ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakl. Svoboda, Praha 1988. Vydání první. Stran 495. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydala Academia, Praha 2006. Vydání první, stran 255. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Státní ústav památkové péče, Praha, říjen 1968.
Velmi dobrý stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Husitský Tábor. Tábor 1981. Řídí Miloš Drda a kol. Původní brož, lehce odřená obálka, stav dobrý (vi..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydala Euromedia Group, Knižní klub v edici Universum, Praha 2011. Vydání první. Původní pevná vazba, 224 stran, rozměr: 23 x 30,5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Vydal Orbis, edice Stopy - fakta - svědectví, Praha 1973. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 16 x 23 cm, stran 322.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Rebo, Čestlice 2000. 2. vyd.
Přebal zevnitř lehce zašpiněný, jinak velmi dobrý stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Praha, Artia 1973, s. 201.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Orbis v Praze, 1950.
Velmi slušný stav, obálka potrhaná, zašpiněná a odřená, vazba rozpadlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. NS Svoboda, Praha 2006, vydání první. Původní pevná vazba, 359 stran - včetně obr. materiálu, rozměr: 17 x 24 cm. EAN: 9788020510549.
Pěkný stav (viz foto).
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1962. Vydání první. Stran 315, 24 stran příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 13x21 cm.
Stav velmi dobrý, mírně ušpiněný a lehce odřený přebal. Nesouvisející věnování.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Orbis 1974, s. 245.
V dobrém stavu, obálka je mírně potrhaná.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 361-480.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
L. Niederle: Slovanské starožitnosti. Oddíl kulturní: Život starých Slovanů. Dílu I. svazek 2. Bursí..
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1969. Edice Kolumbus, sv. 43. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 17 cm, 200 stran textu a 48 stran příloh.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dialog, 2009. Pevná vazba, stran 181, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk

![Vademecum pomocných věd historických [Pomocné vědy historické - paleografie, chronologie, genealogie, historická metrologie, diplomatika, kodikologie, sfragistika, heraldika, epigrafika, numizmatika] Vademecum pomocných věd historických [Pomocné vědy historické - paleografie, chronologie, genealogie, historická metrologie, diplomatika, kodikologie, sfragistika, heraldika, epigrafika, numizmatika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/737417-vademecum-pomocnych-ved-h-17400848101-1024x1024.jpg)




![Islámské umění (edice: Umění světa) [umění, malířství, sochařství, architektura, mj. i Egypt, Turecko, Írán] Islámské umění (edice: Umění světa) [umění, malířství, sochařství, architektura, mj. i Egypt, Turecko, Írán]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ad/624470-islamske-umeni-edice-umen-17180286071-1024x1024.jpg)

![Objevení Tróje [Obsah: antické Řecko, Malá Asie, Trojská válka, Trója a její dobytí, Schliemann, Homér - Ilias] Objevení Tróje [Obsah: antické Řecko, Malá Asie, Trojská válka, Trója a její dobytí, Schliemann, Homér - Ilias]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/705449-objeveni-troje-obsah-anti-17029094891-1024x1024.jpg)
![Aztékové. Původ, vzestup a pád národa [aztécká civilizace, dnešní Mexiko, Střední Amerika, historie, archeologie] Aztékové. Původ, vzestup a pád národa [aztécká civilizace, dnešní Mexiko, Střední Amerika, historie, archeologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/12.2.2013-38-1024x1024.jpg)



