NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Melantrich, Praha 1938. Polokožená vazba, rozměry: 22 x 31 cm, velké množství obrazových příloh.
Uvnitř velmi dobrý stav, pouze desky a hřbet jsou lehce odřené
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 12 x 23 cm. 47 stran, vydání první.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 958-980
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Obrazy venkovského života. Vydal Miloslav Hýsek, Praha 1935. Stran 238. Původní poloplátěná vazba, d..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Boh. Pištělák, Praha 1933.
Desky po okrajích odřené, hřbet nahoře lehce natržený. V č. 1-44 chybí dvoustrana 5-6, č. 27 je vevázané vzhůru nohama. Uvnitř tu a tam zahnědlé skvrnky, jinak dobrý stav.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Vídeň, Dr. J. D. Hůrecký 1904, s. 25.
V dobrém stavu, obálka je mírně potrhaná, stránky jsou zažloutlé
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Kruh, Hradec Králové 1984 v edici Kraj. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 254 stran s čern..
Velmi pěkný stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 23 cm, stran 172.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet je potrhaný se ztrátou. Okraje stránek jsou lehce zažloutlé, nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 17 x 25 cm. Stran 127 + obrazová příloha.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou zažloutlé. Obálka je z boku natržená, některé složky uvolněné. Na několika prvních stranách je v textu zhusta podtrháváno a vpisky tužkou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 1030-1052
Velmi dobrý stav. časopis je lehce zažloutlý a u hřbet mírně natržený
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Komenium, učitelské nakladatelství, Praha 1947. Stran 615 + mapky v příloze. Vydání první. Rozměry: ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Majitel a vyd. Jar. Motyčka. Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stránkováno průběžně.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Ludvík Donath, Praha – Česká Kamenice 1863-1864.
Desky jsou odřené, část desek na hřbetu chybí (viz náhled). Vevnitř dobrý stav. Listy jsou zažloutlé, občas jsou na nich zahnědlé skvrnky. Na přední předsádce je obyč. tužkou vepsán seznam chybějících
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydalo: nakl. Orbis, Praha 1936
Velmi slušný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Bloomsbury 2008.
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Pevná vazba, rozměry: 15 x 20 cm, stran 363
Velmi dobrý stav, odřené desky a hřbet, hřbet je v orní i dolní části natržený. Přední i zadní desky se uvolňují od vazby.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 289 až 304 z 1844 (116 stránek)
Zákazníci sk








![Příručka vlastivědné práce - František Roubík (podpis)[Obsah: okruhy témat pro místní historiky, historická vlastivěda, místopis, topografie, pomocné vědy historické, archivy, prameny, muzea, knihovny, edice, mapy, správa, památky, národopis] Příručka vlastivědné práce - František Roubík (podpis)[Obsah: okruhy témat pro místní historiky, historická vlastivěda, místopis, topografie, pomocné vědy historické, archivy, prameny, muzea, knihovny, edice, mapy, správa, památky, národopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/569388-prirucka-vlastivedne-prac-15827109511-1024x1024.jpg)





