NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Národnostní vývoj českých zemí
František Roubík
Vydal J. R. Vilímek, Praha 1946.
Obálka odřená, zažloutlé a nerozřezané stránky, jinak dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sborník Horské prameny, ročník IV., číslo 9.-10./1948-1949 (vlastivědný sborník Krkonoš) [Krkonoše, Trutnov, Vrchlabí, historie]
M. Gerstner
Sešit, rozměry: 17 x 24 cm, cca 36 stran (průběžné stránkování).
Stav dobrý, obálka je z boků zažloutlá a otřepená, knižní blok se vytrhuje ze sponky. Hřbet je potrhaný. V dolní části obálky i stránek je malá knědá skvrnka.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Příručka lidopisného pracovníka
Drahomíra Stránská
Vydala Národopisná společnost českoslovanské, Praha 1936. Původní brož, měkká vazba, 148 stran + obrazová příloha.
Obálka mírně zašpiněná. Stav dobrý.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Toulky po hradech a zámcích Československa
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 84 stran,
Stav velmi dobrý, knižní blok je uvolněný z obálky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Český lid, ročník XXIX./1929
Čeněk Zíbrt (red.)
Převazba, stran 398, rozměry: 15,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé. Na jedné straně je v textu podtrháváno zvýrazňovací fixou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Tvorba – Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XVIII., číslo 37/1949 (časopis, noviny)
Gustav Bareš
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 862-884
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bibliografie literatury vydané českými a slovenskými autory v zahraničí 1948-1972 (Index, exilová literatura, bohemika, slovacika)
Ludmila Šeflová
... slovenskými autory v zahraničí 1948-1972 ( S dodatkem do srpna 1978). Published by INDEX, Köln a..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zánik Varšavy. Líčení válečného zpravodaje (druhá světová válka, Varšava, Polsko, propaganda, Třetí říše)
K. O. Zottmann
Sešit, stran 41 s řadou celostránkových foto, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Šumavské pověsti (Šumava)
Vilém Kudrlička
Vydalo Západočeské nakladatelství, Plzeň 1986. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 147 stran s množstvím nádherých ilustrací! Vydání první.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Reichstagsbrandprozess (požár Říšského sněmu)
G. Dimitroff
Berlín 1946.
Velmi slušný stav, zašlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Balada o pěti koťatech (ruské pohádky - v angličtině)
I.Drutsa
Kišiněv 1986.
Dobrý stav, lehce zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nesmrtelný národ - České dějiny Od Bílé hory k Palackému (podpis Kamil Krofta)
Kamil Krofta (podpis)
Celoplátěná vazba se zlacením, 698 stran, rozměry: 14,5 x 21 cm
Velmi dobrý stav. Podpis autora
199Kč
Bez daně: 199Kč
Česká vesnice v roce 1848
Vladimír Klimeš
Vydala Brázda v roce 1949 jako 2. svazek knižnice Velká řada. Původní poloplátěná vazba, rozměry: 17 x 23 cm, 455 stran.
Vazba ve hřbetě mírně rozlepena, desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tvorba – Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XVIII., číslo 23/1949 (časopis, noviny)
Gustav Bareš
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 526-548
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021