PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Karlův most
Ondřej Šefců
Vydalo Ottovo nakladatelství, Praha 2010. Stran 384, 5 složených obr. příl. (převážně barev.). Původní pevná vazba. 22 x 31 cm.
Vazba ve hřbetě mírně rozlepena. Stav jinak pěkný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Strahov [Strahovský klášter v Praze, románský a barokní, stavební dějiny, architektura - Edice Pragensie, Praha]
A. Kubiček, Dobroslav Líbal
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1955 jako 4. svazek edice Pragensie.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený, odřený a zašpiněný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kostel sv. Františka u Křižovníků v Praze (Poklady národního umění) - Praha
Vojtěch Sádlo
Sešit, rozměry: 11 x 15 cm, cca 28 stran - čb. fotografická příloha.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Loreta (průvodce)
Diviš J.
Muzeum hlavního města Prahy, Praha 1973. Původní brož, 8°, cca 60 stran, množství vyobrazení.  ..
Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sborník příspěvků k dějinám Hlavního města Prahy, díl VI. (Praha)
Václav Vojtíšek
Brožovaná, rozměry: 20 x 28 cm, stran 427.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá a otřepená se ztrátou. Hřbet je potrhaný s lehkou ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Výlety do okolí Prahy
Jan Němec, Vladimír Soukup
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1989. Brožovaná, první vydání, stran 456, včetně 281 čb. ilustrací, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a zašpiněná obálka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Karlův most - Praha (Josef Ehm, pohlednice)
Josef Trojan, Josef Ehm
Soubor 12 pohlednic doprovázených šestistránkovým textem, v originální obálce, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Slavné stavby Prahy 6 (Praha 6 - Bubeneč, Břevnov, Dejvice, Hradčany, Liboc, Ruzyně, Střešovice, Veleslavín a Vokovice)
kolektiv autorů
FOIBOS, Praha 2009. Původní pevná vazba s přebalem, množství fotografií, vydání první, 299 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav výborný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Sbírka pramenů práva městského Království českého, díl I. Privilegia Měst Pražských [Codex juris municipalis regni bohemiae, Tomus I.] (Praha - Malá Strana, Staré a Nové Město, Hradčany)
Jaromír Čelakovský
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16 x 25 cm, stran 811 stran.
Stav slušný, obálkaje lehce otřepená, hřbet je potrhaný, knižní blok je včetně hřbetu rozlomený. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Praha národního probuzení - Architektura, sochařství, malířství, užité umění 19. století (čtvero knih o Praze)
Emanuel Poche, Petr Wittlich, Eva Rejtharová, Josef Janáček
Vydala Panorama, Praha 1980 v edici Pragensia. 1. vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením, originální papírový přebal. 497 stran s velkým množstvím obrazového materiálu.
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Procházka Prahou historickou (Průvodce, Praha, historie, mj. Klášter na Slovanech, Rudolfinum, Starý židovský hřbitov aj.)
Jaromír Soukup
Sdružení pro povznesení znalosti památek, Praha 1928. Původní brož, 8°, 135 stran, drobné čb. fotogr..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Sborník příspěvků k dějinám král. hlav. města Prahy, sešit I. (Praha, 1907)
Jaromír Čelakovský
Brožovaná, rozměry: 19,5 x 29 cm. 91 stran s několika ilustracemi v textu
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně odřená, hřbet je v prostřední části protržený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Paměti kostela sv. Jindřicha a sv. Kunhuty (Praha, kostel sv. Jindřicha, historie, inventář)
Karel Navrátil
Praha, nákladem spisovatelovým 1869, s. 293.
Původní brož, mírně potrhaná a zašpiněná (viz. obr.), v textu několikrát podtrženo červenou tužkou
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021