KNIHY - ZDENĚK BURIAN

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zavátý život
Josef Augusta
Edice Knižnice všeobecného vzdělání mládeže. 6. vydání (v SPN 32). Původní pevná vazba. Ilustrace, předsádku a obálku navrhl Zdeněk Burian. 176 stran a 8 příloh.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Stateční kapitáni. Příběh z velkých mělčin (dobrodružství; ilustrace a obálka Zdeněk Burian)
Rudyard Kipling
Ilustrace: Zdeněk Burian! Vydalo nakladatelství Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Přeložila Pavla ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Piráti a bukanýři (ilustrace Zdeněk Burian)
Berty Ženatý
Mladá fronta, Praha 1969. Brožovaná, stran 164. Rozměry: 14, 17,5 cm
Stav horší, hřbet zcela chybí, knižní blok je rozlámaný na části. Uvnitř je stav velmi dobrý
400Kč
Bez daně: 400Kč
Mořská sůl (povídky, Rusko; ilustrace Zdeněk Burian)
N. Ždanov
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1953. Knižnice pro Národní školy. Ilustroval Zdeně..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Horský pilot [Kniha o švýcarském horském letci Hermannu Geigerovi; letectví, záchranářství, Alpy, obálka Zdeněk Burian]
André Guex
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s obálkou, první vydání, 174 stran, 20 příloh. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v dolní části mírně natržená
80Kč
Bez daně: 80Kč
Přistání zakázáno. Osud vystěhovalců z Československa (edice: Polnice) (dobrodružství, ilustrace Jiří Wowk, obálka Zdeněk Burian)
Šimonek, obálka Zdeněk Burian
Brožované vydání, kresba na obálce: Zdeněk Burian; uvnitř ilustrace Wowk. cca 40 stran textu, formát..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Děti kapitána Granta (ilustrace Zdeněk Burian)
Julius Verne
Celoplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 464, obálka a 16 obr. příloh od Z. Buriana
Stav velmi dobrý, obálka chybí, na deskách je v dolní části skvrnka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Postrach Arkansasu (Zdeněk Burian)
Max Brand, obálka Zdeněk Burian
Vyd. Toužimský, Praha 1938; 267 stran
Kniha ve velmi dobrém stavu, mírně opotřebena, byla čtena. Hřbet je výrazně sešikmen, ale jeho pokryv není poškozen, jen přední list obálky má ohyb. Kniha byla zabalena v ochranném celofánovém oba
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bílý buvol - S puškou a lassem (Ilustroval Zdeněk Burian)
Warren H. Miller
Vyd. J. Toužimský, Praha 1933, 444 stran, rozměry: 12,5 x 18 cm
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.. Přední desky se uvolňují od vazby.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Kniha o pravěku [ilustroval Zdeněk Burian, pravěk, pravěká zvířata, mamuti atd.]
Zdeněk V. Špinar
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1988. Původní pevná vazba, druhé přepracované vydání, 252 stran, mnoho krásných barevných ilustrací.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Malý ČTENÁŘ, ročník 54/1935 (Zdeněk Burian)
B. Schweigstill a Fr. S. Procházka (red.)
Převazba. Stran celkem 396, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Tureček Ali (ilustrace Zdeněk Burian)
O. Hanstein
Poloplátěná vazba, stra 318, rozměry: 13 x 18 cm.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kulíkův veselý kalendář na rok 1933 (ilustrace Zdeněk Burian)
kolektiv autorů
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 96, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Mořská sůl (povídky, Rusko; ilustrace Zdeněk Burian)
N. Ždanov
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1953. Knižnice pro Národní školy. Ilustroval Zdeněk Burian. Vydání první, stran 80. Původní poloplátěná vazba.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pionýr, ročník XV., čísla 1-8, 10 a 12/1967/1968. Zábavný měsíčník pro mládež (časopis, není kompletní - chybí čísla 9 a 11)
Jiří Havel (red.)
Sešity, každé číslo cca 38 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 17,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky, obálka 1. čísla je lehce otřepená a v dolní části s nepatrnou ztrátou, zadní část pomačkaná a knižní blok je z obálky uvolněný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Uragan (obálka Z. Burian - vevázána)
K. Nordhoff
Převazba - původní obálka je vevázaná, stran 206, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
 
Valentinská © 2021