ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 259 - včetně čb. obr. v textu, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce zažloutlé a na okraji mírně ušpiněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Československá akademie věd - ČSAV, Praha 1962.
Zadní strana desek mírně zašpiněna. Dobrý stav.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Archeologický ústav Akademie věd ČR, Praha
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Muzeum hl. města Prahy 1980.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 545-726.
Velmi dobrý stav. Obálka a hřbet lehce odřené.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Archeologický ústav Akademie věd ČR, Praha
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 481-600
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sešit, rozměry: 11,5 x 18,5 cm, stran 26
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1991. Vydání první, stran 499. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Archeologický ústav Akademie věd ČR, Praha
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Katalog k výstavě v Národním muzeu, Praha, květen 1962 - červen 1963. Původní brož,obálka lehce odřena, 160 stran textu a 33 stran obrazové přílohy. Rozměr 15x17 cm.
Dobrý stav(viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 351-720.
Stav dobrý. Hřbet lehce odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Archeologický ústav Akademie věd ČR, Praha
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 15.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 263-456.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1977. První vydání, 344 stran (z toho 32 stran bar. příloh). Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Libenice - Keltská svatyně ve středních Čechách [Edice Monumenta aechaeologica X, archeologie] Libenice - Keltská svatyně ve středních Čechách [Edice Monumenta aechaeologica X, archeologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/755880-libenice-keltska-svatyne--17628953631-1024x1024.jpg)
![Archaeologica Pragensia 1/1980 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 1/1980 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/da/577885-archaeologica-pragensia-1-15941362551-1024x1024.jpg)






![Archeologické rozhledy, roč. LVII - 2005, sešit 2 (archeologie, mj. Neolitizace střední Evropy, V. Razím - O tzv. hradech přechodného typu; Topografie pohřebišť v aglomeraci hradiště v Libici nad Cidlinou [Libice]) Archeologické rozhledy, roč. LVII - 2005, sešit 2 (archeologie, mj. Neolitizace střední Evropy, V. Razím - O tzv. hradech přechodného typu; Topografie pohřebišť v aglomeraci hradiště v Libici nad Cidlinou [Libice])](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/482670-archeologicke-rozhledy-ro-14787931631-1024x1024.jpg)
![Starověký Egypt [Z obsahu: kulturní dějiny Egypta ve starověku, mj. architektura, pyramidy, faraoni, archeologie, starověk] Starověký Egypt [Z obsahu: kulturní dějiny Egypta ve starověku, mj. architektura, pyramidy, faraoni, archeologie, starověk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/603279-staroveky-egypt-16265520441-1024x1024.jpg)