NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, druhé vydání, stran 31. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 574-596
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
SNKLU, Praha 1961. Uvnitř velmi dobrý stav. 877 stran. Obrovský formát 35x25 cm, celoplátěná vazba s..
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Celoplátěná vazba, stran 301, rozměry: 14 x 17,5cm. Šesté vydání.
Vazba ve hřbetě mírně rozlepena. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakl. Pallas, Bratislava 1977.Původní celoplátěná vazba s přebalem, 112 stran, 54 čb. a 34 barevných reprodukcí.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Baset, Praha 2005. Původní pevná vazba s přebalem, 895 stran. Pěkný stav.
..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, Nakladatel I.L.Kober 1873, s. 75.
Dobrý stav.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Moskva 1969.
Dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Noviny, stránkováno průběžně 109-120. Rozměry: 22,5 x 33 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 16,5 x 23 cm, stran 480.
Dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Stránky jsou lehce zažlutlé. Některé složky jsou uvolněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 622-644
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vývoj představ o jejím předmětu a podstatě. Academia, Praha 1984. Původní celoplátěná vazba s přebal..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 63. Vydání první.
Stav vekmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 473-660.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydal: Orbis, 1963
Velmi slušný stav, mírně zašlé stránky
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
SNKLHU, Praha 1953. První vydání.
Stav dobrý. Neautorské věnování.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1846 (116 stránek)
Zákazníci sk





![Krása v dreve zakliata [lidové řezbářství na Slovensku] Krása v dreve zakliata [lidové řezbářství na Slovensku]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_117595_1-1024x1024.jpg)







![Říše Inků [Inkové, historie, Jižní Amerika, Peru, dobytí a vyvrácení říše] (edice: Poznání světa) Říše Inků [Inkové, historie, Jižní Amerika, Peru, dobytí a vyvrácení říše] (edice: Poznání světa)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/16.2.2013-51-1024x1024.jpg)