PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vojtěch Kubašta - Praha
Vojtěch Kubašta
Stará pohlednice, neprošlá, malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.  &nbs..
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Barokní plastika ve sbírkách Muzea hlavního města Prahy. Katalog výstavy. Acta musei pragensis, 73 (sochy, sochařství)
Mojmír Horyna (podpis)
Brožovaná, rozměry: 17,5 x 24,5 cm. 73 stran textu a 44 stran obrazové přílohy.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka, hřbet je v horní části mírně natržený. Věnování a podpis Mojmír Horyna .
120Kč
Bez daně: 120Kč
Prahou krok za krokem - Uměleckohistorický průvodce městem [architektura Prahy, památky, stavby, domy, Praha]
Emanuel Poche
Třetí vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením - přebal chybí. Rozměry: 14x 21 cm, 262 stran včetně vyobrazení + volně ložené mapy.
Velmi dobrý stav. Stránky jsou zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Národní divadlo 1883-1963 (Praha)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 14, rozměry: 12 x 17 cm
Stav pěkný
260Kč
Bez daně: 260Kč
Documenta pragensia XII
V. Ledvinka, J. Pešek
Vydal Archiv hl. města Prahy, 1995. Stran 408. Původní brožovaná. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha ve dne v noci KOMPLET 3 sv. - SECESNÍ VAZBY STAV 1A! [líčení pražského života slovem i obrazem]
Pavel Körber
Körber, Pavel, ed. Praha ve dne v noci: líčení pražského života slovem i obrazem. Vyd. Nakladatel..
 
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Sto let Muzea hlavního města Prahy
Zdeněk Míka
Vydalo Muzeum hlavního města Prahy, 1983. Stran 75 + obrazová příloha, rozměry: 17 x 24 cm. Původní ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha ve své slávě a utrpení (Praha, kulturní dějiny, mj. Pražský hrad, Karel IV., Rudolf II., Chrám sv. Víta, Týnský chrám, Národní divadlo)
Dolenský, Jan
Praha, J. Hokr, bez data. Třetí vydání. Celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, 4°, 469 stran. ..
Pěkný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vojtěch Kubašta - Praha
Vojtěch Kubašta
Stará pohlednice, neprošlá, malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.  &nbs..
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Prozatímní divadlo a jeho opera (Prozatímní divadlo v Praze, Národní divadlo, historie, opera, Bedřich Smetana; obálka Karel Svolinský)
Josef Bartoš
Praha, Sbor pro zřízení druhého Národního divadla 1938, s. 397.
V dobrém stavu. Stránky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražské veduty - Pohledy na Prahu 19. století (Praha)
Jarmila Jindrová
4 strany textu a 9 bar. listů je volně vloženo do obálky, rozměry: 21 x 26,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce natržená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha. U Karlova mostu. (Otakar Fuchs, kresba kolorovaná)
Otakar Fuchs
Grafický list.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé.
800Kč
Bez daně: 800Kč
 
Valentinská © 2021