KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Aus dem Leben verbannt [linoryty; umění; turecká literatura; Německo; Turci; beletrie]
Ören, Aras - Jörg, Wolfgang
Berlin: Berliner Handpresse 1994, váz., 27+[1] s., 4° (28 x 32 cm)
Desky jen mírně opotřebované; vynikající stav.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Storia della poesia ceca contemporanea [Dějiny současné české poezie; česká avantgarda; surrealismus; Skupina 42; podpis]
Ripellino, Angelo Maria
Roma: Le edizioni d'Argo 1950, brož., 111 s., 19 tabulí, 4° (22 x 25,5 cm)
Obálka opotřebovaná a mírně zažloutlá, pár stránek má mírně ohnuté rohy, tabule ve frontispisu má na rubu menší šmouhu/otisky, knižní blok je na jednom místě nepatrně odlepen od obálky, dobrý stav.
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Malé příběhy starého pána (povídky, věnování a podpis František Bořek - Dohalský)
František Bořek - Dohalský - podpis!
Nakladatel Fr. Borový, Praha 1941. Vydání první, stran 133. Původní pevná vazba. Kniha s podpisem autora.
Desky nepatrně zašpiněny. Stav jinak pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tanec života (poezie)
Hana Jonášová (podpis)
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 15 cm, stran 232. První vydání.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Italský zápisník (podpis Karel Fron)
Karel Fron (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran cca 24, rozměry: 11,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené, v tiráži je autorské věnování a podpis autora.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákon vlků (podpis Hynek Hlaváček, sci-fi)
Hynek Hlaváček (podpis)
Vydal CS-Marketing, Praha 1993. Vydání první, stran 108. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, zadní roh obálky je přehnutý. Podpis autora.
120Kč
Bez daně: 120Kč
GH (15x grafika) - Grafika Hollar - soubor 15 grafických listů
K. Beneš, V. Cinybulk, M. Erazim, M. Houra, K. Hruška, L. Ka
Grafiky jsou volně vložené do obálky - všechny signované, rozměry: 11 x 16 cm.
Pěkný stav, obálka je nepatrně odřená.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Podzim III. [Vladimír Holan, tiskl Josef Cipra - Kladno; 1x grafika Pavel Herynk]
Vladimír Holan; editor Josef Glivický (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 11 x 19,5 cm, stran 8
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Země Boží. Verše ze Slezska (poezie, Slezsko, podpis V. R. Chotaš, ilustrace a podpis Leopold Parma)
Vilém Chotaš
Vytiskla tiskárna V. Vaško, Svinov. Plátěná vazba, 14 x 22 cm, asi 50 stran.
Velmi dobrý stav, desky lehce opotřebované.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stopy Františka Dvořáka (jedna grafika)
grafika V. Komárek
Vydalo nakladatelství Galerie Honor, Praha, 2000. Brožura, 33 stran + jedna grafika; 15 x 21 cm.
Nová.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Karel Plicka [= Edice Profily] [fotografie; Praha; Slovensko; pohledy; pohlednice; podpis; první vydání]
Plicka, Karel - Baran, Ludvík
Praha: Orbis 1961, neváz., 6 s., 12 pohlednic, 12° (13 x 17,5 cm)
Okraje složky mírně opotřebované, na zadní straně složky je drobná skvrna od inkoustu, na několika fotografiích jsou velmi drobné, na první pohled neznatelné škrábance; velmi dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
MCDM: Past Decade and Future Trends: A Source Book of Multiple Criteria Decision Making [= Decision Research; 1]
Zeleny, Milan (ed.) [Zelený, Milan]
Greenwich, Connecticut - London: JAI PRESS 1984, 14+338 s., 8° (16 x 23 cm)
Desky opotřebované, horní ořízka mírně zaprášená, na stránce s obsahem jedno zatržení propiskou; velmi dobrý stav.
770Kč
Bez daně: 770Kč
Vltava [řeka, vodní tok, povodí, prameny, přírodní krásy Povltaví, tj. Šumava, České Budějovice, Střední Čechy ad.]
Václav Větvička (podpis), Jan Rendek
Vydání první, stran 194. Původní pevná vazba. Rozměry: 23 x 33 cm
Stav pěkný, autorské věnování a podpis Václav Větvička. Signaturní razítko
299Kč
Bez daně: 299Kč
Cowboys of Santa Cruz County [kovbojové; Arizona; Amerika; fotografie]
Allen, Carter - Allen, Dodie - Andre, Bruce
Tucson, Arizona: Carter Allen 1996, spirálová vazba, 70 s., 8° (14 x 22,5 cm)
Desky mírně opotřebované, na zadní desce je drobná cenovka; vynikající stav.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Padesát let Československa, třicet let Mnichova ve výtvarném díle Oty Matouška (bibliofilie, Československo, podpis a ilustrace Oto Matoušek)
Karel Tondl
Vydala Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou a Svaz protifašistických bojovníků v Českých Budějovicích 1968. Volné složky svázané červeným provázkem, velký formát 30 x 42 cm, 8 listů.
Velmi dobrý stav, obálka jen lehce opotřebovaná.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021