UMĚNÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stop Time
Hanke, Jiří
Knihovna Jana Drdy, Příbram 2003, 1. vydání, ISBN 10: 8086240711. Předmluvu napsal Jiří Stivín, úvodní text Josef Moucha.
Přebal trochu zašpiněný a na horním okraji otlačený, desky na okrajích nepatrně odřené, uvnitř pěkná, celkově velmi dobrý stav. / Dust jacket slightly soiled and upper margin slightly bruised, margins
270Kč
Bez daně: 270Kč
Orientace, 3/1969 (r. IV.) (časopis, Literatura, Umění, Kritika, mj. K. Jaspers - Filosofie ve světě; J. průcha - Detektivka jako programová hra; I. Klíma - Klára a dva páni)
kolektiv autorů
Čs.spisvatel, Praha 1969.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená (viz foto). Kraj obálky v dolním rohu otřepený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Konzerva / Na Hudbu, č. 1/1990 (sborník, umění, hudba, mj. Z. Sekal - Ralentir travaux; P. Rezek - Fluxus, všední svátek)
kolektiv autorů
Vydává Solfernatus ve spolupráci s Nezávislým tiskovým střediskem.
Dobrý stav, mírně zašpiněná obálka (viz foto).
499Kč
Bez daně: 499Kč
Současná estetika (dějiny, mj. Od romantismu k naturalismu, Formalistická estetika, Benedetto Croce, Gottfried Semper, Alois Riegl a Max Dvořák, Henri Focillon, H. Wölfflin, B, Berenson, J. Ruskin)
Guido Morpurgo - Tagliabue
Nakladatelství Odeon. Praha 1985. Stran 552. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první. Rozměry: 18 x 25 cm.
Stav dobrý, přebale lehce odřený a otřepený.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Nová legenda zlatá, díl I.-III. v jedné knize  [legendy o svatých - obrazová antologie z legendární tvorby prostonárodní a umělé, domácí i cizí] (Legendy staročeské, pasionál, Novodobé legendy lidové a umělé)
A.Dolenský, F.Šimek, G.Pallas, V.Zelinka
Vydal Kotrba v Praze 1927-1928.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené, hřbet natržený a odřený(viz foto). Vazba volnější.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nová legenda zlatá, díl I.-III. v jedné knize  [legendy o svatých - obrazová antologie z legendární tvorby prostonárodní a umělé, domácí i cizí] (Legendy staročeské, pasionál, Novodobé legendy lidové a umělé)
A.Dolenský, F.Šimek, G.Pallas, V.Zelinka
Vydal Kotrba v Praze 1927-1928.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce zašpiněné a odřené, hřbet zašpiněný(viz foto). Vazba volnější.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sovětské výtvarné umění v období intervence a občanské války (edice: Světové dějiny, sv. 3) (Sovětský svaz, Rusko, malířství, sochařství, plakáty, mj. N. Andrejev, D. Moor, K. Malevič, M. Chagall, V. Kandinskij)
P. I. Lebeděv
Edice Světové dějiny, svazek 3. Vydalo Výtvarné nakladatelství Orbis, Praha, 1951.
Velmi slušný stav, knižní blok uvolněný z vazby, desky odřené a zašpiněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Soupis památek historických - okres Prachatický (Prachatice)
F. Mareš, J. Sedláček
Galerie Nahoře 1995, reprint pův. vydání. Nákladem Archeologické kommisse při České akademii císaře Františka Josefa pro vědy, slovesnost a umění. Praha 1913. Celoplátěná vazba se stříbřením. Stran 38
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Jak mi dřeva povídala (poezie, František Bílek, dřevoryty - reprodukce)
František Bílek
Nakl. "Zvláštný vydaný, Brno 1992.
Stav velmi dobrý,nepatrně zašpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jiří Anderle - kresby, grafiky, obrazy, objekty 1954-1995 [monografie - malíř, grafik]
Steinerová, Jana; Anderle Jiří
Vydala Národní galerie a Slovart, Praha 1995.
Velmi dobrý stav, jen hřbet přebalu je trochu vybledlý
2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
Ruská středověká literatura – Výbor textů 11.-14. století
Pavel Mervart, Červený Kostelec 2013.
Velmi dobrý stav.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Velehrad - Stavební památky bývalého cisterciáckého kláštera [klášter cisterciáků; architektura]
Miloslav Pojsl
Brno 1990. Brožovaná s přebalem, stran 246 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Dobrý stav, přebal lehce otřepený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021