PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prohlédni si tu zemi
Václav Cílek
Vydalo nakladatelství Dokořán, Praha 2012. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 261 stran.
Pěkný stav (viz foto).
140Kč
Bez daně: 140Kč
Pouť Prahou, dějiny a umění (Praha, Pragensie)
Vojtěch Volavka
Praha, Nakl. československých výtv. umělců 1967, s. 350.
Dobrý stav, natržený přebal na spodní straně.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Dějepis města Prahy, díl I. (Praha)
Vácslav Vladivoj Tomek
Polokožená vazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 658, druhé vyd.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Prahou krok za krokem - Uměleckohistorický průvodce městem [architektura Prahy, památky, stavby, domy, Praha]
Emanuel Poche
Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání třetí přepracované, rozměry: 13 x 20 cm, 262 stran + volně ložený orientační plán Prahy.
Dobrý stav, přebal je odřený, potrhaný se ztrátou a ze spodní části podlepovaný. Stránky jsou lehce zažloutlé.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Sborník příspěvků k dějinám Hlavního města Prahy, díl V., sešit 2. (Praha)
Václav Vojtíšek
Brožovaná, rozměry: 20 x 28 cm, strany 163- 929.
Stav velmi dobrý, obálka je z boků lehce zažloutlá
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zeměpisný průvodce Velkou Prahou (Velká Praha)
Jiří Král
Melantrich, Praha 1947. Původní poloplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 15 x 19 cm, 309 stran s obrazovou přílohou.
Stav velmi dobrý, boků jsou lehce pomačkané desky, u hřbetu je skvrnka. Hřbet je mírně zkosený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražský hrad [foto Josef Sudek Praha] Výtvarné dílo staletí v obrazech Josefa Sudka
Rouček, Rudolf
v obrazech Josefa Sudka. První vydání. Vyšlo jako 2. svazek edice Zlatá studně. Praha: Sfinx - Bohum..
 
1 260Kč
Bez daně: 1 260Kč
Z minulosti naší Prahy. Kapitoly z místopisu, zřízení a života města (Praha, Pražský hrad - požár 1541; Hradčany a Malá Strana 16. století; Betlémská kaple; Výtoň a Podskalí)
Václav Vojtíšek
Kapitoly z místopisu, zřízení a života města. Původní brož, 255 stran s 8 obr. přílohami. A. B. Čern..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Posvátná místa král. hl. města Prahy, sv. I. a II. (Praha, 1883) Dějiny a popsání chrámů, kaplí, posvátných soch, klášterů i jiných pomníků katolické víry (vazba kůže - polokožená)
František Ekert
Nákladem Dědictví sv. Jana Nepomuckého, Praha 1883 a 1984. Polokožené vazby, 479 a 539 stran. Rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbety jsou lehce odřené. Mírně zažloutlé stránky.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Klub za starou Prahu 1987 (Praha)
Emanuel Hruška a kol.
Brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm, stran 128.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slavné pražské vily
Přemysl Veverka a kol.
Vydal FOIBOS, Praha 2004. Původní pevná vazba, množství fotografií, 186 stran, první vydání, menší 4°.
Stav pěkný (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Loreta na Hradčanech (Poklady národního umění, 35)
V. Wachsmanová-Jursová
Původní brož, fotografické přílohy, 12°, nestránkováno (cca 20 stran).
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
O pražské zastavárně, době a lidech kolem ní
Jindřich Frohmann
Vyd., nakl. a tiskařské družstvo Obnova, Praha 1947. Vydání první, brožovaná, stran 414 + obr. příloha, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav horší, obálka i hřbet jsou odřené, otřepení a v dolní části se ztrátou. Hřbet je potrhaný a ne na něm název knihy napsaný propiskou. Knižní blokj e uvolněný z obálky a rozlámaný na části, část s
99Kč
Bez daně: 99Kč
Staropražské kapitoly [stará Praha ,Vyprávění o dějích a osobnostech ve staré Praze v 16., 17. a 18. stol.]
Antonín Novotný
Vydalo nakl. Bystrov a synové, Praha 1999, v edici Praga Caput Regni, sv. 1. První vydání. Původní brož, 158 stran, rozměry: 11 x 16 cm.
stav výborný
90Kč
Bez daně: 90Kč
Strahov. Průvodce (Praha)
Vilém Ondráček
Brožovaná, stran 114, rozměry: 12,5 x 17,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a v horní části s lehkou ztrátou, hřbet je mírně zkosený a v horní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021