HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Londýn 1941, s. 32.
Pěkný stav (viz foto).
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Československý spisovatel, Praha 1968. Brožovaná s obálkou, stran 222, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Družstevní práce, Praha 1937. Slunovrat, sv. XXII. Úprava Ladislav Sutnar! Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 69 stran.
Přebal nepatrně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Satirická poéma, ve které autor vylíčil bezobsažný styl života mladého šlechtice. Přeložil Radovan K..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 86, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav slušný, obálka je otřepená a potrhaná se ztrátou. Přední část obálky je uvolněná od hřbetu, hřbet zcela chybí. Složky jsou uvolněné.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba, 161 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Humoresky. Jos. R. Vilímek, Praha 1927. Původní celoplátěná vazba se zlacením a zdobenou přední desk..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, rozměry: 20,5 x 25,5 cm, stran celkem 424
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce odřené, vyřazený knihovní exemplář.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Praha, Československý spisovatel 1971, s. 92.
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Fragment, Havlíčkův Brod 1997. Původní pevná vazba, rozměry: 22 x 29 cm, 160 str.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1961. Původní celoplátěná vazba s přebalem, netradiční formát, nestránkováno (cca 500 stran), netradiční úprava!
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní kartonová vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 74 stran.
Dobrý stav. Přebal je lehce odřený a po okrajích natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, 48 stran, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vyd. Ant. Svěcený, Praha. Přehnuté složky. Strany 113-127, rozměry: 24 x 31 cm.
Velmi dobrý stav. Malé skvrnky, časopis je lehce otřepený
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Kruh v Hradci Králové 1969, fotografie Jitka Bylinská, typografie Jaroslav Che..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Tiskový výbor čsl. strany sociálně-demokratické, Praha. Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran 143 a a178-191
Velmi dobrý stav, chybí čísla 10 a 11
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zákazníci sk









![Erotikhon (edice: HU-SA) [humor, erotika; obálka Milan Kopřiva] Erotikhon (edice: HU-SA) [humor, erotika; obálka Milan Kopřiva]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_136185_1-1024x1024.jpg)
![Filmový Vlasta Burian [Vše o Vlastovi Burianovi, jeho filmy, kolegové herci, citáty z dobového tisku, první republika, film] Filmový Vlasta Burian [Vše o Vlastovi Burianovi, jeho filmy, kolegové herci, citáty z dobového tisku, první republika, film]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/722376-filmovy-vlasta-burian-17225825811-1024x1024.jpg)





