PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 13 x 18 cm, 81 stran.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné, na titulním listu je podpis původního majitele.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydav. Togga, Praha 2006. Celoplátěná vazba s přebalem, 473 stran, rozměry: 22 x 30 cm
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Státní grafická škola, Praha 1937
Hřbet po okrajích lehce odřený, jinak velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Sešit, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran cca 80 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Rada hl. m. Prahy, 1930.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Vyšehrad, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s originálním papírovým přebalem, 336 stran + množství obrazových příloh, větší 8°.
Přebal po okrajích mírně pomačkaný. Stav jinak pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Praha, Makropulos 1995, s. 127.
Jako nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství a vydavatelství Městské knihy, Žehušice 2005. První vydání. Stran 367 - včetně obr. materiálu. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Sešit, stran 48. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na deskách je v horní části číslo.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Národní muzeum, 2015. Brožovaná, rozměry: 20 x 24 cm, 151 stran - včetně vyobrazení
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Paseka, 2017. Původní poloplátěná vazba, 8°, 335 stran.
Výborný stav (viz foto).
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Poloplátěná vazba s přebalem. 253 stran, s přílohami, rozměry: 20 x 27 cm.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce otřepený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Město a voda. Archiv hl. města Prahy a nakl. Scriptorium, Praha 2005. Stran 580, vyobrazení 130 z to..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Supraphon, Praha 1986. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 137, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Za studijní rok 1918/19 - 1932/33. Praha, 1934. Praha, 1935. Původní brož, lehce odřená, 175 stran, ..
Velmi dobrý stav (viz obr.).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydává Archeologický ústav AV, Praha 2011.
Stav perfektní.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zákazníci sk


![Šedesát Pražských jar [Mezinárodní hudební festival Pražské jaro, vážná hudba, historie hudebního festivalu] Šedesát Pražských jar [Mezinárodní hudební festival Pražské jaro, vážná hudba, historie hudebního festivalu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729322-sedesat-prazskych-jar-mez-17311344361-1024x1024.jpg)













