PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ocelorytina - nepodepsáno.
Rozměry papíru: 220 x 155.
..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydala Academia, Praha 2001. Původní pevná vazba, 8°, 221 stran s množstvím vyobrazení.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala: Umělecká Beseda, Praha 1941
Velmi slušný stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Brožovaná, rozměry: 24 x 17 cm, stran 100 - množství fotografií
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Poloplátěná vazba, vydání první, stran 152, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou čísla psaná propiskou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Studie k dějinám kultury a umění Prahy v letech 1890 - 1914. Nakl. Panorama, Praha, 1986. Edice Prag..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, šesté vydání. stran 37, rozměry: 12,5 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné, odřené a lehce potrhané. Obálka je ze spodní strany podlepovaná, hřbet je potrhaný výrazněji.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
. Nakladatelství Academia. Praha 2005. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 340 stran, vydání první.
Pěkný stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Vzpomínky historika a pragenzisty-popularizátora na dětství jsou ojediněle precizním svědectvím a so..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba. 1. vydání, 178 stran s mnoha fotografiemi, rozměry: 23,5 x 21,5 cm,
Stav pěkný.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Tento 1. svazek obsahuje: Praha, jižní Čechy a jihozápad středních Čech. Původní celoplátěná vazba, ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 25 cm, 276 stran, 68 stran obr. příloh.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je lehce zašpiněná a mírně odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm, stran 143.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Kniha se podrobně zabývá historií a stavebním vývojem Chodovské tvrze a navazujícího hospodářského d..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 20 x 28 cm, stran 592
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Nakladatelství Academia, Praha 2000. Stran 271 s obr. materiálem. Původní pevná vazba, vydání první. Rozměry: 14 x 24 cm.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk


![Praha gotická a barokní [historická architektura Prahy] Praha gotická a barokní [historická architektura Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/687261-praha-goticka-a-barokni-16806795111-1024x1024.jpg)

![Bohemians. 70 let fotbalového oddílu TJ Bohemians ČKD Praha [fotbal] Bohemians. 70 let fotbalového oddílu TJ Bohemians ČKD Praha [fotbal]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/765967-bohemians-70-let-fotbalov-17769207201-1024x1024.jpg)

![Praha 1900 Studie k dějinám kultury a umění Prahy v letech 1890-1914 [secese, secesní výtvarné umění, belle epoque, symbolismus, malba, sochařství, řemeslo, kubismus, architektura, stavby, domy, výstavy, dekorativní styly, proměny města] Praha 1900 Studie k dějinám kultury a umění Prahy v letech 1890-1914 [secese, secesní výtvarné umění, belle epoque, symbolismus, malba, sochařství, řemeslo, kubismus, architektura, stavby, domy, výstavy, dekorativní styly, proměny města]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/587274-praha-1900-secese-secesni-16081493601-1024x1024.jpeg)









![Pražský chodec vypráví I [Průvodce Prahou, vycházky po Praze, Praha, historie míst, ulice a domy, osobnosti, památky] Pražský chodec vypráví I [Průvodce Prahou, vycházky po Praze, Praha, historie míst, ulice a domy, osobnosti, památky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731742-prazsky-chodec-vypravi-i--17338374101-1024x1024.jpg)