NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná. Stran 79. Rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je ušpiněná, odřená a lehce odřená. Některé složky jsou uvolněné a lehce zažloutlé.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Nakl. Hynek, Praha, 1997, původní brož, 178 stran, rozměr 11,5 × 18,5 cm.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, stran 676, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 12 x 16 cm, stran 74.
Dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené, stránky zažloutlé se skvrnkami od stáří.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakl. Československý spisovatel, Praha, 1980. Slunovrat, edice české klasické prózy a poezie. Velká řada, sv. 62. Původní celoplátěná vazba se zlacením a s přebalem, 295 stran, rozměr 12,5 × 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydavatelství Vyšehrad, Praha 1992. Edice Historica. Vydání druhé, stran 440. Rozměry: 16 x 21 cm. P..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, vyd. první, 219 stran.
Výborný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
V Praze : Euromedia Group - Knižní klub, 2008, 207 stran, 31x29 cm, lex 4°, pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Vydavatelství Vyšehrad, Praha 1992. Edice Historica. Vydání druhé, stran 440. Rozměry: 16 x 21 cm. P..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměr 15 x 19 cm, 141 stran.
Stav velmi dobrý. Podpis Jindřich Jindřich
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, stran 476, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Šíra - Print, 2011.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Noviny, stránkováno průběžně 325-336. Rozměry: 23 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatel B.Kočí, Praha 1922. Poznámky. Vypravuje F.Palacký. Druhé vydání. Stran 345, listy nerozře..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba, stran 341, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze desky a hřbet jsou lehce ušpiněné se skvrnou. Stránky jsou zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
II. pozměněné a doplněné vydání. Společnost přátel starožitností, Praha 1947. 4. svazek Knihovny Spo..
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 305 až 320 z 1848 (116 stránek)
Zákazníci sk


![Trnová dívka [Indiáni severní Ameriky a jejich mýty, lidová slovesnost, příběhy, pověsti] Trnová dívka [Indiáni severní Ameriky a jejich mýty, lidová slovesnost, příběhy, pověsti]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/285655-trnova-divka-15496444291-1024x1024.jpg)

![Obrázky z dějin vlasti [příručka pro děti z roku 1865 - Obsahuje: české dějiny a pověsti] Obrázky z dějin vlasti [příručka pro děti z roku 1865 - Obsahuje: české dějiny a pověsti]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/533502-obrazky-z-dejin-vlasti-15302585141-1024x1024.jpg)









![Příručka vlastivědné práce [Obsah: okruhy témat pro místní historiky, historická vlastivěda, místopis, topografie, pomocné vědy historické, archivy, prameny, muzea, knihovny, edice, mapy, správa, památky, národopis] Příručka vlastivědné práce [Obsah: okruhy témat pro místní historiky, historická vlastivěda, místopis, topografie, pomocné vědy historické, archivy, prameny, muzea, knihovny, edice, mapy, správa, památky, národopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_255927_1-1024x1024.jpg)