NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rakouské účetnictví státní
Josef Drachovský
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, 352 stran, rozměry: 16 x 24 cm, 3. doplněné vydání.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Matka vlast. Obrázkové dějiny československé (české dějiny, ilustrace)
Dr. Josef Pešek
Praha, Nakl. VESM 1932, s. 416.
Velmi slušný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Babička
Božena Němcová
Vydal Nadační fond České knižnice - Host, Praha - Brno 2017. Stran 312. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Oppositions - und Freiheitsbewegungen im früheren Ostblock
M.Agethen, G.Buchstab
Verlag Herder, 2003.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Lidová rčení [výkladový slovník a sbírka českých lidových rčení a ustálených slovních spojení]
Jaroslav Zaorálek
Nakladatelství ČSAV, Praha 1963. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 779 stran, druhé upravené vydání.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Oxfordský průvodce britskou politikou 20.století
John Ramsden
Nakladatelství Prostor, Praha 2006. Z anglického originálu. Stran 948. Brožovaná. Rozměr 16x24 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Duchovní odkaz husitství (edice: Kulturní obzory, sv. 2) [historie, náboženství, mj. i Jan Hus, Petr Chelčický, Jan Žižka, Jan Amos Komenský]
Kamil Krofta
Praha, Svoboda 1946, s. 293.
V dobrém stavu, stránky jsou uvolněny z knižního bloku, obálka je lehce zašpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pod tatranskými štítmi. Kniha o živote a umeni goralského ludu (Vysoké Tatry - SLOVENSKO)
Kazimierz Saysse-Tobiczyk
Vydala Polonia, Varšava, nedatováno.
Velmi slušný stav, přebal natržený, odřený a zašpiněný; jinak uvnitř dobrý stav. Neautorské věnování.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Památky města Brodu Uherského (Uherský Brod) - podpis Bohumil Sobotík
Václav Fr. Letoch, Bohumil Sobotík (úvod a pozn.)
Brožovaná, rozměry: 17,5 x 27 cm, stran 192 a XXII tabulek. příloh s mnoha obr. a foto.
Stav dobrý, obálka je lehce odření. Některé složky jsou uvolněné. Podpis Bohumil Sobotík. Poslední strany příloh jsou lehce zvlněné - zřejmě od vlhkosti - vše suché, čitelné a neslepené
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Eskimo Sculpture/Sculpture Esquimaude
George Swinton
By George Swinton, 1965.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a zašpiněný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Nové pražské pověsti (ilustrace Cyril Bouda)
Václav Cibula
Vydala Panorama, Praha 1981. První vydání, stran 237. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 24 cm.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Františka Ladislava Čelakovského spisů básnických knihy šestery (poezie, mj. Ohlas písní ruských - Bohatýr Muromec, Smrt Aleksandra; Ohlas písní českých - Toman a lesní panna, POcestný; Smíšené básně; Epigramy)
Frant.Lad.Čelakovský
Praha, Kronbergr a Řiwnáč,1847. Poloplátěná vazba, 404 stran. Rozměr 24x16 cm.
Slušný stav(viz foto). Kniha poškozená - vazba rozpadlá, desky a hrany odřené, uvnitř typické hnědé skvrny starších tisků.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Čechy, domov můj aneb Malá vlastivěda o místech, lidech, řeči, krojích, zpívání… i stravování (kniha + CD)
Kamila Skopová
Akropolis, 2017. Pevná vazba, rozměry: 22 x 20,5 cm, stran 197
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Nový lid, ročník XXXIV./1937. List pro vzdělání a mravní obrození lidu
Fr. V. Pokorný (red.)
Poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu,rozměry: 21 x 26 cm, 828 stran s ilustracemi, 187 stran přílohy Niva.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Ludové plastiky [Obsah: lidové sochařství, dřevořezba, Slovensko, národopis, lidová umělecká tvorba, výroba] Ľudové
S. Kovačevičová,B. Schreiber
Vydavatežstvo Slovenskej akadémie vied, Bratislava 1971. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 22 x 25 cm. Stran 304, vydání první.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021