PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Panorama, Praha 1980 v edici Pragensia. 1. vydání. Pevná vazba se zlacením - pův. obálka je vevázána. 497 stran s velkým množstvím obrazového materiálu. Rozměry: 17 x 23 cm
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, desky v dolní části lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 1997. 1. vyd. Původní pevná vazba, 12 x 19 cm, 160 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství Academia, Praha 2001. Stran 275 s obr. materiálem. Původní pevná vazba, vydání první. Rozměry: 14 x 24 cm.
Stav velmi dobrý
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Sešit, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran cca 80 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Prague: Torst 2010, celoplátěná vazba se stříbrnou ražbou na přední desce a hřbetu, pův. laminovaná obálka, 103 stran s velkoformátovými reprodukcemi, 23 x 29 cm, jazyk: anglicky
nová
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Pohlednice volně vložené do obálky, rozměry: 11 x 15 cm.
Stav velmi dobrý. Chybí dvě pohlednice.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Měkká vazba, rozměry: 13,5 x 18 cm, stran 24 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, knižní blok je uvolněný z obálky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Práce 1995, s. 148
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 474 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Časopis Italského kulturního institutu v Praze, Praga: Istituto Italiano di Cultura di Praga 2001.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nákladem České grafické unie v Praze 1948. Druhé vydání. Původní poloplátěná vazba se zlacením na hř..
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Brožované, 228, 275 a 452 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Studie se zřetelem na současné podniky. Nákladem E. Weinfurtra, Praha 1904. Obrazy z pražských břehů..
Nedobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
FOIBOS, Praha 2011. Původní pevná vazba s přebalem, množství fotografií, vydání první, 270 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Sešit, stran 78, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná , hřbetje v horní části lehce natržený. Na několika místech jsou vpisky propiskou. Na obálce a v dolní části vazby je malá hnědá skvrnka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk




![Pražský chodec vypráví II [Průvodce Prahou, vycházky po Praze, Praha, historie míst, ulice a domy, osobnosti, památky] Pražský chodec vypráví II [Průvodce Prahou, vycházky po Praze, Praha, historie míst, ulice a domy, osobnosti, památky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_392060_1-1024x1024.jpg)

![Josef Sudek: Saint Vitus's Cathedral [Katedrála svatého Víta, anglická verze] Josef Sudek: Saint Vitus's Cathedral [Katedrála svatého Víta, anglická verze]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_125755_1-1024x1024.jpg)








