PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Archiv hl. města Prahy, 1992. Brožovaná, 231 stran, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Městské divadlo na Královských Vinohradech - Ročenka Kruhu solistů. 1929.
Dobrý stav (viz obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, průběžné stránkování 97-139 + obr. příloha + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Panorama, Praha 1991. Edice Pragensia. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 247 stran s množstv..
79Kč
Bez daně: 79Kč
Bez daně: 79Kč
Pevná vazba, stran 112, rozměry: 22 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné a mírně vyšisované desky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Leipzig 1912
Dobrý. Nese známky stáří.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 17,5 cm, stran 75 + dobová reklama
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a v horním rohu s lehkou ztrátou. Hřbet je odřený a mírně potrhaný. Knižní blok je uvolněný z obálky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
München 1989.
Velmi dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Miroslav Stejskal, Praha 1946.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydala Academia, Praha 2001. Původní pevná vazba. 272 stran - včetně obr., první vydání. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Muzeum hl. města Prahy 1997.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit, stran 59, rozměry: 10,5 x 15,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá, horní roh je přehnutý, hřbet lepený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prague. Histoire – Arts – Economie, Quinze gravures hors texte, Paris/Prague, Librairie Nilsson / Li..
2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
Nakladatelství Academia, Praha 2001. Stran 284 s obr. materiálem. Původní pevná vazba, vydání první. Rozměry: 14 x 24 cm.
Stav pěkný ( viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Academia 1998
Velmi dobrý stav. Přebal v horším stavu, místy pomačkán, trochu opotřebený.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Brožovaná, stran 157, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk

![Matrika narozených kostela sv. Jindřicha na Novém Městě pražském (1584-1600) - Praha [Documenta Pragensia. Monographia; Vol. 1] Matrika narozených kostela sv. Jindřicha na Novém Městě pražském (1584-1600) - Praha [Documenta Pragensia. Monographia; Vol. 1]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/736476-matrika-narozenych-kostel-17391721081-1024x1024.jpg)


![Pražské zahrady [Praha, zahradní architektura historických částí Prahy; mj. Vrtbovská zahrada, Valdštejnská zahrada, Letohrádek Hvězda, Stromovka, Bertramka, Kampa, Karlovo náměstí] Pražské zahrady [Praha, zahradní architektura historických částí Prahy; mj. Vrtbovská zahrada, Valdštejnská zahrada, Letohrádek Hvězda, Stromovka, Bertramka, Kampa, Karlovo náměstí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_336540_1-1024x1024.jpg)


![Pražské domy vyprávějí VII. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha] Pražské domy vyprávějí VII. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/736573-prazske-domy-vypraveji-vi-17392204651-1024x1024.jpg)
![Archaeologica Pragensia 13/1997 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 13/1997 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/490454-archaeologica-pragensia-1-14852691671-1024x1024.jpg)


![Pražský chodec vypráví III [Průvodce Prahou, vycházky po Praze, Praha, historie míst, ulice a domy, osobnosti, památky] Pražský chodec vypráví III [Průvodce Prahou, vycházky po Praze, Praha, historie míst, ulice a domy, osobnosti, památky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/694895-prazsky-chodec-vypravi-ii-16894494971-1024x1024.jpg)
