ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jiří Všetečka 2015.
Velmi dobrý stav, lehce zašpiněný přebal.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydalo Národní tech. muzeum v Praze 1978. Brožovaná s přebalem, stran textu 350 + obrazová příloha, rozměry: 17 x 24 cm
Stav velmi dobrý, přebal lehce odřený a mírně otřepený.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Kniha formátu A4, pevná laminovaná vazba, 469 stran, 28 cm, uvntiř řada černobílých vyobrazení...
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1983. Vydání první, stran 573. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešit, strany 253-276. Rozměry: 21,5 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, vodorovně přehnuto.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Odeon, Praha 1985, vydání II., 379 stran, křídový papír, velmi bohatý obrazový materiál, celopl. vazba s obálkou. Rozměry 32 x 22 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Svépomoc 1988, s. 336.
Velmi slušný stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 18,5 cm, 47 str. s tabulkovými reprodukcemi.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 18,5 x 26 cm, stran celkem 80
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka, zažloutlé stránky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakl. Pallas, Bratislava 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 25 x 33 cm, 109 stran, 54 čb. a 34 barevných reprodukcí.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce ušpiněný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 396, 36 tab., 269 obr.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Uměleckoprůmyslové muzeum 1973
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Vltavín, Praha 2003.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 25 cm, 350 stran, 55 číselných příkladů, 244 obrazců a 98 tabulek v textu.
Velmi dobrý stav, obálka lehce odřená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, vydání první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 241 stran.
Dobrý stav, obálka je ušpiněná a v zadní části u hřbetu cca 7 cm natržená. Uvnitř je stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 39.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk

![České železářství v době průmyslové revoluce [hutnictví kovů, ocel, ocelářství, vysoké pece, výroba železa, železo, průmysl, továrny ad.] [Sborník Národního technického muzea v Praze 17.] České železářství v době průmyslové revoluce [hutnictví kovů, ocel, ocelářství, vysoké pece, výroba železa, železo, průmysl, továrny ad.] [Sborník Národního technického muzea v Praze 17.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/543386-ceske-zelezarstvi-v-dobe--15440213621-1024x1024.png)
![Encyklopedie kachlů v Čechách, na Moravě a ve Slezsku - Kachle, Ikonografický atlas reliéfů na kachlích gotiky a renesance [keramika,středověk ,kamnářství kachlová kamna] Encyklopedie kachlů v Čechách, na Moravě a ve Slezsku - Kachle, Ikonografický atlas reliéfů na kachlích gotiky a renesance [keramika,středověk ,kamnářství kachlová kamna]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/3140-encyklopedie-kachlu-v-cecha-16763802581-1024x1024.jpg)
![Dějiny užitého umění [umělecké řemeslo, starověk, antika, středověk; Asie, Amerika, Afrika, Islám, Čína; křesťanské, románské, gotika, renesance, baroko; keramika, malba, dřevo, textil, sošky, nábytek, sklo, porcelán, kámen, výzdoba dekor kovy zlatnictví] Dějiny užitého umění [umělecké řemeslo, starověk, antika, středověk; Asie, Amerika, Afrika, Islám, Čína; křesťanské, románské, gotika, renesance, baroko; keramika, malba, dřevo, textil, sošky, nábytek, sklo, porcelán, kámen, výzdoba dekor kovy zlatnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/739763-dejiny-uziteho-umeni-moda-17425932251-1024x1024.jpg)

![Česká secese [secesní umění -malba sochařství architektura: Preisler Hlaváček Preissig Mucha Švabinský Kupka Kotěra Kaván Ohmann Schwaiger Sucharda Polívka František Bílek Marold Mařatka Slavíček Kysela Jurkovič Šaloun Konůpek Zrzavý Horejc Hofbauer ad.] Česká secese [secesní umění -malba sochařství architektura: Preisler Hlaváček Preissig Mucha Švabinský Kupka Kotěra Kaván Ohmann Schwaiger Sucharda Polívka František Bílek Marold Mařatka Slavíček Kysela Jurkovič Šaloun Konůpek Zrzavý Horejc Hofbauer ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/684443-ceska-secese-umeni-kolem--16769267381-1024x1024.jpg)






![Patrový rám v theorii a příkladech [Obsah: konstrukce železobetonových staveb a budov] Patrový rám v theorii a příkladech [Obsah: konstrukce železobetonových staveb a budov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/76031-patrovy-ram-v-theorii-a-pr-16126065071-1024x1024.jpg)

