PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit. Stran 28 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Nakl. Jos. R. Vilímek, Praha, 1948. Původní brož, měkká vazba, 220 stran, 29 reprodukcí fotografií na zvláštních přílohách, 2 pérovky v textu a 4 dvoustranné plánky.
Desky odřeny, očteno. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stran 384. Původní brožovaná. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Josef Hokr, 1939 jako 6. svazek Hokrových průvodců. Původní brož, 201 stran, 8°.
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Osmero knih o Praze, stavebním a uměleckém vývoji města, díl I. Pražské nakladatelství, 1949. 3. sva..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Klub čs. turistů 1929, s. 66.
V dobrém stavu, obálka je potrhaná, hřbet má ztráty.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, rozměry: 17,5 x 25,5 cm, 91 stran + inzertní část
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně zažloutlá obálka
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Poloplátěná vazba - přebal chybí. 239 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepena část původní obálky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
1. vydání, Praha 2009,
Nová, nečtená, ještě zatavená v průhledné ochranné folii.
1 199Kč
Bez daně: 1 199Kč
Bez daně: 1 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 64 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, hřbet je v dolní části mírně natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
... města Prahy. Kartonová vazba, XVIII. tabulek s mnoha fotografiemi.Rozměr 21 x 30 cm. Praha, Edv...
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, stran 359 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
K dějinám University Karlovy. Acta Universitatis Carolinae. Historia Universitatis Carolinae Pragens..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Miroslav Stejskal, Praha 1946.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce odřené.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, Svoboda 1987, s. 568.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Libri, Praha 1997. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 604 stran.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk





![Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura] Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_167169_1-1024x1024.jpg)
![Pražský hrad. Průvodce pražským hradem. Z dějin hradu (edice: Sbírka průvodců Orbis, sv. 6) [Praha, fotografie, architektura, historie, chrám sv. Víta, chrám sv. Jiří] Pražský hrad. Průvodce pražským hradem. Z dějin hradu (edice: Sbírka průvodců Orbis, sv. 6) [Praha, fotografie, architektura, historie, chrám sv. Víta, chrám sv. Jiří]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/12.3.2018-11-1024x1024.jpg)

![Bludištěm minulosti [Soubor statí kulturního historika a milovníka Prahy věnovaných uměleckým slohům, Francii 17. a poč. 18. stol. a rodnému městu Praze.] Bludištěm minulosti [Soubor statí kulturního historika a milovníka Prahy věnovaných uměleckým slohům, Francii 17. a poč. 18. stol. a rodnému městu Praze.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/585911-bludistem-minulosti-16064067131-1024x1024.jpg)


![Archaeologica Pragensia 18/2006 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 18/2006 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706355-archaeologica-pragensia-1-17042051471-1024x1024.jpg)

![Rudolf II. a jeho doba [Obsah: české dějiny 1583-1612; Habsburkové, císařský dvůr, Pražský hrad, český král a šlechta, korunovace, Rudolfův majestát, Bočkajovo povstání, bratr Matyáš, pád Rudolfa, vpád Pasovských, mecenáš a sběratel, rudolfínské sbírky] Rudolf II. a jeho doba [Obsah: české dějiny 1583-1612; Habsburkové, císařský dvůr, Pražský hrad, český král a šlechta, korunovace, Rudolfův majestát, Bočkajovo povstání, bratr Matyáš, pád Rudolfa, vpád Pasovských, mecenáš a sběratel, rudolfínské sbírky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-05-29-13-50-50-01-1024x1024.jpg)
![Pražský uličník, 1. díl (A - N) [Praha - seznam názvů ulic města Prahy a jejich změn v historii] Pražský uličník, 1. díl (A - N) [Praha - seznam názvů ulic města Prahy a jejich změn v historii]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/660729-prazsky-ulicnik-1-dil-a-n-16509088391-1024x1024.jpg)