ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 24 cm, 507 stran. Vydání první.
Stav dobrý, přebal odřený a mírně otřepený. Podpis původního majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, 251 stran, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá, mírně ušpiněná a utržená o hřbetu. Stránky jsou lehce zažloutl a některé uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 144, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v dolní části u hřbetu natržená. Uvnitř je stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Panský dvůr a kostel sv. Jiří v Plzni - Doubravce (edice Zapomenuté hrady, tvrze a místa, svazek 38)
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 68.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, 224 stran.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba - část pův. obálky je nalepená na desky, rozměry: 17 x 22 cm, 88 stran
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Muzejní a vlastivědná spol. v Brně 2005. Pevná vazba, stran 527, vydání první, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav pěkný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 44.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Archeologický ústav AV ČR, Praha 1994. Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, stran 172 + obr. příloha.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní pevná vazba, strany od 277 do 589. Rozměry: 22 x 30 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Kniha renomovaného německého archeologa poskytuje úplný obraz Olympie. Popisuje její vývoj od lokáln..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Muzeum hl. města Prahy 1997.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vyd. Libri, Praha 2003, 503 stran, pevná vazba, formát A5 8°.
Výborný stav, nová kniha.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná s obálkou. Stránkováno průběžně 183 - 328 množství vyobrazení. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brno 1997
Stav velmi dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Bardfield Press, 2005.
Uvnitř velmi dobrý stav, přebal lehce natržený a zašpiněný. Neautorské věnování.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Zákazníci sk


![Obrázky z pravěku země české [Z obsahu: pravěk, zkameněliny, geologický vývoj, geologie, paleontologie, trilobiti apod.] Obrázky z pravěku země české [Z obsahu: pravěk, zkameněliny, geologický vývoj, geologie, paleontologie, trilobiti apod.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/764314-obrazky-z-praveku-zeme-ce-17751118851-1024x1024.jpg)



![V Říši půlměsíce - Cesty a výkopy v Turecku [Turecko] V Říši půlměsíce - Cesty a výkopy v Turecku [Turecko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/765934-v-risi-pulmesice-cesty-a--17768583031-1024x1024.jpg)





![Archaeologica Pragensia 13/1997 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 13/1997 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/490454-archaeologica-pragensia-1-14852691671-1024x1024.jpg)


