ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jan Štursa (sochař, sochařství)
Poloplátěná vazba, rozměry: 21 x 30,5 cm, stran 37 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vývoj železářství v Krušných horách [železo, dějiny hutnictví železa, výroba a zpracování, Krušné hory v okresech Sokolov, Karlovy Vary, Chomutov a Most]
Jan Kořan
Brožovaná s obálkou, stran 62 + XII přílohy + rozkl. přílohy. Rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, uvnitř je stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Karel Hyliš. Dialog-hmota-prostor
Muzeum Pelhřimov, Třebíč, Jihlava, Havl.Brod, 2008.
Stav velmi dobrý. Neautorské věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Lidové umění z Čech, Moravy a Slezska [Obsah: národopis, etnografie, folklor, lidová malba, kroj, sošky, výšivka ad.]
Jitka Staňková
Vydalo Panorama, Praha 1987 v edici Naše vlast. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 200 stran včetně 280 barevných vyobrazení.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Technika v malířské tvorbě. Malířský a restaurátorský materiál (akvarel, olej, tempera, laky, lazura, podmalba)
B. Slánský
Původní brož, měkká vazba, 192 stran, 51 obr., 7 tabulek. Rozměry: 20,5 x 20 cm. První vydání.
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Studie z dějin hornictví 3/1973 (není kompletní)
Jiří Majer
Národní technické muzeum, Praha 1973. Brožovaná s obálkou, rozměry: 14,5 x 21 cm, 318 stran.
Horší stav, obálka je ušpiněná, v horní části ořepená s mírnou ztrátou. Kniha není kompletní, chybí strany 305-314.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Navrhování komorových ocelových mostů (Studie ČSAV) - komorové ocelové mosty
Jiří Pechar
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm. Stran 124, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Umělecký průmysl a kultura
Werner Sombart
Edice Umění a řemesla. Praha, Jan Laichter 1912.
Velmi slušný stav, obálka natržená, zašpiněná, odřená a natržená, hřbet lehce natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hornictví II., díl 2.
Karel Vorálek
Vydal publikační odbor Prokop, Ostrava 1948.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka je mírně pomačkaná. Hřbet je v dolní i horní části natržený. Na titulním listu je podpis původního majitele, lehce zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ochrana stavebního díla proti korozi
F. Vavřín, K. Retzl
Vydalo SNTL - Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1987. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 208 stran, 45 obr., 51 tabulek. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Z dějin hutnictví, 8. svazek
Zdeněk Rasl (usp.)
Brožovaná s obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 308.
Dobrý stav, obálka je v horní části se ztrátou, uvnitř je stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Lidové kožichy (katalog výstavy)
Sešit, rozměry: 20 x 20 cm, cca 16 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a ohnutá.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Národopisné aktuality, ročník XII./1975, číslo 2.
Josef Tomeš (red.)
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 19,5 cm, strany 85-185 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou skvrnky, hřbet je v dolní části lehce natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Geologický sborník Slovenskej akadémie vied a umení III. (text slovensky)
Rudolf Lukáč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 230 + obr. příloha.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a otřepená. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Řezbářské řemeslo (obsah: řezbářství, řezbářská technika)
Minář, Marek
Vydalo nakl. Grada, Praha 2021, ISBN 978-80-247-5254-9 , pevná vazba, 372 stran, rozměry 22,3 × 22,5 cm.
Výborný stav, nová kniha
549Kč
Bez daně: 549Kč
 
Valentinská © 2021