PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Správa Pražského hradu a nakl. KANT, Praha 2005, 143 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 24 x 22 cm. Pevná vazba.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem, rozměry: 12 x 16 cm, 312 stran
Velmi dobrý stav. Obálka je v zadní části lehce natržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní sešit, rozměry: 15 x 11 cm; nestránkováno (cca 50 stran), čb. obrazové přílohy.
Dobrý stav (viz foto)! Knižní blok uvolněn z desek.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1958. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. Stran 336. Vydání první. Rozměr 17x25 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nákladem Sdružení pro povznesení znalosti památek, Praha 1928. Stran 135. Původní brož, obálka lehce..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Rozměry: 15 x 23 cm. Původní měkká vazba, 79 stran.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Akropolis, 2012. Měkká vazba, rozměry: 14 x 20 cm, stran 79.
Stav velmi dobrý - kniha + CD.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Enigma pro Obecní dům, Praha 1997.
Výborný stav, Nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 287, vydání první.
Stav velmi dobrý. Na první straně je signaturní razítko.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydala Univerzita Karlova, Praha 1977.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Orbis, Praha 1972. Stran 520 se 157 ilustracemi, rozměry: 18 x 24,5 cm. Polokožená vazba
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Sto roků stověžatého města. Výpravná publikace prostřednictvím množství fotografií, reprodukcí vývar..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Atlas, Praha, 1949. Obálka, vazba a ilustrace: Jan Konůpek. Poloplátěná vazba, 461 stran textu, rozměr: A6.
Hřbet desek rozlepený, desky mírně odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit. Rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 64 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Měkká vazba s obálkou, třetí vydání, stran 77, rozměry: 11 x 15 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, knižní blok je uvolněný z obálky.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, stran 86
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně vyšisovaná. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![Pražský hrad ve fotografii 1856-1900 [nejstarší fotografie Groll, Eckert, Fridrich ad.] Prague Castle in photographs Pražský hrad ve fotografii 1856-1900 [nejstarší fotografie Groll, Eckert, Fridrich ad.] Prague Castle in photographs](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/753770-prazsky-hrad-ve-fotografi-17600395901-1024x1024.jpg)
![Praha temna (1719-1929) [Z obsahu: každodenní historie města, Praha, mj. řemesla, cizinci, události, jarmarky, život ve městě Praze v 18. století, baroko] Praha temna (1719-1929) [Z obsahu: každodenní historie města, Praha, mj. řemesla, cizinci, události, jarmarky, život ve městě Praze v 18. století, baroko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/734180-praha-temna-1719-1929-z-o-17371242251-1024x1024.jpg)









![Praha v květu baroka 1700-1718 [Z obsahu: každodenní historie města, Praha, mj. řemesla, cizinci, události, katastrofy, život ve městě Praze v 18. století, baroko] Praha v květu baroka 1700-1718 [Z obsahu: každodenní historie města, Praha, mj. řemesla, cizinci, události, katastrofy, život ve městě Praze v 18. století, baroko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/692075-praha-v-kvetu-baroka-1700-16857405611-1024x1024.jpg)


