KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Návraty: 6 básníků a 6 zamilovaných (PF a podpis František Hrubín)
Josef Brukner (red.)
Sešit vložený do obálky, rozměry: 10,5 x 19,5 cm, stran cca 40.
Velmi dobrý stav. Vloženo PF s podpisem - František Hrubín
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rek osmnáctého roku. List z ruské tragedie (Rek r. 1918, Ruská občanská válka, Rusko, Lavr G. Kornilov; podpis Josef Šach)
Josef Šach - podpis
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 23 cm, 80 stran + obrazová příloha.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet odřené, otřepené a potrhané. Uvolněné složky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jindřich Wielgus (podpis)
Sešit, rozměry: 24 x 20 cm, stran cca 36 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části lehce odřená. Podpis Jindřich Wielgus.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Petr Bezruč: Jeho 70 let (biografie, literární věda; věnování a podpis A. C. Nor)
A. C. Nor - podpis!
Básník a dílo. Vydal autor (nákladem vlastním), Praha 1937. Původní brož, 8°, 60 stran. Volný hřbet,..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kam odcházíš, kráso? (edice: Želetavka) [poezie; překlad, podpis a věnování Ivan Slavík]
Paul- Jean Toulet
Vydalo: Nakladatelství Vetus Via, 1999
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Lubomír Přibyl (1937)
Materiálový tisk - podepsáno. Rozměry papíru: 267 x 242. ..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Akty (lept, 1991 Josef Černý)
Josef Černý (podpis)
List. Rozměry leptu: 162 x 150 mm. Signováno. Číslováno 12/20.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Z vlády doma do vlády v exilu (exil)
Ladislav K. Feierabend (podpis)
Brožovaná, stran 162, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, podpis autora
600Kč
Bez daně: 600Kč
Ohrada, litografie, Václav Sivko (1923 - 1974)
Václav Sivko (1923 - 1974)
Litografie, 1964; 23/26 - podepsáno. Rozměry: 380 x 502. ..
 
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Výkřiky od Těšína (podpis Jindra Cink)
Jindra Cink (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, 29 stran, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou zažloutlé, nerozřezáno. Podpis autora. Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
L. Andrejev - fixní idea, dřevoryt (Jiří Šindler) 1979
Jiří Šindler
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
700Kč
Bez daně: 700Kč
Jan Bauch - 95 let - (SIGNOVANÁ GRAFIKA) 1993 + podpis
Jan Bauch
Výroční grafický tisk k 95 narozeninám. Číslovaný výtisk, jeden z 200 vyšlých kusů (21 x 30 cm)..
Výborný
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Naučení rodičům (Stará Říše) - podpis Josef Vašica
Ludvík z Pernštýna
Převazba - pův. obálka je vevázána, stran 61. Rozměry: 12 x 16 cm.
Stav pěkný, podpis Josef Vašica
600Kč
Bez daně: 600Kč
Opilý satelit
František Kautman (podpis)
Vydal Jan Říha v Olomouci 1966.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Dětské legendy
Jacob Ludwig Carl Grimm
Měkká vazba, stran 30, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, podpis O. F. Babler.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Na českém jihu a jiné básně (poezie; věnování a podpis Ant. Klášterský)
Ant. Klášterský - podpis!
II. rozmnožené vydání. Česká grafická Unie, Praha 1922. Původní kartonová vazba s přebalem, 8°, 156 ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021