HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Co se kdy u nás šustlo (edice: Prostor, próza) [povídky, humor, Krkonoše, ilustrace Zdena Táborská]
Jan Buchar
Hradec Králové, Kruh 1975, s. 88
Slušný stav, zašpiněný přebal a pár stránek na horní straně.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Gargantua a Pantagruel, kniha IV. a V.
Francois Rabelais
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 15 x 22 cm, 487 stran.
Stav velmi dobrý, přebal chybí, na titulním listu je podpsi původního majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Babičky
Petr Šabach
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka, Praha a Litomyšl 1999. Vydání třetí, stran 172, rozměry: 12 x 17 cm. Původní pevná vazba.
Stav pěkný (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pamětní nápis Bernardu Ignácovi z Martinic - Satira na Bernarda Ignáce z Martinic, kterou jménem čtyř stavů Království českého roku 1672 napsal Bohuslav Balbín
Bohuslav Balbín
Pamětní nápis. Satira na Bernarda Ignáce z Martinic, kterou jménem čtyř stavů království českého rok..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Sršatec, ročník I., číslo 2/1921. Satirický týdenník (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Humor, vtip a satira v české lidové písni
Jiří Horák
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 20,5 x 27 cm, stran 208.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v horní části s mírnou ztrátou. Nesouvisející věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Babičky (humoristický román, komunismus, Československo)
Petr Šabach
vydalo: nakl. Ladislav Horáček-Paseka, Praha 2002
Velmi slušný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zachýsek zvaný Rumělka * Zlatý kořenáč
Ernst Theodor Amadeus Hoffmann (Sv. četba, 261)
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1961. Edice Světová četba, sv. 261. Původní brož, 268 stran, rozměr: A6.
Obálka odřená a po okrajích natržená. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Černá hodinka s Petrem Bezručem
Měkká vazba s přebalem, stran 44, rozměry: 12 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis : Petr Bezruč a Karel Reicher. Volnější vazba.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Přineste mi hlavu poslíčka Willyho! (Dilbert 2, komiks)
Scott Adams
Nakl. CREW, Praha 2010. Brožovaná, 128 stran, rozměr 21 x 23cm.
Velmi dobrý stav, viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sršatec, ročník I., číslo 8/1920. Satirický týdenník (časopis, noviny) - pošk.
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav dobrý. Časopis je lehce pomačkaný a otřepený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hry Osvobozeného divadla 4. Osvobozené divadlo, Voskovec, Werich (...si pořádně zařádit / Slaměný klobouk / Nebe na zemi)
Jiří Voskovec, Jan Werich
Vydal Československý spisovatel, Praha 1957. Vazba, obálka a typografie František Muzika. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 349 stran, rozměr: 14 x 20 cm. 
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Kopřivy, list satirický, ročník 1911 (s obálkami, komplet, originální vazba) [časopis, humor]
Praha, nakl. Ústř. děl. knihkupectví a nakl. Ant. Svěcený 1911
Stav: výborný, původní pevná vazba
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Three Men on the Bummel (Tři muži na toulkách)
Jerome K.Jerome
Penguin Books, 1994.
Dobrý stav, mírně odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Florencká tragedie
Oscar Wilde
Brožovaná, rozměry: 12 x 18 cm, stran 36
Stav velmi dobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
Zježení, satiry [obálka Ivo Haussmann; poezie](edice Mladí autoři, sv. 9)
Václav Lacina
Vydal F. Svoboda v Praze, 1925. Knihovna „Mladí autoři“, sv.9. Brožura, A5, 46 stran.
Vnitřek ve velmi dobrém stavu, neopotřebovaný, na některých listech drobné skvrnky vzniklé stářím papíru, volné listy; stav obálky: na okrajích trochu potrhaná, zejména na hřbetě, jinak bez většího zn
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021