KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien – Leipzig: Verlag Karl König 1922, pevná poloplátěná vazba, 37+[5] s., 8° (19 x 22 cm)
Vynikající stav; desky s nepatrnými škrábnutími, horní ořízka trochu ztmavlá od prachu, zadní přídeští se nepatrně odlepuje od desky.
6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Vydala Marie Chřibková, Praha 1999. Vydání první, stran 147. Brožovaná, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Berlin: 1991, brož., 41 s., 4° (24 x 27,5 cm)
Vynikající stav; obálka na hřbetu mírně vybledlá.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha: [2007?].
Výborný stav.
1 520Kč
Bez daně: 1 520Kč
Bez daně: 1 520Kč
Prague: Orbis 1948, brož., 60+[32] s., 8° (14 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha : Průmyslové tiskárny 1936, původní brož, interimní vazba, 13 stran, 22 x 26 cm
perfektní
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
London-Zürich-Mainz-New York, Ernst Eulenburg
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Heidelberg: Kurpfälzisches Museum der Stadt Heidelberg, Heidelberger Kunstverein 1992.
Okraje stránek lehce zažloutlé, titulní list a strany 5/6 uvolněné z vazby, jinak v pořádku. Ještě dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Stuttgart: Staatsgalerie Stuttgart 1977.
Desky trochu poškrábané, vazba vpředu částečně naprasklá, skvrna od vody na většina stránek - viditelná od str. 33, do konce svazku se dále zvětšuje (viz foto), jinak uvnitř v pořádku. Celkově slušný
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Měkká vazba, stran cca 18, rozměry: 19,5 x 27,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, hřbet mírně odřený. Na titulním listu je podpis autora.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Druhé město, 2022. Brožovaná, stran 280, rozměry: 13,5 x 19 cm.
Stav pěkný. Podpis autora.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Penínsuloa Ideas, 16. Barcelona: Ediciones Península 1991.
Velmi dobrý stav. Desky mírně zašpiněné a horní rohy desek nepatrně otlačené, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Petr Bezruč: Papírový Mojšl / Maryčka Magdonova / Chycený drozd / Kantor Halfar (podpis Petr Bezruč)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 36, rozměry: 19,5 x 27,5 cm.
Výborný stav, podpis autora.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Paris: Calmann Lévy, Éditeur - Ancienne maison Michel Lévy Frère 1892, polokožená vazba, mramorované desky a ořízka, 276 stran, 8° (12 x 18 cm)
nepatrně odřený a otlučená, občas nepatrné hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Geneve: RotoVision SA, 1980.
Přebal na rozích trochu otlačený a nahoře na hřbetu natržený, jinak v pořádku, kniha zcela bez poškození, celkově pěkný stav.
1 980Kč
Bez daně: 1 980Kč
Bez daně: 1 980Kč
Šitá brožura v papírové obálce, 8 listů, 26 x 33,5 cm.
Pěkný stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Zobrazeny položky 2257 až 2272 z 2448 (153 stránek)
Zákazníci sk

![Der tapfere Cassian. Puppenspiel in einem Akt ["Statečný Cassian"; podpis a ilustrace Oskar Laske; umění; bibliofilie] Der tapfere Cassian. Puppenspiel in einem Akt ["Statečný Cassian"; podpis a ilustrace Oskar Laske; umění; bibliofilie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683430-der-tapfere-cassian-puppe-16923646961-1024x1024.jpg)

![Les Marionettes Tchécoslovaques [podpis Josef Skupa; loutky; loutkové divadlo] Les Marionettes Tchécoslovaques [podpis Josef Skupa; loutky; loutkové divadlo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/761891-les-marionettes-tchecoslo-17718559751-1024x1024.jpg)




![Cuando el juego va en serio. Argumentos contra el dogmatismo [filosofie, teorie kultury] Cuando el juego va en serio. Argumentos contra el dogmatismo [filosofie, teorie kultury]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/746969-cuando-el-juego-va-en-ser-17516173841-1024x1024.jpg)

![Karikari. Un tour de valse - Tom et Bob - La plus belle - Noiraud - Guignol - Deux cyclones [francouzská literatura, věnování] Karikari. Un tour de valse - Tom et Bob - La plus belle - Noiraud - Guignol - Deux cyclones [francouzská literatura, věnování]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/735117-karikari-un-tour-de-valse-17379880801-1024x1024.jpg)
