KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vlastním nákladem vydal Milan Nechuta, první vydání, říjen 1991, Nový Bydžov, stran 138. Původní brož, měkká vazba. Kniha s podpisem autora.
Obálka mírně natržena. Stav jinak pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
London: George Allen & Unwin Ltd 1939. Translated by Guy McKeever Phillips, with foreword by C. F. Andrews.
Dobrý stav. Desky lehce odřené a na rozích otlačené, předsádky zahnědlé, uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha, Sdružení českých umělců grafiků Hollar 1927-1928
Velmi dobrý stav.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Praha, Martin Stanovský 2004
Velmi dobrý stav
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Praha, Legiografie 1932.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné. Hřbet je uvolněný a vazba je lehce povolená. Předsádky jsou lehce pomačkané.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Český výtvarník Petr Poš (1944-2015) se proslavil zejména výtvarnými návrhy pro film Fimfárum, za kt..
Velmi dobrý stav
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Frederikshavn: Exlibristen 1980, číslovaný exemplář s věnováním Pavla Roučky (jeden z celkově sto kusů); pův. brož. s pův. obálkou, 39 stran s četnými reprodukcemi (částečně rukou podepsané), 10 monto
zevně mírně ohmatané, jinak perfektní stav
2 160Kč
Bez daně: 2 160Kč
Bez daně: 2 160Kč
..
Velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Věnování Jeana Effela komunistickému funkcionáři Daliboru Hanesovi, Paris: Albin Michel 1969, pův. brož, 237 stran s ilustracemi, 8° (15,5 x 21,5 cm), jazyk: francouzsky
zevně poněkud odřená a ohmataná, jinak výborný stav
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
[Praha], J. Všetečka, 2013, s. 156
Velmi dobrý stav
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Pinacoteca seu museu 1994, věnování Guersoniho Jiřímu Bublovi na předsádce a osobní dopis, pův. sešit, [20] stran s četnými barevnými reprodukcemi, 4° (21,5 x 29 cm)
nepatrně ohmataný, jinak perfektní, celkově výborný stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydal Jiří Tomáš - nakladatelství Akropolis, Praha 2007. Vydání první, stran 148. Původní pevná vazba s přebalem. Podpis autora!
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Carpio v Třeboni 2012. Stran 255. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je ve střední části lehce protržený. Autorské věnování a podpis - M. Hule.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 22 cm, stran 102
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet odřený a potrhaný. knižní blok je uvolněný z obálky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Věnování a podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná vazba s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 17 cm, 110 stran.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet jsou ušpiněné, odřené a otřepené. Na obálce je polepka. Knižní blok je uvolněný z vazby. Autorské věnování s podpisem. Uvnitř stav dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Bibliofilie. Kniha většího formátu (A3, 2°, 35 cm), 65 stran, složky volně v obálce, ..
V dobrém stavu. Hřbet je natržený.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Zobrazeny položky 2257 až 2272 z 2447 (153 stránek)
Zákazníci sk





![Pavel Roučka [= Exlibristenpublikation nr. 185] Pavel Roučka [= Exlibristenpublikation nr. 185]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/475040-pavel-roucka-exlibristenp-14725538621-1024x1024.jpg)

![En feuilletant l'histoire de France du Front populaire à nos jours [dějiny Francie, podpis, věnování] En feuilletant l'histoire de France du Front populaire à nos jours [dějiny Francie, podpis, věnování]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/672017-en-feuilletant-l-histoire-16626264621-1024x1024.jpg)

![Guersoni. 50 anos do percurso do artista 1944/1994 [malířství, Brazilie, podpis] Guersoni. 50 anos do percurso do artista 1944/1994 [malířství, Brazilie, podpis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/719837-guersoni-50-anos-do-percu-17189682861-1024x1024.jpg)

![Rybníkářství na Jindřichohradecku [Jindřichův Hradec, rybníky a jejich historie] Rybníkářství na Jindřichohradecku [Jindřichův Hradec, rybníky a jejich historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/720772-rybnikarstvi-na-jindricho-17205955951-1024x1024.jpg)


