PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Toulky památkami Prahy (Praha)
J. Kamenický
Měkká vazba s obálkou, třetí vydání, stran 77, rozměry: 11 x 15 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, knižní blok je uvolněný z obálky.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Rodinná kronika rottovská 1630-1930 (Rott, Malé Náměstí, Praha)
Jozef Miškovský
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, stran 86
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně vyšisovaná. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Prahou krok za krokem - Uměleckohistorický průvodce městem [architektura Prahy, památky, stavby, domy, Praha]
Emanuel Poche
Vydalo nakladatelství Panorama, edice Pragensia, Praha 1985. Druhé rozšířené vydání.
Velmi slušný stav; vazba uvolněná, přebal zašpiněný, odřený a natržený, jinak uvnitř dobrý stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Dějepis města Prahy IV. díl (Praha)
Wácslaw Wladiwoj Tomek
W kommissí u Františka Řivnáče, Praha 1879. Převazba. Stran 747, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Titulní list je natržený a lepený. Místy jsou skvrnky od stáří.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Náš hrad. Staré pověsti pražského hradu. Památky minulých dob. Dějinné příběhy (Pražský hrad, historie, architektura, sochařství, mj. Karel IV., Rudolf II.)
Adolf Wenig
Staré pověsti pražského hradu, památky minulých dob, dějinné příběhy. Vydalo nakladatelství Jos.R.Vi..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha stavěžatá aneb Pražské věže, věžičky a sanktusníky
Václav Pech
Vydal Václav Pech, Praha 2010. Pevná vazba, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 431 - včetně vyobrazení, vyd. první.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Staré i zaniklé náboženské památky v Praze XI., na Žižkově (Žižkov, Praha)
Sešit, stran 30, rozměry: 15,5 x 23 cm
Velmi dobrý stav, obálka chybí, titulní list je ušpiněný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kostel a klášter sv. Jakuba v Praze (Praha)
Emanuel Poche
Sešit, rozměry: 11 x 15 cm, nestránkováno (cca 20 stran, čb. přílohy).
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené, na obálce je razítko. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Archaeologica Pragensia 9/1988 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]
Jiří Hrala
Brožovaná s původní obálkou, stran 184 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Náměstí, trhy a plácky staré Prahy
Antonín Ederer
Milpo Media, Praha 2002.
Pěkný stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražské kostely - Soubor fotografií Jaromír Funke [hlubotisk; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad]
Jaromír Funke - Vojtěch Volavka
Miroslav Stejskal, Praha 1946. Pevná vazba, 196 stran, 152 hlubotiskových fotografií Jaromíra Funkeho, rozměry: 25,5 x 34 cm.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce ušpiněné.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Prag [Praha město, architektura, umění]
Joseph Neuwirth
Leipzig 1912
Stav zachovalý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha včera a dnes (srovnávací fotografie)
M. Nováková (ed.)
Nakl. Olympia, Praha 1999. Vyd. první, 112 stran, křídový papír, bohatý obrazový materiál. Pevná vazba s přebalem. Rozměry: 26,5 x 31 cm.
Pěkný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021