HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm, stran 58 a 57
Stav velmi dobrý, na přídeští je poznámka psaná perem
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Výber z humoru. Bez nakl. údajů a datace. Původní sešit, 8°, strany 120 - 160. Dobrý stav (viz foto)..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, každé číslo 12 stran, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce otřepené
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Praha, E. Suchý 1916, s. 37.
Volný hřbet, dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1990. Ilustrace S. Duda, typo O. Hlavsa. Původní brož, měkká vazba, 357 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Aurora, 2000. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 143.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, stran 12. Rozměry: 19 x 28 cm.
Stav velmi dobrý, noviny jsou lehce zažlutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 22 cm, 191 stran.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená, složky uvolněné. Uvnitř knihy je signaturní razítko. Hřbet je odřený výrazněji a potrhaný se ztrátou.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Odeon, Praha 1977. Světová četba, sv. 484. Brožovaná s obálkou, rozměry: 11,5 x 17 cm, 340 stran.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce odřená
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 149 stran, páté vydání v Odeonu první úplné. Přebal lehce zašpiněný, mírně odřený a zažloutlý,
dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, každé číslo 12 stran, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav velmi dobrý, číslo 44 je poškozené, poslední strana č. 41 je ušpiněná s lehkou ztrátou
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Konfrontace, Curych 1980.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1988. Edice Klenotnice, svazek první a druhý. Vydání první, stran 440 a 416. Původní celoplátěné vazby s přebalem.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Volvox Globator, Praha, 1992. Původní brož, 60 stran, první vydání, rozměr: 10 x 14,5 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vyd. Ant. Svěcený, Praha. Přehnuté složky. Strany 161-175, rozměry: 24 x 31 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Hostina u Trimalchiona latinsky Cena Trimalchionis je nejrozsáhlejší zachovaná a patrně nejznámější ..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Zákazníci sk

![Mrtví se mstí? - Na okraj objevu hrobky Tutankhamenovy a tragické smrti jejího objevitele lorda Carnarvona [Egypt, Tutanchamonova hrobka, Carnavon] / Padesát historek ze života Jaroslava Haška Mrtví se mstí? - Na okraj objevu hrobky Tutankhamenovy a tragické smrti jejího objevitele lorda Carnarvona [Egypt, Tutanchamonova hrobka, Carnavon] / Padesát historek ze života Jaroslava Haška](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/764411-mrtvi-se-msti-na-okraj-ob-17752851491-1024x1024.jpg)


![Pegas k drožce připřažený. Kuplety a popěvky 1915 - 1916 (edice: Nový humor, sv. 4) [poezie, humor] Pegas k drožce připřažený. Kuplety a popěvky 1915 - 1916 (edice: Nový humor, sv. 4) [poezie, humor]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_132789_1-1024x1024.jpg)








![Povídky I. a II. (komplet 2 svazky) Jaroslav Hašek [Povídky, satiry, humoresky, Dějiny strany mírného pokroku v mezích zákona] Povídky I. a II. (komplet 2 svazky) Jaroslav Hašek [Povídky, satiry, humoresky, Dějiny strany mírného pokroku v mezích zákona]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/721887-povidky-i-a-ii-komplet-2--17220297611-1024x1024.jpg)


![Hostina u Trimalchiona (edice: Světová četba, sv. 208) [satirický román, Římská říše; Satirikon] Hostina u Trimalchiona (edice: Světová četba, sv. 208) [satirický román, Římská říše; Satirikon]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_403484_1-1024x1024.jpg)