ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vademecum pomocných věd historických [Pomocné vědy historické - paleografie, chronologie, genealogie, historická metrologie, diplomatika, kodikologie, sfragistika, heraldika, epigrafika, numizmatika]
Ivan Hlaváček, Jaroslav Kašpar, Rostislav Nový
Vydalo nakl. Svoboda, Praha 1988. Vydání první. Stran 495. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Starověký Egypt : kronika velkých objevů
N. Reeves
Vydala Academia, Praha 2006. Vydání první, stran 255. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
199Kč
Bez daně: 199Kč
I. geodetické symposium o zaměřování památek
Státní ústav památkové péče, Praha, říjen 1968.
Velmi dobrý stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Husitský Tábor. Sborník husitského revolučního hnutí 4. (husitství, mj. F. Šmahel - Idea internacionální spolupráce v husitství; P. Čornej - K projevům nacionalismu ve Starých letopisech českých; A. Vidmanová - Stoupenci a protivníci mistra Jana Husi)
Jan Galandauer, AMadeo MOlnár, Petr Čornej, František Šmahel
Husitský Tábor. Tábor 1981. Řídí Miloš Drda a kol. Původní brož, lehce odřená obálka, stav dobrý (vi..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Zprávy z minulosti
Michael Kerrigan
Vydala Euromedia Group, Knižní klub v edici Universum, Praha 2011. Vydání první. Původní pevná vazba, 224 stran, rozměr: 23 x 30,5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
149Kč
Bez daně: 149Kč
Medicína dávných civilizací - Léčiva, receptáře, chirurgické zákroky u vyspělých civilizací dávnověku, Egypt, Mezopotámie, Persie, Čína, Předkolumbijská Amerika, Antické Řecko a Řím.
Kurt Pollak
Vydal Orbis, edice Stopy - fakta - svědectví, Praha 1973. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 16 x 23 cm, stran 322.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Krása zaniklých civilizací. Světy, které objevila archeologie
Maria Ausilia Albaneseová a kol.
Rebo, Čestlice 2000. 2. vyd.
Přebal zevnitř lehce zašpiněný, jinak velmi dobrý stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Památky Pravěk, ročník XLIII - 1947/48
J.Eisner, J.Filip
Orbis v Praze, 1950.
Velmi slušný stav, obálka potrhaná, zašpiněná a odřená, vazba rozpadlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Záhadné fenomény a mystéria
Reinhard Habeck
Nakl. NS Svoboda, Praha 2006, vydání první. Původní pevná vazba, 359 stran - včetně obr. materiálu, rozměr: 17 x 24 cm. EAN: 9788020510549.
Pěkný stav (viz foto).
370Kč
Bez daně: 370Kč
Objevení Tróje [Obsah: antické Řecko, Malá Asie, Trojská válka, Trója a její dobytí, Schliemann, Homér - Ilias]
Vojtěch Zamarovský
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1962. Vydání první. Stran 315, 24 stran příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 13x21 cm.
Stav velmi dobrý, mírně ušpiněný a lehce odřený přebal. Nesouvisející věnování.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Aztékové. Původ, vzestup a pád národa [aztécká civilizace, dnešní Mexiko, Střední Amerika, historie, archeologie]
George C. Vaillant
Praha, Orbis 1974, s. 245.
V dobrém stavu, obálka je mírně potrhaná.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Archeologické rozhledy XXXIII - 1981, č. 4.
Josef Poulík (red.)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 361-480.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vikingové
Holger Arbman
Vydala Mladá fronta, Praha 1969. Edice Kolumbus, sv. 43. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 17 cm, 200 stran textu a 48 stran příloh.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tajemství egyptologie (starověký Egypt)
G. F. L. Stangmeiner, A. Liebe
Dialog, 2009. Pevná vazba, stran 181, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021