PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Okolí Prahy - východ
Barbora Jungerová
Computer Press, Brno 2007. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 23 cm, 102 stran - včetně bohatého obr. materiálu.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Břevnov, první klášter benediktinů na půdě slovanské [Břevnovský klášter, Praha, benediktini]
Brožovaná, rozměry:11,5 x 17,5 cm, 95 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a v dolní části natržená. Hřbet ej v dolní části natržený se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha 1945–2003. Kapitoly z poválečné a současné architektury MODERNÍ ARCHITEKTURA FUNKCIONALISMUS kroha teige honzík baba
Jindřich Noll, Jan E. Svoboda, Vladislav Skala
Vyd. Libri, Praha 2006, 357 stran, pevná vazba s koženkovým potahem a ochranným kartonem.
Výborný stav, nová kniha.
790Kč
Bez daně: 790Kč
Dějiny pražské arcidiecéze v datech
Jiří Kettner
Vydalo nakladatelství Zvon, Praha 1993. Chronologický přehled, biografie pražských biskupů a arcibis..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
O mládí téměř staropražském
Antonín Novotný
Vydalo nakl. Bystrov a synové, Praha 2000, v edici Praga Caput Regni, sv. 2. První vydání. Původní brož, 189 stran, rozměry: 11 x 16 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Za starou Prahu, ročník XXXIX., číslo 1/2009 (Praha)
kolektiv autorů
Sešit. Rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 44 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Betlémská kaple v české literatuře
J. B. Čapek
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 15 cm, stran 49, vydání první.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kubistická Praha / Cubist Prague [kubismus; moderní architektura Prahy 1909-1925 - Průvodce]
Zdeněk Lukeš, Rostislav Švácha, Michal Bregant, Lenka Bydžov
Vydala Středoevropská galerie a nakl., Praha, 2004. Druhé, opravené vydání. Původní brož, 223 stran, česky a anglicky, rozměr: 14 × 23 cm.
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Archaeologica Pragensia 6/1985 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]
Jiří Hrala
Brožovaná s původní obálkou, stran 263 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Náměstí, trhy a plácky staré Prahy
Antonín Ederer
Milpo Media, Praha 2002.
Pěkný stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha v květu baroka 1700-1718 [Z obsahu: každodenní historie města, Praha, mj. řemesla, cizinci, události, katastrofy, život ve městě Praze v 18. století, baroko]
Antonín Novotný
Vydal Atlas, Praha, 1949. Poloplátěná vazba, 461 stran textu, rozměr: 11,5 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prsty k obloze - Co vypravují pražské věže [stará Praha, historie]
Edgar Th.Havránek - Ježek z Havraně
Nakladatel Stanislav Kuchař, Hradec Králové 1947. Kreslil Zdeněk Guth. Původní brož,obálka lehce odř..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
700 let od založení kostela sv. Havla na Starém městě pražském (Praha)
Antonín Brousil (sestavil)
Sešit, rozměry: 11 x 15,5 cm, 31 stran.
Dobrý stav, obálka je zažloutlá a u sponek potrhaná. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021