PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag: Silber u. Schenk [1836]
7 000Kč
Bez daně: 7 000Kč
Bez daně: 7 000Kč
Útvar rozvoje hl. města Prahy, 2006. Brožovaná s přebalem, rozměry: 21 x 20 cm, 164 stran na křídovém papíře, velké množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydalo nakladatelství Atlas, Praha 1947. Z obsahu: Umění, O hudebnících, Náboženský život, Dobročinn..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Labyrint, Praha 2001. 1. vyd., 4. dotisk. - 2007
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit stran 48 + 12 grafických listů - ocelorytů - vloženo volně do obálky, rozměry: 21,5 x 35 cm..
Velmi dobrý stav, pouze obálka je v dolní části lehce pomačkaná a v horní části natržená.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Panorama, Praha 1986. Druhé vydání.
Přebal ve hřbetě natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Karmelitánské nakladatelství, 2021. Brožovaná, rozměry:12 x 18 cm, 204 stran , 8 stran příloh
Výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal F.Šimáček, Praha. Svázaný ročník, polokožená pevná vazba, velké množství obrazových příloh. 624 stran. Rozměr 39x31 cm.
Dobrý stav, odřený hřbet a desky(viz obr.). Stránka 1-8 uvolněná z vazby.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
V. Poláček, Praha 1947. Umělecké památky, II. řada, sv. 5. II. vydání, brožovaná vazba s obálkou. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm. Stran 38 a 76 tabulek s fotografiemi.
Stav dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag. Fin de Siecle. ISBN: 3-8228-6581-8, Köln, Evergreen/Taschen Verlag, [1999], OKart.mit OUmschla..
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Měkká vazba, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 53, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v zadní horní části lehce ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná. Rozměry: 15 x 20 cm, stran 131.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná. Stran 48, rozměry: 16,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Národní kulturní památka Vyšehrad, Praha 2000. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Vydala Panorama, 1992. Edice Pragensia. 1. vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 20,5 x 26 cm, 480 stran, 10 obrázků v textu, 89 v příloze, z toho 8 barevných.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Scriptorium, Praha 2008. Původní brož, 168 stran, počet vyobrazení 69, z toho 50 bar. Vydání první. Rozměry: 20 x 22 cm.
Stav pěkný (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk


![Z Prahy doznívajícího baroka [Z obsahu: pražské cechy, každodenní historie města, Praha, školy, řemesla, život ve městě Praze v 18. století, baroko 1730 - 1740] Z Prahy doznívajícího baroka [Z obsahu: pražské cechy, každodenní historie města, Praha, školy, řemesla, život ve městě Praze v 18. století, baroko 1730 - 1740]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_281038_1-1024x1024.jpg)








![Vyšehrad – Historické podoby [Praha, přemyslovské hradiště, pevnost, hřbitov, Slavín, Bazilika svatého Petra a Pavla ad.] Vyšehrad – Historické podoby [Praha, přemyslovské hradiště, pevnost, hřbitov, Slavín, Bazilika svatého Petra a Pavla ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/da/594679-vysehrad-historicke-podob-16185795721-1024x1024.jpg)

![Pražský student. Univerzitní studenti v dějinách Prahy (výstavní katalog, historie, Univerzita Karlova, mj. Židovští studenti pražských univerzit 1882-1939 [Franz Kafka], Hlávkovy studentské koleje, Pražští studenti 1945-1989) Pražský student. Univerzitní studenti v dějinách Prahy (výstavní katalog, historie, Univerzita Karlova, mj. Židovští studenti pražských univerzit 1882-1939 [Franz Kafka], Hlávkovy studentské koleje, Pražští studenti 1945-1989)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/462776-prazsky-student-14608800731-1024x1024.jpg)