KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Těstoviny (moderní kuchařka)
kolektiv autorů
Nakladatelství Slovart, 2005. Původní pevná vazba s obálkou, 303 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 22 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hubnutí po česku (kuchařka)
Radka Štefaňáková
Nakl. Deus, Praha 2009. Pevná vazba, vydání první, stran 197, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kuchařka naší vesnice
Sestavil kolektiv autorů...
Vydalo Ottovo nakladatelství, divize CESTY, Praha 1999. 15. upravené vydání. Původní pevná vazba, stran 511.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Delená strava (text slovensky)
Pevná vazba, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav perfektní - kniha zatavena do původní ochranné folie.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Domácí dobroty z přírodních ingrediencí [kuchařka]
Reader´s Digest 2014
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Normy polotovarů jídel [recepty, kuchařka, polotovary]
Původní měkká vazba, rozměry: 16 x 21 cm, 369 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněné desky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Velká kniha o vaření (kuchařka)
kolektiv autorů
Fortuna Libri, 2008. Pevná vazba, rozměry: 24 x 28 cm. Stran 544.
Velmi dobrý stav.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Podvody na talíři
Thilo Bode
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14,5 x 21 cm. 201 stran.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Jiří Babica na cestách
Jiří Babica
Pevná vazba, rozměry: 22 x 20,5 cm, 194 stran - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kuchárka proti starnutiu [kuchařka, slovensky, recepty]
Reader´s Digest 2013
Stav velmi dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Aby dětem chutnalo
Jessica Seinfeldová
Nakl. Columbus 2008, stran 204, vydání první, kroužková vazba. Rozměr 21 x 23,5 cm.
Stav dobrý, kniha je v zadní části zřejmě politá, spodní část stránek je lehce zvlněná - bez skvrn.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Úžasné dezerty [kuchařka]
Reader´s Digest 2014
Stav velmi dobrý viz foto.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Umějí sloni skákat?
David Feldman
Reader´s Digest Výběr, Praha 2009.
Výborný stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Hubneme nad plným talířem (Hrníčková kuchařka)
Jaroslava Pechová
Laguna (Proxima) 1995. Pevná vazba, stran 144. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez tuku a chutně [kuchařka]
Praha 2003
Stav velmi dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Umění koštérské (podpis Fr. R. Čebiš)
Fr. R. Čebiš (podpis)
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, 116 stran. Vydání první.
Uvnitř dobrý stav, přebal je lehce odřený a v horní části natržený. Autorské věnování s podpisem.
240Kč
Bez daně: 240Kč
 
Valentinská © 2021