HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Komedie o pěti obrazech ze života filosofů chudiny. Vesmír, Praha 1946. Původní brož, 8°, 53 stran. ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, stran 8 + příloha Šibeniček 4 strany, rozměry: 28,5 x 36,5 cm.
Velmi dobrý stav, časopis je z boku natržený
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 19,5 x 25 cm, stran celkem 384 - včetně vyobrazení .
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na přídeští je nalepeno ex libris.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Scholastic Children´s Books, 2017.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nakl.Lidové Noviny, Praha 1996.
Velmi dobrý stav, přebal lehce pomačkaný (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1971. Lidová knihovna, sv. 29. Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, 294 stran.
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Spodní roh obálky je přehnutý, hřbet v dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Hostina u Trimalchiona latinsky Cena Trimalchionis je nejrozsáhlejší zachovaná a patrně nejznámější ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý, číslo 4 je ušpiněné a pomačkané
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1960. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 13 x 17 cm; 139 stran. Vydání 1.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brána, Praha 2001. Původní vazba s přebalem, rozměry: 21 x 15 cm (ležatá). Vydání první, 160 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Odeon, Praha 1969. Brožovaná s přebalem, 210 stran, první vydání, rozměr: 12 x 17 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřený a mírně ušpiněný přebal.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Druhá část "pětidílné stopařské trilogie", kterou autor původně koncipoval jako rozhlasový seriál. T..
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Přehnuté složky, stran 8, rozměry: 22 x 28 cm.
Stav velmi dobrý. Časopis je lehce pomačkaný a vodorovně přehnutý, v zadní části je malá hnědí skvrnka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Světová četba, svazek 195. Graf. upravil F. Muzika. Původní měkká vazba s přebalem, 288 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal mírně odřený, na přebalu a deskách skvrny od polití. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Mot komiks, Praha 2009. Brožovaná, stran 112, vydání první, rozměry: 22,5 x 16,5 cm.
Stav perfektní - nová kniha. Zatavena v průhledné folii.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakl. Druhé město, Brno 2015.
Výborný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk
















