KNIHY - ZDENĚK BURIAN
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celoplátěná vazba, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 439
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé desky a hřbet, místy jsou skvrnky
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1953. Knižnice pro Národní školy. Ilustroval Zdeněk Burian. Vydání první, stran 80. Původní poloplátěná vazba.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešity. Strany 23-638 (kromě chybějících čísel), rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené. U čísla 39 chybí strany 619-621.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba - původní obálka je vevázaná, stran 206, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Brožované vydání, kresba na obálce: Zdeněk Burian; uvnitř ilustrace Wowk. cca 40 stran textu, formát A5, 8°. Vyd. nakl. Toužimský a Moravec, Praha 1948.
Vazba ve hřbetě rozlepena, hřbet přelepený lepící páskou, volné stránky, obálka odřená a po okrajích otřepená. Stav zachovalý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Indické dobrodružství. Kniha z edice S puškou a lassem. Vydalo nakl. Toužimský a Moravec, 1933,..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožované vydání, kresba na obálce: Zdeněk Burian; uvnitř ilustrace Wowk. cca 50 stran textu, formát A5, 8°. Vyd. nakl. Toužimský a Moravec, Praha 1948. Edice Polnice, svazak 25.
Obálka odřená, stránky uvolněny. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Jan Kobes, Praha, nedatováno. Přeložil Max Regal. Obálka Zdeněk Burian. Stran 138. Původní celoplátěná vazba.
Desky mírně odřeny. Stav jinak pěkný!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vyd. Toužimský a Moravec, Praha 1993; 181 stran, ilustrace Zdeněk Burian. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Lidové nakladatelství v Praze 1979. Graficky upravil Jiří Ledr. Třetí vydání, stran 200. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a zažloutlý. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Oslo: Tanum-Norli 1979. Vydání II.
Stav pěkný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Pevné vazby se zlacením na hřbetu, celkem stran 830, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý. Na svazku číslo 2 je na deskách stopa po nálepce. Místy je razítko.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Vydal: Nakladatel Václav Pavlík v roce 1943
Velmi slušný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Melantrich 1977, s. 400.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, SPN 1971, s. 141.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Albatros 1970, s. 317.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk













![Z hlubin pravěku [ilustrace Zdeněk Burian - prehistorická zvířata, život v pravěku] Z hlubin pravěku [ilustrace Zdeněk Burian - prehistorická zvířata, život v pravěku]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-10-03-14-00-04-01-1024x1024.jpg)
