PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pražské portály (Praha)
Emanuel Poche
V. Poláček, Praha 1947. Umělecké památky, II. řada, sv. 5. II. vydání, brožovaná vazba s obálkou. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm. Stran 38 a 76 tabulek s fotografiemi.
Stav dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyšehrad - Pět přednášek o slávě, zkáze i vzkříšení posvátného Vyšehradu (Praha-Vyšehrad, dějiny)
Bohumil Stašek
Měkká vazba, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 53, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v zadní horní části lehce ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Klub za starou Prahu 1972 (Praha)
Miloš Endler a kol.
Brožovaná. Rozměry: 15 x 20 cm, stran 131.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nejnovější průvodce Prahou (Praha, adresář)
Otto Šmíd (sestavil)
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 12,5 x 16 cm, stran 106.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně pomačkaná, knižní blok se uvolňuje z obálky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dějiny Akademie múzických umění v Praze (AMU, Praha)
Martin Franc a kol.
Akademie múzických umění (AMU) 2018. Brožovaná, rozměry: 17 x 23,5 cm, stran 382
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pražský student. Univerzitní studenti v dějinách Prahy (výstavní katalog, historie, Univerzita Karlova, mj. Židovští studenti pražských univerzit 1882-1939 [Franz Kafka], Hlávkovy studentské koleje, Pražští studenti 1945-1989)
Jana Ratajová (sestavila)
Scriptorium, Praha 2008. Původní brož, 168 stran, počet vyobrazení 69, z toho 50 bar. Vydání první. Rozměry: 20 x 22 cm.
Stav pěkný (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Obrazárna Jos. V. Nováka v Praze (Praha, galerie, obrazy)
Měkká vazba, stran 55, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, rohy přehnuté. Hřbet je v dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Okolí Prahy západ (turistický průvodce ČSFR)
kolektiv autorů
Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 17 cm, stran 396 vyd. první.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Evangelická Praha
Stanislav Klíma
Brožovaná, rozměry: 13 x 17,5 cm, 56 stran s 10 obrázky a plánem.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stará Praha v leptech Jaroslava Skrbka [Jaroslav Skrbek, pražská zákoutí: Malá Strana, Hradčany, Staré Město; malíř a grafik]
Antonín Novotný
Poloplátěná vazba s obálkou, 1. Vydání. Rozměry: 18 x 24,5 cm, stran textu 17 + 95 vyobrazení.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce odřená a v dolní části nepatrně natržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Loreta na Hradčanech (edice: Poklady národního umění, 35) (Praha, Hradčany, historie, architektura, Kilian I. Dientzenhofer)
V. Wachsmanová-Jursová
Původní sešit, fotografické přílohy, rozměry: 11 x 15 cm, nestránkováno (cca 20 stran).
Dobrý stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Pražská pohřebiště a hřbitovy (Praha)
kolektiv autorů
Útvar rozvoje hl. města Prahy, 2006. Brožovaná s přebalem, rozměry: 21 x 20 cm, 164 stran na křídovém papíře, velké množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021