NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zálesí, ročník XIV.1932-1933, čísla 1., 3.,4., 6.-10. (chybí číslo 2. a 5.) Vlastivědný sborník okresu Humpoleckého (Humpolec)
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 156 s ilustracemi, fotografiemi a dobovou reklamou.
Stav velmi dobrý. Chybí čísla 2. a 5.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Ze starých letopisů
Ivan Olbracht
Nejstarší pověsti české. V Klubu mladých čtenářů vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
O horácku a horácích (Vysočina, podpisy výtvarníků)
Petr Křička
Složky jsou volně vložené do obálky, 12 listů obr. přílohy. Rozměry: 23 x 33 cm
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka, podpis autora a výtvarníků
499Kč
Bez daně: 499Kč
Jánošík - Junošík
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 12 x 17 cm, stran 205.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Foiničané [Féničané, starověk, antika, starověký národ ve Středomoří; písmo a jazyk Féničanů, jejich historie a umění, expanze]
Sabatino Moscati
Nakladatelství Orbis, Praha 1975. Edice Stopy, fakta, svědectví. Vydání první. Stran 238 . Rozměry: 15 x 23 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal nepatrně natržený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Na tvrdém úhoru (emigrace, Argentina, škola Berisso; podpis Boža Čvančarová)
Boža Čvančarová (podpis)
Nákladem vlastním, Praha 1931, s podpisem autorky, 102 stran, brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce zažloutlé. První strana natržená. Nerozřezáno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tři kapitoly o lidové písni (lidová píseň)
Pavel Eisner
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 22 cm, stran 61
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná, knižní blok uvolněný z vazby.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Národopisný věstník československý, roč. VII., č. 1-2/1972
Václav Florec (red.)
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm. Stran 286.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zálesí, ročník XII.1930-1931, čísla 1.-10. Vlastivědný sborník okresu humpoleckého (Humpolec)
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran celkem 156 s ilustracemi a dobovou reklamou.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
This Sceptred Isle Twentieth Century (Velká Británie)
Christopher Lee
Penguin Books BBC Books, 2000.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Posvátná místa království Českého - Arcidiecese Pražská Díl VI. Vikariáty: Sedlčanský a Votický (Sedlčany, Votice)
Ant. Podlaha
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 23 cm, stran 227
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka se skvrnkami, hřbet je potrhaný. Místy nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
O nacionalismu a novém slovanství
Antonín Pimper
Převazba, stran 53, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Smíchovsko a Zbraslavsko. Vlastivěda okresu Smíchov a Zbraslav + mapa (Praha 5, 6 a Praha-západ - Roztoky, Dejvice, Únětice, Stodůlky, Okoř, Středokluky, Štěchovice, Břevnov, Dobřichovice atd.)
Hansl, František
Popis obcí politického okresu smíchovského, do nějž spadaly mnohé obce, které jsou dnes čtvrtěmi Pra..
Velmi dobrý stav. Jeden čb plán je přetržený.
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Válka ve Vietnamu 1964-1975
Daniel Kamas
Nakladatelství Votobia, Olomouc 1997. 263 stran, obr. příloha. Vydání první, brožovaná, rozměr: 15 x 20 cm.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021