PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 60.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, 590 stran. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Pěkný stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Polokožená převazba se zlacením na hřbetu, stran 375, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Na okrajích všech stránek jsou malé skvrnky - vše suché, čitelné. Místy jsou skvrnky od stáří.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
KLP (Koniasch Latin Press) 1996. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 280 stran textu, 12 stran čb. přílohy, a 4 strany barevné přílohy, vydání první, rozměry: 16 x 24 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 104, vydání první.
Stav dobrý, obálka lehce ušpiněná, mírně zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, stran 182, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý. Obálka je lehce ušpiněná, zažloutlá a mírně otřepená. Hřbet je v dolní části natržený. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní ústav památkové péče a ochrany přírody v Praze 1960. Stran 75, bohatá obr.příloha. Původní mě..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Divadelní ústav, Praha 1965. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm. Stran 296.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka a hřbet.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Pevná vazba. Rozměry: 21,5 x 25,5 cm. Strany nešíslovány, obsahuje cca 100 popsaných listů.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, volnější vazba.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Sešit, stran 8, rozměry: 21 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Scriptorium, Praha 2015. Brožovaná, rozměry: 20 x 22 cm, stran 332, 196 vyobrazení, vydání první.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená. Kniha byla asi někde ve vlhku - několik prvních stránek je v dolní části zvlněno, přídeští je ušpiněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 142, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Vladimír Žikeš, Praha 1948. Původní poloplátěná vazba - přebal chybí, 450 stran, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy jsou signaturní razítka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Od Karlova mostu: Zprávy Řádu křižovníků s červenou hvězdou v Praze. R. III. (1930), číslo 1. Původn..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Divadelní ústav, Praha 1968 a 1969. Brožované, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky a hřbety.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydalo nakladatelství MILPO, Praha 2000.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk
















