PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sto let České vysoké školy technické v Praze 1869-1969 (ČVUT Praha, technická univerzita, technika, mj. K rozdělení pražské polytechniky, Prof. Dr. Jan Krejčí; K. V. Zenger a jeho technické vynálezy; J. Vrchlický a česká technika; Prof. E. Votoček)
kolektiv autorů
Vysoké české učení technické v Praze 1969. Brožovaná, stran 286 + obrazová příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka lehce ušpiněná a mírně zažloutlá, strana 4 uvolněná - nechybí, na několika místech v textu zatrženo tužkou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kostel a klášter sv. Jakuba v Praze (Praha, Staré Město, mj. F. M. Brokoff, O. Mosto; fotografie Brunner Dvořák)
Emanuel Poche
Nakladatelství " U sv.Jindřicha", Praha 1942. 30 stran. Původní sešit, obálka lehce zašpiněna, dobrý..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
O zlaté kapličce (Národní divadlo v Praze)
V. V. Štech,
Měkká vazba, nestránkováno, cca 46 stran - s četnými reprodukcemi a ilustracemi v textu. Rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřený hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražská Venušina fontána od B. Wurzelbauera (podpis Karel Chytil) - Praha
Karel Chytil (podpis)
Brožovaná, rozměry: 25 x 33 cm, 31 stran se 4 celostránkovými přílohami.
Stav dobrý, obálka ahřbet jsou odřené se skvrnkami. Hřbet je potrhaný. Věnování autora na tit. listu. Knižní blok je uvolněný z obálky a volně vložen do desek. Na obálce je razítko. Nerozřezáno.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Geologická vycházka do Šárky (Šárka, Praha)
Josef Štorek
Sešit, 15 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a otřepená. Knižní blok se vytrhává ze sponky. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Staletá Praha, ročník XXVIII./2012, číslo 1. [vydává Národní památkový ústav Praha - památky, stavební historie]
Josef Hájek (red.)
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, 172 stran s množstvím vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Čtení o paláci Colloredo-Mansfeldů (grafika Jan Konůpek)
Antonín Novotný
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 26. Rozměry: 11,5 x 16 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce otřepená a mna hřbetu potrhaná
299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha středověká (románská, gotická) - Architektura, sochařství, malířství, užité umění 9.-15. století (čtvero knih o Praze) - zajímavá vazba
Emanuel Poche, Dobroslav Líbal, Jaromír Homolka, Karel Stejs
Vydala Panorama, Praha 1983 v edici Pragensia. Zajímavá vazba se zlacením. 784 stran s velkým množstvím obrazového materiálu. Rozměry: 18 x 24 cm.
Výborný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sociální proměny pražských čtvrtí
Martin Ouředníček, Jana Temelová
Academia, Praha 2012. Brožovaná, formát 8°, cca B5, 304 stran.
Výborný stav. Nová kniha.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Průvodce Prahou + skládací mapa (Praha, doprava, architektura, sport, lázně a plovárny, divadla, musea; inzerce Saponia [mýdlo])
Nákladem vlastním vydala Saponia, Praha 1938.Původní brož, obálka lehce odřena, rozměr 11x17 cm, 24 ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha gotická a barokní [historická architektura Prahy]
Jaroslava Staňková, Svatopluk Voděra
Vydala Academia, Praha 2001. Původní pevná vazba, vyd. první, rozměry: 16,5 x 24 cm, 221 stran s množstvím vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Průvodce Prahou Svatováclavskou 1+2 KOMPLET - K milleniu Svatováclavskému [Praha, svatý Václav, kostely, svatyně, architektura, mj. Karlův most, Pražský hrad, Malá Strana, Staré Město, Hradčany]
Vilém Bitnar
Brožované, rozměry: 12,5 x 18 cm, 247 a 256 stran, množství čb. fotografií na přílohách.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky, u II. dílu je hřbet v dolní části s mírnou ztrátou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dějiny diecése pražské
Klement Borový
Převazba, stran 532, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Vyřatený knihovní exemplář, lehce zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag - Kultur/Kunst/Geschichte (Kultura/umění/historie)
Oskar Schürer
George D.W.Callwey Verlag, München 1935.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné - skvrny (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021