LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Odeon, Praha 1969. Vydání první, stran 637. Původní celoplátěná vazba s přebalem (portrét Danta od Raffaela).
Přebal mírně odřený a ve hřbetě zažloutlý. Stav dobrý.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Host, Brno 2006. Původní pevná vazba s přebalem; 23,5 x 16 cm; 320 stran + 32 stran obr. přílohy.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydala nakladatelství Pistorius & Olšanská a Academia, Příbram - Praha 2008. Vydání první, stran 296. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 21 x 14 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, rozměry: 22,5 x 31 cm. Stran 26.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná a z boku lehce otřepená. Hřbet je u sponky mírně natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, rozměry: 22,5 x 31 cm. Stran 28.
Stav dobrý, obálka je z boku potrhaná. Celý sešit je u hřbetu potrhaný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Universita Karlova, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, první vydání, 242 stran + obrazová příloha, 4°.
Dobrý stav, přebal odřený a po okrajích natržený (viz foto).
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Vydala Národní knihovna ČR - Slovanská knihovna, Praha 2007. Stran 141. Vyd. první, brožovaná. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Národní knihovna ČR - Slovanská knihovna, Praha 2007. Stran 141. Vyd. první, brožovaná. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Rozmluvy, Praha 1993.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 351 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Index, Kolín 1986. Brožovaná, rozměry 11 x 17 cm, stran 108.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 220 stran.
Pěkný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19,5 cm, 155 stran
Velmi dobrý stav. V dolní části je obálka lehce natržená a mírně pomačkaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, 77 stran, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 397. Vydání první.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce natržená a mírně pomačkaná.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Měkká vazba, rozměry: 16 x 23 cm, 150 stran, fotografie v příloze. Rozměr 16x23 cm.
Stav velmi dobrý, okraje obálky a hřbet sjou lehce zažloutlé. Signaturní razítko.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Zobrazeny položky 2961 až 2976 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk

![Florentské kroniky doby Dantovy (Živá díla minulosti ŽDM sv.60) [dějiny Florencie, Itálie ve středověku a za renesance, Kronika Compagni a Villani] Florentské kroniky doby Dantovy (Živá díla minulosti ŽDM sv.60) [dějiny Florencie, Itálie ve středověku a za renesance, Kronika Compagni a Villani]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/668034-florentske-kroniky-doby-d-16580075201-1024x1024.jpg)




![Z tradic slovanské kultury v Čechách - Sázava a Emauzy v dějinách české kultury [klášter Na Slovanech, Emauzský cyklus, slovanská liturgie, staroslověnština] Z tradic slovanské kultury v Čechách - Sázava a Emauzy v dějinách české kultury [klášter Na Slovanech, Emauzský cyklus, slovanská liturgie, staroslověnština]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/668160-z-tradic-slovanske-kultur-16582255731-1024x1024.jpg)








![Magická Praha [Ripellino; Index, exil, exilové vydání 1978] Magická Praha [Ripellino; Index, exil, exilové vydání 1978]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/668359-magicka-praha-index-exil-16588252991-1024x1024.jpg)
