KNIHY - ZDENĚK BURIAN
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Albatros, Praha, 1969. Původní celoplátěná vazba s obálkou. Nádherné ilustrace Z. Buriana, 212 stran, první vydání.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatel: Gallery 2005, 1.vydání, ISBN: 80-86010-89-9, EAN: 9788086010892
Nová kniha.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Vyd. Jos. R. Vilímek, Praha (vydání z konce 30. let, sedmé nebo osmé), formát B5, 274 stra..
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Praha, Artia 1972, s. 228.
Skvělý stav!
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vyd. Jos.R. Vilímek, Praha 1930, formát B5, 25 cm, 199 stran.
Dobová poloplátěná převazba. Na čel..
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Původní poloplátěná vazba, desky potaženy papírem s potiskem - tuto venkovní ilustraci vyhotovil Zd. Burian. 211 stran, rozměry: 16 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 47.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Praha, L. Mazáč 1934, s. 289.
V dobrém stavu, obálka je vystřižena a vložena pouze její přední část (viz obr.)
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 41.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Nakl. Jos. R. Vilímek 1948, s. 163.
Velmi pěkný stav (viz obr.)!
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Převazba, rozměry: 15,5 x 19,5 cm, stran 164.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky. Na několika místech jsou hnědé skvrny.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Artia/Praha 1972. 560 stran. Původní celoplátěná vazba s obálkou. Ilustrace Zdeněk Burian.
Dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1992. Třetí vydání v Albatrosu, stran 105. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Artia 1975, s. 557.
Skvělý stav!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Původní pevná vazba, 24 kreseb v textu Z. Buriana, 247 stran, čtvrté vydání. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, horní hřbet mírně natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
De første mennesker : Udvikling - redskaber - levevis - kunst. Af J. Jelínek ; [Z něm. překladu] Das..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk




![Milionář na cestách [nalepená obálka Zdeněk Burian] 1930 Milionář na cestách [nalepená obálka Zdeněk Burian] 1930](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/703222-milionar-na-cestach-nalep-17008607471-1024x1024.jpeg)


![Zubřany I. díl (edice: Sebrané spisy Jana Vrby, sv. XLVII.) [humoristický román, obálka Zdeněk Burian] Zubřany I. díl (edice: Sebrané spisy Jana Vrby, sv. XLVII.) [humoristický román, obálka Zdeněk Burian]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_119469_1-1024x1024.jpg)





![La grande enciclopedia illustrata dell'uomo preistorico (italsky) [Člověk v pravěku, pravěk, archeologie; ilustrace a obálka Zdeněk Burian] La grande enciclopedia illustrata dell'uomo preistorico (italsky) [Člověk v pravěku, pravěk, archeologie; ilustrace a obálka Zdeněk Burian]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_136504_1-1024x1024.jpg)

