PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nákladem Československé obce sokolské, Praha 1920.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné, hřbet odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 20 x 28 cm, stran 439.
Stav velmi dobrý, obálka je z boku zažloutlá, nerozřeáno
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, 288 stran 8 stran bar. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní poloplátěná vazba s obálkou, 281 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená a v horní části natržená obálka
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Publikace k projektu revitalizace bastionu č. XXXI, který byl součástí pražského novoměstského opevn..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 23,5 x 30 cm, úvodní text + 64 čb. fotografií - vícejazyčný popis.
Stav pěkný, na přídeští je nalepeno ex libris.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Acta Universitatis Carolinae 1968 - Historia Universitatis Carolinae Pragensis = Příspěvky k dějinám..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pro magistrát hl. města Prahy vydala ZO ČSOP Praha 2011. Stran 192 - včetně obr. materiálu. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo: nakl. Panorama, Praha 1980
Slušný stav, natržená obálka na hřbetu a na přední straně.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm.183 stran.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá a v horní části natržená, obálka jev horní části u hřbetu natržená. Knižní blok je rozlámaný na části, složky jsou uvolněné. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní nakl. Praha.
Dobrý stav, desky mírně odřené a zašpiněné (viz foto).
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Vydala Panorama, Praha 1980 v edici Pragensia. 1. vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením, originální papírový přebal. 497 stran s velkým množstvím obrazového materiálu.
Přebal po okrajích potrhaný a podlepený. Stav jinak pěkný (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Odeon, Praha 1976. Celoplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 17 x 24 cm, stran 425 - množství fotografií
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Univerzita Karlova, Praha 2012.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala UK, Praha 1987.
Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
UK, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, menší 4°, 231 stran s množstvím fotografií.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Colloquia mediaevalia Pragensia 10. Odorik z Pordenone: z Benátek do Pekingu a zpět, Odorik z Pordenone - z Benátek do Pekingu a zpět : setkávání na cestách Starého světa ve 13.-14. století [sborník CMS, historie, středověk, cestování] Colloquia mediaevalia Pragensia 10. Odorik z Pordenone: z Benátek do Pekingu a zpět, Odorik z Pordenone - z Benátek do Pekingu a zpět : setkávání na cestách Starého světa ve 13.-14. století [sborník CMS, historie, středověk, cestování]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/549729-colloquia-mediaevalia-pra-15523101841-1024x1024.jpg)


![Praha, město chrámů [pražské kostely na fotografiích] Praha, město chrámů [pražské kostely na fotografiích]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706934-praha-mesto-chramu-prazsk-17047822781-1024x1024.jpg)


![Praha národního probuzení. Architektura, umění, užité umění, 19. stol (Čtvero knihy o Praze) [Karlín, Národní divadlo, Národní muzeum] Praha národního probuzení. Architektura, umění, užité umění, 19. stol (Čtvero knihy o Praze) [Karlín, Národní divadlo, Národní muzeum]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-07-16-16-51-46-01-1024x1024.jpg)






