ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
2. vydanie. Alfa, Bratislava 1978. 222 stran, 197 barevných obrázků, 193 perovek. Původní brož; 21 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto)! Slovensky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 217 - množství vyobrazení
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 20 x 20 cm, 250 stran a množstvím vyobrazení, první vydání.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je ušpiněný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, stran 274, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Měkká vazba, stran 43 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Horší stav, obálka je lehce ušpiněná, hřbet v dolní části natržený. Zadní část obálky je se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Orbis, Praha 1953.
Dobrý stav
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydala Česká akademie pro vědy, slovesnost a umění, Praha 1913. Převazba. Rozměry: 19 x 26,5 cm, 384 stran
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 21 x 29,5 cm, 186 stran - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 351, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce ušpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní brož, s množstvím obr. materiálu. Stran cca 44.
Obálka mírně vyšisovaná. Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 324.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Kleinmobel und Tapeziermobel
Barevný katalog čalouněného nábytku. Sešit formátu 27 x 38,5 c..
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Praha : Argo, 2000.
Perfektní stav, nová kniha.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 159 - 24 stran textu a tabulková barevná i č/b zobrazení s popisem.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 19,5 cm, stran 80 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba, stran 744, 242 obr., 3 přílohy, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je polepka. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Přední část desek se začíná uvolňovat od vazby. Stránky jsou le
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk

![Vyšívame [vzory pro vyšívání, ruční práce] Vyšívame [vzory pro vyšívání, ruční práce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_400688_1-1024x1024.jpg)




![Soupis památek historických a uměleckých (Prachatice) v politickém okresu Prachatickém (okres Prachatický - Šumava) [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy] Soupis památek historických a uměleckých (Prachatice) v politickém okresu Prachatickém (okres Prachatický - Šumava) [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/758769-soupis-pamatek-historicky-17679392861-1024x1024.jpg)




![Z pokladů litoměřické diecéze III. Umělecké řemeslo 13.- 19. stol. [starožitnosti, sklo, kov, výrobky uměleckého zlatnictví, pasířství, kovářství apod.] Litoměřice Z pokladů litoměřické diecéze III. Umělecké řemeslo 13.- 19. stol. [starožitnosti, sklo, kov, výrobky uměleckého zlatnictví, pasířství, kovářství apod.] Litoměřice](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/759830-z-pokladu-litomericke-die-17688073771-1024x1024.jpg)

