HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paseka, Praha 2016. Pevná vazba, stran 128 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 22 x 21,5 cm.
Stav pěkný. Pouze DVD chybí.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1990. Vydání druhé - reprint. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 139 stran.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 77, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav dobrý, hřbet je lehce odřený a v horní části mírně natržený. Na titulním listu je podpis autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky. Comenius, Innsbruck, (c)1969. Původní celoplátěná vazba, ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2017. Původní pevná vazba s přebalem, 149 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Václav Petr, Praha 1941. Zeměžluč, svazek I. Původní brož, 8°, 53 stran.
stav dobrý - papír čistý, ale některé archy uvolněné, první arch nerozřezán
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná, stran 39, rozměry: 10,5 x 15 cm
Výborný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1987. Obálku a vazbu navrhl Milan Jaroš. Graficky upravil Jan Solpera. Druhé vydání, stran 327. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Vyšehrad, Praha 2001. Vydání první. Původní pevná vazba, rozměr 11x16 cm, 84 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Konvolut čísel. Vše svázané i s obálkami do dobové celoplátěné vazby, formát A4, 4°. Velmi dobr..
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Knihovna Vigilie, sv. 3. Vydal Štěpán Jež, Bubeneč 1928. Původní brož, 12°, 77 stran. Dobrý stav (vi..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1961. Brožovaná s přebalem, 336 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený přebal
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1977. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 255 stran.
..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 617 stran. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Volvox Globator, Praha 1991. Brožovaná, 182 stran, rozměry: 11 × 17 cm.
Dobrý stav, hřbet je v dolní části lehce odřený, titulní list je uvolněný z vazby.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Odeon, Praha 1985. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 374 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk












![Hop sem, hop tam [Jára Kohout - vzpomínky, paměti, životopis, biografie, filmový herec, film a divadlo, exilové vydání, exil, Konfrontace] Hop sem, hop tam [Jára Kohout - vzpomínky, paměti, životopis, biografie, filmový herec, film a divadlo, exilové vydání, exil, Konfrontace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_162745_1-1024x1024.jpg)
![Hry Osvobozeného divadla [Vest Pocket Revue, Robin Zbojník, Caesar, Svět za mřížemi, Rub a líc WERICH VOSKOVEC] Hry Osvobozeného divadla [Vest Pocket Revue, Robin Zbojník, Caesar, Svět za mřížemi, Rub a líc WERICH VOSKOVEC]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729015-hry-osvobozeneho-divadla--17308807121-1024x1024.jpg)

