NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pět tisíc let sklářského díla - Čtení z dějin skla [umělecké sklo, dějiny skla, sklářství, sklářské umění, vitráže, sklárny]
Jaroslav R. Vávra
Vydal Orbis, Praha 1953. Vydání první. Celoplátěná vazba bez přebalu, 35x26 cm, 201 stran textu s fotografiemi a obrazovými přílohami; hlubotiskové přílohy (160 stran).
Stav pěkný (viz foto).
999Kč
Bez daně: 999Kč
Lužice v obrazech - O zemi a životě Lužických Srbů [Lužičtí Srbové, Sasko, Německo; vydal Spolek přátel Lužice v Praze]
Vladimír Změškal
Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm, stran 64.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně zažloutlá. Lehce zažloutlé stránky, knižní blok je uvolněný z obálky. Nerozřezáno.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Časopis Musea Království českého 1907
Antonín Truhlář, Frant. Kvapil, Čeněk Zíbrt (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 470
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nejskromnější umění
Josef Čapek
Převazba, rozměry: 14,5 x 21 cm, rozměry: 68 stran.
Stav dobrý, obálka chybí.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Nová svoboda, ročník 9., číslo 34/1932. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou
kolektiv autorů
Sešit, stránkováno průběžně 397-408. Rozměry: 23 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, ve hřbetu lehce potrháno
99Kč
Bez daně: 99Kč
České menšiny v Evropě a ve světě
Jaroslav Vaculík
Publikace obsahuje přehled stávajících českých emigrantských skupin v padesáti státech nejen Ev..
 
370Kč
Bez daně: 370Kč
Staré americké civilizace - (Jižní Amerika, Indiáni, Aztékové, Mayové ad., historie amerického kontinentu, Mexiko)
Friedrich Katz
Vydal Odeon, Klub čtenářů sv. 625, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 469 stran, rozměry: 16 x 21 cm.
Přebal po okrajích mírně potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ростово-суздальская живопись (Suzdal)
Moskva 1970.
Dobrý stav, přebal lehce zašpiněný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Země sovětů, ročník 4., č. 1/1935 (Časopis společnosti pro kulturní a hospodářské styky s SSSR)
Karel Teige (red.)
Brožovaná, stran 36, rozměry: 18 x 25 cm.
Dobrý stav, obálka je odřená se skvrnkami a lehkou ztrátou, obálka je od hřbetu utržená, Hřbet chybí, knižní blok je rozlomený. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
Časopis Musea Království českého 1892
Antonín Truhlář (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 566
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
250Kč
Bez daně: 250Kč
Královská trilogie (Ženy a milenky českých králů, Muži a milenci českých královen, Děti a levobočci českých králů)
J.Čechura, M.Hlavačka, E.Maur, J.Mikulec
Ottovo nakladatelství, Praha 2007.
Stav velmi dobrý (viz obr.)
199Kč
Bez daně: 199Kč
Babička (2013)
Božena Němcová
Pevná vazba, vydání první, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 269.
Stav výborný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zpěvy sladké Francie (Světová četba, sv. 118)
Hanuš Jelínek
SNKLHU, Praha 1956. 2. vydání.
Velmi dobrý stav, přebal po okrajích nepatrně odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vlastivědný věstník Moravský, roč. XL., sešit 1/1988
Jaroslav Sýkora
Brožovaná, stran 144, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v dolní části u hřbetu natržená. Uvnitř je stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
T. G. Masaryk, hlava státu československého a Duchovní vůdce svého národa, česky/anglicky
Otokar Zahradník, Praha 1934.
Stav dobrý, desky nepatrně zašpiněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Lidová rčení
Jaroslav Zaorálek
Nakl. Fr. Borový, Praha 1947. Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 741 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou mírně ušpiněné, přední desky se uvolňují od vazby. Lehce zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021