PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, stran 78, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná , hřbetje v horní části lehce natržený. Na několika místech jsou vpisky propiskou. Na obálce a v dolní části vazby je malá hnědá skvrnka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sdělovací technika, Praha 2006. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 198
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 339
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Popis obcí politického okresu smíchovského, do nějž spadaly mnohé obce, které jsou dnes čtvrtěmi Pra..
Velmi dobrý stav. Jeden čb plán je přetržený.
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Sešit, rozměry: 25 x 18 cm, stran 12 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. J. Hokr, Praha, nedatováno. Třetí doplněné vydání. Původní nakladatelská zdobená vazba, rozměr..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, formát 8°, 339 stran. Text v německém jazyce.
..
Stav dobrý viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Sdružení pro povznesení znalostí památek 1928, s. 135.
Velmi dobrý stav, jen obálka vzadu zohýbaná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Muzeum hl. města, Prahy 2018. Brožovaná, rozměry: 17 x 23 cm, 568 str. včetně obr. materiálu.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Sešit, stran 32. Rozměry: 11 x 17 cm
Dobrý stav, obálka je odřená a lehce otřepená. Hřbet je přetržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Muzeum hlavního města Prahy 1993. 137 stran. Brožovaná s obálkou, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Pěkný stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Národní knihovna České republiky, Praha 1995.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, stran 294, vyd. první
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vyd. K. Mrázek, Praha 1918
Velmi dobrý stav, papír je na hřbetě natržen a na deskách prapodivně okousán, což ale byl asi jako autorský záměr.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2013. Edice Universum. Původní brož, měkká vazba, stran 192 - včetně vyobrazení, první vydání, rozměry: 13,5 x 23,5 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Práh, Praha 2009. Původní poloplátěná vazba, stran 119 - včetně obr. materiálu, vydání první, ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk







![Knaurs Kulturführer in farbe Prag und Boehmen [Praha, Čechy] Knaurs Kulturführer in farbe Prag und Boehmen [Praha, Čechy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/703037-knaurs-kulturfuhrer-in-fa-17007512531-1024x1024.jpg)

![Archaeologica Pragensia 24/2018 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 24/2018 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/675968-archaeologica-pragensia-2-16667000341-1024x1024.jpg)


![Českoslovenští legionáři okresu Praha-západ 1914-1921 [legie, vojáci první světové války; Hostivice, Jílové, Roztoky u Prahy] Českoslovenští legionáři okresu Praha-západ 1914-1921 [legie, vojáci první světové války; Hostivice, Jílové, Roztoky u Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/743004-ceskoslovensti-legionari--17464292001-1024x1024.jpg)
![Netradiční procházky Prahou II. Malá Strana, Hradčany a něco navíc [Praha, historicko-místopisný průvodce] Netradiční procházky Prahou II. Malá Strana, Hradčany a něco navíc [Praha, historicko-místopisný průvodce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/726069-netradicni-prochazky-prah-17270399981-1024x1024.jpg)
