NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lužickosrbská knihovnička, čís. 27. Společnost přátel Lužice, Praha, 1945.
Přeložil a úvod napsal..
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Osveta, Martin 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem + kartonové pouzdro, 4°, 160 stran + 16 stran příloha, množství fotografií. Slovensky.
Stav pěkný.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Nákladem Spol. přátel starožitností, Praha, 1940. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 17 x 26 cm, 147 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce odřené, ušpiněné, zažloutlé a mírně otřepené (viz foto). Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Moskva 1984.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná., rozměry: 12,5 x 18 cm. Stran 256.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
München 2007.
Velmi dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 299, rozměry: 15 x 21 cm
Stav velmi dobrý - obálka chybí
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Matice lidu ročníku XV. číslo 6. Nákladem spolku pro vydávání laciných knih českých, Praha 1881. Pův..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba, 392 stran včetně vyobrazení, rozměry: 18 x 23,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Volnější vazba.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Měkká vazba, 976 stran, rozměry: 15,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je otřepená, hřbet v horní části natržený, knižní blok rozlomený. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydala Brázda v roce 1949 jako 2. svazek knižnice Velká řada. Původní poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 23 cm, 455 stran.
Přebal odřený, zašpiněný a potrhaný. Stav dobrý.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Původní celoplátěná vazba. Vydání druhé, opravené, stránkováno průběžně 625-1193 - bohatý obrazový materiál. Rozměr 18x24 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, kniha mírně zkosená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
BechterMünz Verlag, 1990.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 934-956
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
SPN, Praha 1954. Slezský studijní ústav, sv.5. Stran 302. Původní pevná vazba s přebalem, ten zašpin..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. NLN - Nakladatelství Lidové noviny, Praha 2003. Původní pevná vazba, 292 stran, rozměr: 15 × 21 cm.
Velmi dobrý stav, v dolní pravé části desek jsou malé důlky.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Zobrazeny položky 289 až 304 z 1848 (116 stránek)
Zákazníci sk















