KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nečas (edice: Spektrum, sv. 40) (autobiografie, deník; věnování a podpis Eva Kantůrková)
Eva Kantůrková - podpis!
Vydalo nakladatelství Hynek, Praha 2000. Vydání první, stran 199. Edice Spektrum, svazek 40. Původní pevná vazba s přebalem. Kniha s podpisem autorky!
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag. Eine Stadtgeographie und Heimatkunde [Praha, vlastivěda a dějiny města Prahy, městská geografie, statistika, Protektorát Čechy a Morava, podpis autora]
Lehovec, Otto (podpis)
= Forschungen aus Prags Vergangenheit und Gegenwart; Band 1. Prag: Volk und Reich Verlag 1944.
Desky trochu odřené a hřbet nahoře natržený, desky a ořízka trochu skvrnité, nahoře na ořízce vlastnická poznámka, vazba mezi stranami 208/209 naprasklá, list s fotografiemi 7-8 uvolněný z vazby, doln
630Kč
Bez daně: 630Kč
Pražský dům fotografie. 25 let
Zdeněk Lhoták, Petr Zhoř
Brožovaná, stran 258, rozměry: 23 x 25 cm.
Velmi dobrý stav. Mnoho podpisů autorů.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Tomáš Bím - obrazy, grafika
Tomáš Bím (podpis)
Rozkládací brožura. Rozměry ve složeném stavu: 9,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, podpis Tomáš Bím.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Les Mots d'une vie [poezie; poesie; básně; francouzská literatura; podpis; věnování Janu Vladislavovi; Jan Vladislav]
Martin, Hubert
Sauve: Hubert Martin - Imprimerie Impériale 1993, brož., 299 s., 8° (14 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka jen nepatrně opotřebovaná, s dvěma drobnými žlutými skvrnkami.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Mezinárodní politika (věnování Jiřímu Paroubkovi, podpis Oskar Krejčí)
Oskar Krejčí (podpis)
3. aktualizované a rozšířené vydání. Stran 43. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný, věnování Jiřímu Paroubkovi, podpis autora
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku
Vladimír Svatoš (podpis)
Brožovaná, stran 128, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kontrakt [beletrie, podpis autora, Polsko]
Zanussi, Krzysztof
Warszawa: Wydawnictwa Radia i Telewiziji 1980, věnování autora na patitulu; pův. brož.104 stran s četnými ilustracemi, 8° (10,5 x 18,5 cm)
hřbet opraven lepící páskou, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bernd Kaute - Kultur Felder. Arbeiten 1996-1997 [umění; malby; katalog; podpis]
Schwarz, Udo H. A.
Berlin: Galerie Tammen & Busch 1998, brož., 83 s., 4° (24 x 34 cm)
Vynikající stav; jen přední část obálky je mírně prohnutá.
490Kč
Bez daně: 490Kč
BASTA! Una aportación a la lucha por la recuperación del Partido [podpis Enrique Líster; Španělsko; PCE; komunismus]
Líster, Enrique
[Moskva?] 1970, brož., 208 s., 8° (13 x 21,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Druhé loučení (podpis Sylvie Richterová)
Sylvie Richterová (podpis)
Brožovaná. Vydání první, stran 152. Rozměry: 11,5 x 19 cm
Stav pěkný, věnování a podpis autorky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Stopy Františka Dvořáka (album 8 grafik - Anderle, Lhoták, Born, Komárek, Bím, Demel, Chaba, Tichý)
grafika Lhoták, Tichý, Born, Komárek, Anderle podpis
Bibliofilie. Brožura a v příloze osm originálních grafik a jedna fotografie. Číslovaný výtisk, ..
Výborný stav.. Publikace vložena do kartonového pouzdra.
12 999Kč
Bez daně: 12 999Kč
Hrst rodné země (podpis)
M.B.Stýblo
Nákladem vlastním 1947. Vydání první. Počet stran: 74. Původní brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Podpis autora.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Rabindranath Tagore: his personality and work [Rabíndranáth Thákur - životopis, bengálská kultura, literatura a umění, Bengálsko, Indie, indologie]
Lesný, V. [Vincenc] (podpis)
London: George Allen & Unwin Ltd 1939. Translated by Guy McKeever Phillips, with foreword by C. F. Andrews.
Dobrý stav. Desky lehce odřené a na rozích otlačené, předsádky zahnědlé, uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
 
Valentinská © 2021