ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Übergangs- und Krisenperioden in der Antiken Kunst
Pelikán, Oldřich
Phänomen des sog. Manierismus [= Spisy filozofické fakulty 217], Brno: Univerzita J. E. Purkyně v Br..
 
420Kč
Bez daně: 420Kč
Příručka pro určovací praktikum mineralogické (Mineralogie)
Vojtěch Rosický
Melantrich, Praha, 1939. Celoplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 391
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Objevy ve Středomoří [Z obsahu: archeologické objevy, starověký Přední Východ, antické Řecko, Itálie, Turecko, Malá Asie, Bulharsko, Kypr a Palestina - archeologie]
Jan Bouzek
Vydal Odeon, Praha 1979. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 174 stran s obr. v textu + 31 stran obrazové přílohy, rozměry: 21 x 27 cm.
Velmi dobrý stav, mírně natržený přebal(viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Oživená minulost (historie, archeologie, antika, mj. i Egypt, Římská říše)
C. W. Ceram
Praha, Orbis 1971, s. 349.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Národy ve stínu Soupeři Řeků a Římanů v letech 1200-200 př. n. l [mj. Egypťané, Féničané, Chetité, Etruskové, Peršané ad.]
Friedrich-Karl Kienitz
Nakladatelství Odeon, Praha 1991. Klub čtenářů sv. 641. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 286 stran s množstvím obr. příloh. Vydání první. Rozměry: 17 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pod babylónskou věží (Mezopotámie, historie)
Blahoslav Hruška
Praha, Práce 1987, s. 373
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Korelace proterozoických a ...VI.
Z.Pouba (ed.)
Ústav geologických věd, Praha 1981.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Stopami dávných věků. Mezi Nilem a Tigridem. Dějiny Mezopotámie, Sumer, Asýrie, Babylón, Přední Východ, Irák, Jordánsko (archeologie, historie, Orient)
Miloš Bič
Mezi Nilem a Tigridem. Nakladatelství Vyšehrad, Praha 1979. Populárně vědecká práce přibližuje nejst..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Geologie ložisek nerostných surovin
kolektiv autorů
SPN, Praha 1986.
Velmi slušný stav, obálka odřená a silněji zašpiněná (skvrny zřejmě od polití).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Egypt and Austria IV. Crossroads ...
Holaubek, J. - Navrátilová, H. - Oerter, W. B.
Ägypten und Österreich IV. Begegnungen. Prag: Verlag Roman Misek - Set out 2008. Publikace ze stejno..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
Stopami dávných věků. Mezi Nilem a Tigridem (Dějiny Mezopotámie, Sumer, Asýrie, Babylón, Přední Východ, Irák, Jordánsko)
Miloš Bič
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, 274 stran, černobílá obrazová příloha.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Výtvarný prejav slovenského praveku
Vojtech Krička
Vydala Matice slovenská, Martin, 1942 jako první svazek Knižnice výtvarného umenia. Původní kartonová vazba, 56 stran textu a 32 stran obrazové přílohy. Slovensky.
Desky lehce zašpiněné a odřené. Dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Záhada zlaté rakve [starověký Egypt, faraon Amenhotep IV. - Achnaton a Nefertiti, archeologie] (edice Kolumbus)
Jurij Jakovlevič Perepjolkin
Vydalo nakl. Mladá fronta, Praha 1973. Edice Kolumbus, sv. 61. Vydání první, rozměry: 13 x 17 cm, pů..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
 
Valentinská © 2021