KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Almužna. Lyrická hra o 1 dějství (podpis Ant. Nečásek)
Ant. Nečásek (podpis)
Brožovaná, stran 26, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lece odřená, autorské věnování s podpisem. Nerozřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Brána naděje / Gate of Hope / La puerta de la esperanza [dokumentární fotografie, poesie, křesťanská katolická víra, křesťanský život, Jindřich Štreit - podpis]
Štreit, Jindřich - Mlejnek, Josef
Praha: Asociace křesťanských sdružení mládeže - Sekce pro mládež České biskupské konference, 2011. Vyšlo u příležitosti Světových dnů mládeže v Madridu v r. 2011.
Pěkný stav, pouze dolní roh předních desek nepatrně otlačený.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Slovinské romance a balady (podpis O. F. Babler, dřevoryty Albert Schamoni)
O. F. Babler (podpis)
Měkká vazba, stran 56, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav pěkný, podpis O. F. Babler
199Kč
Bez daně: 199Kč
Die zürcherische Buchillustration von den Anfängen bis um 1850 [dějiny, historie knižní ilustrace; dřevořezy; dřevoryty; rytiny; typografie; Švýcarsko]
Leeman - van Elck, Paul
Zürich: Privatdruck [soukromý tisk] - Druck Art. Institut Orell Füssli 1952, váz., 249 s., 4° (22,5 x 30,5 cm)
Přebal mírně opotřebovaný, s několika drobnými natrženími, horní ořízka trochu ztmavlá od prachu, na přední předsádce podpis majitelky přelepený kouskem papíru; velmi dobrý stav.
2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
MUDr. Dana Uhrová (podpis Hugo Sáňka)
Hugo Sáňka (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 333, rozměry: 13 x 19,5 cm
Velmi dobrý stav. Autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
40 di maestro Igor Borozan [současné umění; Itálie; Bosna]
Borozan, Igor
s. l.: s. n., 2009, váz., 96 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Jako nová.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Ivan Koleček: Vrstvy / Stratigraphie [architektura, umění, design, Ivan Koleček - podpis]
Koleček, Ivan - Křikavová, Iva - Kratochvíl, Petr
Řevnice: Arbor vitae 2010. Úvodní studie Petr Kratochvíl.
Velmi pěkný stav, pouze vpředu je na předních deskách škrábanec, jinak zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Měsíce
Karel Šelepa - podpis
Vydal Václav Petr, Praha 1934. Původní brož, měkká vazba, stran 20. Kniha s podpisem autora.
Vazba ve hřbetě rozlepena, volné stránky. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Malé příběhy starého pána (povídky, věnování a podpis František Bořek - Dohalský)
František Bořek - Dohalský - podpis!
Nakladatel Fr. Borový, Praha 1941. Vydání první, stran 133. Původní pevná vazba. Kniha s podpisem autora.
Desky nepatrně zašpiněny. Stav jinak pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Italský zápisník (podpis Karel Fron)
Karel Fron (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran cca 24, rozměry: 11,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené, v tiráži je autorské věnování a podpis autora.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Různé (edice: Postavy, sv. 5) [podpis a litografie Vladimír Novák]
Vladimír Novák
Vydáno nákladem autora, 1982. Svazek č. 5 edice Postav. 30 x 43 cm, 7 listů v papírové obálce.
Velmi dobrý stav.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
A Arte Indo-Portuguesa [Indo-portugalské umění, Indie; Portugalsko; podpis]
Cagigal e Silva, Maria Magdalena de
Lisboa: Edições Excelsior 1966, váz., 374 s., 6 tabulí, 4° (23 x 31,5 cm)
Vynikající stav, téměř beze stopy užívání.
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Jakou cenu má rozkvetlý Štiřín
Václav Větvička, Václav Hrubý (podpis)
Aventinum, Praha 2013. Pevná vazba, stran 334- včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav výborný, podpis a věnování V. Hrubý. Signaturní razítko
150Kč
Bez daně: 150Kč
Chasidské povídky (podpis Otto. F. Babler )
Martin Buber
Měkká vazba, rozměry: 14 x 19 cm, stran 43
Stav velmi dobrý. Podpis Otto. F. Babler
600Kč
Bez daně: 600Kč
Romantické krajiny, pět litografií (litografie, cyklus - krajina, podpis Jaroslav Novák)
Jaroslav Novák
Nakladatelství Pražské akciové tiskárny. 5 litografií v pevných deskách, 55 x 40 cm.
Velmi dobrý stav, desky jen lehce opotřebované.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Otto Herbert Hajek [1960; podpis; věnování; katalog; plastiky; fotografie; umění; Jan Kotík]
Mon, Franz
Köln: Galerie Änne Abels 1960, brož., 50 s., 4° (24 x 25 cm)
Velmi dobrý stav; přebal s pár drobnými ztrátami a nepatrnými natrženími.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
 
Valentinská © 2021