HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní brožovaná v průhledném obalu, rozměry: 14 x 20 cm, 188 stran.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Převazba - pův. obálka je vevázána, 203 stran, rozměr: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1961. Světová četba, svazek 272. Původní brož s přebalem, 232 stran, rozměr: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, přebal lehce otřepený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Ot. Štorch-Marien, Praha 1928. Lidová knihovna Aventina, sv. 27. Brožovaná, stran 68, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Na obálce je skvrnka, některé složky jsou uvolněné
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Rozměry: 22 x 30,5 cm.
Velmi dobrý stav.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Eromedia Group, Praha 2019. Edice Universum. Pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, 384 stran.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Ústřední Jednota hosp. družstev, Praha 1934.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Svázané archy vložené do původní obálky - kniha je v průhledném obalu, rozměry: 15 x 21 cm, 115 stran. Číslovaný výtisk, č. 322.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Původní celoplátěná vazba s obálkou, 244 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a v dolní části počmáraná. V zadní části podpis pův. majitele
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
KLOKOČÍ, Praha 2000. Původní vazba, 8°, 179 stran
Pěkný stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Měkká vazba, 391 stran - 257 reprodukcí. Rozměry: 25 x 31 cm.
Stav velmi dobrý - kniha uložena v originálním ochranném pouzdře. Hřbet je lehce vyšisovaný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Vydal Odeon, Praha 1987 jako 105. svazek Živých děl minulosti. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 269 stran. Rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce zažloutlý a odřený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, 88 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem. Hřbet je v horní části lehce natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. J. Otto, Praha, 1904. Přeložil Rich. Jiřík. Původní pevná vazba se zlacením na hřbetu, 301 stran. Rozměr 12,5 x 18 cm.
Dobrý stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
S.V.U. Mánes/Melantrich, 1948. Návrh vazby a grafické úpravy Zdeněk Sklenář!
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a zašpiněný(viz foto).
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Vydalo nakl. Aurora, Praha 1996. Edice Světových autorů, sv. 7. Původní brož, první vydání, stran 182. . Rozměry: 12 x 19 cm
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk

![Venuše a kadeřník [zajímavá avantgardní obálka fotomontáž] Venuše a kadeřník [zajímavá avantgardní obálka fotomontáž]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/524719-venuse-a-kadernik-obalka--15199727691-1024x1024.jpg)








![Člověčiny [Člověčiny Stanislava Štepky překládá Jiří Suchý] Člověčiny [Člověčiny Stanislava Štepky překládá Jiří Suchý]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_386204_1-1024x1024.jpg)

![Smích a pláč středověku (Živá díla minulosti) Výběr ze středověké gnómické literatury [verše, poezie, básně] Smích a pláč středověku (Živá díla minulosti) Výběr ze středověké gnómické literatury [verše, poezie, básně]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/712590-smich-a-plac-stredoveku-z-17109466011-1024x1024.jpg)


