KNIHY - ZDENĚK BURIAN

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
U pravěkých lovců [ilustrace Zdeněk Burian]
Josef Augusta
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1973. Původní pevná vazba, 160 stran a 7 příloh. Rozměry: 17,5 x 24 cm. Druhé vyd.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepeno ex libris.
80Kč
Bez daně: 80Kč
L'uomo della preistoria. L'origine e l'evoluzione del genere umano. IV Edizione
Wolf, Josef - Burian, Zdeněk
Milano: Fabbri Editori 1982, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, pův. laminovaná obálka, 231 stran s četnými ilustracemi Zdeňka Buriana, 4° (22 x 28 cm), jazyk: italsky
jako nová
270Kč
Bez daně: 270Kč
Ohnivá puška (Karel May, ilustrace Zdeněk Burian)
Karel May
Brožovaná, 60 stran + cca 32 stran komiks: Poklad v Bílém údolí. Rozměry: 16,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je v zadní části mírně natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Z hlubin pravěku (beletrie, přírodní vědy, pravěk,  Zdeněk Burian)
Josef Augusta
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1971. 5. vydání (v SPN 4.). Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 140 stran a 5 barevných příloh.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jed vášně (edice: Vilímkova knihovna, sv. 260) [román; obálka Zdeněk Burian]
Maurice Magre
Praha, Jos. R. Vilímek 1929, s. 232.
V dobrém stavu, vevázaný obálkový list
180Kč
Bez daně: 180Kč
Řiďte loď k Pacifiku! (ilustrace Zdeněk Burian)
Karel Hloucha
Poloplátěná vazba, rozměry: 12 x 18 cm, stran 301.
Stav horší, desky jsou lehce ušpiněné a odřené. Hřbet je zkosený a v zadní části po celé délce natržený. Vyřazený knihovní exemplář. Uvnitř je stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bigglesův velký lov (Biggles)
William Earl Johns
V roce 1995 vydalo nakladatelství Toužimský a Moravec, Praha. Edice Hrdinové vzdušných bitev, číslo 17. Obálka Petr Barč s použitím motivu Zdeňka Buriana..Stran 198. Původní pevná vazba.
Stav velmi dobrý, nepatrně zažloutlá ořízka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Supové Atlasu (Zdeněk Burian)
František Flos
Kruh, Hradec Králové, 1968. 3. vydání.
Hřbet mírně natržený. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nobi
Ludwig Renn
Albatros, Praha 1970. 2. vyd.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bronzový poklad
Eduard Štorch
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, KMČ, v Praze 1979. Graficky upravila Olga Pavalová. Sedmé vydání, stran 171. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zavátý život
Josef Augusta
Edice Knižnice všeobecného vzdělání mládeže. 6. vydání (v SPN 32). Původní pevná vazba. Ilustrace, předsádku a obálku navrhl Zdeněk Burian. 176 stran a 8 příloh.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Osada Havranů (Eduard Štorch)
Eduard Štorch
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1975. Graficky upravila Olga Pavalová. 5. vydání v Albatrosu 4., stran 124. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný, přebal vzadu natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Piráti a bukanýři (ilustrace Zdeněk Burian)
Berty Ženatý
Mladá fronta, Praha 1969. Brožovaná, stran 164. Rozměry: 14, 17,5 cm
Stav horší, hřbet zcela chybí, knižní blok je rozlámaný na části. Uvnitř je stav velmi dobrý
400Kč
Bez daně: 400Kč
Horský pilot [Kniha o švýcarském horském letci Hermannu Geigerovi; letectví, záchranářství, Alpy, obálka Zdeněk Burian]
André Guex
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s obálkou, první vydání, 174 stran, 20 příloh. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v dolní části mírně natržená
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021