KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stroki ljubvi [Stroki lyubvi; Строки любви; poezie; básně; SSSR; Sovětský svaz; podpis]
Ščipačjov, Stěpan Petrovič [Shchipachev, Stepan Petrovich; Щ
Moskva: Sovetskaja Rossija 1960, váz., 141 s., 12° (11,5 x 14,5 cm)
Desky opotřebované a zaprášené; dobrý stav.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Les Frissons. La Vie - La Femme - Un Songe - Douzain de Sonnets [1. vydání, podpis]
Devillers, Hyppolyte
první vydání, věnování autora na předsádce, č. 93 z 325 číslovaných kusů; pův. kartonová vazba., 86 stran, 12°, jazyk: francouzsky
okraje desek odřené, natržený hřbet, předsádky poněkud zahnědlé, uvnitř mírně zahnědlé, celkově čistá a velmi dobrý stav
4 599Kč
Bez daně: 4 599Kč
Le billet de Madeleine [podpis Xavier Galmiche; Jan Vladislav]
Galmiche, Xavier
Paris: Éditions Quintette 1988, brož., [4]+58 s., 12° (12 x 16 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná (průsvitná fólie částečně odtržená) a mírně zažloutlá.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Der tapfere Cassian. Puppenspiel in einem Akt ["Statečný Cassian"; podpis a ilustrace Oskar Laske; umění; bibliofilie]
Arthur Schnitzler
Wien – Leipzig: Verlag Karl König 1922, pevná poloplátěná vazba, 37+[5] s., 8° (19 x 22 cm)
Vynikající stav; desky s nepatrnými škrábnutími, horní ořízka trochu ztmavlá od prachu, zadní přídeští se nepatrně odlepuje od desky.
6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Šerokraj (podpis Isobelle Carmody)
Isobelle Carmody (porpis)
Vydala Marie Chřibková, Praha 1999. Vydání první, stran 147. Brožovaná, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Altenbourg - Strawalde [1991; podpis; věnování; abstraktní umění; NDR; Německo; katalog; Gerhard Altenbourg; Jan Kotík]
Sonntag, Gerd
Berlin: 1991, brož., 41 s., 4° (24 x 27,5 cm)
Vynikající stav; obálka na hřbetu mírně vybledlá.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Pavel Roučka (výstavní katalog, malířství, abstrakce; věnování a podpis Pavel Roučka)
Antonie Angerer
Regensburg, Museen der Stadt Regensburg 2007.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Vladimír Birgus. Fotografia 1972-2017 (fotografie, výstavní katalog; věnování a podpis Vladimír Birgus)
Kowalik-Dura, Danuta
Katowice, Muzeum Śląskie, 2017, s. 203.
Velmi dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Počátky malíře
Moravec, Alois
Praha : Průmyslové tiskárny 1936, původní brož, interimní vazba, 13 stran, 22 x 26 cm
perfektní
990Kč
Bez daně: 990Kč
Stále ještě… Výstava John Heartfield: Fotomontáže [podpis; umění; avantgarda; katalog; Palác Kinských, Praha, 1964]
Hoffmeister, Adolf
[Praha]: Ministerstvo školství a kultury ČSSR [1964], brož. s přebalem, 31+[32] s., 4° (20 x 28 cm)
Velmi dobrý stav; přebal mírně opotřebovaný, s půlcentimetrovým natržením, na rubu (na místě hřbetu) je podlepen malým prázdným štítkem, první list má u sponek dvě nepatrná natržení.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Miroslav Hák: OČIMA - Svět kolem nás. Soubor fotografií [fotografie, avantgarda, Skupina 42, moderní umění, knihy] PODPIS
Hák, Miroslav
Praha: Československé filmové nakladatelství 1947. 1. vydání. Úvod "Básník fotografie" napsal Lubomír Linhart, básnický portrét Miroslava Háka napsal Jiří Kolář.
Desky odřené, na okrajích otlačené a dole ohnuté, dolní část hřbetu chybí, strany 1-14 částečně uvolněné z vazby, vazba mezi textovou a obrazovou části prasklá, na str. 5-8 podtrháváno tužkou, skvrna
7 400Kč
Bez daně: 7 400Kč
Kruté úpisy (podpis Helmut Gaensel)
Helmut Gaensel (podpis)
Brožovaná, stran 411, rozměry: 13 x 20 cm, vyd. první
Výborný stav, podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Czesko-polski słownik terminów literackich [Česko-polský slovník literárních pojmů; literární věda; čeština; polština; Daniela Hodrová]
Baluch, Jacek - Gierowski, Piotr
Krakow: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego 2016, brož., 492 s., 8° (15,5 x 23 cm)
Vynikající stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Jiří Anderle  [české současné umění, malířství a grafika, kniha s podpisem - Gerd Köhrmann] HOL
Hrabal, Bohumil – Kotalík, Jiří – Mašín, Jiří – Köhrmann, Ge
Köln: Edition Baukunst 1983.
Velmi pěkný stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Vidět? (podpis Mirek Stašek)
Mirek Stašek (podpis)
Knihovna Jana Drdy, 2002. Brožovaná, stran 58, rozměry: 14,5 x 20 cm
nová, výborný stav, podpis autora
70Kč
Bez daně: 70Kč
Daguerrotyp v harému
Chevalier, Pitre
Praha : R. Skopec 1940. Původní brož v papírové obálce z tvrdšího kartonu, 15 stran, 12 x 16 cm
Výborný stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021