NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Franze Kafky, Praha 1992. Edice Člověk v zrcadle. Brožovaná s obálkou, rozměry: 13 x 19 cm, 117 stran.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Památník na zemřelé československé exulanty v letech 1948 - 1981 (1984). Nakl. Konfrontation AG/SA, ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Artia, Praha 1971. Stran 190. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 22 x 29 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba - svázáno včetně obálek, rozměry: 21,5 x 29 cm, stran celkem 288 - množství vyobrazení
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm. Stran 115.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně ušpiněná.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Polokožené převazby. 528 a 560 stran. Všechny čtyři mapy přítomny - lehce natržené. Četné ilustrace. Rozměry: 17 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbety jsou lehce odřené, hřbety mírně vyšisované. Vyřazené knihovní exempláře.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Převazba, stran 470, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář. Na hřbetu jsou nálepky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Velvyslanectví ČLR v ČR, 2004.
Výborný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná, rozměry: 175 x 24 cm. Strany 119-327
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený, zadní obálka přehnutá.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Slovenská prítomnosť literárna a umelecká : sborník studií / redigoval Ján Smrek ,Nakladatel L.Mazáč..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Poklady Státního ústředního archivu v Praze : : katalog výstavy / Eva Gregorovičová editor ; autor v..
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poklady Státního ústředního archivu v Praze : : katalog výstavy / Eva Gregorovičová editor ; autor v..
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Frant. Borový, Praha 1933. "Knihy dalekých obzorů", sv. XIII. Celoplátěná vazba - pův. obálka je vevázána, 715 str. s řadou foto. Rozměry: 20,5 x 25 cm
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Převazba, stran 572, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář. Na hřbetu jsou nálepky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakladatelství F. Kosek Praha 1945, 103 stran, brož. vydání.
Obálka potrhaná a odtržena od vazby, stránky uvolněny, očteno. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, rozměry: 11 x 17 cm, 153 stran.
Velmi dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní části s nepatrnou ztrátou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1849 (116 stránek)
Zákazníci sk



![Starověké kultury Předního východu - Umění světa [Mezopotáme, Babylon, Perská říše, mj. dnešní Írán, Irák, Turecko, Kypr, Izrael, Jordánsko - Blízký východ] Starověké kultury Předního východu - Umění světa [Mezopotáme, Babylon, Perská říše, mj. dnešní Írán, Irák, Turecko, Kypr, Izrael, Jordánsko - Blízký východ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711286-staroveke-kultury-prednih-17094512341-1024x1024.jpg)






![Slovenská prítomnosť literárna a umelecká [Z obsahu: Benka, Fulla, Galanda, Bazovský, Uprka, Plicka, Koloman Sokol, Gočár, Jan Hála ad. - umění, architektura, malba, literatura - Slovensko] Slovenská prítomnosť literárna a umelecká [Z obsahu: Benka, Fulla, Galanda, Bazovský, Uprka, Plicka, Koloman Sokol, Gočár, Jan Hála ad. - umění, architektura, malba, literatura - Slovensko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_266590_1-1024x1024.jpg)





![Kytice z české a slovenské duchovní lyriky lidové [náboženské básně, písně, verše, poezie, náboženská duchovní lyrika lidová, mariánské písně aj.] Kytice z české a slovenské duchovní lyriky lidové [náboženské básně, písně, verše, poezie, náboženská duchovní lyrika lidová, mariánské písně aj.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731161-kytice-z-ceske-a-slovensk-17332308391-1024x1024.jpg)