KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Příležitostný tisk. Dřevoryty vyzdobila A. Grmelová. Olomouc, 1975. Výtisk č. 6! 8°, 6 stran (z toho..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Měkká vazba, rozměry: 31 x 25 cm. Stran 10.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, v dolní části mírně natržená a v zadní části s mírnou ztrátou. Podpis Petr Bezruč. V tiráži je podpis Jaroslav Svoboda.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Lept; autorský tisk - podepsáno.
Rozměry: 158 x 110.
..
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Brožované, rozměry: 21 x 28,5 cm, 182 stran.
Stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, 77 stran, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav. Nerozřezáno. Věnování a podpis Otto F. Babler, podpis Karel Němec
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Barevný lept, 1993; autorský vzor pro tisk - podepsáno.
Rozměry tiskové plochy obrazu: 231 ..
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 19,5 x 27 cm, 79 stran.
Stav nepříliš dobrý, stránky jsou pomačkané, potrhané a lepené. Autorské věnování s podpisem.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Karel Votlučka 1896-1963
Stav výborný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran cca 22, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části a u hřbetu lehce vyšisovaná, hřbet je vyšisovaný. Podpis překladatele.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky. Vydání první, stran 40. Rozměry: 13 x 18 cm
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpise Miloslav Fábera
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Volné listy v obálce, rozměry: 21,5 x 31 cm. Stran textu 6.
Výborný stav.
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1956 jako 155. svazek edice České básně. Původní celoplátěná vazba s pře..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Kombinovaná technika; 1991; 5/200 - podepsáno.
Rozměry: 238 x 173.
..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 16 cm, 72 stran.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1943. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 55
Velmi dobrý stav, věnování a podpise autorky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Litografie, 1951 - podepsáno.
Rozměryt tiskové plochy obrazu: 310 x 194 mm.
..
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Zobrazeny položky 2161 až 2176 z 2450 (154 stránek)
Zákazníci sk














