HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sršatec, ročník I., číslo 32/1921. Satirický týdenník (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav dobrý. V přehybu je časopis přetržený a otřepený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rok 1848 v obrázcích a karikaturách
František Roubík
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, 42 stran + obrazová příloha.
Stav dobrý, obálka je otřepená, knižní blok uvolněný z obálky. Uvnitř je stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Když to tam není, tak to tam nehledej (román, humor)
Ivana Chřibková
Ostrava, nakl. Bookmedia 2017, s. 200.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Tell Me Where It Hurts (Řekni mi, kde to bolí)
Nick Trout
Brodway Books, 2008.
Uvnitř dobrý stav, odřená obálka, lehce opotřebeno používáním.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tak trochu úžasní
Dawn Frenchová
Vydalo nakl. Argo, Praha 2012. Vydání první, stran 285, rozměry: 15 x 21 cm. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dobrý voják Švejk před válkou a jiné podivné ...
Jaroslav Hašek
... historky. Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1957. Spisy Jaroslava Ha..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
(Ne)pikantní jazykověda (lingvistika, sexuologie)
A. Doležal
Grada Publishing, Praha 1996. Původní brož, 8°, 109 stran. Pěkný stav (viz foto)! ..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Sršatec, ročník I., číslo 8/1920. Satirický týdenník (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav dobrý. Časopis je ušpiněný se skvrnkami, u hřbetu jsou dírky, místy je začáráno modrou pastelkou
150Kč
Bez daně: 150Kč
Růženka je z příbuzenstva
Gerald Durrell
Vydala Premiéra, Praha 1993. Vydání druhé, stran 188. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Léta s Top Gear (žurnalistika, BBC, automobilismus, auto)
Jeremy Clarkson
Vydalo: nakl. Argo, Praha 2014
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Co jsme to tátovi provedli [ilustrace Petr Poš]
Roy Lewis
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1987. Vydání první, stran 142. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal mírně zašpiněný a natržený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Cizinec v cizí zemi / The AmeriCzech Dream (kultura a společnost, Česko, USA, národní mentalita)
Sinclair Nicholas
Nakl. WD Publications, 2005. Původní pevná vazba, rozměr: 14 x 20 cm, 304 stran. Vydání první.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Čtyřnohá vrána
Daniil Charms
Vydal F. R. & G. spol., Bratislava 1994. 1. vyd. Pův. brož, 8°, 224 str.
Mírně očteno. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Octárna a jiné příběhy
Edward Gorey
Vydalo nakl. Dokořán, Praha 2010.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Šibeničky, ročník I., číslo 7/1918 (časopis, noviny)
Stanislav Mninařík
Přehnuté složky, stran 8 (stránkováno průběžně), rozměry: 26 x 36 cm.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Rozmarné léto
Vladislav Vančura
Vydal Československý spisovatel v Praze roku 1981. Slunovrat, edice české klasické prózy a poezie. Ilustrovaná řada. S původními ilustracemi Josefa Čapka. Typografie Oldřich Hlavsa. Původní celoplátěn
Přebal mírně zašpiněný a odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021