KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vzdušné vidiny [Gellner - Milostná poezie] (příloha dva grafické listy, Alena Antonová, Ida Rystonová)
František Gellner
Původní celoplátěná vazba se zlacením, 116 stran, rozměry: 18 × 12 cm. 1. vydání.
Výborný stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Řeka zpívá (poezie; věnování a podpis Bohuš Kafka; ilustrace a dřevoryt Václav Mašek; tisk Karel Kryl)
Bohuš Kafka-podpis!
Družstvo Moravského kola spisovatelů, Brno 1947.
Stav uvnitř dobrý, obálka zašpiněná(viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Útěk před mlhovinou (podpis Jan Neugebauer) - poezie
Jan Neugebauer (podpis)
Brožovaná, 78 stran. Rozměry: 21 x 26,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je v dolní části lehce otřepená. Autorské věnování s podpisem. Některé složky jsou uvolněné.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Sonety paní (poezie, bibliofilie, obálka a 7x grafika Jan Bauch - litografie + podpis)
Lumír Čivrný; litografie J. Bauch - podpisy!
V knize jsou původní litografie Jana Baucha (celkem jich je osm: obálka, frontispis a 6 celostránkov..
 
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Rozhovor z března roku 1976 (samizdat, podpis Eva Kantůrková)
Eva Kantůrková (podpis)
Brožovaná, strojopis - tištěno jednostranně, rozměry: 15 x 21, stran 35.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Podpis Eva Kantůrková.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Alois Moravec (1889 - 1987)
Žně pod hradbami
Lept - podepsáno. Rozměry: 155 x 240. ..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Kandelábry (podpis a akvarel) - poezie
Richard Bergman, Karel Chaba
Pevná vazba, cca 50 stran, rozměry: 8,5 x 11 cm.
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem a akvarelem.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Jan Bauch (1898 - 1995)
Portrét ženy
Kolorovaný linoryt 97/100 - podepsáno. Rozměry: 155 x 85. ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Ohlas písní ruských a českých  (1940)
Fr. Ladislav Čelakovský; V. H. Brunner
Složky jsou volně vložené do obáýlky, stran 180, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Růže, mědirytina (Cyril Bouda)
Cyril Bouda
Cyril Bouda 1901-1984
Stav výborný
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Země Kainova
Maryna Fričová (podpis)
Celoplátěná vazba, stran 292, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem, signaturní razítko.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Volá Londýn (edice: Tvář století, Knihovna dokumentů, sv. 4) [podpis Jan Masaryk, druhá světová válka, exil, politika]
Jan Masaryk (podpis)
Brožovaná - pouze přední část obálky - vložená do knihy, rozměry: 15 x 21 cm, stran 311.
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet jsou lehce zažloutlé, pouze přední část obálky - ta otřepená a potrhaná, autorské věnování s podpisem.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Ze světa (poezie, věnování a podpis Tomáš Kafka)
Tomáš Kafka-podpis
Nakl.Petrov, Brno 1996.
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Na okraji ráje (podpis Vladimír Hanuš)
Vladimír Hanuš (podpis)
Brožovaná, 6 stran textu + 40 reprodukcí, rozměry: 21 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav. lehce ušpiněná obálka. Podpis autora.
80Kč
Bez daně: 80Kč
De horatio poeta et homine (O Horatiovi, básníkovi a člověku; Horatius; věnování a podpis A. Poláček)
A. Poláček - podpis!
Praha, 1935. Původní slepá brož, 8°, 45 stran. Výtisk č. 27 - s věnováním a podpisem autora! Dobrý s..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Život na hraně a dál ...
František Fremuth (podpis)
Vydalo HTF, Praha 2013. Pevná vazba, vydání druhé, rozměry: 15 x 21,5 cm. Stran 216
Pěkný stav, podpis autora.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021