NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Odeon, Praha 1984. ARS, Literárněvědná řada.
Dobrý stav, přebal zašpiněný, odřený a po okrajích otřepený, desky zašpiněny, text podtrhán propiskou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 118 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, zadní roh obálky je se ztrátou. Stránky jsou lehce zažloutlé, místy nerozřezáno.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 742-764
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
... české prosodie. Původní brož, rozlomený knižní blok, 780 stran, nerozřezáno. Vydal Jan Jakubec, ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná vazba, 392 stran, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, na zadní části desek jsou malé hnědé skvrnky, stránky jsou lehce zažloutlé. Na hřbetu je malá nálepka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo Státní nakladatelství politické literatury, Praha [1959]. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 369 stran, vydání první.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Odeon 1976, s. 132.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba s nádherně zdobenou obálkou, rozměry: 16 x 23 cm, 400 stran.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v dolní části natržený s nálepkou. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka (některá přelepená) a čísla. Stránky jsou lehce zažloutl
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Orbis, Praha 1951. Brožovaná, stran 129, rozměry: 14 x 19 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka i hřbet
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 838-860
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1970. Labyrintem dávných dějin českých míní autor, literární h..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Portál, Praha 2004. Brožovaná, 176 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Karel Voleský 1940, s. 143.
Přebal lehce potrhaný (viz foto), uvnitř velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství Lidové noviny, 2001 Praha. 262 stran - množství vyobrazení. Původní pevná vazba. Rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, pouze desky jsou v horní části lehce odřené.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Vydal: Orbis, Praha 1973
Velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1953. Vydání první, stran 273. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 20 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřený přebal, v dolní části se ztrátou.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 289 až 304 z 1847 (116 stránek)
Zákazníci sk

![Smích staré Rusi [Smích jako světový názor - Smích jako podívaná; edice ARS - literární věda] Smích staré Rusi [Smích jako světový názor - Smích jako podívaná; edice ARS - literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/753194-smich-stare-rusi-smich-ja-17596061461-1024x1024.jpg)



![Nové Čechy, roč I., čísla 1.-8./1918 - Pokroková revue politická, sociální a kulturní [levicový časopis; socialismus] Nové Čechy, roč I., čísla 1.-8./1918 - Pokroková revue politická, sociální a kulturní [levicový časopis; socialismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/121197-nove-cechy-pokrokova-revu-16125173071-1024x1024.jpg)


![Špalíček národních písní a říkadel [zpěvník, národní písně, noty] Špalíček národních písní a říkadel [zpěvník, národní písně, noty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753338-spalicek-narodnich-pisni--17597525691-1024x1024.jpg)




![Lidové kroje z České republiky [Dějiny odívání, móda, kroj, obsahuje i Chodsko, Slovácko, Jízda králů] Lidové kroje z České republiky [Dějiny odívání, móda, kroj, obsahuje i Chodsko, Slovácko, Jízda králů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/700277-lidove-kroje-z-ceske-repu-17473140561-1024x1024.jpg)
