KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Podpisy obou autorů! Pro první ročník OA. Praha, 1931. Poloplátěná vazba, nepatrně odřená, 139 stran..
Dobrý stav (viz obr.).
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, vydání první, 227 stran.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Kniha formátu lex. 8°, (22x23 cm), brožovaná s přebalem, vyd. Pragokoncert, Praha 1972.
..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Měkká vazba, stran cca 12, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Academia, Praha 1995. Pevná vazba s obálkou, stran 161, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Autorské věnování. Kniha vyšla za laskavého přispění PBtisk, Příbram 2002. Původní pevná vazba, rozm..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Listy jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav výborný.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Materiálový tisk (strukturální grafika); 1959 - podepsáno. Levý okraj listu potrhán - nezasahuje do ..
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Nakl. Svoboda, Praha 1948. Brožovaná s obálkou, stran 210, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Autorské věnování s podpisem. Nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, rozměry: 18 x 25 cm, stran 33.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 40, vydání první.
Stav pěkný, věnování s podpisem autora.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Alois Srdce, Praha 1930. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 21,5 cm, stran 102
Stav velmi dobrý, podpis autora, nerozřezáno
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nákladem Královské české spol. nauk, Praha 1953. Sešit, stran 23, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka lehce zažloutlá, na titulním listu je podpis autora.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 103. Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a v horní části u hřbetu natržená. Lehce zažloutlé okraje stránek. Autorské věnování s podpisem - Karel Konrád.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Tatran, Bratislava 1974. Edice Divadelná tvorba, sv. 133. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 10,5 x 17,5 cm, 92 stran a 4 strany obr. přílohy.
Dobrý stav, přebal lehce zažloutlý a mírně odřený, autorské věnování. Lehce zažloutlé stránky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Pevná vazba, stran 319, druhé vyd., rozměry: 13 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce ušpiněné. Podpis autora.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Zobrazeny položky 2145 až 2160 z 2446 (153 stránek)
Zákazníci sk






![Muž jménem Job [10 x grafika Milan Erazim, barevná litografie; podpis; edice Biblos] Muž jménem Job [10 x grafika Milan Erazim, barevná litografie; podpis; edice Biblos]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/610289-muz-jmenem-job-barevna-li-16333254901-1024x1024.jpg)








