NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Fr. Borový, Praha 1947. Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 741 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou mírně ušpiněné, přední desky se uvolňují od vazby. Lehce zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 554
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Published by INDEX, Köln and SVĚDECTVÍ, Paris 1978.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Lidové zkazky s pobřeží Tichého moře. B. Kočí, Praha 1926. Poloplátěná převazba se zlacením na hřbet..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Fr. Tomášek, Otto Pohl, Praha 1898. Převazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 572.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář. Titulní list je uvolněný z vazby a otřepený.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Brožovaná, rozměry: 22 x 29,5 cm, stran 222 - obrázky v textu.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran celkem 236
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
The Guilford Press,1982.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, hřbet přebalu vyšisovaný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 480
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
H&H, 2003.
Velmi dobrý stav.
220Kč
Bez daně: 220Kč
Bez daně: 220Kč
Rozpravy ČSAV. Roč. 78/1968, Řada společ. věd ; Seš. 7. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 95 stran
Stav velmi dobrý, na několika místech je v textu zatrženo propiskou
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Svoboda, Praha 1986. 1. vyd.
Dobrý stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydal Fr. Tomášek, Otto Pohl, Praha 1897. Převazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 380.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1949. Obálka a vazba dle návrhu Fr. Muziky. Stran 324 stran + obrazová příloha, druhé vydání. Původní brož, měkká vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, knižní blok rozpadlý, desky odřeny a mírně zašpiněny, stránky po okrajích otřepeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
F. Šimáček, Praha, 1894. Měkká vazba, stran 670 - včetně vyobrazení, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav horší, obálka je odřená, ušpiněná, otřepená se ztrátou a utržená od hřbetu. Hřbet je potrhaný se ztrátou a včetně knižního bloku rozlámaný na části. Zadní obálka je s výraznou ztrátou. Uvnitř je
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Hannover 1995.
Velmi dobrý stav, obálka nepatrně zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1849 (116 stránek)
Zákazníci sk









![Klezmeři [Obsah: klezmer, dějiny klezmerové židovské hudby] Klezmeři [Obsah: klezmer, dějiny klezmerové židovské hudby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/544103-klezmeri-15451323531-1024x1024.jpg)



![Umění přírodních národů - Josef Čapek [Obsah: kultovní sošky, bohové, kresby, artefakty, přírodní národy, původní obyvatelé - předkolumbovská Amerika, Afrika, Austrálie, Tichomoří - Oceánie, Mayové] Umění přírodních národů - Josef Čapek [Obsah: kultovní sošky, bohové, kresby, artefakty, přírodní národy, původní obyvatelé - předkolumbovská Amerika, Afrika, Austrálie, Tichomoří - Oceánie, Mayové]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/678533-umeni-prirodnich-narodu-j-16702529211-1024x1024.jpg)
![Dějiny kroje v zemích českých, díl I. [Dějiny oděvů, odívání, módy, středověk] - Zikmund Winter, Čeněk Zíbrt Dějiny kroje v zemích českých, díl I. [Dějiny oděvů, odívání, módy, středověk] - Zikmund Winter, Čeněk Zíbrt](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/767125-dejiny-kroje-v-zemich-ces-17784864411-1024x1024.jpg)
