NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cikánský poklad (lipská vazba)
Perrault, P
Plátěná vazba se zlatou ražbou, 271 str. s ilustracemi, rozměry: 15 x 20 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, mírně zažloutlé stránky
399Kč
Bez daně: 399Kč
Babička. Obrazy venkovského života (edice: Národní knihovna) (román)
Božena Němcová
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1952. Čtvrté vydání, stran 269. Původní brož, měkká vazba.
Desky odřeny, hřbet desek natržený, volné stránky. Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Slavné prohry, slavná vítězství Koruny české
Josef Frais
Vydal Formát a Knižní klub Praha 1998. Původní pevná vazba, 192 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Acta Ethnologica Slovaca 1 (sborník, etnografie, etnologie, mj. Kult sv. Martina v Uhorsku, Podzemní obydlí ve Středomoří, Západní hranice karpatského domu v Československu)
kolektiv autorů
Kultúrne spoločenstvo a diferenciácia v strednej a juhovýchodnej Európe. Veda, Bratislava, 1974. Pův..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Národopisné aktuality, ročník XII./1975, číslo 3.
Josef Tomeš (red.)
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 19,5 cm, strany 169-252 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zálesí, ročník III.1921-1922, čísla 1.- 3. a 6.-10. (chybí číslo 4. a 5.) Vlastivědný sborníček pro mládež okresu humpoleckého (Humpolec)
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 154 s ilustracemi, fotografiemi a dobovou reklamou.
Stav velmi dobrý. Chybí čísla 4. a 5. Obálky jsou lehce zažloutlé, obálka 1. čísla je v horní části s mírnou ztrátou.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Niemcy wobec Słowian połabskich (polsky)
J.Widajewicz
Poznaň 1946.
Dobrý stav. Místy podtrháno tužkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Posvátná místa království Českého - Arcidiecese Pražská Díl II. Vikariáty: Berounský, Bystřický a Plzeňský (Byroun, Bystřice a plzeň)
Ant. Podlaha
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 23 cm, stran 3733
Stav horší, obálka je lehce zažloutlá, otřepená a utržená od hřbetu. Hřbet a zadní část obálky zcela chybí.. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dzieje obyczajow w dawnej Polsce (Historie zvyků ve starém Polsku)
Jan Stanislaw Bystron
Panstwowy Instytut Wydawniczy, 1960.
Stav dobrý, hřbety desek lehce vyšisované a zašpiněné.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Časopis Matice Moravské, ročník 60, sešit 4/1936
B. Navrátil, O. Odložilík, J. Šebánek
Brožovaná, strany 418-568, rozměry: 16,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno
99Kč
Bez daně: 99Kč
Neživá příroda (edice Rekordy Evropy)
J. Demek, V. Novák a kol.
Mapa Slovakia, 2005. Vydání první, stran 264. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Japonečky. Vzpomínky na tři horká odpoledne (Japonsko, cestopis, celokožená vazba)
Joe Hloucha
Vzpomínky na tři horká odpoledne. Nakl. A. Neubert, Praha, 1931. Celokožená vazba se zlacením a s ob..
Velmi dobrý stav (viz foto).
249Kč
Bez daně: 249Kč
Český rok v pohádkách, písních, hrách a tancích, říkadlech a hádankách - KOMPLET 4 svazky (Jaro, Léto, Podzim, Zima; pohádky, písně, hry, tance, říkadla, hádanky, ústní lidová slovesnost, přísloví) ilustrace Karel Svolinský
Karel Plicka, F. Volf, K. Svolinský
Původní celoplátěné vazby s obálkami. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm. Stran 380, 423, 426 a 408 s bohatou obrazovou výzdobou K. Svolinského.
Velmi dobrý stav, pouze obálka I. dílu je lehce odřená a v dolní části mírně natržená.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Zálesí, ročník II.1920-1921, čísla 1.-10. Vlastivědný sborníček pro mládež okresu humpoleckého (Humpolec)
Sešity, rozměry: 14 x 19,5 cm, stran celkem 156 s ilustracemi a dobovou reklamou.
Stav velmi dobrý. Obálka 1. čásla je v zadní části natržená, obálka 10. čísla je otřepená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Schindler's Ark (Schindlerův seznam)
Thomas Keneally
Coronet Books, 1983.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená. Stopy opotřebení.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021