PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Osmero knih o Praze, stavebním a uměleckém vývoji města, díl I. Pražské nakladatelství, 1949. 3. sva..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Slavnostní výbor, Praha, 1928. Koženková vazba se zlacením, zlacená ořízka, 4°, 224 s.
Velmi dobrý stav, desky nepatrně odřené, listy mírně ohmatané, viz foto.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Univerzita Karlova, Praha. Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, stran 319.
Pěkný stav, Signaturní razítka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nákladem v. v. metropolitní kapitoly v Praze, 1905. Původní brož, menší 8°, 22 stran. Knižní blok vy..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24,5cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní celoplátěná vazba - přebal chybí. 125 stran, 64 stran obrazových příloh. Rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, nestránkováno (cca 60 stran), množství fotografií.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je lepený, spodní roh obálky je mírně přehnutý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vyšehrad, Praha 1989.
Dobrý stav, přebal nepatrně odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, druhé vyd., stran 298 s mapami, plánky a vyobrazeními., rozměry: 11 x 15 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená se ztrátou a utržená od hřbetu. Uvnitř je stav velmi dobrý, mapka je pomačkaná
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 301 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, stran celkem 531 rozměry: 15 x 21 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky a hřbety
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
London, Golden Pleasure Books 1966
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2004. Vydání první, stran 96. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem vlastním, Praha 1925. 4. vydání. Původní brož; 15 x 11 cm; 32 stran textu, 32 stran přílohy.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Lidové noviny, Praha. Brožovaná, stran 96 - černobílé fotografie, rozměry: 24 x 31 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Správa Pražského hradu a nakl. KANT, Praha 2005, 143 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 24 x 22 cm. Pevná vazba.
stav výborný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk

![Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura] Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/735801-praha-praveka-pravek-arch-17387037991-1024x1024.jpg)







![Archaeologica Pragensia 4/1983 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 4/1983 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/563140-archaeologica-pragensia-4-15730217971-1024x1024.jpg)

![Praha známá i neznámá [památky, události, zajímavosti, pověsti, osobnosti, přehledy - Praha, historické centrum] Praha známá i neznámá [památky, události, zajímavosti, pověsti, osobnosti, přehledy - Praha, historické centrum]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/713155-praha-znama-i-neznama-pam-17114648611-1024x1024.jpg)


![Pražský hrad ve fotografii 1856-1900 [nejstarší fotografie Groll, Eckert, Fridrich ad.] Prague Castle in photographs Pražský hrad ve fotografii 1856-1900 [nejstarší fotografie Groll, Eckert, Fridrich ad.] Prague Castle in photographs](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/451721-prazsky-hrad-ve-fotografi-14462105291-1024x1024.jpg)