KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prostějov-Hodonín-Břeclav 1936.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a místy proděravělá.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Rozkládací brožura. Rozměry ve složeném stavu: 9,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, podpis Tomáš Bím.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
New-Delhi – Mumbai: Presidentʾs Secretariat Rashtrapati Bhavan in association with India Book House Pvt Ltd 2002.
Velmi dobrý stav. Rohy v zadní části přebalu mírně odřené, dolní roh stránek 10-44 nepatrně poškozený (viz foto 3), jinak velmi pěkně zachovalá.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Praha, Lyra Pragensis 1974
Velmi dobrý stav, soubor grafik je vložen do plátěných desek a papírového pouzdra.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Praha: Jan Naňka 1929, žlutá, celoplátěná převazba se zlatou ražbou na přední desce a titulem na hřbetu, pův. kartonová přední deska vzadu vevázaná, podpis autora! 157+[7] stran, 13,5 x 19,5 cm
zevně mírně ušpiněné, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
1 080Kč
Bez daně: 1 080Kč
Bez daně: 1 080Kč
Rozkládací brožura. Rozměry ve složeném stavu: 9,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, podpis Tomáš Bím.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 62, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, na první straně je autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
V Praze roku 2007 vydala jako 9. publikaci RAKETA v produkci nakladatelství LABYRINT, Praha. Vydání první, stran 86. Původní pevná vazba, příčný formát 26x23 cm.
Stav výborný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Carpio v Třeboni 2010. Stran 167. Brožovaná. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný, podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
[= Schriftenreihe der Kommission der Historiker der DDR und CSR; Band 3] [ekonomické a politické problémy ve vztazích mezi východní a západní Evropou od 17. století do přítomnosti], Berlin: Rütten &am
obálka potrhaná a odřená na krajích, uvnitř trochu zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vydalo nakladatelství AOS Publishing, Ústí nad Labem 2018. Rozměry: 17 x 23,5 cm. Vydání první, stran 271. Původní pevná vazba.
Stav pěkný, věnování a podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
S. V. U. Máns, Praha 1935. Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 53.
Stav velmi dobrý. Lehce odřený hřbet, mírně vyšisované okraje desek. Podpis Eduard Beneš, na stránce před titulním listem jsou nalepeny dvě známky s podobiznou Ed. Beneše a dvě razítka.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Autorská proláž (koláž), 1994, Paříž. 21 x 30 cm. Signováno. Číslováno 1/1. Na zadní stran..
Velmi dobrý stav
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Zapomenutou Prahou. K. Bělohlávek, Praha 1922. Původní pevná vazba, stran 76. Rozměry: 17 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé desky, v horní části je číslo. Autorské věnování s podpisem.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Listy jsou volně vložený do obálky, rozměry: 23,5 x 33 cm.
Stav výborný, poue obálka je z boku nepatrně vyšisovaná.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Praha: Panorama 1981, brož., 40 s., 18 fotografií, 4° (20,5 x 29,5 cm)
Dobrý stav; složka opotřebovaná, s několika menšími natrženími, na vnitřní straně je perem psaná vlastnická poznámka, několik fotografií má nepatrně opotřebené růžky, několik je na rubu trochu zažlout
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Zobrazeny položky 2257 až 2272 z 2445 (153 stránek)
Zákazníci sk


![Karel Svolinský. Proměny, Osm mědirytin (edice: Album Lyra) [grafika, soubor grafik, podpis a mědiryt Karel Svolinský] Karel Svolinský. Proměny, Osm mědirytin (edice: Album Lyra) [grafika, soubor grafik, podpis a mědiryt Karel Svolinský]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/705757-karel-svolinsky-promeny-o-17030820311-1024x1024.jpg)









