KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakl. Česká muzika, Praha 2006. Pevná vazba, vydání první, 169 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 25 x 22 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Merkur, Praha 1981. Původní brož, měkká vazba, stran 258, vydání první, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Merkur, Praha 1989. Brožovaná, stran 190, vydání čtvrté, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydav. odbor v Martine, 1990.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, stran 128. Rozměry: 12 x 170 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a otřepená, hřbet lepený. Obálka je podlepovaná, knižní blok zpět vlepen hnědou lepící páskou. Uvnitř je stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Poloplátěná vazba, 160 stran - včetně vyobrazení, rozměr: 23 x 25 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ikar, Praha 2012. Pevná vazba, vydání první, rozměry: 16 x 16 cm, stran 288 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Fontána, Olomouc, 2001. Pevná vazba, stran 205. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Pragma, Praha, 1998. Původní brož, 264 stran, rozměr: 14 x 20 cm.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Přehnuté složky, stran 16, rozměry: 15 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, časopis je v horní části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Rebo 2013
Stav velmi dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba, rozměry: 26 x 26 cm, stran 160 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný, na hřbetu je nálepka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 23,5 x 24,5 cm, stran 160 - množství vyobrazení.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Smart Press, 2007. Pevná vazba, vydání druhé, rozměry: 17 x 24 cm, stran 224 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, 24 stran, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav horší, obálka je zažloutlá, otřepená a utržená od hřbetu. Hřbet zcela chybí, uvnitř je stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Merkur, Praha 1984. Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 194.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Balkánská kuchyně [kuchařka, recepty] Balkánská kuchyně [kuchařka, recepty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/755365-balkanska-kuchyne-kuchark-17623739791-1024x1024.jpg)
![Indická kuchyně [kuchařka, recepty] Indická kuchyně [kuchařka, recepty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/696560-indicka-kuchyne-kucharka--16927337531-1024x1024.jpg)











