KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
2. samostatná technická rota 2. čs. střel. divise (podpis generál V. Nosek, legie)
Vojtěch Prášek
Pevná vazba se zlacením - kniha je vložena do kartonového pouzdra, 183 stran, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav výborný, věnování a podpis generál V. Nosek
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Na Pjandži když se setmí
Julius Fučík
Praha, 1947 jako 33. svazek sbírky Krásná užitková kniha.
Obálka mírně zašpiněná, dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kytička rozmaru. Národní říkadla. Knížka pro malé čtenáře (poezie, ilustrace Rudolf Mates)
Národní říkadla. Knížka pro malé čtenáře. S obrázky Rudolfa Matesa. Vydalo nakladatelství J. Otto v ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha 5 (lept, Karel Chaba)
Karel Chaba (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 70 x 110 mm. Signováno.
Stav perfektní.
900Kč
Bez daně: 900Kč
P.F. 1965
Pavel Sukdolák (1925)
Lept - podepsáno. Rozměry: 140 x 134. ..
Velmi dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Happy Xmas (materiálový tisk) Agatha Sorel
Agatha Sorel
Grafický list.
Stav velmi dobrý, přeloženo.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Život a dílo Antonína Dvořáka, část III. (obálka Ladislav Sutnar)
Otakar Šourek (podpis)
Celoplátěná vazba, rozměry: 16 x 24 cm, 315 stran.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Závorky (pro S./F.) [ilustrace a podpis Martin Balcar]
Kristián Suda
Vyd. Prostor, Praha 1998. Celoplátěná původní vazba s obálkou. Listy jsou dvojité. Rozměry: 14 x 21,5 cm, 25 listů.
Velmi dobrý stav. Obálka je v horní části natržená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Tmáň, verše z let 1943-1945 (Ciprův tisk - tiskl Cipra - Kladno)
Jiří Paris [vl. jm. Jiří Kudrna]
Vyd. Josef Cipra, Kladno, 1969.
Uvnitř výborný stav, obálka má zvenku jen otřepenou část na hřbetu.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Jablko s klína (poezie, vazba intarzie, podpis Jaroslav Seifert)
Jaroslav Seifert (podpis)
Vazba intarzie se zlacením - pův. obálka je vevázána na konci knihy, kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra. Zlacená horní ořízka, rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 42.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky, nepatrně vyšisovaný hřbet. Autorské věnování s podpisem, vlepeno ex libris: Bohumíra Krause.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Lidová praktická encyklopedie (Podpis autora!)
A. A. Hoch
Vydalo: nakl. Pokrok, Praha 1930
Velmi slušný stav. Zašlá.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Čerti před Prahou (beletrie; podpis Karel Vika; obálka Josef Lada)
Karel Vika - podpis!
Pekelná Galejáda. Nakl. knih Karla Viky, Praha, nedatováno. Původní brož, 12°, 306 stran. S podpisem..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hlavy (suchá jehla, 1988, Josef Liesler)
Josef Liesler (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 175 x 252 mm. Signováno, číslováno 16/60.
Stav perfektní.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Kuropění (Viktor Fischl,Konfrontace, exil )
Viktor Fischl
Konfrontace, Curych 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 19 cm, 187 stran.
Velmi dobrý stav, přední i zadní předsádka počmáraná propisovačkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021