HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Útok na Vyvolenou
Ivan Diviš
Vydalo: nakl. Olympia, Praha 2008. Pevná vazba, rozměry: 11,5 x 14 cm, 312 stran.
Výborný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jalové myšlenky lenivého člověka
Jerome Klapka Jerome
Vydal Jan Mařík, Aqua Alba 1999, dotisk 2001, Bělá pod Bezdězem. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 21 cm, 109 stran.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pestrý fejeton, číslo 5., 6. a 12.-16./1918. Satyrické letáky (7 kusů)
Fráňa Sedlák (red.)
Dvojlisty, rozměry: 6 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, letáky jsou lehce ušpiněné a mírně pomačkané.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Čtyřicítka - no a co?
Mary Bardová
Vydalo nakladatelství Lucka Bohemia, Velké Přílepy 2009. Vydání druhé, stran 223. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm-
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příhody venkovského lékaře
Michael Sparrow
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2003. Vydání první
Stav výborný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tramp, ročník III., číslo 3, 4, 5, 10, 15, 29, 36--40/1931 (časopis)
Géza Včelička (red.)
Přehnuté složky, každé číslo cca 16 stran (kromě čísla 3 a 5), rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý. Čísla 3. a 5. jsou pouze obálky (4 strany), čísla 36--40 mají u hřbetu otvor po děrovačce
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Deklamowánky a písně od Frant. Rubeše (Deklamovánky), sv. IV. (poezie, satira)
Fr. Rubeš
Deklamowánky a písně od Frant. Rubeše. Swazeček IV. Druhé wydání. Praha, 1842. Původní brož, formát ..
Na titulním listu razítko, titulní list také popsaný, obálka odřená a podlepená. Vzhledem ke stáří velmi slušný stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
U nás v Mitfordu
Jan Karon
Aurora, Praha 1997. Pevná vazba s obálkou, stran 432, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Lehce zkosený hřbet,.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Křest národu českého
Josef Vitásek
Sešit, 53 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné, spodní roh obálky je se ztrátou. Stránky jsou zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Literární epigramy (poezie, satira)
Boleslav Havlíček, Praha 1921. Původní brož, 12°, 66 stran.  ..
Uvolněný hřbet, knižní blok rozpadlý na části, vytržen z obálky. Slušný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Papežka Johanna (vazba kůže - polokožená)
Emanuel Rhoidis
Nakl. Hejda a Tuček, Praha, nedatováno. Přeložil Theofil Stefanides, illustroval J. Wenig. Polokožená převazba, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 239
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Listování: Úryvky z korespondence a článků
Jan Werich
Vydal Československý spisovatel v Praze 1990. Vydání druhé, stran 280. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (KOMPLET 6 dílů) 6 x vevázaná obálka Heartfield - Josef Lada ŠVEJK
Jaroslav Hašek
Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Ilustroval Josef Lada. Komplet šesti svazků. P..
 
15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Už vím, kde bydlí Jeduděs (edice: Blahoslav) (praktická teologie, morální teologie, fejetony)
Jan Schwarz
Vydala Církev československá husitská, Praha 2000. Edice Blahoslav. Původní brož, 202 stran, vydání ..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Můj obchod se psy a jiné humoresky (obálka vevázána)
Jaroslav Hašek
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 14 x 18 cm, 216 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce zažloutlý a mírně zkosený
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021