PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dějiny Prahy v datech
Sestavil kolektiv autorů...
Vydala Mladá fronta, Praha 1999. 2., doplněné a upravené vyd. Původní pevná vazba s přebalem, 16,5 × 23,5 cm, 364 stran.
Přebal ve hřbetě lehce vyšisovaný. Stav jinak pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Na starodávné půdě ve Spálené ulici (Praha, Spálená ulice)
Sešit, rozměry: 11,5 x 20 cm, stran 30
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dějepis města Prahy - 11 dílů [Dějiny města Praha]
Václav Vladivoj Tomek. Dějiny města Praha
Vydal Fr. Řvináč, 1. vydání 1851-1902, formát 8°. Vázané v dobových plátěných vazbách. Poslední, 12 ..
Dobrý stav.
6 999Kč
Bez daně: 6 999Kč
Chodovská tvrz. K historii Prahy 11 (Praha - Chodov, Jižní Město, historie, architektura)
Jiří Bartoň
Kniha se podrobně zabývá historií a stavebním vývojem Chodovské tvrze a navazujícího hospodářského d..
 
45Kč
Bez daně: 45Kč
Karlín. Chrám sv. Cyrila a Metoděje v Praze-Karlíně [kostel, novorománský sloh, Praha]
kol. autorů
Karmelitánské nakladatelství, Kostelní Vydří 2007.
Velmi dobrý stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Praha přírodovědecká, lékařská a technická
Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 353.
Stav horší, desky jsou odřené, hřbet potrhaný se stopoupu nálepce a se ztrátou. Na přídeští je nálepka vědeckého ústavu. Uvnitř je stav velmi dobrý.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Výlety do okolí Prahy
Jan Němec, Vladimír Soukup
Panorama, Praha 1989. Brožovaná, stran 456, včetně 281 čb. ilustrací, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, horní roh je přehnutý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Průvodce po zoologické zahradě v Praze-Troji (Troja, Zoo, Praha)
Jiří Janda (red.)
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 27- včetně vyobrazení + dobová reklama + rozkl. mapka.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a zažloutlé, hřbet je lehce potrhaný, zadní část obálky mírně natržená
800Kč
Bez daně: 800Kč
Prahou po stopách reformace (Praha)
Ladislav Schneider
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 41, rozměry: 15 x 21 cm. Vydání první.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a ušpiněná
60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha avantgardní
K. Piorecká, K. Piorecký
Academia, Praha 2014. Stran 564 - včetně vyobrazení, vydání první. Brožovaná. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dějepis města Prahy, díl VII. (Praha, historie, mj. Jiří z Poděbrad, Válka s jednotou Zelenohorskou, První léta panování krále Vladislava II. [Jagellonci])
Vácslav Vladivoj Tomek
Nákladem knihkupectví Fr. Řivnáče, Praha 1906. Druhé, opravené vydání. 430 stran, měkká vazba. Nepří..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pražské gotické kostely [Obsah: gotická architektura v Praze, středověk, gotika, kostel]
Dobroslav Líbal
Brožovaná, 134 stran. Rozměry: 16 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je v dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze uvolněné složky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Malerische Wanderungen durch Prag [1884; Malebné cesty po Praze; Pražský hrad; Praha; Hradčany; rytiny; ilustrace]
Eduard Herold [Edvard Herold]
Prag: Druck und Verlag von Dr. Eduard Grégr 1884, váz., [4]+469+[3] s., 8° (16,5 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; kůže na hřbetu a na rozích desek odřená, na přední předsádce je malé natržení, na titulním listu je podpis majitele (částečně seškrábaný a podlepený), na pár listech je menší počet ž
3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Pražský vodovod [Historie a současnost, stavba a výhled, pražské vodárny, vodovody, vodárenství]
Sestavil kolektiv autorů...
Vydalo SNTL, Praha 1973. Celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, stran 127, rozměry: 28 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Petřín a Strahov (Praha)
J. Hrubeš, E. Hrubešová, D. Broncová
Milpo Media, Praha 2008. Pevná vazba. 191 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 27 cm.
Stav velmi dobrý.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Historie pomníku Frant. Palackého v Praze k slavnosti odhalení vydal (Palacký, Praha, Sucharda)
Stanislav Sucharda
Měkká vazba, stran 32 + 31 stran obr. přílohy, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021