PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Za památkami staré Prahy (Praha, památky, architektura, mj. Prašná brána, Staroměstská radnice, Klementinum, Pražský hrad, Černínský palác, Dům u Minuty)
Čeněk Chyský
S obálkou a v úpravě J. Švába. Vydal Václav Petr v Praze 1948. Původní brož, vydání druhé, 147 stran..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Praga caput regni (Praha)
Václav Chaloupecký
Brožovaná, 74 stran, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá, lehce otřepená a utržená od hřbetu. Uvnitř je stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Magická Praha [Ripellino; Index, exil, exilové vydání 1978]
Angelo Maria Ripellino
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 397. Vydání první.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce natržená a mírně pomačkaná.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Kavárna nad Prahou
Lenka Reinerová
Labyrint, Praha 2001. 1. vyd., 1. dotisk.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Černínský palác v Praze
Karel Tříska
Brožovaná s původní obálkou, 60 stran s 8 vyobr. v příloze. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je u hřbetu lehce zažloutlá a z boku otřepená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Malostranské lásky a manželství (stará Praha)
Cyril Merhout
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 59
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Ze všech koutů staré Prahy (pošk.)
Karel L. Kukla
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 172 stran.
Stav horší, obálka je otřepená s lehkou ztrátou, hřbet zcela chybí a je lepený. Knižní blok rozlámaný na části, stránky lehce zažloutlé a z boků otřepené. Nesouvisející věnování.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Matička Praha vypravuje - Putování starou Prahou (pověsti)
Jan Wenig
Nakl. Jar. Tožička, nedatováno. Poloplátěná vazba, bez přebalu, 4°, 167 stran, ilustrace a fotografie.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Chrám sv. Cyrila a Methoděje v Karlíně (Poklady umění v Čechách a na Moravě 59) KARLÍN PRAHA 8
Jindřich Šámal
Umělecká beseda, Praha 1944. Původní sešit, 11 x 15 cm, bez paginace (cca 20 str), čb. fotografická příloha.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Historia Universitatis Carolinae Pragensis, XVI/1, 1976 (historie, Univerzita Karlova, mj. Jan Urban Jarník mezi Rumuny)
kolektiv autorů
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 64, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha 1750-1850. Památky literární, umělecké a občanské
kolektiv autorů
Měkká vazba, stran 182, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý. Obálka je lehce ušpiněná, zažloutlá a mírně otřepená. Hřbet je v dolní části natržený. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražské radnice (Praha, historie, Staroměstská radnice - orloj, Nová radnice, Malostranská beseda, Hradčanská radnice, Novoměstská radnice)
Pavel Augusta a Dagmar Broncová
Pražské radnice / editoři Pavel Augusta a Dagmar Broncová, Praha : Milpo media : MILPO, 2002, 243 st..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021