NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit + 10 listů - vše vloženo do papírové obálky, stran 15, rozměry: 21,5 x 30 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, v horní části natržená a ze spodní části podlepovaná. Podpis autora.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Velhagen & Klasing, Leipzig 1926.
Velmi slušný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Moskva 1973.
Dobrý stav, hřbet nepatrně uvolněný a natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Jan Svátek, Praha 1924.
Dobrý stav, desky lehce odřené, stránky zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 814-836
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
I. Doba stará 3. (Kniha třetí - Dovršení středověku) Obrázky doprovází O. Cihelka. Nakl. Vesmír, Pra..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Lžíce medu - špetka pepře [Rozmarné pověsti z Čech a Moravy, české pohádky pro děti, mj. i Krakonoš]
Vydalo nakladatelství Kruh, Hradec Králové 1989. 1. vyd. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 17 x 24 cm, 274 stran.
Přebal mírně zašpiněný. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba, 240 stran, rozměry: 14 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je mírně vyšisovaný a hřbet uprostřed cca 1,5 cm prasklý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ústav lidového umění, Strážnice 1972. Původní brož, (19,5 x 20,5 cm), 179 stran s čb. fotopřílohami.
Obálka mírně odřená. Dobrý stav (viz foto).
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Oxford university press 1989.
Velmi slušný stav, zašpiněný přebal i desky, jinak uvnitř dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Měkké vazby s původními obálkami, 370, 619, a 702 stran s fotografiemi, obrázky a statistickými tabulkami.
Dobrý stav, obálky a hřbety jsou lehce odřené. Díly I. a II. nerozřezané. Díl II. má natžený hřbet, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Brožovaná, stran 222, rozměry: 14 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části lehce natržený, některé složky jsou uvolněné
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 400.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Stránky jsou mírně zažloutlé. Místy je v textu podrháváno propiskou.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 502-524
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Veselá škola: Osvětový programový časopis. R. 1936. Původní brož, 8°, 31 stran. V polovině brože leh..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo jako reprint druhého vydání v nakladatelství Baroko a Fox, Beroun 1997, nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2002. Původní pevná vazba se zlacením a přebalem, větší 8°,
Přebal v horní části nese stopy po polití. Dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 321 až 336 z 1847 (116 stránek)
Zákazníci sk






![Lžíce medu - špetka pepře [Rozmarné pověsti z Čech a Moravy, české pohádky pro děti, mj. i Krakonoš] Lžíce medu - špetka pepře [Rozmarné pověsti z Čech a Moravy, české pohádky pro děti, mj. i Krakonoš]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/717570-lzice-medu-spetka-pepre-r-17169234041-1024x1024.jpg)







