HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav dobrý. Časopis je lehce pomačkaný a otřepený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Černí baroni VII. - Edice: Humor. Vydalo nakladatelství CAMIS, Praha 1998. Stran 154. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav výborný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, nakl. Politické literatury 1962, 97.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Gorgi Books, 1983.
Uvnitř dobrý stav, obálka odřená, lehce očteno.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Vydal Vyšehrad, Praha 2004. Původní pevná vazba. 80 stran, první vydání. Rozměry: 11 x 16 cm.
Stav velmi pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 18 cm, stran 36
Stav velmi dobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Odeon, Jan Fromek, Praha 1935. Původní poloplátěná vazba, 8°, 156 stran. Obálka Toyen! Na listech hn..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. U hřbetu jsou dírky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal: Jan Kohoutek, Liberec 2001
cca 120 stran
..
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Odeon, Praha, 1981. Světová četba, svazek 511. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 330 stran, rozměr: A6.
Obálka odřená a po okrajích otřepená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Galaxie, Praha 1988.
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Aurora, Praha 2004, 1. vydání. Přeložil Jan Klíma. Původní pevná vazba s přebalem, 277 stran, 8° (14 x 21 cm).
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo SNKLU, Praha 1955. Klub čtenářů sv. 24. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 293 stran, rozm..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, stran 8 (stránkováno průběžně), rozměry: 26 x 36 cm.
Velmi dobrý stav, obálka j lehce odřená.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Olomouc, Votobia 1993, s. 53.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 82 - včetně vyobrazení. Rozměry: 22 x 14cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk











![Asanace [divadelní hra, Václav Havel, fotografie Viktor Stoilov] Asanace [divadelní hra, Václav Havel, fotografie Viktor Stoilov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/495853-asanace-14908060631-1024x1024.jpg)
![Jistě, pane premiére 1 [poškozená zadní strana přebalu] Jistě, pane premiére 1 [poškozená zadní strana přebalu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/752481-jiste-pane-ministre-1-17588350131-1024x1024.jpg)



