KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výroba zvířecí a zemědělsko-průmyslová (účetnictví, zemědělství, zvířata - kráva, ovce; Rakousko Uhersko)
Jos. Munzar
Praha, J. Otto 1899, s. 138.
Obálka lehce zašpiněná a potrhaná na dolním okraji (viz foto), hřbet nepatrně uvolněný. Velmi slušný stav!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Polívkář z Boudy (kuchařka, podpis Matěj Forman, Bela Schenková)
Matěj Forman, Bela Schenková
Garamond 2003. Původní pevná vazba, rozměry: 16 x 17 cm, 96 stran.
Stav velmi dobrý. Věnování autorů
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lahodně s Ellou  (kuchařka)
Ella Woodward
Knihy Dobrovský, 2015. Pevná vazba, stran 261 - včetně vyobrazení, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
HAM A MŇAM
Petr Novotný
Ottovo nakl., Praha 2000
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nejdůležitější škodliví činitelé zemědělských plodin (přírodní vědy, rostliny, škůdci, mj. meruňka, pšenice, žito, hrušeň)
kolektiv
Příručka k jich poznání, určení a povinnému hlášení pro rostlinolékařské zpravodaje a referenty a vš..
Dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Muži sobě (kuchařka)
Zuzana Humpolcová (podpis)
Rebe books 2013. Měkká vazba, stran 277. Rozměry: 21 x 25,5 cm.
Stav pěkný, podpis autorky a Tomáš Stehlík
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nejlepší kniha o grilování (kuchařka)
NGV, Kolín Pevná vazba, rozměry: 18,5 x 258 cm, stran 112 - množství vyobrazení.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kouzelná kuchyně. Pro lepší hladinu krevního cukru (kuchařka, recepty, zdraví, dieta)
redaktorka: Eliška Matyášová
Praha, Readers Digest Výběr 2010, s. 360.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zelinářství - Praktické pokyny k zakládání a vedení zelinářských zahrad a zahrádek. Podrobrné návody, jak každý druh zeleniny se pěstuje a zužitkuje, jak zařizují se pařiště a hubí škůdcové i choroby rostlin.
Václav Bílý
A. Neubert, Praha 1941 - 7. vydání.
Desky trochu zašpiněné, na okrajích vybledlé a potrhané, hřbet poničený, některé listy uvolněné z vazby, jinak uvnitř bez poškození, vzhledem ke stáří dobrý stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Kuchařská příručka pro rodinu o třech i více členech (kuchařka)
Iška Posnerová
Převazba - část pův. obálky je nalepená na desky, 122 stran, rozměry: 13,5 x 20 cm, druhé, rozmnožené vydání
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Hřbet je potrhaný a lepený. Uvnitř knihy jsou signaturní razítka, strana dvě je pospaná. Uvnitř je stav velmi dobrý
999Kč
Bez daně: 999Kč
Lehká kuchyně - Vyladěné recepty pro zdraví a energii (kuchařka)
kolektiv autorů
Burda, 2018. Pevná vazba, ropzměry:22 x 24,5 cm, 157 stran - včetně vyobrazení.
Stav výborný
180Kč
Bez daně: 180Kč
Impulzní dieta. Pro zdraví (kuchařka, recepty, zdraví)
Dörten Woffová
Praha, Ikar - Euromedia group 2002, s. 159.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Ottova naučná knihovna (Vývoj hospodářsko-politických ideí v 19. století; Dějiny potoka; Chemie v denním životě)
(hospodářsko-politický vývoj, chemie, hydrologie)
Obsahuje tituly: 1/ Eugen von Philippovich: Vývoj hospodářsko-politických ideí v 19. století. Ottova..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pivo - slad - chmel od A do Z (pivovarnictví)
Vydal Výzkumný ústav pivovarský a sladařský, 2004. Vydání první. Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, 217 stran.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Celoroční plánovací kuchařka. Vaříme podle ročních období pokrmy z celého světa
Kamila Procházková
Domovská stránka knížky Kniha sezonně tříděných receptů, provázejících celým cyklem roku, umožn..
 
390Kč
Bez daně: 390Kč
 
Valentinská © 2021