PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Euromedia Group, 2019. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 208 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1941. Původní brož, fotografické přílohy, 12°, nestránkováno (cca 26 stran, čb. přílohy).
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství VOLVOX GLOBATOR, Praha 1993. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 254 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Libri, Praha 2002.
Výborný stav, nová kniha.
760Kč
Bez daně: 760Kč
Bez daně: 760Kč
Vydal Spolek bývalých chovanců, Praha 1934. Měkká vazba stran 121, rozměry: 15 x 21 cm
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části do poloviny natržený
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 111 stran, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství a vydavatelství Městské knihy, Žehušice 2003. První vydání. Stran 303 - včetně..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nákladem Důchodů obce hlav. města Prahy, Praha 1930.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Umělecká beseda, Praha 1940.
Dobrý stav. Obálka zažloutlá a odřená, viz. náhled.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Professional Publishing 2005. Pevná vazba, vydání první, stran 353 + obr. příloha, rozměry: 15,5 x 22 cm.
Pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Pevná převazba se zlacením - obálky všech dvanácti sešitů jsou vevázány, rozměry: 14 x 22 cm, 370 stran.
Desky a hřbet jsou ušpiněné. Horní rohy prvních čtyř a posledních osmi stránek jsou utržené - chybí i část textu. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Poloplátěná vazba - bez přebalu, rozměry: 22 x 26,5 cm, 167 stran, ilustrace a fotografie.
Velmi dobrý stav. Adresa se jménem pův. majitele. Na předním přídeští je hnědá skvrna.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 239, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1986. Vydání první, 548 stran, 145 vyobrazení, 8 stran barevné obrazové přílohy. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Státní ústav památkové péče a ochrany přírody v Praze 1960. Stran 75, bohatá obr.příloha. Původní mě..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Libri, Praha 2002. Brožovaná, vydání první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 263.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk



![Pražské tajemno [průvodce po tajemných místech Prahy; Stará Praha, pověsti, příběhy] Pražské tajemno [průvodce po tajemných místech Prahy; Stará Praha, pověsti, příběhy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/755688-prazske-tajemno-pruvodce--17627134941-1024x1024.jpg)
![Praha 885-1300. Kapitoly o románské a raně gotické architektuře [románská a gotická architektura Prahy] Praha 885-1300. Kapitoly o románské a raně gotické architektuře [románská a gotická architektura Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/567448-praha-885-1300-kapitoly-o-15796885171-1024x1024.jpg)









![Italští umělci v Praze [renesance, manýrismus, baroko - sochaři, architekti, malíři; sochařství, architektura, malba - Praha] Italští umělci v Praze [renesance, manýrismus, baroko - sochaři, architekti, malíři; sochařství, architektura, malba - Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/720834-italsti-umelci-v-praze-re-17206427221-1024x1024.jpg)

![Pražské procházky - pět minut za Prahou [Praha a předměstí, průvodce, architektura, zajímavosti, příroda] Pražské procházky - pět minut za Prahou [Praha a předměstí, průvodce, architektura, zajímavosti, příroda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/698658-prazske-prochazky-pet-min-16956228941-1024x1024.jpg)