PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Panorama, Praha 1983 v edici Pragensia. První vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. 784 stran s velkým množstvím obrazového materiálu. Rozměry: 18 x 24 cm.
Dobrý stav, přebal je lehce odřený a otřepený. Na přídeští je nalepeno ex libris. Uvnitř je stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 107 + 18 stran přílohy, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 13 x 18 cm, stran 33
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sdružení pro povznesení znalosti památek, Praha 1928. Původní brož, 8°, 135 stran, drobné čb. fotogr..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, rozměry: 20 x 28 cm, stran 439.
Stav velmi dobrý, obálka je z boku zažloutlá a lehce otřepená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, nákladem spisovatelovým 1869, s. 293.
Původní brož, mírně potrhaná a zašpiněná (viz. obr.), v textu několikrát podtrženo červenou tužkou
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Rok 1730 - 1740. Vydal Atlas, Praha 1947. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 316 stran, rozměr 12..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Rozměry tiskové plochy: 30,5 x 39 cm.
Viktor Stretti (1878 - 1957), křtěný Vítězslav Otakar, byl ..
Velmi dobrý stav.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Měkká vazba, rozměry: 14,5 x 23 cm, stran 172.
Stav dobrý, obálka je mírně pomačkaná, otřepená a utržená od hřbetu. Hřbet téměř chybí, zadní část obálky chybí zcela. Uvnitř stav velmi dobrý, mírně zažloutlé stránky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Do obálky je vložený sešit a volně ložené obrazy. Rozměry: 21 x 15 cm. Stran 29 + 36 volně ložených obrazů.
Stav dobrý, obálka lehce výrazně odřená a potrhaná se ztrátou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 143, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 152 + 8 stran přílohy, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1974. Druhé vydání, stran 232. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Českobrat. evangel. sbor, Praha 1930. Původní brož, 8°, 91 stran. Částečně nerozřezáno, obálka lehce pomačkaná.
Velmi slušný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha 1881, s. 15.
Vzhledem ke stáří velmi dobrý stav! Původní brož, ve hřbetu podlepená neprůhlednou lepicí páskou, mírně zašpiněná a nepatrně natrhaná, obálka má v zadní části utržený horní roh
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 18 x 23 cm, stran 257.
Dobrý stav, desky jsou v dolní části poškozené. Na titulním listu je podpis původního majitele. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze od strany 246 až do konce je v dolní části hnědá skvrnka - nezasahuje
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk







![Z Prahy doznívajícího baroka [Z obsahu: pražské cechy, každodenní historie města, Praha, školy, řemesla, život ve městě Praze v 18. století, baroko 1730 - 1740] Z Prahy doznívajícího baroka [Z obsahu: pražské cechy, každodenní historie města, Praha, školy, řemesla, život ve městě Praze v 18. století, baroko 1730 - 1740]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_436691_1-1024x1024.jpg)




![Prahou za hudbou [Průvodce hudební Prahou, populárně naučný; mj. i Mozart, Smetana, Dvořák; ilustrace Cyril Bouda; Praha] Prahou za hudbou [Průvodce hudební Prahou, populárně naučný; mj. i Mozart, Smetana, Dvořák; ilustrace Cyril Bouda; Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/721877-prahou-za-hudbou-pruvodce-17220207761-1024x1024.jpg)


