PŘÍRODNÍ VĚDY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Olympia, Praha 1990. Edice Sport. Brožovaná, stran 248 - včetně vyobrazení. Vydání první přepracované. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Prague: Czech Geological Survey 1994, ISBN 10: 8070751525.
Jako nová / Like new.
540Kč
Bez daně: 540Kč
Bez daně: 540Kč
Segovia, Fundacion Centro Nacional del Vidrio 1993, ISBN 10: 8488044062.
Okraje desek trochu odřené, jinak nepoškozená, velmi pěkný stav. / Margins of boards slightly scraped, otherwise very nice condition.
540Kč
Bez daně: 540Kč
Bez daně: 540Kč
Vydalo OTTOVO nakladatelství, Praha 1999, divize Cesty. První české vydání, stran 48 - včetně vyobrazení. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vlastním nákladem, 1997. Stran 214. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Brázda, Praha 1995. Vydání první, stran 270 - včetně vyobrazení. Původní pevná vazba. Rozměry: 30x22 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Národní technické muzeum, Praha 1985. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 405 stran s černobílými vyobrazeními v textu, vydání první, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Průmyslové vydavatelství, Praha 1952.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená, hřbet natržený (viz obr.). Uvnitř dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Státní ústav pro učebné pomůcky průmyslových a odborných škol, Praha 1948.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená, vazba uvolněná.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
H. P. Press-Burg, Bratislava 1995. Stran 92 - včetně vyobrazení. Původní pevná vazba. Rozměry: 25 x 32 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Technicko-vědecké vydav., Praha 1951.
Velmi slušný stav, desky lehce zašpiněné a odřené, vazba mírně uvolněná, uvnitř dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Orbis, Praha 1941.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Ústav pro filozofii a sociologii ČSAV, Praha 1987.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bratislava: Geological Institute of Dionyz Stur 1974.
Desky na rozích trochu odřené, skvrna na hřbetu, bývalý knihovní exemplář s razítkem knihovny, uvnitř zcela bez poškození, celkově pěkný stav. / Edges of boards slightly scraped, spine slightly soiled
410Kč
Bez daně: 410Kč
Bez daně: 410Kč
Bratislava: Geological Institute of Dionyz Stur 1974.
Hřbet trochu vybledlý, podpis bývalého majitele na předsádce, vazba u titulní strany dole trochu naprasklá, jinak uvnitř pěkná, nepoškozená, celkově velmi dobrý stav. / Spine slightly faded, mark of f
410Kč
Bez daně: 410Kč
Bez daně: 410Kč
Nákladem Fr. Šimáčka, Praha 1882.
Dobrý stav (viz foto). Lehce odřené desky.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Zobrazeny položky 897 až 912 z 5565 (348 stránek)
Zákazníci sk












