KNIHY - ZDENĚK BURIAN
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Obálka a ilustrace Zdeňka Buriana! Vydání 2. Edice Knihy pro mládež. SPN, Praha, 1959. Původní celoplátěná vazba s obálkou Zd. Buriana, 319 stran.
Přebal po okrajích natržený. Stav dobrý.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
ARSCI, Praha 2006. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, stran 203, vydání první.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba - část obálky na nalepena na desky. Stran 322, rozměry: 15 x 20 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Přední i zadní desky se uvolňují od vazby. Signaturní razítko
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Nakl. L.Kuncíř, Praha 1929.
Stav velmi slušný, desky zašpiněné a odřené, hřbet odřený a natržený. Uvnitř dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Celoplátěná vazba s přebalem, stran 376, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, přebal odřený, ušpiněný, otřepený a ze spodní části téměř celý podlepovaný hnědou lepící páskou. Kniha zkosená.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Kniha z edice S puškou a lasem. Vydalo nakl. Toužimský a Moravec, 1936, 366 stran.
Knih..
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Brožované vydání, kresba na obálce: Zdeněk Burian; uvnitř ilustrace Wowk. cca 50 stran textu, formát A5, 8°. Vyd. nakl. Toužimský a Moravec, Praha 1948. Edice Polnice, svazek 23.
Obálka odřená a ve hřbetě mírně natržená, stránky uvolněny. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Z kamelota milionárom: Román slovenského chlapca-osiroteného v Amerike, čo sa stal z predavača novín..
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Kniha v původní celoplátěné vazbě. Vydali Toužimský a Moravec, Praha 1937, 8°, 284 stran. Před titul..
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Vazba je původní, celoplátěná. 309 stran, rozměry: 12,5 x 18 cm.
Stav knihy je velmi dobrý, nese však stopy opotřebení: hřbet je lehce sešikmený od čtení a mírně odřený. Desky jsou mírně odřené a lehce ušpiněné. Uvnitř je stav perfektní.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 21 cm. Stran 256.
Stav velmi dobrý. Na první straně je číslo psané fixou.
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Pevná vazba - svázáno bez obálek. Stran celkem 395, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Strana 228 je natržená.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydalo: Lidové nakladatelství, 1970
Velmi slušný stav, mírně ošoupaná
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Albatros 1988, s. 251.
Dobrý stav, přebal nepatrně odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Jos. R. Vilímek 1947, s. 172.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Toužimský a Moravec 1991, s. 295.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk

![Purkyně ve Vratislavi (edice: Kniha pro mládež) [historický román, Jan Evangelista Purkyně, Vratislav, Wroclaw, ilustrace Zdeněk Burian] Purkyně ve Vratislavi (edice: Kniha pro mládež) [historický román, Jan Evangelista Purkyně, Vratislav, Wroclaw, ilustrace Zdeněk Burian]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/502519-purkyne-ve-vratislavi-14968625781-1024x1024.jpg)







![Maugli - povídky z džungle [Mauglí - ilustrace Zdeněk Burian] 1947 Maugli - povídky z džungle [Mauglí - ilustrace Zdeněk Burian] 1947](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/293162020-01-24-10-17-16-01-1024x1024.jpg)
