KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Svojtka & Co, Praha 2010. Brožovaná, rozměry: 14 x 17 cm, stran 240 - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav, v horní části obálky je stopy po nálepce
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Avicenum zdravotnické nakladatelství, Praha 1988, s. 263.
Velmi slušný stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Česká diabetologická společnost - Galén, Praha 1998. Původní pevná vazba, rozměr A5, 157 stran. Pěkn..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 11 x 18 cm, 47 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná, na titulním listu je razítko, lehce zažloutlé stránky
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Sevruga, Praha 2014. Brožovaná, ropzměry:21 x 25 cm, 200 stran.
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Bratislava, nakl. Champagne Avantgarde 1993, s. 39.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Betty, 1998. Původní vazba; 24,5 x 17 cm; 179 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 64
Stav velmi dobrý, pouze obálka a hřbet jsou zažloutl=, lehce odřené a otřepené. Obálka je téměř utržená od hřbetu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Ikar, 2009. Brožovaná, rozměry: 16 x 21 cm, vydání první, 432 stran.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala: Euromedia Group - Ikar, Praha 2004
Stav: výborný
Annemarie Colbinová
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní informační brož firmy Siemens(návod ke sporáku, návod na sestavení, čištění, udržování + rec..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Reader´s Digest 2004, Pevná vazba, stran 352 - včetně vyobrazení, rozměry: 22 x 29 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Gen 2004, s. 352.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vytiskla Polygrafia v Sadské, 1970. Publikace s fotografiemi na silnějším papíře s kroužkovou vazbou, 14 x 21 cm, asi 15 listů.
Velmi dobrý stav, fotografie jsou lehce zkroucené, asi na dvou místech mírně zašpiněno; viz foto.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praha, Papyrus 1993, s. 288.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
ANAG, Olomouc 2012. Původní vazba; 19 x 19,5 cm; 147 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk









![Tajemství babiččiny kuchyně [recepty, kuchařka] Tajemství babiččiny kuchyně [recepty, kuchařka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728863-tajemstvi-babicciny-kuchy-17307923401-1024x1024.jpg)



