PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pamětní list tělocvičné jednoty Sokol na Královských Vinohradech. O stavbě sokolovny v Riegrových sadech (Sokol, Praha, Vonihrady)
Zbyněk Jirsák
Sešit, stran 34 s foto a mnoha půdorysy. Rozměry: 21 x 30 cm
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Aby se to už neopakovalo (kniha + CD, političní vězni)
P. Blažek, T. Bursík, J. Halla, J. Hoppe
Brožovaná, rozměry: 21 x 15 cm, stran 82 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pražský hrad. Výtvarné dílo staletí v obrazech Josefa Sudka (edice. Zlatá studně, sv. 2) (Josef Sudek, fotografie, architektura, Katedrála sv. Víta; hlubotisk)
Josef Sudek - Rudolf Rouček
Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 20,5 x 27,5 cm, stran 252, 105 hlubotiskových fotografií hradní architektury od Josefa Sudka
Velmi dobrý stav, pouze obálka je odřená, otřepená a potrhaná s obálkou.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Staropražské pověsti a legendy
Julius Košnár
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2012. Stran 288. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha v mladé české poesii
Jan Šnobr (podpis)
Brožovaná, průběžné stránkování 139-188, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, desky lehce otřepené. Hřbet v horní části mírně natržený. Autorské věnování.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Jak život Prahou šel 1576-1830 [Obsahuje: každodenní historie města, Praha, události, katastrofy, požáry, život ve městě Praze v 17. a 18. století, baroko, každodennost] ilustroval Vojtěch Kubašta
Antonín Novotný
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 16,5 cm, 217 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v dolní části natržený. Část knižního bloku je uvolněna z obálky. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Břevnov, první klášter benediktinů na půdě slovanské [Břevnovský klášter, Praha, benediktini]
Nákladem mnichů a přátel kláštera, Praha 1931.
Dobrý stav, obálka po okrajích sežvýkaná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Rudolf Steiner a Praha (filozofie, mj. Franz Kafka, Gustav Meyrink, František Drtikol) HOL
Tomáš Zdražil
Vydalo: nakl. Fabula, Hranice 2015
Výborný stav, nová
230Kč
Bez daně: 230Kč
Košíře včera a dnes (Praha)
Bohuš Ujček (připravil)
Sešit, stran 27, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Průvodce metropolitním chrámem sv. Víta v Praze (Praha)
Ant. Podlaha
Brožovaná, deváté vydání, stran 32, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Archaeologica Pragensia 11/1991 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]
Jiří Hrala
Brožovaná s původní obálkou, stran 366 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Documenta pragensia číslo V./1./1985
V. Ledvinka, J. Pešek
Brožovaná, stran 184, rozměry: 15 x 21 cm
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pozoruhodné stromy Prahy. Průvodce po památných a významných stromech Prahy.
Rudl, Aleš
1. vydání, brožovaná, 272 stran, barevné fotografie, formát velká 8°, ISBN 978-80-7277-535-4, vyd. L..
 
315Kč
Bez daně: 315Kč
Praha. Malířské procházky [obrazy staré Prahy - Aleš Jiránek]
Aleš Jiránek
Vydala Academia, Praha 2004. Pevná vazba s přebalem, formát lex 4°, 136 stran. Bohatý obrazový materiál.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha průvodce
Václav Hlavsa
Nakladatel R. Schütz, Praha 1948, 269 stran, původní měkká vazba, rozměry: 13 x 21 cm, součástí je p..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Průvodce sbírkami Náprstkova českého průmyslového musea v Praze (Náprstkovo muzeum, Praha)
J. L. Kottner (sestavil)
Měkká vazba, stran 64 rozměry: 13 y 17,5 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná se skvrnkami a razítkem, uvnitř je stav velmi dobrý. Hřbet je v horní i dolní části s lehkou ztrátou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021