KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Staropražská romance. Malostranská povídka. (příloha časopisu Naše Praha; protektorát; podpis Quido M. Vyskočil)
Quido Maria Vyskočil - podpis!
Vyšlo jako příloha časopisu Naše Praha v Praze 1940. Stran 78. Původní brož, měkká vazba. Kniha s podpisem autora.
Obálka po okrajích mírně otřepena, stránky uvolněny. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Cyrla (podpis Lila Bubelová)
Lila Bubelová (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 232, rozměry. 12,5 x 18,5 cm.
Dobrý stav. Obálka je lehce odřená a v horní části u hřbetu mírně natržená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pohádky krve (podpis Karel Toman)
Karel Toman (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 16,5 x 21 cm, stran 60.
Dobý stav, obálka je zažloutlá, odřená a lehce otřepená, v horním části rohu je skvrnka, horní část rohu s lehkou ztrátou.. Podpis autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Podzim III. [Vladimír Holan, tiskl Josef Cipra - Kladno; 1x grafika Pavel Herynk]
Vladimír Holan; editor Josef Glivický (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 11 x 19,5 cm, stran 8
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Ekloga knihomilská (podpis Rudolf Hála)
Arne Novák
Měkká vazba, rozměry:18 x 27cm, 10 stran.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Hodně jsme pili z řeky Léthé (beletrie, smysl života; podpis a věnování Alena Mrázová)
Alena Mrázová - podpis!
Vydalo nakladatelství Svoboda Servis, 2008. Vydání první, stran 78. Původní pevná vazba. Kniha s podpisem autorky.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha panoramatická [Josef Sudek; podpis; fotografie; umění]
Josef Sudek
Praha: SNKLHU 1959, pevná plátěná vazba, 295 s., 4° (22 x 36 cm)
Velmi dobrý stav; dva rohy desek mírně naražené, na ořízce malé množství drobných žlutých skvrnek.
50 000Kč
Bez daně: 50 000Kč
Mezní stavy kovových stavebních konstrukcí
P. Marek - podpis!
Vydalo SNTL - Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1981. Vydání první, stran 168, 116 obrázků. Původní celoplátěná vazba s přebalem. S podpisem autora.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
20 Fables ["Dvacet bajek"; Salvador Dalí; podpis; grafika; grafiky; umění; litografie]
Jean de La Fontaine, Jean Cassou
Paris: C. de Acevedo 1966, neváz., 184+[12] s., 40+14+2 listů (27 x 38 cm), 4° (29 x 39 cm)
Vynikající stav; kůže na krabici na pár místech trochu odřená; některé stránky a listy mají málo viditelné, bledé žluté flíčky, na jedné obálce a jednom tisku dekomponované litografie jsou menší šmouh
88 000Kč
Bez daně: 88 000Kč
Les peintures abstraites [L'Art en Belgique, sv. 9; abstraktní malíři; malba; moderní umění; abstrakce; Belgie; podpis]
Jean Dypréau
Bruxelles: Fondation Cultura [1966], brož., 48 s., 57 tabulí, 4° (24 x 31 cm)
Velmi dobrý stav; plastové pouzdro s větší prasklinou, složka s drobným natržením.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Les Marionettes Tchécoslovaques [podpis Josef Skupa; loutky; loutkové divadlo]
Malík, Jan
Prague: Orbis 1948, brož., 60+[32] s., 8° (14 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Počátky malíře
Moravec, Alois
Praha : Průmyslové tiskárny 1936, původní brož, interimní vazba, 13 stran, 22 x 26 cm
perfektní
990Kč
Bez daně: 990Kč
Serenade for Strings, für Streicher Op. 48 (Serenáda, noty, housle; podpis Josef Suk)
Petr Iljič Čajkovskij
London-Zürich-Mainz-New York, Ernst Eulenburg
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Horstmann-Czech: Arbeiten 1974-1992. Skupturen, Materialbilder, Zeichnungen, Druckgrafik [německé umění 20. století, sochařství, konstruktivismus, Klaus Horstmann-Czech - podpis]
Horstmann-Czech, Klaus (podpis)
Heidelberg: Kurpfälzisches Museum der Stadt Heidelberg, Heidelberger Kunstverein 1992.
Okraje stránek lehce zažloutlé, titulní list a strany 5/6 uvolněné z vazby, jinak v pořádku. Ještě dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
 
Valentinská © 2021