KNIHY - ZDENĚK BURIAN

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Srdce
Edmondo de Amicis
Kniha pro hochy. Přeložil František Petrák. Nákladem J.Toužimského, Praha 1928. 212 stran s mnoha il..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Celibát (Román, ilustrace Zdeněk Burian)
Jan Ferch
Převazba, rozměry: 15,5 x 19,5 cm, stran 164.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky. Na několika místech jsou hnědé skvrny.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Velikáni našich dějin. Obrazy životopisné a kulturní (České dějiny, mj. Svatý Václav, Přemysl Otakar II., Karel IV., Jan Hus, Jan Žižka, Jiří z Poděbrad; obálka Zdeněk Burian)
Jaroslav Kosina
Obrazy životopisné a kulturní. Obálka Zdeňka Buriana! Nakl. Jos. R. Vilímek, Praha, 1940. S ilustrac..
Dobrý stav (viz obr.)!
999Kč
Bez daně: 999Kč
Volání rodu - Příběh z doby bronzové (1992)
Eduard Štorch
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1992. Třetí vydání v Albatrosu, stran 105. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Élet az ember elött [Zdeněk Burian, pravěk, dinosauři]
Špinar, Zdeněk V. - Burian, Zdeněk
Budapest: Gondolat 1985, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu a původní laminovanou obálkou, 226 stran s četnými barevnými vyobrazeními, 4° (22 x 28 cm), jazyk: maďarsky
obálka nepatrně zaprášená, jinak jako nová, výborný stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Minehava. Obraz života nejstarších osadníků v naší vlasti (Zdeněk Burian)
Eduard Štorch
Původní pevná vazba, 24 kreseb v textu Z. Buriana, 247 stran, čtvrté vydání. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, horní hřbet mírně natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Karavana (dobrodružství, cestopis, Asie, obálka Zdeněk Burian)
Nils Ambolt
Praha, V. Pavlík 1943, s. 174.
V dobrém stavu, obálka je lehce zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Poslední muž z "Admirála" (obálka vevázána, ilustrace Zdeněk Burian)
F. Treller
Převazba, rozměry: 13 x 17,5 cm, 327 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné a odřené, hřbet zkosený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
V šeru dávných věků
Eduard Štorch
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1972.Vazbu navrhla a graficky upravila Olga Pavalová. Páté vydání v Albatrosu 3. Původní celoplátěná vazba s přebalem
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Z hlubin pravěku (beletrie, přírodní vědy, pravěk, ilustrace Zdeněk Burian)
Josef Augusta
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1971. 5. vydání (v SPN 4.). Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 140 stran a 5 barevných příloh.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Knihy džunglí (Zdeněk Burian)
Rudyard Kipling
SNDK, Praha 1968. Původní celoplátěná vazba, 8°, 358 stran.
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stateční kapitáni (obálka a ilustrace Zdeněk Burian)
Rudyard Kipling
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 23,5 cm, stran 162, 8 celostránkových příloh a 21 pérovek v textu od Z. Buriana..
Dobrý stav, obálka je odřená, otřepená, potrhaná a lepená. Uvnitř je stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pistole a cesta
Z. K. Slabý
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1962. 1. vyd.
Dobrý stav, desky nahoře ve hřbetě natrženy (viz náhled).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kniha o pravěku [ilustroval Zdeněk Burian, pravěk, pravěká zvířata, mamuti atd.]    HOL
Zdeněk V. Špinar
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1988. Původní pevná vazba, druhé přepracované vydání, 252 stran, mnoho krásných barevných ilustrací.
Stav dobrý. Vazba ve hřbetě mírně uvolněna, přední desce skvrny (vosk?)
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stateční kapitáni. Příběh z velkých mělčin (dobrodružství; ilustrace a obálka Zdeněk Burian)
Rudyard Kipling
Ilustrace: Zdeněk Burian! Vydalo nakladatelství Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Přeložila Pavla ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kniha o pravěku [ilustroval Zdeněk Burian, pravěk, pravěká zvířata, mamuti atd.]
Zdeněk V. Špinar
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1988. Edice Domov svět. Původní pevná vazba, druhé přepracované vydání, 252 stran, mnoho krásných barevných ilustrací, rozměry: 21 x 30 cm.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021