PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rozměry tiskové plochy: 24 x 35 cm.
..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 165, vydání první.
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s přebalem, rozměry: 16 x 21 cm, stran 206 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně otřepená obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Průvodce po jejích krásách, památkách a zákoutích. Jako 8. svazek Žikešova Pražského Špalíčku vydal ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 101.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlý přebal.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožované. 38 stran + obr. příloha a 49 + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Měkká vazba, 8 stran textu + 40 vyobrazení. Rozměry: 11 x 15 cm.
Dobrý stav, knižní blok je uvolněný z obálky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nákladem Českého rozhlasu, Praha 1939. Původní brož, 8°, 59 stran, čb. fotografie v textu.
Obálka mírně zašpiněna. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Odeon 1981
Velmi dobrý stav, na přídeští vlepené poštovní známky s tématikou Československá architektura
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, rozměry: 14,5 x 22 cm, stran 129.
Stav dobrý, obálka je vyšisovaná, knižní blok rozloměný. Knižní blok se začíná uvol%novat z obálky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nákladem vlastním. 1936. Pevná vazba, stran 273, rozměry: 11 x 16 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce ušpiněné přídeští
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná převazba se zlacením, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Vladimír Žikeš, Praha 1948. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 450 stran, rozměry: 12 x 16 cm.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je odřený a v dolní části natržený. Hřbet je lehcezkosený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. B. Rupp, Praha 1942. Původní sešit, stran 28 + čf. foto., rozměry: 15 x 21 cm. Dobrý st..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha 2006
Stav velmi dobrý viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vzpomínky a jubilejní úvahy o Městské knihovně pražské v letech 1918 - 1938. Vydala Obec pražská, Pr..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk


![Kde se rozkládal Vyšehrad? [Studie historicko-anthropogeografická] - Praha Kde se rozkládal Vyšehrad? [Studie historicko-anthropogeografická] - Praha](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/722266-kde-se-rozkladal-vysehrad-17224275831-1024x1024.jpg)












![O městské knihovně, knihách a také lidech [Městská knihovna Praha] - Vzpomínky a jubilejní úvahy o Městské knihovně pražské v letech 1918 - 1938 O městské knihovně, knihách a také lidech [Městská knihovna Praha] - Vzpomínky a jubilejní úvahy o Městské knihovně pražské v letech 1918 - 1938](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_76059_1-1024x1024.jpg)