KNIHY - ZDENĚK BURIAN
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Václav Pavlík, Praha 1942. Původní poloplátěná vazba se zlacením; 26,5 x 20,5 cm; 148 stran; celostr..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Kruh, Hradec Králové, 1968. 3. vydání.
Hřbet mírně natržený. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, KMČ, v Praze 1979. Graficky upravila Olga Pavalová. Sedmé vydání, stran 171. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná zdobená vazba, rozměry: 18 x 24 cm, stran 159.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1975. Graficky upravila Olga Pavalová. 5. vydání v Albatrosu 4., stran 124. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný, přebal vzadu natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ilustrace a obálka Zdeňka Buriana! Edice Knižnice všeobecného vzdělání mládeže. Vydání třetí, přepracované(v SPN 1.). Vydalo Státní pedagogické nakladatelství v Praze 1976. Původní pevná vazba, stran
Desky nepatrně odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Příběhy podkarpatoruského cikáněte. Edice Živé prameny, svazek 4. Nákladem Ústředního nakladatelství..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyd. nakl. Toužimský a Moravec, Praha 1993. Edice Polnice, číslo 9 až 12. Stran 220. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Kuzma
JUNÁK KRALEVIC MARKO
FOTKY ZDE
Román o jihoslovanském bohatýru. F..
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 359.Obálka, 11obr. příloh a 41 ilustrací v textu od Z. Buriana
Stav velmi dobrý. Obálka chybí, desky a hřbet jsou lehce odřené a na deskách je skvrnka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožované vydání, kresba na obálce: Zdeněk Burian; uvnitř ilustrace Wowk. 40 stran textu, formát A5,..
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Poloplátěná vazba, stran 166, rozměry: 19 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Josef Hokr v Praze 1947. Ilustroval Zdeněk Burian. Stran 282. Původní poloplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Pevná vazba, stran 245. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené, přední desky se uvolňují od vazby
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožované vydání, kresba na obálce: Zdeněk Burian; uvnitř ilustrace L. Kašpar. 40 stran textu, formát A5, 8°. Vyd. nakl. Toužimský a Moravec, Praha 1948. Edice Polnice.
Obálka odřená, ve hřbetě popraskaná, stránky uvolněny. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1971. Sedmé vydání, v Lidovém nakladatelství třetí, stran 448. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk






![Lovci jeskynních medvědů [ilustrace Zdeněk Burian] Lovci jeskynních medvědů [ilustrace Zdeněk Burian]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/729068-lovci-jeskynnich-medvedu-17309249641-1024x1024.jpg)









