PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mnichov 1972
Stav dobrý viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Amalthea 1993
Velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 17,5 cm, 56 stran s 10 obrázky - plán chybí.
Velmi dobrý stav, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlomený
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Miroslav Stejskal, Praha 1946.
Uvnitř dobrý stav, přebal potrhaný a odřený.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Pevná vazba s obálkou, stran 470, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, v horní části je lehce natržená obálka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní brožovaná, 153 stran - včetně vyobrazení, rozměr: 13 x 21 cm.
Pěkný stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, stran 119 + obr. příloha + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakladatelství Atlas, Praha 1947. Vydání první. Brožovaná s přebalem. Stran 181 + obrazová příloha.
..
archy uvolněny z vazby, okraj přebalu lehce natržen, jinak stav dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Herbig Horizonte 2008
Velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Památník národního písemnictví, Praha 2012. 188 stran, první vydání. Původní brož, rozměr 15x21 cm.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Paseka, Praha 2016, brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 240 stran.
Pěkný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Miroslav Stejskal, Praha 1946.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené, rohy desek mírně naražené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. Orion, Roztoky u Prahy 1999. Původní pevná vazba. 247 stran - včetně obr. materiálu, první vydání. Rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, průběžné stránkování 249- 316 + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2012. Stran 288. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Odeon, Praha 1978. 2., doplněné vyd.
Dobrý stav. Přebal po okrajích lehce odřený, přední klopa má ohnuté růžky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk

![Prag [Praha] Prag [Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/694414-prag-praha-16887385881-1024x1024.jpg)







![Pražské domy vyprávějí IV. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha, mj. i Hradčany, Malá Strana, Staré a Nové Město, Vinohrady, Krč, Michle, Řepy, Dejvice, Vinohrady, ad.] Pražské domy vyprávějí IV. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha, mj. i Hradčany, Malá Strana, Staré a Nové Město, Vinohrady, Krč, Michle, Řepy, Dejvice, Vinohrady, ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/727367-prazske-domy-vypraveji-iv-17288466481-1024x1024.jpg)


![Pražské paláce [Praha Hradčany, Malá Strana, Staré a Nové Město; městská architektura, šlechta, šlechtické rody; historické stavby renesanční, barokní] Pražské paláce [Praha Hradčany, Malá Strana, Staré a Nové Město; městská architektura, šlechta, šlechtické rody; historické stavby renesanční, barokní]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/da/352365-prazske-palace-16252417791-1024x1024.jpg)