PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Okolí Prahy - východ. Kam na víkend (průvodce, turistika, mj. Čelákovice, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Kolín, Kutná Hora, Posázaví)
Barbora Jungerová
Computer Press, Brno 2007. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 23 cm, 102 stran - včetně bohatého obr. materiálu.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Národní museum (1818-1948) muzeum
kolektiv autorů
Měkká vazba, stran 253 + 80 vyobrazení (hlubotiskové přílohy), rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, mírně zažloutlá a odřená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
PRAHA - KOMPLET 4 SVAZKŮ - Čtvero knih o Praze. Architektura, sochařství, malířství, umělecké řemeslo. Praha středověká, Na úsvitu nových dějin, Praha národního probuzení, Praha našeho věku [středověk, románské gotika baroko renesance historismus moderní]
Emanuel Poche, Mojmír Horyna, Josef Janáček, Jaromír Homolka
Praha, Panorama 1978, 1980, 1983, 1988
Dobrý stav. Přebal u všech svazků mírně ušpiněny, místy mírně natrženy. Knihy nesou známky mírného používání.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Královské hlavní město Praha
V. Kotyška
Převazba, rozměry: 16 x 24 cm, stran 82.
Stav dobrý desky jsou odřené s nálepkou. Hřbet je v horní části cca 4 cm se ztrátou. Vyřazený knihovní exemplá - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Praha 4
Informatorium, Praha 2001. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pražský chodec vypráví III [Průvodce Prahou, vycházky po Praze, Praha, historie míst, ulice a domy, osobnosti, památky]
Eduard Škoda
Nakladatelství Academia, Praha 2001. Stran 284 s obr. materiálem. Původní pevná vazba, vydání první. Rozměry: 14 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, v textu je podtrháván a vpisky tužkou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pražský sborník historický XXVI. (Praha, historie, mj. Založení komendy johanitů na Malé Straně; Pražští primátoři 1784-1993; Několik poznámek k odsunu německého obyvatelstva z Prahy v r. 1946)
Václav Ledvinka
Původní pevná vazba s přebalem, 224 stran textu, 16 stran čb. obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pravidla Tělocvičné jednoty pražské Sokola [Sokol Praha 1862]
Miroslav Tyrš, Jindřich Fügner
Pravidla tělocvičné jednoty pražské Sokola Vyd. Sokol pražský, vytiskla Jeřábkovská tiskárna, Pra..
 
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Praha 1891-1918. Kapitoly o architektuře velkoměsta  -architektura přehled
Jan E. Svoboda, Zdeněk Lukeš a Ester Havlová
Vyd. Libri, Praha 1997, 303 stran, pevná vazba s koženkovým potahem a ochranným kartonem.
Výborný stav, nová kniha.
720Kč
Bez daně: 720Kč
Patnáct let Divadla v Dlouhé 1996-2011 (Divadlo v Dlouhé)
Daniela Šálková
Brožovaná, stran 208 - včetmě vyobrazení, rozměry: 21 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou v levém dolním rohu malé skvrnky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Přesahy a souvislosti. Kniha o městské části Praha 9
Vydal Kompakt, Praha 2009.
Velmi dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Řivnáčův průvodce po Praze a okolí (bez mapy) - 1881
Převazba, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 157
Dobrý stav, desky a hřbet jsou výrazně odřené, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář. Mapa chybí, posl. strana je natržená
600Kč
Bez daně: 600Kč
Průvodce Prahou (Praha, historie, architektura, mj. Prašná brána, Staroměstská radnice, Karlův most, Pražské zahrady, Pražský hrad, Černínský palác aj.)
Jiří Chyský
Státní tělovýchovné nakladatelství, Praha 1955. Vydání první. 70 stran, fotografická příloha. Původn..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
 
Valentinská © 2021