KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Směrnicový plán malé venkovské obce (nekompletní)
František Kalivoda​ (podpis)
Vydáno nákladem Kartografické kanceláře sdružených civilních zeměměřických inženýrů, Brno 1948
Stav by byl velmi dobrý, avšak je to nekompletní. Několik listů je vytržených a vložených.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Fantastická symfonie (šesti litografiemi vyzdobil Jiří Trnka) bibliofilie
Vítězslav Nezval; Jiří Trnka
Bubla 6664. Formát 8,7 x 12,8 cm (ležatý), 62 stran. Volné archy v původní obálce z tvrdšího papíru, s chlopněmi.
Pěkný stav (viz foto)!
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Květiny. 8 barevných litografií J. V. Štolovského (litografie, J. V. Štolovský)
J. V. Štolovský (podpis)
Litografie jsou volně vložené do obálky, rozměry: 23 x 32 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně pomačkaná. Listy jsou také nepatrně pomačkané..
800Kč
Bez daně: 800Kč
Vzpomínky (edice: Osobnosti, události) (biografie, spisovatel; podpis František Kožík, podpis Adolf Branald)
František Kožík
Edice osobnosti - události, Orbis, Praha 1995. Podpis autora! 392 stran. Původní pevná vazba s obálk..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
František Kobliha (1877 - 1962)
Ex-libris
Dřevoryt - podepsáno. Rozměr: 143 x 111. ..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
G dur Symfonie (kresba, podpis F. X. Richter)
F. X. Richter
kresba
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Průvodce Prahou (Praha, historie, architektura, mj. Prašná brána, Staroměstská radnice, Karlův most, Pražské zahrady, Pražský hrad, Černínský palác aj.) - podpis Čeněk Chyský
Čeněk Chyský (podpis)
Brožovaná, rozměry: 12 x 16 cm, 71 stran s čb. fotografiemi v textu.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka, podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Rinaldino (obálka Teige a Mrkvička)
Karel Konrád (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 137. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi slušný. obálka je ušpiněná a odřená, hřbet zcela chybí. Složky jsou uvolněné. Před titulním listem je věnování.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Podzim je tady
Jaroslav Hutka - podpis!
Gema Art pro nakl. Fosil, 1998. Původní brož, 8°, 172 stran. S podpisem autora!
Stav pěkný (viz foto)!
200Kč
Bez daně: 200Kč
Náš Honza (8 x grafika Cyril Bouda) - podpis
Josef Kopta (podpis!)
Bubla 6315. Volné archy v původní obálce; 24 x 15,3 cm; 74 stran.
Obálka ve hřbetu nepatrně natržená, nepatrně zašpiněná (viz foto). Uvnitř pěkný stav!
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Viktor Stretti  - grafické dílo (2x grafika V. Stretti, popis V. Stretti)
Arthur Novák
Vydal Klub zaměstnanců léčebného fondu, Praha, 1942. Složky jsou volně vložené do obálky, asi 30 stran, 20,5 x 28 cm.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je lehce zažloutlá a mírně ušpiněná. Věnování s podpisem.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Diogenův žák. Komedie o pěti obrazech ze života filosofů chudoby (divadelní hra, bibliofilie; věnování a podpis Ivan Holub)
Ivan Holub - podpis!
Komedie o pěti obrazech ze života filosofů chudiny. Vesmír, Praha 1946. Původní brož, 8°, 53 stran. ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Múzy (6x grafika, barevný lept, Olga Vychodilová)
Olga Vychodilová (podpis)
Volné listy, rozměry: 15,5 x 20,5 cm. (rozměr tisku 84 x 115 mm)
Stav perfektní.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
František Kobliha (1877 - 1962)
Litografie - podepsáno. Rozměr papíru: 258 x 199. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez domova ale s grácií (lept) Helena Wernischová podpis
Helena Wernischová
Grafický list.
Stav pěkný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Lejtnant zlatíčko (podpis Jaromír John)
Jaromír John (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15,5 x 22 cm, 29 stran.
Velmi dobrý stav, podpis autora.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021