NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paní Chrysanthema
Loti, Pierre
Stránky nerozřezány, vazba ve hřbetě mírně uvolněna, obálka po okrajích otřepena. Stav dobrý.
 
100Kč
Bez daně: 100Kč
Nový lid, ročník XXXV./1938. List pro vzdělání a mravní obrození lidu
Fr. V. Pokorný (red.)
Poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 21 x 26 cm, 804 stran s ilustracemi.
Velmi dobrý stav. Titulní list je v horní i dolní části natržený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
První císař [Obsah: čínský císař Čchin, Čína]
J. Malina
Nakladatelství Albert, Boskovice, Svoboda, Praha 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 343 stran. Vydání první. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pan president a lidé v Lánech (Tomáš G. Masaryk, Lány, politika, prezident, Československo)
Stanislav Jandík
Praha, Jan Aubrecht 1937, s. 91.
V dobrém stavu, knižní blok je rozlepen
60Kč
Bez daně: 60Kč
Národopisný věstník XXX. (72), číslo 2/2013
M. Válka a kol.
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 128.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Špalíček národních písní a říkadel - VAZBA
Mikoláš Aleš
J.Otto, Praha, nedatováno.
Dobrý stav, desky zašpiněné, hřbet zažloutlý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Panovníci českých zemí...ve faktech, mýtech a otaznících
Vladimír Liška
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2011. Stran 218. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
To nejzajímavější z českých hradů a zámků (hrady a zámky - Čechy, architektura, historie, mj. Bouzov, Buchlov, Český Krumlov, Dobříš, Cheb, Kačina, Kokořín, Konopiště, Nelahozeves, Lysice, Sychrov, Lednice, Litomyšl)
Petr Dvořáček
Vydalo Rubico, Olomouc 2007. Pevná vazba. První vydání, 200 stran. Bohatý obrazový materiál . Rozměr 30x22 cm.
Velmi pěkný stav(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nový lid, ročník XXVI./1929. List pro vzdělání a mravní obrození lidu (není kompletní)
Fr. V. Pokorný (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 26,5 cm, 780 stran (kromě chybějících čísel)
Velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Počátky českého národa (edice: Knihovna Pokroku, sv. 153) [historie, České dějiny, mj. Sámova říše, Velká Morava, Přemyslovci]
Jan Slavík
Praha, Pokrok 1940, s. 59.
Dobrý stav (viz obr.). Původní brož, lehce odřená, nepatrně natržená, volnější hřbet, částečně nerozřezáno.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Politické dějiny Národa českého od roku 1861 až do nastoupení ministerstva Badenova r. 1895  (vazba kůže - polokožená) HOL
Adolf Srb
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, stran 951, rozměry: 7 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na deskách jsou skvrny a jsou vyšisované.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Ženy a milenky českých králů (České království, mj. sv. Ludmila, Anežka Přemyslovna, Eliška Rejčka, Alžběta zv. Sisi)
Jaroslav Čechura, Milan Hlavačka, Eduard Maur
Praha, Akropolis 1997, s. 207.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Národopisný věstník XVIII. (60)/2001
J. Veselská, M. Válka
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 165.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou malé hnědé skvrnky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nový lid, ročník XXI./1924. List pro vzdělání a mravní obrození lidu (6.5.1924)
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 26,5 cm, 16 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Neskorogotická architektúra na Slovensku a stavitelia Východného okruhu
Karel Kahoun
Edícia Z dejín výtvarných umení, zv. 2. SAV, Bratislava, 1973. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 178 stran, 4°, text slovensky.
Dobrý stav (viz obr.).
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021