ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Staré Město - Velkomoravský Velehrad [Velká Morava, Uherské Hradiště, archeologie, edice Monumenta archeologica] HOL
Vilém Hrubý
Vydalo Nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1965.
Velmi dobrý stav, jen přebal je trochu odřený a po okrajích natržený. Před titulem je jeden list volně.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Historické kamnové kachle z Rabštejna nad Střelou [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 2]
HAZLBAUER, Zdeněk
1. vydání, Praha: Unicornis 1995, původní brožovaná vazba, 45 stran, jazyk: česky, německé resumé a německé popisky
Výborný stav, nová
90Kč
Bez daně: 90Kč
Sedm divů světa (Poznej svět)
Hans Reichardt
Amfora, 1993, pevná vazba, stran 48 - množství vyobrazení, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tvrz a zámek Odolena Voda [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 7]
ÚLOVEC, Jiří
1. vydání, Praha: Unicornis 1998, 31 stran s ilustracemi a něm. resumé
Výborný stav, nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Great Stones Circles (Pravěké umění, prehistorie, megalitické stavby, neolit, mj. Stonehenge, Swinside)
Aubrey Burl
Great Stone Circles: Fables, Fictions, Facts, ISBN: 0300076894, Yale University Press, [1999], Hardc..
 
390Kč
Bez daně: 390Kč
Starověký Přední východ (Palestina, Asýrie, Persie, Mezopotámie, Sýrie, Irán)
Jana Součková
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, edice Velké epochy kultury sv. 3, Praha 1979. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 17 x 25 cm, vydání první, 320 stran - z toho 32 stran bar.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Středověká sakrální architektura na Frýdlantsku [= Vlastivědná knihovnička Společnosti Přátel Starožitností,  svazek 12]
KRACÍKOVÁ, Lucie - BELLING, Vojtěch
1. vydání, Praha: Unicornis 2003, pův. laminovaná brož., 127 stran s ilustracemi, 15 x 21 cm, a německým resumé
Výborný stav, nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zrození evropské civilizace (edice: Knihy pro veřejnost) [historie, antika, starověké Řecko, mj. Sparta a dórská Kréta, Athény v 8.-6. století, Kultura raného Řecka, Kolonizace]
Pavel Oliva
Nakladatelství Scientia, Praha 1995.,vydání první. 168 stran, obrazový materiál. Původní brož, rozměr 17x24 cm.
velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Oloupený Nil
Brian M. Fagan
Vydalo nakl. Mladá fronta, Praha 2001. Edice Kolumbus, sv. 157. Původní pevná vazba s přebalem, stran 368 - včetně vyobrazení, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Mayové [starověká civilizace, archeologie, Střední Amerika, dnešní Mexiko]
Sylvanus G. Morley
Vydalo nakl. Orbis, Praha 1977. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 17 x 24 cm, 272 stran včetně ilustrací, 64 str. čb. příloh a 6 mapek.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Děčín, Děčínsko a příprava obrany za předmnichovské Československé republiky
BAUER, Zdeněk - LIKOVSKÝ, Jakub
Praha: Unicornis 2009, 150 stran s ilustracemi a německým resumé
Výborný stav, nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura]
Jan Filip
Pražské nakladatelství, 1949. Poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 22 x 30 cm, 168 stran s čb. fotografiemi.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce zašpiněný, mírně odřený a v horní části s lehkou ztrátou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Středověké osídlení Rokycanska [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 20] Rokycany rokycansko
ROŽMBERSKÝ, Petr - VAŘEKA, Pavel
1. vydání, Praha: Unikornis 2013, 207 stran s ilustracemi a německým resumé
Výborný stav, nová
220Kč
Bez daně: 220Kč
Kronika čtená rýčem (Archeologie, Velká Morava, mj. Mikulčice, Rajhrad, Děvín, Nitra, Bratislava, Staré Město)
Jaroslav Šonka
Vydalo nakl. Blok, Brno 1982. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 288 stran - včetně obr. materiál..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021