PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Plyn pro otop rodinných domků a bytů (edice: Informativní knižnice Severomoravských plynáren) (plynárenství, rodinné domy, byty, mj. Junkers, Moratherm)
Karel Sedláček
Severomoravské plynárny, Ostrava 1972. Brožovaná, stran 142, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce podpis původního majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Filozofia a veda (edice: Filozofické odkazy) (filozofie, mj. Engels, Hegel, Kant, Lenin, Marx; věnování a podpis B. M. Kedrov)
B. M. Kedrov
Nakl. Pravda, Bratislava 1980. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 378 stran, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, přebal lehce odřený. Nesouvisející věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Orel říční, dravec, pták, ptáci - přírodopis, školní plakát, výukový obraz
Starý školní plakát, papír podlepený plátnem z rubu a natažený mezi dřevěné laťky.  Sta..
 
799Kč
Bez daně: 799Kč
Kuna lesní a skalní, šelma, zvíře - přírodopis - školní plakát, výukový obraz (Stanislav Lolek)
Stanislav Lolek
Starý školní plakát, papír.  Rozměry obrazu: 69 x 99  cm. Stav dobrý, vpravo na..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Naše sovy
Josef Jirsík
Tiskem a nákladem České grafické Unie, Praha 1944, první vydání. Naši ptáci, svazek 2. Původní brož, měkká vazba, 189 stran a 20 barevných tabulí, 13 obrázků v textu.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Všechno o zahradě
John Brookes
Fortuna Print, Praha 1993.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Encyklopedie psů. Více než 225 plemen (pes, chov)
Esther Verhoef
Levné knihy, Praha 2006. Brožovaná, vydání šesté, stran 270 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 22 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Česká republika - trendy, ohrožení, příležitosti (Česko, hospodářství, ekonomika, mj. právo, inovace, vzdělávání, bezpečnost)
M. Potůček, M. Mašková a kol.
Nakl. Karolinum, Praha 2009. Brožovaná, stran 364, vydání první, 15 x 20 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Denní motýli
Věra Matějková
Vesmír, Praha 1942. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 97 stran - včetně vyobrazení, vydání první.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Neznámé Čechy - Posvátná místa středních Čech (střední Čechy, výlety, turistika, památky)
Václav Vokolek
Mladá fronta, Praha 2009. Pevná vazba, stran 264 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 24 x 17 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Studie a zprávy 1987 (přírodní vědy, umění, historie, mj. Z. Soldán - Flóra mechorostů CHPV Veltrubský luh; V. Loyda - Kapitoly z novodobých dějin okresu Praha-východ; Z. Micka - Sbírka výtvarného umní muzeu Praha-východ)
kolektiv autorů
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, 1989. Brožovaná, stran 193, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet lehce zažloutlé. Mírně zažloutlé okraje stránek.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Největší show pod sluncem Důkaz evoluce
Richard Dawkins
Argo a Dokořán, Praha 2011, pevná vazba s přebalem, stran 407 + obr. příloha, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Okrasné dřeviny (edice: Praktický rádce) (zahrada, design, zahradní architektura, keře, stromy, živé ploty)
Karlheinz Jacobi
Vydalo nakladatelství Příroda, Bratislava 1998. Vydání první, stran 100. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021