KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
RYCHLE, CHUTNĚ, ZDRAVĚ (Kuchařka)
Readerś Digest, 2004
Výborný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Velká vzorná kuchařka (vazba kůže - polokožená) - 1900
Bohumila Jermářova
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 23 cm, stran 789
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet, hřbet je v horní i dolní části natržený, mírně zažloutlé stránky
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vůně koření (bylinky, recepty, koření)
Zdeněk Žáček
Praha, Merkur 1981, s. 207.
V dobrém stavu, obálka je odřená a zašpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sbírka předpisů pro výživu kojenců a batolátek (zdravých i nemocných)
Karel Kulhánek
Brožovaná, VII. rozšířené vydání, 88 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, lehce odřená, v dolní části natržená a v horní protržená. Uvnitř je stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Nudle a těstoviny (kuchařka)
kolektiv autorů
Pevná vazba, stran 160 - množství vyobrazení. Rozměry: 26 x 26 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stolujeme v přírodě (kuchařka, recepty, piknik, táborák)
Karel Pinka, Alice Pinková
Praha, Naše vojsko 1992, s. 187.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Jak se rychle naučím dobře a úsporně vařiti? (kuchařka) - pošk.
Joža Bednářová
Pevná vazba, rozměry: 13 x 20 cm, stran 277.
Stav velmi slušný, desky jsou odřené a ušpiněné, hřbet zcela chybí. Přední i zadní desky jsou uvolněny od vazby, knižní blok je uvolněný z desek. Místy jsou skvrnky od stáří, jinak je uvnitř stav velm
600Kč
Bez daně: 600Kč
Grilujeme. Doma i v přírodě (kuchařka, recepty, grilování, gril)
Vydala: Fortuna Print, Praha 2004
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Tisíc rad a pokynů pro domácnost a hospodářství
Vojtěška Planičková
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 19,5 cm. Stran 55
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená se skvrnkami
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vacatův "Kynetín" prášek do pečiva (kuchařka)
Desta závody V. Vacata, Praha 1934. Sešit, stran 36, rozměry: 9 x 14 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a ušpiněná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dopisy mladé hospodyni
Nákladem Času, Praha. 6. číslo Knihovničky Času. Původní brož, 18 stran. Velmi dobrý stav. ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pohoštění (kuchařka)
kolektiv autorů
Ikar, 2007. Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 27,5 cm, stran 160 - množství vyobrazení
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sušené květiny (příručka, sušení, design)
Anna-Marie Schwarzbachová
Praha, Ottovo nakl. 2000, s. 80.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Trendy soudobé diabetologie, svazek I.
Jindra Perušičová
Původní pevná vazba, rozměry: 16 x 23 cm, 147 stran.
Velmi dobrý stav. Podpsi původního majitele, v přední části textu je zhusta podtrháváno tužkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ryby (kuchařka)
Marie Janků-Sandtnerová
Měkká vazba, stran 101. Rozměry: 17 x 24 cm
Stav velmi dobrý. lehce odřená a mírně ušpiněná obálka
360Kč
Bez daně: 360Kč
 
Valentinská © 2021