ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Třetí změněné vydání. 544 stran, převazba, rozměry: 17 x 25,5 cm.
Stav velmi slušný, desky jsou odřené, hřbet je uržený a vložený do knihy. Stránky jsou zažloutlé, místy je v textu podtrháváno tužkou. Na první straně jsou poznámky psané tužkou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
A4, pevná vazba s přebalem, 299 str. s mnoha reprodukcemi. Praha, Odeon, 1981. velmi dobrý stav.
..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami. Stran 168, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, ze spodní části podlepená a v horní části u hřbetu natžená, hřbet je mírně potrhaný - v horní i dolní části se ztrátou, u sponek jsou stopy po rzi
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Rozměry: 21,5 x 30 cm, 240 stran, pevná vazba.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba, stran 119, vyd. první, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Kruh, Hradec Králové 1989
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Grada, Praha 1999. Brožovaná, stran 151, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Grada Publishing, Praha 2001. Uspořádal Erik Tichý. Vydání 2. Původní brož, 240 stran,velké množství ilustrací v textu, rozměr 17x24 cm.
Velmi pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, I. L. Kober, Praha, nedatováno. Sožky jsou volně vložené do obálky, druhé vyd., rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 85 + obr. příloha
Dobrý stav, obálka odřená a ušpiněná.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Sešit stran 19 + 12 listů - vše volně vloženo do obálky, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Sešit, stran 46 - včetně vyobrazení. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je u hřbetu ušpiněná, sešit v horní části proděravěný děrovačkou - text nechybí. Na obálce a první straně jsou razítka.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 16 stran textu + obrazová příloha,
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyd. Ústav lidového umění ve Strážnici. Ročník XVI., 1979, č. 4. Původní brož, průběžné stránkování,..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 77 + obr. příloha, rozměry: 15 x 20,5 cm
Stav pěkný
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Městské muzeum Třebechovice pod Orebem, 1986. Původní celoplátěná vazba s přebalem; rozměry: 20,5 x 20,5 cm; 81 stran - množství vyobrazení.
Stav velmi dobrý. Lehce ušpiněný přebal.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, stran 26, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná se skvrnkami, knižní blok je uvolněný ze sponek, po sponkách jsou stopy po rzi. Signaturní razítko, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk










![Horní města v Československu IV. [znaky měst - Kraslice, Mikulov, Komárov, Stříbrná Skalice, České Budějovice, Ratibořské hory, Vrchlabí, Andělská Hora, Břidličná, Dobšiná, Krompachy, Štos, Adamov] Civitates montanarum in re publica Bohemoslovenica Horní města v Československu IV. [znaky měst - Kraslice, Mikulov, Komárov, Stříbrná Skalice, České Budějovice, Ratibořské hory, Vrchlabí, Andělská Hora, Břidličná, Dobšiná, Krompachy, Štos, Adamov] Civitates montanarum in re publica Bohemoslovenica](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/587927-civitates-montanarum-in-r-16104370211-1024x1024.jpg)

![Počátky šperku [šperk v pravěku, katalog výstavy - prehistorické sbírky] Počátky šperku [šperk v pravěku, katalog výstavy - prehistorické sbírky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/662980-pocatky-sperku-sperk-kata-16533717221-1024x1024.jpg)
![Národopisné aktuality, r. XVI. (1979), č. 4 (časopis, folklor, etnologie, mj. Šest hanáckých tanců z Kvasic, Pavol Bavlna [řezbář - Slovensko], Zamyšlení nad festivaly) Národopisné aktuality, r. XVI. (1979), č. 4 (časopis, folklor, etnologie, mj. Šest hanáckých tanců z Kvasic, Pavol Bavlna [řezbář - Slovensko], Zamyšlení nad festivaly)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_389036_1-1024x1024.jpg)

![Třebechovický betlém [Třebechovice pod Orebem, řezbářství, dřevořezba] Třebechovický betlém [Třebechovice pod Orebem, řezbářství, dřevořezba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/723941-trebechovicky-betlem-treb-17252569421-1024x1024.jpg)
