ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 167, vydání druhé
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Česká akademie pro vědy, slovesnost a umění, Praha 1937. Měkká vazba, rozměry: 19 x 27 cm, 371 stran.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Svaz českých výtvarných umělců, Praha 1989. Brožovaná, rozměry: 30 x 21 cm, stran 160 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 80, 33 obr., 4 tabulky.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná, horní roh obálky je přehnutý. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit. Rozměry: 13 x 20 cm, stran 14 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vyd. Gallery, Praha 2002. Pevná vazba, 8°, 221 stran, množství obr. materiálu.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo: SNTL, Praha 1985. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 158 + obr. příloha
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ústředí lidové umělecké výroby, Praha. Sešit, rozměry: 21 x 30,5 cm, stran 32
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Česká akademie pro vědy, slovesnost a umění, Praha 1913. Rozměry: 19 x 24 cm, 384 stran, převazba se zlacením na hřbetu.
Velmi dobrý stav.
1 199Kč
Bez daně: 1 199Kč
Bez daně: 1 199Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 280.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Vydal J. Štenc v Praze 1925. Se 119 reprodukcemi předmětů z musejní sbírky a 8 tabulkami značek, stran 111, původní kartonová vazba, 8°.
Stav dobrý, nesouvisející věnování.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vzorník písem České grafické unie a.s. v Praze (typografie, vzorník, řez písma; Česká grafická unie)
Praha 1925.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce odřená a zašpiněná (viz obr.). Na obálce stopy po přehnutí. Místy podtrháváno červenou pastelkou.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydalo: SNTL, Praha 1985. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 158 + obr. příloha
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, 381 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Měkká vazba, vydání druhé, přepracované, stran 657, rozměry: 16 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Uměleckoprůmyslové muzeu v Praze, 1973.
Dobrý stav (viz foto). Obálka mírně odřená.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Zákazníci sk


![Soupis památek historických a uměleckých (Dvůr Králové, obs. i Kuks) v okresu královédvorském (okres královédvorský) [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy] Soupis památek historických a uměleckých (Dvůr Králové, obs. i Kuks) v okresu královédvorském (okres královédvorský) [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730298-soupis-pamatek-historicky-17321730281-1024x1024.jpg)











