KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Soukromý tisk autorův, Brno, 1947. Volné archy v původní obálce, cca 20 stran, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, do knihy vloženo podepsané přání k Vánocům. V zadní části podpisy obou autorů.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 43. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 136 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brož, 8°, 41 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: nakl. Družstevní práce, Praha 1942
Slušný stav, poškozený přebal, roztržený, uvnitř dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Čínská starší i nová lyrika. Sedmý svazek edice Albatros. Třebíč, únor 1946. Vyzdobil Karel Svolinsk..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 112 x 148 mm. Signováno.
Stav perfektní.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Sešit, stran 24 a soubor 9 barevných reprodukcí - vše vloženo do obálky. Druhé vydání, rozměry: 13 x 18 cm
Stav pěkný, podpis
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Litografie - podepsáno. Rozměry: 73 x 44.
..
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Grafický list.
Stav velmi dobrý, na okrajích jsou stopy po nálepkách.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 18,5 x 24,5 cm, stran 12
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka, v tiráži je podpis Luďka Smrčková a Vladimír Mazálek
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran cca 22, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, část obálky a hřbet jsou vyšisované Podpis O. F. Babler.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Pevná vazba se zlacením - kniha je vložena do kartonového pouzdra, 183 stran, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav výborný, věnování a podpis generál V. Nosek
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Vydalo nakl. Orbis, Praha, 1937.
Velmi dobrý stav. Nerozřezáno.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydal Pokrok, Praha 1940. Knihovna Pokroku, sv. 166. Původní brož, mírně uvolněný hřbet, 62 stran, rozměr: A6.
Dobrý stav, nepatrně odřená obálka (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Ludvík Bradáč, Praha 1919
Velmi slušný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Verše z let 1937 - 1945. Upravil Fr. Muzika. Melantrich, Praha 1950. Původní brož, 8°, 171 stran. S ..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Zobrazeny položky 2145 až 2160 z 2445 (153 stránek)
Zákazníci sk


![Malan – létající námořník [pilot RAF, Spitfire, druhá světová válka, letadla, letectvo] Malan – létající námořník [pilot RAF, Spitfire, druhá světová válka, letadla, letectvo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/702627-malan-letajici-namornik-z-17004746441-1024x1024.jpg)












