PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pátrání po velkém třesku. Život a smrt vesmíru (kosmologie, vesmír, velký třesk)
John Gribbin
Vydal Columbus, Praha 2002. Původní pevná vazba s obálkou, 426 stran, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Trialog o životě ve vesmíru (mimozemské civilizace, kosmologie, Stanislava Ramešová, Marcel Grün, Jiří Grygar)
S. Ramešová, M. Grün, J. Grygar
Eminent, Praha 2001. Původní vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 205 stran.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Od Galilea ke kosmickým paprskům (edice: Nové cíle, sv. 663) (fyzika, mj. Galileo a princip setrvačnosti, Dráha střely, Teploměry, Bouře, Silová pole, Zvuk; graf. úprava Jindřich Štyrský)
H. B. Lemon
Nakl. Sfinx, Bohumil Janda, Praha 1937. Celoplátěná  vazba se zlacením, stran 450,  rozměry: 17 x 24 cm.
Dobrý stav. Hřbet lehce odřený a mírně potrhaný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Karotka - Léčivá síla z kořene (mrkev, zelenina, zdraví, recepty, kuchařka)
Sonja Carlsson
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 2003. Stran 94, brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dynamika vývoje pralesovitých rezervací v České republice III. - Přirozené lesy Šumavy a Českého lesa
Tomáš Vrška
Academia, Praha 2012, formát B5, 8°, 240 stran, pevná vazba,.
Výborný stav, nová kniha
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jedinec, gen – prostředí – vývoj
Jiří Křeček
Academia, Praha 2007, formát A5, 8°, 232 stran, brožovaná.
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
České železářství v době průmyslové revoluce [hutnictví kovů, ocel, ocelářství, vysoké pece, výroba železa, železo, průmysl, továrny ad.] [Sborník Národního technického muzea v Praze 17.]
Jan Kořan
Vydalo Národní tech. muzeum v Praze 1978. Brožovaná s přebalem, stran textu 350 + obrazová příloha, rozměry: 17 x 24 cm
Stav velmi dobrý, přebal lehce odřený a na hřbetu mírně natržený.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Otazníky kolem genového inženýrství [genové, genetika]
Vladimír Vondrejs
Academia, Praha 2010, formát A5, 8°, 136 stran, brožovaná.
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
Atlas of the helminth parasites of cichlid fish of Mexico
Victor Manuel Vidal-Martínez - Scholz, Tomáš
Academia, Praha 2001, ISBN 10: 80-200-0820-9. Formát B5, 8°, 165 stran, pevná vazba, .
Výborný stav, nová kniha
1 215Kč
Bez daně: 1 215Kč
Kapitoly z obecné algebry (matematika, obecná algebra; desky Zdeněk Sýkora)
A.G. Kuroš
Academia, Praha 1968. Vydání I.
Velmi slušný stav, desky zašpiněné, stránky zažloutlé. Uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Časopis pro pěstování matematiky, 1958, roč.83/2 (Matematika, mj. K. Čulík - K theorii grafů)
kolektiv autorů
Matematický ústav ČSAV, Praha 1958.
Obálka mírně zašpiněná, kniha zvlněná, uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Matematika života. Odkrývání tajemství bytí
Ian Stewart
Academia, Praha 2011, formát A5, 8°, 424 stran, pevná vazba. Edice Galileo
Výborný stav, nová kniha
199Kč
Bez daně: 199Kč
Úvod do funkcionální analýzy (Matematická analýza, matematika)
A. E. Taylor
Academia, Praha 1973.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a mírně natržený (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Exoplanety. Najdeme ve vesmíru další Zemi?
Zdeněk Pokorný
Academia, Praha 2007, formát A5, 8°, 104 stran, brožovaná.
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
Modely a systémy -   (epistemologie - kognitivní modely -umělá inteligence )
Jaromír Křemen
Academia, Praha 2007. Brožovaná, 8°, A5, 97 stran.
Výborný stav. Nová kniha.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021