HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Mladá fronta, Praha 2009. Vydání v MF třetí. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 17 cm, 120 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, stran 14, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Satira sovětského samizdatu. Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1976. Původní pevná vazba s přebale..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakl. Družstevní práce, Praha 1931. Celoplátěná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 237 stran.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlý hřbet, podpis autora.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, J. Otto 1904, s. 301.
Dobrý stav (viz foto)! Mírně odřené desky, nepatrně uvolněný hřbet
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 219, rozměry: 15,5 x 25 cm.
Stav pěkný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Panton, Praha 1986. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 298.
Přebal mírně natržený. Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. BB art, Praha 1999.
Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Konfrontace, Curych. Původní brož, 8°, 158 stran.
Dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, každé číslo cca 16 stran (kromě čísla 3 a 5), rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý. Čísla 3. a 5. jsou pouze obálky (4 strany), čísla 36--40 mají u hřbetu otvor po děrovačce
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Exilové vydání! Literární klub, 1974. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 105 stran.
..
Velmi dobrý stav, přebal lehce odřený (viz foto)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Ivo Železný, 1997. Brožovaná, stran 191, rozměry: 12,5 x 18,5 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 2001. Vydání třetí, v nakladatelství Academia první. Původní pevná vazba, 284 stran, rozměr: A5.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1984. Vydání první, stran 277. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal zašpiněný. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky. Comenius, Innsbruck, (c)1969. Původní celoplátěná vazba, ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Václav Petr, Praha 1941. Zeměžluč, svazek I. Původní brož, 8°, 53 stran.
stav dobrý - papír čistý, ale některé archy uvolněné, první arch nerozřezán
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Zákazníci sk



![Podivuhodná dobrodružství Váni Chmotanova - Satira sovětského samizdatu [exilové vydání - Konfrontace, exil] Podivuhodná dobrodružství Váni Chmotanova - Satira sovětského samizdatu [exilové vydání - Konfrontace, exil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_417133_1-1024x1024.jpg)

![Mosazná láhev. Satirická fantasie (edice: Anglická knihovna, sv. 16) [román] Mosazná láhev. Satirická fantasie (edice: Anglická knihovna, sv. 16) [román]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_144262_1-1024x1024.jpg)





![Ha ha ha ha ha ha (edice: Literární klub) [exilové vydání, humor, kreslené vtipy] Ha ha ha ha ha ha (edice: Literární klub) [exilové vydání, humor, kreslené vtipy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_161037_1-1024x1024.jpg)




