PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
4 strany textu a 9 bar. listů je volně vloženo do obálky, rozměry: 21 x 26,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce natržená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
SNKLU v Praze 1961. První vydání. Edice Pragensie a památky, sv.13.
Stav uvnitř dobrý; přebal zašpiněný, odřený a natržený (viz foto).
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Původní pevná vazba s přebalem, 270 stran, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Petrklíč, 2009. Pevná vazba s přebalem, stran 175 - včetně obr. materiálu, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nákladem vlastním, 1935. Původní brož, 8°, 40 stran
Dobrý stav, obálka poškozena a oddělena od knižního bloku.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, 143 stran + 9 obrazových příloh, rozměr: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Měkká vazba, rozměry: 15 x 24 cm, 32 stran.
Stav dobrý, přední část obálky je utržená a chybí. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stará pohlednice, neprošlá, malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.
&nbs..
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Panorama 1980, s. 262.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Aventinum, Praha 2000. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 23 cm, stran 95 - množství vyobrazení
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Třetí vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením - přebal chybí. Rozměry: 14x 21 cm, 262 stran včetně vyobrazení + volně ložené mapy.
Velmi dobrý stav. Stránky jsou zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1968. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stran 179, první vydání. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Původní celoplátěná vazba s papírovým přebalem, 360 stran textu, 20 stran obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. Orion, Praha 1997. Původní pevná vazba. 237 stran - včetně obr. materiálu, první vydání. Rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Fotografie M. Chalupníček. Vydal Žikeš, Praha 1936. Formát 4°, 218 stran textu + bohatá obrazová pří..
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
1992
Stav dobrý viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Pražský sborník historický XXVII. [statě z historie a místopisu staré Prahy - Praha] Pražský sborník historický XXVII. [statě z historie a místopisu staré Prahy - Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/519071-prazsky-sbornik-historick-15138630961-1024x1024.jpg)


![Úřad generálních vikářů pražského arcibiskupa v době předhusitské [Ze správních dějin pražské arcidiecéze) (mj. i. generální vikář Jan Welflinův, pozdější Sv. Jan Nepomucký] Úřad generálních vikářů pražského arcibiskupa v době předhusitské [Ze správních dějin pražské arcidiecéze) (mj. i. generální vikář Jan Welflinův, pozdější Sv. Jan Nepomucký]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/704034-urad-generalnich-vikaru-p-17017815831-1024x1024.jpg)
![Divadla za Koňskou a Žitnou branou [stará Praha, divadlo, Vinohrady, divadelní scény] Divadla za Koňskou a Žitnou branou [stará Praha, divadlo, Vinohrady, divadelní scény]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/137460-divadla-za-konskou-a-zitn-16130314851-1024x1024.jpg)

-1024x1024.jpeg)

![Prahou krok za krokem - Uměleckohistorický průvodce městem [architektura Prahy, památky, stavby, domy, Praha] Prahou krok za krokem - Uměleckohistorický průvodce městem [architektura Prahy, památky, stavby, domy, Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/579298-prahou-krok-za-krokem-15973860771-1024x1024.jpg)


![Pražské domy vyprávějí III. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha, mj. i Malá Strana, Staré a Nové Město, Vinohrady, Žižkov, Smíchov, ad.] Pražské domy vyprávějí III. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha, mj. i Malá Strana, Staré a Nové Město, Vinohrady, Žižkov, Smíchov, ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727668-prazske-domy-vypraveji-ii-17291429221-1024x1024.jpg)
![Prag. Kirchen Kapellen Synagogen [Praha] Prag. Kirchen Kapellen Synagogen [Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/704499-prag-kirchen-kapellen-syn-17020426911-1024x1024.jpg)