ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní brožovaná, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 120.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Státní nakladatelství politické literatury, Praha 1957. Vydání první. Původní měkká vazba, dobrý sta..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Edice Kolumbus sv. 53. Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Vydání třetí. Stran 336 - 24 stran příloh. Rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, přebal zažloutlý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Mladá fronta 1971, s. 371.
Velmi slušný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 561-680.
Velmi dobrý stav. Hřbet a obálka lehce odřené.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Euromedia Group – Knižní klub, Praha 2003. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Orbis, Praha 1977. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 16,5 x 23 cm, 256 stran, 9 barevných a 13 černobílých archívních fotografií na obrazové příloze.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Univerzita Karlova v Praze, 2016. Brožovaná, stran 259 - včetně vyobrazení, rozměry: 18 x 23 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Orbis 1973, s. 232.
V dobrém stavu, obálka je mírně potrhaná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 609-744.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1967. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Edice Kolumbus, sv. 41. Rozmě..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakl. Vyšehrad, Praha 1987. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, vydání první, 240 stran + obr. příloha, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Mladá fronta 1971, s. 371.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Academia, Praha 1992.
Velmi dobrý stav (viz foto). Nepatrně žazloutlá obálka.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Slovanské starožitnosti, oddíl kulturní:
Život starých Slovanů (Základy kulturních starožitností sl..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, 176 stran, vydání první, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce ušpiněná, celá kniha mírně prohnutá, lehce zažloutlé stránky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk



![Objevení Tróje [Obsah: antické Řecko, Malá Asie, Trojská válka, Trója a její dobytí, Schliemann, Homér - Ilias] (edice Kolumbus) Objevení Tróje [Obsah: antické Řecko, Malá Asie, Trojská válka, Trója a její dobytí, Schliemann, Homér - Ilias] (edice Kolumbus)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/607120-objeveni-troje-edice-kolu-16302662191-1024x1024.jpg)
![Sláva a pád starých Mayů [Mayská civilizace, Mayové, Mexiko, Amerika] (edice: Kolumbus, sv. 54) Sláva a pád starých Mayů [Mayská civilizace, Mayové, Mexiko, Amerika] (edice: Kolumbus, sv. 54)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/6.2.2013-36-1024x1024.jpg)


![Sláva a pád starého Íránu [Írán, Persie] Sláva a pád starého Íránu [Írán, Persie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742101-slava-a-pad-stareho-iranu-17448971771-1024x1024.jpg)




![Královská tažení ve starém Orientu - prameny k dějinám starověké Palestiny [Palestina, Svatá země, Izrael, Egypt, Mezopotámie a jejich dějiny, starověk Od Sinuheta k Nabukadnezarovi] Královská tažení ve starém Orientu - prameny k dějinám starověké Palestiny [Palestina, Svatá země, Izrael, Egypt, Mezopotámie a jejich dějiny, starověk Od Sinuheta k Nabukadnezarovi]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/696649-kralovska-tazeni-ve-stare-16929902071-1024x1024.jpg)

