NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zpěvy nové Francie (poezie, básně, druhá světová válka; ilustrace a obálka František Jiroudek)
Jean Deninx (sestavil)
Nakladatel Václav Petr, Praha 1946. Literární pásmo ilegální francouzské poezie a prózy z let druhé ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lidový malovaný nábytek v českých zemích
Helena Johnová, Jitka Staňková, Ludvík Baran
Celoplátěná vazba s přebalem. Druhý svazek ediční řady Poklady uměleckých sbírek. Panorama, Praha, 1989. 200 stran textu včetně 134 barevných a 9 černobílých vyobrazení a mapy. Rozměr 26x21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
650Kč
Bez daně: 650Kč
Talleyrand
A.Duff Cooper
Nakladatelství Jos.R.Vilímek, Praha 1938. Druhé vydání, stran 326 se 16 přílohami. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu. Rozměr 15x22 cm.
Desky lehce vyšisovány. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Mudrosloví národu slovanského ve příslovích (vazba kůže - olokožená)
Frant. L. Čelakovský
Polokožená vazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 644
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Místy je v textu a na okraji textu zatrženo a vpisky tužkou. Na přídeští je nalepeno ex libris a natištěná čísla
999Kč
Bez daně: 999Kč
Časopis Musea Království českého 1894
Antonín Truhlář (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 612
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
199Kč
Bez daně: 199Kč
Guo-Hua
Adolf Hoffmeister
Artia, Praha 1957.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený, zašpiněný a natržený (viz foto).
190Kč
Bez daně: 190Kč
Slovanstvo ve svých zpěvech XIV.. Písně makedonské část VIII.,  Písně jihoslovanské.část V.
Ludvík Kuba
Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1929. Vydání 2.Stran 79. Původní brož
Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Jihočeský sborník historický, ročník XXXX./1971
kolektiv autorů
Převazba - svázáno včetně obálek, stran celkem 219, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář, na zadní části obálky je nálepka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Království české
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 17 x 25 cm, stran 681.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Súpis pamiatok na Slovensku, 2. svazek: K-P (Soupis památek, Slovensko, architektura) Hol
kolektiv autorů
Obzor, Bratislava 1968.
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Časopis Musea Království českého 1910
Čeněk Zíbrt (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 480
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bibliografie literatury vydané českými a...(exil)
Ludmila Šeflová
Published by INDEX, Köln and SVĚDECTVÍ, Paris 1978.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Nová svoboda, ročník 9, číslo 28/1932. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou (1. republika, časopis, noviny) - pošk.
V. Patzak
Noviny, stránkováno průběžně 97-108. Rozměry: 22,5 x 30 cm.
Stav horší, obálka je zažloutlá, otřepená, potrhaná a ve hřbetu přetržená. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
V říši stepního vlka. Lidové zkazky s pobřeží Tichého moře (beletrie)
Katherine Chandler
Lidové zkazky s pobřeží Tichého moře. B. Kočí, Praha 1926. Poloplátěná převazba se zlacením na hřbet..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Akademie. Orgán mládeže socialistické. Ročník I./1897 (levicová literatura)
Fr. Tomášek (red.)
Vydal Fr. Tomášek, Otto Pohl, Praha 1897. Převazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 380.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
249Kč
Bez daně: 249Kč
 
Valentinská © 2021