KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Noviny dávných staletí (Žurnalistika, historie; věnování a podpis Jaroslav Kohlík)
Jaroslav Kohlík
Vydalo: nakl. Novinář, Praha 1970
Velmi slušný stav, natržená obálka.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Koupel, litografie, Jakub Obrovský (1882 - 1949)
Jakub Obrovský (1882 - 1949)
Barevná litografie; 1943 - podepsáno. Rozměry: 356 x 260. ..
 
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Atelier (lept, 1994, Josef Černý)
Josef Černý (podpis)
List. Rozměry leptu: 125 x 172 mm. Signováno.
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Motýl, strukturální grafika, Lubomír Přibyl (1937)
Lubomír Přibyl (1937)
Materiálový tisk (strukturální grafika), 1963 - podepsáno. Rozměry: 830 x 530. ..
 
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Žena a Kristus
K. H. Hilar
Brožovaná s původní obálkou, stran 20, rozměry: 13 19 cm.
Stav velmi dobrý, okraje obálky jsou lehce vyšisované, na titulním listu je věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ilustrace ke knize Oděské povídky 1965, 11x dřevoryt (Jiří Šindler)
Jiří Šindler
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Nový svět (podpis Ema Řezáčová)
Ema Řezáčová (podpis)
Poloplátěná vazba s přebalem, stran 159, vydání první, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce ušpiněný, autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Platidla vojenských zajateckých a pracovních táborů z let 1914 - 1918 (podpis Bohumil Vlček)
Bohumil Vlček (podpis)
Sešit, rozměry: 14,5 x 20 cm, 39 stran.
Velmi dobrý stav, podpis autora
180Kč
Bez daně: 180Kč
Jeden mrtvý navíc: Případ bratra Cadfaela (detektivka, Anglie, středověk; věnování a podpis Ellis Peters)
Ellis Petersová (podpis)
Mladá fronta, Praha 1993. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 216 stran.
Stav pěkný, autorské věnování.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Hospodářská reforma společnosti. Spotřební systém hospodářský
Jan Dvořák (podpis)
Brožovaná. Stran 136. Rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je otřepená, hřbet lepený. Některé složky uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Podpis autora.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Sestřenka ironie (poezie; věnování a podpis Marie Štemberková; ilustrace Pavel Sivko)
Marie Štemberková - podpis!
Přebal a ilustrace Pavel Sivko. Mladá fronta, Praha 1982. Původní brož s přebalem, malá 8°, 88 stran..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Arboretum 1980-1985 (povídky, exil, Index; podpis, věnování a obálka Eva Janošková)
Eda Kriseová
Vydal: INDEX e. V., Köln 1987 Stav: dobrý, brož. vydání podpis s věnováním rozměr: 17 x 11 ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Německo humanistů a romantiků (německá filozofie, národní obrození, romantismus, mj. Jean J. Rousseau, F. Palacký; věnování a podpis František Šamalík)
František Šamalík
Nakladatelství Naše vojsko, Praha 1991, 288 stran, první vydání, brožovaná vazba, rozměr: 14,5 x 20,..
Velmi dobrý stav, nepatrně odřená obálka knihy (viz foto)
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jazzová tanečnice (lept, 1984, Josef Černý)
Josef Černý (podpis)
List. Rozměry leptu: 135 x 188 mm. Signováno.
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Carlos a Nicolás (Dobré dílo, Stará Říše, dřevoryty Michael Florian)
Rudolf Johannes Schmied, přeložil Bohuslav Reynek (podpis)
Marta Florianová 1927. Měkká vazba. 202 stran. Rozměry: 12 x 16,5 cm
Velmi dobrý stav, hřbet je potrhaný a téměř chybí, volnější vazba. Věnování a podpis Bohuslav Reynek
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Ladislav Kuklík (1947)
Ladislav Kuklík (1947)
Kombinovaná technika, 50/80; 1975 - podepsáno. Rozměry: 487 x 318. ..
 
5 600Kč
Bez daně: 5 600Kč
 
Valentinská © 2021