PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha na úsvitu nových dějin (renesance, baroko) - Architektura, sochařství, malířství, užité umění 16.-18. století (čtvero knih o Praze)
Emanuel Poche, Mojmír Horyna, Ivo Kořán, Pavel Preiss, Milad
Panorama, Praha 1988. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražská čtvrť Troja (Praha, dějiny, Trojský zámek, ZOO Zoologická zahrada v Praze Troji, Botanická zahrada)
Toman Prokop (ed.)
Vyd. Nadace Quido Schwanka - Troja, město v zeleni, Praha 2010.
Velmi dobrý stav, nepatrně otřepené hrany a místy vybledlá obálka.
459Kč
Bez daně: 459Kč
Pražské kašny a fontány [Z obsahu: Stará Praha a její zásobování vodou]
Antonín Ederer, Jan Uxa
Kniha formátu A5, 8°, pevná vazba, 214 stran, vyd. Libri, Praha 2004. Výborný stav. Nová Kniha...
 
240Kč
Bez daně: 240Kč
Pražská bohema. Vzpomínky na vynikající české...
Rélink Karel
Vydalo nakladatelství Jelínek v Praze 1944, druhé rozšířené vydání, 380 stran s autorovými ilustracemi.
Hřbet desek mírně rozlepený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Marina Cvetajevová a Praha [Cvětajevová, Cvetajeva, Cvětajeva - ruská básnířka v exilu]
T. Korjakinová, M. Nedvědová, G. Vaněčková
Nakl. Euroslavica, 1992. Původní brož, 8°, 118 stran, 18 stran obr.přílohy.
Dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Karel IV. a jeho Praha
Alena Ježková
Tichá srdce 2016. Pevná vazba, stran 178, rozměry: 17,5 x 21 cm
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Historia Universitatis Carolinae Pragensis, 1-2/2000
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16 x 23 cm, vydání první, 142 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Malebné pouti po krásné Praze II. [průvodce, stará Praha, Malá Strana, Hradčany ]
L. Jeřábek, J. Emler
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 15 cm, stran 48
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražský Hrad [Praha]
Rudolf Rouček
Praha 1945
Stav zachovalý viz foto.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Země Husova - Historický průvodce po Praze a po Čechách [husitství, Mistr Jan Hus, Praha, Tábor]
Klíma, Stanislav
...a po Čechách. OBrož. Praha, hejda & Tuček, 1915, 220 S., 8° s obrazovou přílohou v textu. Ner..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražské usedlosti II.
Útvar rozvoje hlavního města Prahy, 2006. Původní brož; 20 x 21 cm; 164 stran, množství barevných fo..
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Královský most - Karlův most v Praze - Stručná zpráva z dějin a zábavný průvodce po Karlově mostě
Jiří Cirkl
Vydalo Pražské nakladatelství Pluto, Praha 1991. Vydání první. Stran 144. Vydání první. Původní pevná vazba. Rozměr 14x25 cm.
Stav pěkný (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha ožralá
Radim Kopáč, Petr Stančík
Academia, Praha 2021. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 400, vyd. první - druhý dotisk
Stav výborný. Kniha je v průhledném obalu
360Kč
Bez daně: 360Kč
Příspěvky k dějinám University Karlovy. Historia Universitatis Carolinae Pragensis, XI., 1-2, 1971
Příspěvky k dějinám University Karlovy,
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 1047, vydání první.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021