KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Světla a stíny (povídky, bibliofilie, podpis Václav Franěk)
Václav Franěk
Praha, Václav Franěk 1948, s. 47.
Velmi dobrý stav, stránky nejsou rozřezány
80Kč
Bez daně: 80Kč
Smutná dívka - originální grafika (litografie) - Ludmila Jiřincová
Smutná dívka
Litografie - podepsáno. Podpis obtížně čitelný. Rozměry: 330 x 232. ..
 
7 000Kč
Bez daně: 7 000Kč
Akt u kostela (lept, 1990 Josef Černý)
Josef Černý (podpis)
List. Rozměry leptu: 105 x 130 mm. Signováno. Číslováno 7/15.
Stav pěkný.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Ostře sledované vlaky (podpis Bohumil Hrabal)
Bohumil Hrabal (podpis)
Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 17 cm, 88 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně odřená, věnování a podpis autora
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Prvok, strukturální grafika, Lubomír Přibyl (1937)
Lubomír Přibyl (1937)
Materiálový tisk (strukturální grafika), 1962 - podepsáno. Rozměry: 574 x 474. ..
List je natržený (mimo obrazovou plochu).
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bibliografie Josefa Škvoreckého 1. (podpis J. Škvorecký)
Michal Přibáň (red.)
Vydala Literární akademie, Praha 2004. Vydání první, 343 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný, věnování s podpisem J. Škvorecký.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Smutek - z cyklu Válka, linoryt (Jiří Šindler)
Jiří Šindler
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kde domov můj? (podpis Karel Bohdan Ort, Písek)
Karel Bohdan Ort (podpis)
Převazba, stran 54. Rozměry: 12,5 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý. Věnování a podpis autora.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Poklad (dřevoryty Václav Karel) - Karel Jaromír Erben
Karel Jaromír Erben
Plátěná vazba, rozměry: 21 x 33 cm, stran cca 30.
Pěkný stav, na poslední straně jsou podpisy.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Chata v horách (Román z Bezkyd) (podpis Jaroslav Šulc)
Jaroslav Šulc - podpis!
Románová příloha 1936. Poloplátěná slepá převazba, 8°, 108 stran. Na titulním listu podpis autora! V..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Koupel, litografie, Jakub Obrovský (1882 - 1949)
Jakub Obrovský (1882 - 1949)
Barevná litografie; 1943 - podepsáno. Rozměry: 356 x 260. ..
 
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Atelier (lept, 1994, Josef Černý)
Josef Černý (podpis)
List. Rozměry leptu: 125 x 172 mm. Signováno.
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Jehan Rictus [edice Prokletí básníci, sv. 3 - básně, verše, poezie] - podpis Jindřich Hořejší
Jindřich Hořejší (překlad a podpis)
Brožovaná, rozměr 13,5 x 20 cm, 59 stran.
Dobrý stav, obálka je v horní části a na hřbetu natržená. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Věnování a podpis Jindřich Hořejší. Uvnitř je stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Motýl, strukturální grafika, Lubomír Přibyl (1937)
Lubomír Přibyl (1937)
Materiálový tisk (strukturální grafika), 1963 - podepsáno. Rozměry: 830 x 530. ..
 
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
 
Valentinská © 2021