NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mini státy Evropy (Lucembursko, Andorra, Malta, Lichtenštejnsko, San Marino, Monako, Vatikán, Gibraltar)
Vladimír Kořínek
Vydal: Vladimír Kořínek, Krnov 2003
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Národopisný věstník XXVIII.(70)/2011, číslo 1
Miroslav Válka a kol.
Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm. Stran 101.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zycie Slowiańskie, 1946/I.  (Časopis Slovanský život)
Warszawa - Kraków 1946.
Stav dobrý, desky zažloutlé, hřbet vyšisovaný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Výroční obyčeje. Současný stav a proměny [tradiční lidové zvyky, zejména na Moravě - masopust, Velikonoce ad.]
Václav Frolec
Lidová kultura a současnost, sv. 8. Blok, Brno 1982. Celoplátěná vazba s obálkou, první vyd., stran 360 - množství vyobrazení. Rozměry: 15,5 x 24 cm.
Dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Česká mládež v boji
Sešit, rozměry: 15 x 18 c,. stran cca 24 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav. vyřazený knihovní exemplář
150Kč
Bez daně: 150Kč
Úvahy a drobné spisy historické, 2 svazky (České dějiny, historie, mj. Záviš z Falkenštejna, Václav II., Smrt krále Rudolfa, Dekret kutnohorský, Kniha o hradu Kosti, Svatý František z Assisi, Bílá hora a Arnošt Denis)
Josef Šusta
K šedesátým narozeninám Josefa Šusty vydal historický klub. Praha, 1934. Komplet dvou svazků, původn..
Velmi dobrý stav, mírně se rozlepuje blok od desek.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Národopisný věstník XXI.(63)/2004
Daniel Drápala
Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm. Stran 205.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Z českého jihu (Z našich a cizích vlastí)
Fr. Ad. Šubert
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 17,5 x 24 cm, 363 stran, čb. obrázky v textu.
Dobrý stav, hřbet a desky jsou lehce odřené, na deskách je skvrna, hřbet je v dolní části natržený. Hřbet je mírně zkosený. Podpis pův. majitele
399Kč
Bez daně: 399Kč
Promýšlet francouzskou revoluci (Francouzská revoluce)
Francois Furet
Vydalo nakladatelství Atlantis, Brno 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stran 207, rozměry: 14 x 21 cm .
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Písně ku zvláštním příležitostem (Armáda spásy) (poezie)
F. Fornachon
Tiskl Jindř. Mercy, Praha, nedatováno. Poloplátěná slepá knihovní převazba, 12°, 22 stran.  ..
Bývalý knihovní exemplář (razítka a signatury), lehce očteno. Dobrý stav (viz foto)!
180Kč
Bez daně: 180Kč
Národopisný věstník XXXI.(73)/2014, číslo 2
Miroslav Válka a kol.
Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm. Stran 96.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Z českých a moravských hradů (pověsti a báje) - vazba kůže
Helena Lisická
Vydalo: nakl. Svoboda, Praha 1977. Celokožená vazba se zlacením - pův. obálka je vevázána, stran 687, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021