 cm)
desky ušpiněné, odřené, vyšisované, podpis majitele na předsádce, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Handbuch der Mathematik mit Rücksicht auf leichte Faßlichkeit und praktische Anwendung zum Gebrauch der Zöglinge des königl. ständ. polytechnischen Instituts in Prag; ... [matematika, učebnice, staré tisky, apart]
Bittner, Adam
Prag: in Kommission bey Kaspar Widtmann 1821, pouze 1. svazek; dobová kart. vazba se štítkem na hřbetu, zdobené desky, XII+495 stran, velké 8° (13 x 21 cm)
okraje desek a hřbet odřený, uvnitř netknutá, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
A-I-Z. Die Arbeiter-Illustrierte Zeitung aller Länder, roč. 6, 1927, č. 41 [časopis; fotografie; komunismus; AIZ]
Münzenberg, Willi (ed.)
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, brož., 16 s., 2° (29 x 42 cm)
Dobrý stav; stránky ořezány (výtisk byl svázán, poté ze svazku oddělen), jinak jen mírné opotřebení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Soziologische Theorien im 19. und 20. Jahrhundert. Deutsche Bearbeitung Hans Kasspohl [sociologie]
Sorokin, Pitirim
München: C. H. Beck'sche Verlagsbuchhandlung 1931, pův. celoplátěná vazba s obálkou, VII+342 stran, 4° (16,5 x 24 cm)
obálka se ztrátami potrhaná a ušpiněná, vyšisované okraje stránek, jinak čístá, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Die Geheimnisse der Inquisition und anderer geheimen Gesellschaften Spaniens [Tajemství inkvizice a dalších španělských tajných společností; dějiny, Španělsko]
Féréal, M. V. v. (Madame de Suberwick)
Brünn (Brno): Fr. Karafiat [1862], Druck von Georg Gastl, Brünn. Deutsch von Ludwig von Alvensleben. Mit historischen Anmerkungen und einer Einleitung von Manuel v. Cuendias.
Silně opotřebovaná - desky odřené a na hřbetu naprasklé, ořízka zašpiněná, papír zahnědlý, v dolním rohu na většině stránek skvrna od vody, str. 481 roztržená, vyobrazení mezi stranami 184/185 popsané
780Kč
Bez daně: 780Kč
Exportförderung im Handwerk [= Beiträge zur Wirtschaftslehre des Handwerks; Heft 25] [ekonomika, hospodářství]
Lutz, N.
Stuttgart: C. E. Poeschel Verlag 1942, pův. brož, VIII+85 stran s částečně skládanými vzory formulářů, 4° (15,5 x 23 cm)
knihovní exemplář, desky natržené, signatury a razítka, okraje stránek vyšisované, občas podtrhané, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dieselmotoren Bauart Skoda [1942; dieselové, naftové motory; Škoda Plzeň; katalog; stroje; strojírenství; Skoda-Werke Pilsen]
Prag: Aktiengesellschaft Skodawerke in Pilsen, Kaufmännische Direktion in Prag 1942, brož., [16] s., 4° (22 x 28 cm)
Vynikající stav; sponky trochu zrezivělé (beze skvrn na stránkách), na zadní části obálky je šmouha a (zřejmě nesouvisející) razítko.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Gesetz zur weiteren Durchführung der Grundentlastung … [= Taschen-Ausgabe der Landes-Gesetze für das Königreich Böhmen; Nr. 34]
Prag: Heinr. Mercy 1869, pův. interimní brož, [4]+ strany 117-152, 8° (12 x 18,5 cm), jazyk: německy
zevně trochu ohmataná a ušpiněná, okraje stránek poněkud vyšisované, celkově ale ještě velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Gedichte [= Tempel Klassiker. Mörikes Sämtliche Werke; Erster Band]	básně, polopergamenová vazba, apart HOL
Mörike, Eduard - Deibel, Franz (ed.)
Leipzig: Tempel-Verlag [cca 1920], pův. polopergamenová vazba se zlatou ražbou a zlacenou ořízkou nahoře, 449 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
zevně mírně ohmataná, jinak perfektní, celkově výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Das Buch vom gesunden und kranken Menschen. Sechzehnte, umgearbeitete Auflage. Mit zahlreichen Abbildungen in Holzschnitt und mehreren Farbtafeln. Neu bearbeitet von Dr. W. Camerer [historie lékařství, vazba kůže]
Bock, Carl Ernst - Camerer, W. (ed.)
Leipzig: Verlag von Ernst Keil's Nachfolger 1898, pův. polokožená vazba se slepotiskem a zlatou ražbou, mramorované desky a ořízka, zdobené předsádky, XII+971 stran s četnými ilustracemi, velké 8° (16
desky silněji odřené, ze začátku a ke konci hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Krankheiten des Glaskörpers, der Netzhaut, der Augenmuskeln, der Augenlider, der Thränenorgane und der Orbita, für praktische Ärzte geschildert. Mit Abbildungen [oči, oftalmologie]
Arlt, Ferd.
Prag: F. A. Credner & Kleinbub 1856, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, 441 stran s ilustracemi, 8° (15 x 22,5 cm)
starý knihovní exemplář se štítkem a razítky na titulu, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Realismus und Innerlichkeit. Ein flammender Ausruf des großen Dichters [Realismus a niternost]
Werfel, Franz
Berlin - Wien - Leipzig: P. Zsolnay 1931, pův. brož, 35 stran, 8° (13 x 20,5 cm), jazyk: německy
desky ušpiněné, růžek utržený, rohy stránek zohýbané, jinak čistá, celkově ještě přijatelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021