NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lužičtí Srbové
Josef Maštálko
Sešit, druhé vydání, stran 31. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Nová svoboda, ročník 10, číslo 10/1933. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou (noviny, časopis)
V. Patzak
Noviny, stránkováno průběžně 109-120. Rozměry: 22,5 x 33 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tvorba – Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XVIII., číslo 26/1949 (časopis, noviny)
Gustav Bareš
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 598-620
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mýtus, jazyk a kulturní antropologie
Ivo T. Budil
Triton, Praha 1995. 2. vyd.
Velmi dobrý stav. Na titulní straně razítko - exlibiris.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Průvodce po lidové hvězdárně v Praze (Vědění všem)
J. Sadil
Brožovaná, rozměry: 12,5 16,5 cm, 114 stran + obr. přílohy.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
J. Ramsay MacDonald
Mary A. Hamiltonavá
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 185 stran a frontispic.
Stav horší, obálka je ušpiněná a odřená se skvrnkami. Zadní část obálky je utržená a chybí. Hřbet je potrhaný, v horní i dolní části se ztrátouNěkteré složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rukopis královédvorský
J. Kořínek
Praha, Nakladatel I.L.Kober 1873, s. 75.
Dobrý stav.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Drahomíra Stránská. Osobnost evropské etnografie
Helena Mevaldová, Monika Tauberová
Národní muzeum, Praha 2011. Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, stran 136, vyd. první
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Český lid XIII./1904 (národopis). Sborník věnovaný studiu lidu českého v Čechách, na Moravě, ve Slezsku a na Slovensku.
Čeněk Zíbrt (red.)
Převazba, rozměry: 16,5 x 23 cm, stran 480.
Dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Stránky jsou lehce zažlutlé. Některé složky jsou uvolněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Tvorba – Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XVIII., číslo 29/1949 (časopis, noviny)
Gustav Bareš
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 670-692
Velmi dobrý stav. Lehce zažloutlá obálka
60Kč
Bez daně: 60Kč
Starobylost člověka v Americe (Indiáni Severní Ameriky, dějiny USA, historie, archeologie)
J. Št. Brož
Tiskem a nákladem HLASU, St. Louis, nedatováno. Původní brož, 8°, 94 stran, obr. přílohy. Nepatrně o..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Sborník protiklerikálních veršů (protináboženská poezie)
M. Ulrichová (red.)
Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, 61 stran.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá, lehce odřená a v horní části s mírnou ztrátou. Hřbet je potrhaný se ztrátou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Seznam pověr a zvyklostí pohanských z VIII. věku
Čeněk Zíbrt
Vydala Academia, Praha 1995. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, 176 stran.
Stav pěkný.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Říše Inků [Inkové, historie, Jižní Amerika, Peru, dobytí a vyvrácení říše] (edice: Poznání světa)
Victor W.von Hagen
Vydal: Orbis, 1963
Velmi slušný stav, mírně zašlé stránky
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ruské malířství XVIII. a XIX. století
SNKLHU, Praha 1953. První vydání.
Stav dobrý. Neautorské věnování.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021