PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 110 stran, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 316 stran s množstvím obrazového materiálu. Rozměry: 24 x 31 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
S obálkou a v úpravě J. Švába. Vydal Václav Petr v Praze 1948. Původní brož, vydání druhé, 147 stran..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, 74 stran, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá, lehce otřepená a utržená od hřbetu. Uvnitř je stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 397. Vydání první.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce natržená a mírně pomačkaná.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Labyrint, Praha 2001. 1. vyd., 1. dotisk.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, 60 stran s 8 vyobr. v příloze. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je u hřbetu lehce zažloutlá a z boku otřepená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 59
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 100, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kunst und Künstler am Hofe Rudolfs II., 16 Kupfertiefdrucktafeln nach Originalen im Privatbesitz. Pr..
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 172 stran.
Stav horší, obálka je otřepená s lehkou ztrátou, hřbet zcela chybí a je lepený. Knižní blok rozlámaný na části, stránky lehce zažloutlé a z boků otřepené. Nesouvisející věnování.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Jar. Tožička, nedatováno. Poloplátěná vazba, bez přebalu, 4°, 167 stran, ilustrace a fotografie.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Umělecká beseda, Praha 1944. Původní sešit, 11 x 15 cm, bez paginace (cca 20 str), čb. fotografická příloha.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 64, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, stran 182, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý. Obálka je lehce ušpiněná, zažloutlá a mírně otřepená. Hřbet je v dolní části natržený. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražské radnice / editoři Pavel Augusta a Dagmar Broncová, Praha : Milpo media : MILPO, 2002, 243 st..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Praha 1900. Studie k dějinám kultury a umění Prahy v letech 1890-1914 [secese, secesní výtvarné umění, belle epoque, symbolismus, malba, sochařství, řemeslo, kubismus, architektura, stavby, domy, výstavy, dekorativní styly, proměny města] Praha 1900. Studie k dějinám kultury a umění Prahy v letech 1890-1914 [secese, secesní výtvarné umění, belle epoque, symbolismus, malba, sochařství, řemeslo, kubismus, architektura, stavby, domy, výstavy, dekorativní styly, proměny města]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/718282-praha-1900-studie-k-dejin-17175968001-1024x1024.jpg)


![Magická Praha [Ripellino; Index, exil, exilové vydání 1978] Magická Praha [Ripellino; Index, exil, exilové vydání 1978]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/668359-magicka-praha-index-exil-16588252991-1024x1024.jpg)










