PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, rozměry: 11 x 15 cm, nestránkováno (cca 20 stran, čb. přílohy).
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené, na obálce je razítko. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 184 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Osmero knih o Praze, stavebním a uměleckém vývoji města, díl I. Pražské nakladatelství, 1949. 3. sva..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Milpo Media, Praha 2002.
Pěkný stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Miroslav Stejskal, Praha 1946. Pevná vazba, 196 stran, 152 hlubotiskových fotografií Jaromíra Funkeho, rozměry: 25,5 x 34 cm.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce ušpiněné.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vlativědný časopis pro mládež, roč. I. (1924 - 1925). Svázáno, včetně původních obálek, 4°, 159 stra..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Leipzig 1912
Stav zachovalý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Olympia, Praha 1999. Vyd. první, 112 stran, křídový papír, bohatý obrazový materiál. Pevná vazba s přebalem. Rozměry: 26,5 x 31 cm.
Pěkný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, nestránkováno (cca 60 stran), množství fotografií.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je lepený, spodní roh obálky je mírně přehnutý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, druhé vyd., stran 298 s mapami, plánky a vyobrazeními., rozměry: 11 x 15 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená se ztrátou a utržená od hřbetu. Uvnitř je stav velmi dobrý, mapka je pomačkaná
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 345 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, stran celkem 531 rozměry: 15 x 21 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky a hřbety
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Phoenix Press, London 2001.
Velmi dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, stran 66, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený. Některé složky jsou uvolněné. Nesouvisející věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Staré pověsti Pražského hradu. Památky minulých dob. Dějinné příběhy. Jos. R. Vilímek, Praha 1938. P..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ústřední národní výbor hl.m.Prahy, 1958.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, odřený a natržený(viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Zákazníci sk


![Archaeologica Pragensia 9/1988 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 9/1988 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/563109-archaeologica-pragensia-9-15729582171-1024x1024.jpg)
![Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura] Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/735801-praha-praveka-pravek-arch-17387037991-1024x1024.jpg)
![Pražské kostely - Soubor fotografií Jaromír Funke [hlubotisk; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad] Pražské kostely - Soubor fotografií Jaromír Funke [hlubotisk; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/712829-prazske-kostely-soubor-fo-17111812481-1024x1024.jpg)




![Archaeologica Pragensia 12/1996 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 12/1996 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/563143-archaeologica-pragensia-1-15730220071-1024x1024.jpg)



