PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vojtěch Kubašta - Praha
Vojtěch Kubašta
Stará pohlednice, neprošlá, malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.  &nbs..
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Barokní plastika ve sbírkách Muzea hlavního města Prahy. Katalog výstavy. Acta musei pragensis, 73 (sochy, sochařství)
Mojmír Horyna (podpis)
Brožovaná, rozměry: 17,5 x 24,5 cm. 73 stran textu a 44 stran obrazové přílohy.
Stav dobrý, lehce ušpiněná obálka, hřbet je v horní části mírně natržený, ohnuté rohy.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Illustrovaný průvodce po král. hlavním městě Praze, se statí historickou a místopisnou
Šlechta-Křivoklátský, Jan
Kniha v původní celoplátěné vazbě. Průvodce Prahou v češtině, němčině a francouzštině. Vyd. ..
 
1 350Kč
Bez daně: 1 350Kč
Místní znalosti o velké Praze díl III.
Josef Lebeda
Nákladem vlastním. Nedatováno. Pevná vazba, stran 259, rozměry: 11 x 16 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Valdštejnský palác v Praze [stavební vývoj, výzdoba, zahrada; Albrecht z Valdštejna, barokní architektura, Malá Strana]
Horyna Mojmír, Zdeněk Hojda ad.
Krásná velkoformátová barevná obrazová publikace. Vyd. nakl. Gema Art, Praha 2002. Původní celoplátě..
Velmi dobrý stav.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Prag und der Jugendstil [Praha]
V Ráji 1993
Stav dobrý viz foto.
180Kč
Bez daně: 180Kč
V posvátné půdě Vyšehradu (Vyšehrad, Slavín, hřbitov ,náhrobek, průvodce; fotografie Lubor Zahrádka)
Karel Balák
Praha, A. Lapáček 1946, s. 129.
V dobrém stavu, Poloplátěná vazba s obálkou, ta mírně odřená a natržená
80Kč
Bez daně: 80Kč
Karlův most v Praze [edice Umělecké památky. Historie, sochařství, mj. Ferdinand Brokof, Matyáš Bernard Braun, Emanuel Max, Josef Max]
Kamil Novotný, Emanuel Poche
Vydalo Pražské nakladatelství V. Poláčka, Praha 1947. 1. vyd.
Dobrý stav, přebal mírně zašpiněný a po okrajích otřepený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Quo Vadis. Soubor fotografií (Praha, normalizace, mj. metro Můstek, Kosmonautů, pasáž Světozor)
Jiří Cajska
Stav: dobrý, desky zašpiněné, fotky na tvrdých deskách ( stránkách ) rozměr knihy: 26,5 x 21,5 cm..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyšehrad (Praha)
Edvard Herold
Pevná vazba se zlacením, 322 stran, zlacená celá ořízka, rozměry: 18 x 23,5 cm
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha - Karlův most (litografie)
Grafický list.
Stav velmi dobrý, v dolní části nevýrazně odřený, mimo tiskovou plochu je papír mírně opotřebovaný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Almanach studentské kolonie na Letné 1920-1930
Antonín Švehla a kol.
Původní brožovaná s přebalem v průhledném obalu, rozměry: 20 x 25 cm, 291 stran.
Stav velmi dobrý. Stránky z boků lehce otřepené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
111 míst v Praze, která musíte vidět (Praha)
Matěj Černý, Marie Peřinová
Paseka, Praha 2016, brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 240 stran.
Pěkný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
W. A. Mozart. Don Giovanni 1787 - 1937 (Národní divadlo; biografie, hudba, mj. i Václav Talich, Bertramka, Mozart v Praze)
Fr. Němeček - Václav Talich - Josef Hutter
Vydalo ředitelství Národního divadla, Praha, 1937. Brožura v papírové obálce, 29 stran, 20 x 29 cm.
Velmi dobrý stav, obálka odřená na okrajích, silněji zaprášená, vnitřek neopotřebovaný; viz foto.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Tři tucty toulek Prahou [město Praha - historie a památky Prahy]
Eduard Škoda
Vydal Oscar-film, Praha 1994. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm. Původní pevná vazba, 293 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021