HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sborník příspěvků ze sympozia - květen 2004, Rychnov nad Kněžnou,
Vyd. Albert, Boskovice 20..
výborný stav - nová kniha
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
KK Bagala (Koloman Kertész Bagala) 2004. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 15,5 cm. Stran 97
Stav výborný
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pamětní nápis. Satira na Bernarda Ignáce z Martinic, kterou jménem čtyř stavů království českého rok..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství CAMIS, Praha 2002. Stran 141, první vydání. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 23 cm, stran 32 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná, otřepená a v dolní části natržená. Na obálce je razítko, uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Orbis, Praha 1954.
Dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Pamětní nápis. Satira na Bernarda Ignáce z Martinic, kterou jménem čtyř stavů království českého rok..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo nakladatelství Naděje v Praze 1992. Obálku s použitím ilustrace Jiřího Wintera - Neprakty navrhl Václav Rytina. Vydání první, stran 153. Původní pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Věnování Vl. Sainera! 1. vydání. Nejmenší nezávislé nakladatelství, Praha, 1996. Edice Přátelům pro ..
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 2005. Původní pevná vazba; 24 x 17 cm, vydání první, 320 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Jan Mařík, Aqua Alba 1999, dotisk 2001, Bělá pod Bezdězem. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 21 cm, 109 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Oxford University Press, 2008.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Petr Tychtl - nakl. XYZ, Praha, 2006.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
ČAVU, Praha 1923. Rozpravy České akademie věd a umění, třída III., číslo 54. Původní brož, menší 4°,..
Nerozřezáno, obálka potrhaná a pomačkaná (viz foto)! Velmi slušný stav!
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Svoboda, Praha 1983. Antická knihovna, sv. 50. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 13 x 21 cm, 407 stran.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přeložil Radovan Krátký. Přebal, vazbu a grafickou úpravu navrhl Oldřich Hlavsa. Vydal Melantrich, Praha 1979. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 668 stran.
Přebal po okrajích natržený. Stav dobrý (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk









![Koniny... a taky blbiny (edice: Přátelům Pro Potěšení, sv. 21) [anekdoty, vtipy; věnování a podpis Vladimír Sainer] Koniny... a taky blbiny (edice: Přátelům Pro Potěšení, sv. 21) [anekdoty, vtipy; věnování a podpis Vladimír Sainer]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_189630_1-1024x1024.jpg)




![Příspěvky k poznání nové komoedie attické zvláště Menandrovy (edice: Rozpravy České akademie věd a umění) [antické drama, Menandros, literární věda] Příspěvky k poznání nové komoedie attické zvláště Menandrovy (edice: Rozpravy České akademie věd a umění) [antické drama, Menandros, literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_197727_1-1024x1024.jpg)
![Komedie pro všední den (Antická knihovna, sv. 50) [Menandros - divadelní hry: Patolízal, Rolník, Héros, Zjevení, Muzikant, Posedlá, Takový protiva, Zmýlená neplatí] Komedie pro všední den (Antická knihovna, sv. 50) [Menandros - divadelní hry: Patolízal, Rolník, Héros, Zjevení, Muzikant, Posedlá, Takový protiva, Zmýlená neplatí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/732549-komedie-pro-vsedni-den-an-17345905491-1024x1024.jpg)
