PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bohuslav Rupp, Praha 1940. Původní brož, 4°, 50 stran. Knižní blok rozlámán na části, vytržen z obál..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Obálku, vazbu a grafickou úpravu navrhl Josef Týfa, erby nakreslil a popsal Jiří Louda a mapy nakres..
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
XYZ, Praha 2006. Původní vazba s přebalem, 21 x 21 cm, 190 stran - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Rozměry tiskové plochy: 18 x 29 cm.
Karel Teissig (19. dubna 1925, Unhošť – 1. října 2000, P..
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Praha. Atlas ortofotomap, měřítko 1:6 000. Kartografie Praha a.s., 1998. Původní pevná vazba, cca 285 stran, rozměr: 23 x 35,5 cm.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Jos.R.Vilímek, Praha 1947. Vydání II.
Velmi dobrý stav (viz foto). Desky nepatrně zašpiněné.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Jewish Museum in Prague 2006. Brožovaná vazba s přebalem, nestránkováno - 252 stran, rozměry: 23 x 28 cm
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakladatel Jos. R. Vilímek, Praha 1948, 219 stran - 29 repr. fotografií, 2 pérovky v textu a 4 dvous..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 76.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
...,uměleckých a historických památek Král. Hlavního města Prahy, svazek pátý. OBrož. Praha, náklade..
Obálka mírně potrhána; zadní strana obálky oddělena. Jinak nepoškozeno a v pěkném stavu.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 11 x 16 cm, 50 stran s kresbami R. Landra.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Složky volně vloženy do obálky, 163 stran. Rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka je od hřbetu téměř utržená. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Rozměry: 11 x 15 cm. cca 1946
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet v horní i dolní části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydavatelství a nakladatelství Práce, Praha 1996. Pevná vazba, vydání první, 182 stran - včetně vyobrazení, rozměr: 17,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 21 cm; 31 stran.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nákladem vlastním, Praha 1925. Čtvrté vydání.Původní brož, rozměry: 11 x 15 cm, 32 + 31 stran čb.fot..
Stav velmi slušný, lehce ušpiněná obálka, podpis původního majitele.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk




![Praha: atlas ortofotomap [letecká mapa, fotografie z výšky, letecký pohled, plán města] Praha: atlas ortofotomap [letecká mapa, fotografie z výšky, letecký pohled, plán města]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/698147-praha-atlas-ortofotomap-l-16950164471-1024x1024.jpg)


![Obnova památné Prahy [město Praha, architektura, urbanismus; stará Praha] Obnova památné Prahy [město Praha, architektura, urbanismus; stará Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/700713-obnova-pamatne-prahy-star-16976365441-1024x1024.jpg)


![Knížka o knížkách ovšem staropražských [Obsah: povídky z historie, pražská nakladatelství a klášterní knihovny v historii] Knížka o knížkách ovšem staropražských [Obsah: povídky z historie, pražská nakladatelství a klášterní knihovny v historii]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/615442-knizka-o-knizkach-ovsem-s-16390473711-1024x1024.jpg)



