PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha 3 - Urbanismus. Architektura Žižkov [průvodce po moderní architektuře Žižkova, domy, architekti, stavební dějiny, moderní stavby]
J. Sedlák, Zdeněk Lukeš, K. Cudlín, E. Havlová
Brožovaná, rozměry: 13 x 23 cm, stran 245, vydání první.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Život na Pražském hradě - záběry z kolika století [Obsahuje: Praha, Pražský hrad, Hradčany, Rudolf II.]
Antonín Novotný
Vydalo nakl. Bystrov a synové, Praha 2001, v edici Praga Caput Regni, sv. 6. První vydání. Původní brož, 269 stran, rozměry: 11 x 16 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Důvěrný prostor - nová dálka. Umění pražské secese
Petr Wittlich, Karel Srp, Lenka Bydžovská, Zdeněk Lukeš, Ott
Vydala Enigma pro Obecní dům, Praha 1997.
Výborný stav, Nová kniha.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražský sborník historický XVIII. (Praha, historie, mj. J. Čarek - Z dějin staroměstských domů; J. Urban - Vyšehradská bitva a první krize ve vztazích husitské Prahy a Tábora)
kolektiv autorů
Vydalo nakl. Panorama, Praha 1985. Původní celoplátěná vazba s originálním papírovým přebalem, 216 s..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Od nosítek k trolejbusu (Přehled vývoje veřejné dopravy v Praze, Pražská MHD městská hromadná doprava Praha)
František Roubík
Vydal Orbis. Praha 1956. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 119 str. s mnoha reprodukcemi a foto na tabulkách, vydání první, rozměry: 18 x 24 cm.
Dobrý stav, přebal je odřený a po okrajích potrhaný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vkladní knížka - Poštovní spořitelna Praha (banka, bankovnictví - první republika)
Vkladní knížka z poloviny třicátých let. Z větší části vyplněná, původní plátěná vazba, 36 stran. De..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražské promenády [Branald - vzpomínky] Procházka dějinami pražského kulturního a uměleckého života
Adolf Branald
Vydala Mladá fronta, Praha 2000. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 216 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
DĚJINY PRAHY (Praha, Pragensie) Dr. Jaroslav Prokeš
Dr. Jaroslav Prokeš
nakladatelství Rudolf Schütz, Praha 1948
Velmi slušný stav, potrhaný přebal na okrajích.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Přenešení ostatků sv. Norberta z Magdeburku na Strahov (1626-1628) - Strahovský klášter, Praha
Cyril Straka
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 122 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený. Některé složky jsou uvolněné
250Kč
Bez daně: 250Kč
Documenta Pragensia XXXII/1
Ledvinka, Vaclav (ed.)
Města ve středověku a raném novověku jako badatelské téma posledních dvou desetiletí = Städte im Mittelalter und in der frühen Neuzeit als Forschungsthema in den letzten zwanzig Jahren = Towns and Cit
Výborný stav / Perfect condition.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Praha v barevných dřevorytech [49x grafika Staré Prahy - barevný dřevoryt Karel Vik, pohledy na Prahu]
Karel Vik, Zdeněk Wirth
Dřevoryty Karla Vika, slovem doprovodil Zdeněk Wirth. Vydal Müller, Turnov 1944. A4, 98 stran s dřev..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Ostrov Kampa (Praha - Malá Strana)
Cyril Merhout
Vydala Společnost přátel starožitností, Praha 1946. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 17 x 25,5 cm, 139 stran + obr. příloha. První vydání.
Dobrý stav,
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021