KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rozměry tiskové plochy: 2,5 x 4 cm, rozměry listu: 14,5 x 14 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Lept, 1991; 46/130 - podepsáno.
Rozměry: 214 x 135.
..
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 45, rozměry: 13 x 21 cm. Vydání první.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Votobia, Olomouc 1998. Brožovaná, stran 503, rozměry: 16 x 22,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, zadní roh obálky přehnutý. Věnování a podpisy obou autorů
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1977. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 62 stran. S podpi..
Pěkný stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná s původní obálkou, třetí opravené vydání, stran 297. Rozměry: 13 x 20 cm.
Dobrý stav, obálka je odřená a lehce otrhaná. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Václav Mašek 1893-1973
Stav velmi dobrý
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Pevná vazba se zlacením, stran 137. Rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné. Autorské věnování s podpisem.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Vydal Památník národního písemnictví k 50. výročí samostatnosti Československé republiky a k výstavě Soukromé tisky Josefa Cipry, 1968, Kladno. Volné složky v papírové obálce, 21 x 30 cm, asi deset
Velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebovaná, viz foto.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná, stran 178, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Kratší próza Gabriela Hanotauxe, přeložil Vladimír Žikeš.
Číslovaný výtisk č. 27 (ze 125).
Celok..
18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Rozměry tiskové plochy: 2,5 x 4 cm, rozměry listu: 14,5 x 14 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Lept; první zkušební tisk - podepsáno. Rozměry: 89 x 118.
..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran texu 12, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně pomačkaná. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 23 x 29,58 cm, 191 stran.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Katalog k výstavě. Svaz československých výtvarných umělců v Praze, galerie na Karlově náměstí, žáří..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 2161 až 2176 z 2447 (153 stránek)
Zákazníci sk




![Skladba češtiny [syntax ] Skladba češtiny [syntax ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/758768-skladba-cestiny-syntax-17679391641-1024x1024.jpg)
![Pád (edice: Knižnice Konfrontace) [povídky, stalinismus, komunismus; ilustrace a podpis Jan Kristofori] Pád (edice: Knižnice Konfrontace) [povídky, stalinismus, komunismus; ilustrace a podpis Jan Kristofori]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_160652_1-1024x1024.jpg)




![Bibliofilové [vazba kůže - celokožená - bibliofilie, 1x grafika Josef Hodek - dřevoryt] Bibliofilové [vazba kůže - celokožená - bibliofilie, 1x grafika Josef Hodek - dřevoryt]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_391747_1-1024x1024.jpg)



![Volné směry - Časopis secese a moderny [monografie o secesním výtvarném časopise - secese a moderna ve výtvarném umění] Volné směry - Časopis secese a moderny [monografie o secesním výtvarném časopise - secese a moderna ve výtvarném umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/724076-volne-smery-casopis-seces-17253414451-1024x1024.jpg)
