PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 86, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakl. Primus, Praha 1996. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm; 187 stran.
stav velmi pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Archiv hl. města Prahy 1981. Stran 268. Brožovaná. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Spolek pro městské záležitosti vinohradské 1917, s. 32.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stará pohlednice, neprošlá, malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.
&nbs..
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Neuvedeno.
Slušný stav, fleky na obálce.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
4 strany textu a 9 bar. listů je volně vloženo do obálky, rozměry: 21 x 26,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce natržená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, 461 stran textu, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní pevná vazba s papírovým přebalem, 266 stran textu, 16 stran čb. obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Knižnice KČT, sv. II. Knihkupectví Klubu českých turistů, Praha 1946. Původní brož; 15 x 10,5 cm; 15..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 156.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Josef Hokr, Praha, nedatováno [1935?]. 3., doplněné vyd.
Desky ve hřbetě nahoře i dole natržené (viz náhled), jinak dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stará pohlednice, neprošlá, malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.
&nbs..
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, J. Otto
V dobrém stavu, desky jsou lehce zašpiněné, kůže na hřbetu II. dílu opotřebovaná, některé strany mají žluté skvrny od stáří.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Aventinum, Praha 2000. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 23 cm, stran 95 - množství vyobrazení
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 17 cm, 323 stran.
Stav dobrý, přebal je odřený, otřepený a na hřbetu lepený průhlednou lepící páskou. Ze spodní části je přebal podlepovaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk








![Praha v květu baroka 1700-1718 [Z obsahu: každodenní historie města, Praha, mj. řemesla, cizinci, události, katastrofy, život ve městě Praze v 18. století, baroko] Praha v květu baroka 1700-1718 [Z obsahu: každodenní historie města, Praha, mj. řemesla, cizinci, události, katastrofy, život ve městě Praze v 18. století, baroko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/579212-praha-v-kvetu-baroka-1700-15973076921-1024x1024.jpg)







![Staropražské variace na motiv Praha a cizina [návštěvníci Prahy, historické osobnosti, cizinci v Praze, zvířata a cizokrajné rostliny ad.] Staropražské variace na motiv Praha a cizina [návštěvníci Prahy, historické osobnosti, cizinci v Praze, zvířata a cizokrajné rostliny ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/579339-staroprazske-variace-15973992051-1024x1024.jpg)