PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran celkem 531 rozměry: 15 x 21 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky a hřbety
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Phoenix Press, London 2001.
Velmi dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, stran 66, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený. Některé složky jsou uvolněné. Nesouvisející věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Staré pověsti Pražského hradu. Památky minulých dob. Dějinné příběhy. Jos. R. Vilímek, Praha 1938. P..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ústřední národní výbor hl.m.Prahy, 1958.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, odřený a natržený(viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Levné knihy KMa, Praha 2000. Vydání první, stran 224. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, WWA photo, s.r.o., 2008.
Výborný stav, nepatrně odřený přebal na zadní straně.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 27,5 cm, 45 stran, obrazový materiál.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Pražské nakladatelství V. Poláčka v Praze, 1946. První vydání, stran 78, množství vyobrazení,..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, 8 stran, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, u sponek jsou stopy po rzi. Sešit je svisle přehnutý, některé stránky ušpiněné.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Verlag Das Neue Berlin 2008
Velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, rozměry: 11 x 16 cm, stran 32
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez nakladatelských údajů.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená, stránky zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Archiv hl. města Prahy, 1992. Brožovaná, 231 stran, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Městské divadlo na Královských Vinohradech - Ročenka Kruhu solistů. 1929.
Dobrý stav (viz obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, průběžné stránkování 97-139 + obr. příloha + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk







![Sto let staroměstského rynku a radnice 1 [Praha - Staroměstské náměstí, Staroměstská radnice, plány na dostavbu a historie] Sto let staroměstského rynku a radnice 1 [Praha - Staroměstské náměstí, Staroměstská radnice, plány na dostavbu a historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_330050_1-1024x1024.jpg)


![Matrika narozených kostela sv. Jindřicha na Novém Městě pražském (1584-1600) - Praha [Documenta Pragensia. Monographia; Vol. 1] Matrika narozených kostela sv. Jindřicha na Novém Městě pražském (1584-1600) - Praha [Documenta Pragensia. Monographia; Vol. 1]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/736476-matrika-narozenych-kostel-17391721081-1024x1024.jpg)

