NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Z českých hospodářských dějin (průmysl, historie)
František Roubík
Praha, Státní nakladatelství 1948, s. 146.
Slušný stav, uvolněné stránky, otřepené okraje stránek.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Staré pověsti pražské
Adolf Wenig
Původní celoplátěná zdobená a zlacená vazba, 374 stran, páté vydání. Rozměry: 19x 27 cm
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet v horní i dolní části mírně natržený.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Moderná slovenská kresba [Majerník, Želibský, Benka, Koloman Sokol, Laluha, Galanda, Hložník ad.] - natržený přebal
Eva Šefčáková
Tatran, Bratislava 1967.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený, odřený a lehce zašpiněný.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Tvorba – Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XVIII., číslo 25/1949 (časopis, noviny)
Gustav Bareš
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 574-596
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zborov 1917-1937 (poezie, bibliofilie, první světová válka, legie, legionáři)
Rudolf Medek
Vytiskla tiskárna Tempo, Praha, 1937. Volné složky v papírové obálce, 21 x 30 cm, asi 15 listů.
Velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebovaná; viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Akademie. Orgán mládeže socialistické. Ročník I.   HOL
Tomášek, Fr.
Poloplátěná vazba, 380 str. Praha, Dělnické nakladatelství, 1897. Několik textů je německy. Rohy des..
 
800Kč
Bez daně: 800Kč
Dějiny římské literatury od dob nejstarších do r.80 před Kr.
Jindřich Wallenfels
Nakl. I.L.Kober, Praha 2003. Nedatováno.
Dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Sága o svatém Olavu (Island, ságy)
Snorri Sturluson
Vydala Lidová demokracie, Praha 1967. Přeložil Ladislav Heger. Původní celoplátěná zdobená vazba se zlacením, 308 stran, rozměry: 14 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý. Signaturní razítko
80Kč
Bez daně: 80Kč
K slovanské otázce
Valerij S. Vilinskij
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 118 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, zadní roh obálky je se ztrátou. Stránky jsou lehce zažloutlé, místy nerozřezáno.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Tvorba – Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XVIII., číslo 30/1949 (časopis, noviny)
Gustav Bareš
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 694-716
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
O prosodii české. Část první: Historický vývoj české prosodie (lingvistika, versologie, česká poezie)
Král, Josef
... české prosodie. Původní brož, rozlomený knižní blok, 780 stran, nerozřezáno. Vydal Jan Jakubec, ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lidové umění českoslovanské
Leopold Weigner
Převazba, stran 71 s 18 obrázky, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nové Čechy, roč I., čísla 1.-8./1918 - Pokroková revue politická, sociální a kulturní [levicový časopis; socialismus]
Jaroslav Werstadt
Poloplátěná vazba, 392 stran, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, na zadní části desek jsou malé hnědé skvrnky, stránky jsou lehce zažloutlé. Na hřbetu je malá nálepka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Z minulosti islandského lidu (Island)
Einar Olgeirsson
Vydalo Státní nakladatelství politické literatury, Praha [1959]. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 369 stran, vydání první.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021