KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kniha a veřejný tisk. Poznámky k diskusi (podpisy)
František Laichter
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky. Stran 11. Rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Na první a druhé straně je množství podpisů: M. Majerová, J. Seifeert..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Záznam o zasedání Ústředního výboru KSČ 17. a 18. července 1945 (podpis Vilém Prečan)
Vilém Prečan (podpis)
Brožovaná, 17,5 x 24 cm, 300 stran.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
150Kč
Bez daně: 150Kč
Král Asarchadon (ruská pohádka, bibliofilie; ilustrace Cyril Bouda, podpis Karel Neubert)
Lev N. Tolstoj
Praha, Grafické umělecké závody - nakladatelství V. Neubert 1935.
Lehce zašpiněno a pomačkáno (viz foto), dobrý stav!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Smrt matky Jugovičů
Ivo Vojnovič
Brožovaná s původní obálkou, stran 43. Rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, věnování s podpisem překladatele.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Masky II., koláž (Jaroslav Koch) - 1996
Jaroslav Koch
1996
Stav výborný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Modrý stan (podpis Karel Šelepa)
Karel Šelepa (podpis)
Brožovaná s původní obálkou. Stran 59. Rozměr: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno. Podpis autora.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha (4x grafika T. F. Šimon, Výbor básní - Jaroslav Vrchlický)
Jaroslav Vrchlický
Měkká vazba, stran 154, rozměry: 21 x 28 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a z boku mírně otřepená. Hřbet je lehce potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý. Všechny čtyři lepty jsou signované. Místy nerozřezáno.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Umění jako kritika života (edice: Aventinum) (literární kritika, mj. Walt Whitman, Henrik Ibsen, D. G. Rossetti; graf. úprava V. H. Brunner; podpis Jiří Karásek ze Lvovic; polokožená vazba - vazba kůže)
Jiří Karásek ze Lvovic - podpis!
Upravil V. H. Brunner. Spisů Jiřího Karáska ze Lvovic svazek XV. Otakar Štorch-Marien, Praha 1927. E..
 
999Kč
Bez daně: 999Kč
Jedináček Damian (1x litografie Cyril Bouda a podpis)
Josef Kopta
Volné archy v původní obálce, rozměry: 12 x 18 cm, 103 stran, tištěno na Maršovském ručním papíře. Vydání první.
Obálka je mírně ušpiněná. Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bohumil Čížek (1913 - 1989)  HOL
Kombinovaná technika - podepsáno. Rozměry: 314 x 244. ..
 
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Vyšehrad - Pět přednášek o slávě, zkáze i vzkříšení posvátného Vyšehradu (Praha-Vyšehrad, dějiny)
Bohumil Stašek (podpis)
Měkká vazba, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 53, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce ušpiněná. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hodina růže (podpis Seifert a Dyrynk) - (1x grafika Vlasta Dyrynková) - vazba kůže - celokožená
Jaroslav Seifert (podpis)
Vydal Martin Dyrynk k novému roku 1978 jako svůj soukromý tisk ve vlastní úpravě. Celokožená vazba - kniha je vložena do kartonového pouzdra, rozměry: 11,5 x 15 cm, stran 23.
Výborný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Koruna Rudolfa II. Koruna Rudolfa II. a její autor (dějiny umění, císař Rudolf II.; podpis Karel Chytil)
Karel Chytil
Koruna Rudolfa II. (1921) a Koruna Rudolfa II. a její autor (1928). Kruh pro pěstování dějin umění, ..
Přední strana obálky odtržena, obě části obálky lehce pomačkány a potrhány na okrajích. Velmi slušný stav (viz foto)!
299Kč
Bez daně: 299Kč
Křížek z ametystů (podpis Herma J. Svozilová)
Herma J. Svozilová (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, 309 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části u hřbetu lehce natržená, podpis autora. Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Athéna, dřevoryt (Zdeněk Mázl)
Zdeněk Mázl
Zdeněk Mázl 1934-2016
Stav výborný
3 400Kč
Bez daně: 3 400Kč
Aus dem Ghetto in die Welt
M.Liebermann - podpis!
Verlag der Nation Berlin, 1979.
Dobrý stav, lehce odřený přebal.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021