ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 200 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 94 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. Hřbet je v horní i dolní části natržený s mírnou ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, stran 32 + návody, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Orbis pictus, 1991. Vydání I.124 stran, křídový papír. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem (viz obr.). Rozměr 30x21 cm.
Stav uvnitř velmi dobrý, přebal odřený(viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Vyšehrad, Praha 1990. Stran 136 + obr. přílohy, rozměry: 15 x 21 cm. První vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba, 192 stran, 51 obr., 7 tabulek. Rozměry: 20,5 x 20 cm. První vydání.
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24,5 cm, 194 stran.
Velmi dobrý stav.
909Kč
Bez daně: 909Kč
Bez daně: 909Kč
Celoplátěná vazba. 243 stran + část insertní cca 80 stran. Rozměry: 15x19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha 1991.
Dobrý stav, lehce zašpiněná obálka.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydala Česká akademie pro vědy, slovesnost a umění, Praha 1930. Formát 4°, 26 x 19 cm, 648 stran, dobová poloplátěná převazba.
Dobrý stav. Zadní desky poškrábané.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Brožovaná, 112 stran, 40 obr. a 2 tabulky, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit, stran cca 28, rozměry: 24 x 34 cm
Stav velmi dobrý, časopis je z boku lehce otřepený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Orbis, Praha 1941, ročník XVI. Sešit, stran 36, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 21 x 29 cm, stran 70.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a zažloutlá, hřbet je protržený, zadní část obálky je s mírnou ztrátou. Lehce zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Krakow, Manggha Centre of Japanese Art & Technology 2006, ISBN 10: 8392440722.
Velmi pěkný stav / very nice condition.
690Kč
Bez daně: 690Kč
Bez daně: 690Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1982. Páté upravené vydání. Původní pevná vazba, 160 stran + 28 stran přílohy, rozměr: 21 x 25,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk








![Soupis památek historických a uměleckých (Mnichovo Hradiště) v okresu mnichovohradišťském (okres mnichovohradišťský) [zámky, kostely, stavby, umění, starožitnosti, obrazy] Soupis památek historických a uměleckých (Mnichovo Hradiště) v okresu mnichovohradišťském (okres mnichovohradišťský) [zámky, kostely, stavby, umění, starožitnosti, obrazy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/464238-soupis-pamatek-mnichovo-h-14634147301-1024x1024.jpg)




![Práce s dřevem [řezbářství, dřevo, řezba, vyřezávání, tesařství, nástroje - pro lidové školy umění] Práce s dřevem [řezbářství, dřevo, řezba, vyřezávání, tesařství, nástroje - pro lidové školy umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/679348-prace-s-drevem-rezbarstvi-16712245931-1024x1024.jpg)