NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nákladem vlastním, Praha 1922. Původní brož, měkká vazba, 74 stran, páté vydání. Rozměr 13,5 x 18,5 cm.
Knižní blok rozpadlý a oddělený od desek, desky odřeny. Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
V Praze vydal Euromedia Group - Knižní klub, 2006.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba, 170 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně zažloutlé desky, stránky jsou lehce zažloutlé
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, stran 504, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydávané z nadání Palackého, v Praze 1883.
Dobrý stav, desky mírně zašpiněné (viz obr.).
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Sešit, stránkováno průběžně 493-504. Rozměry: 23 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Between the Sahara and the Tropical Rain Forests. People of the Mandara Mountains + CD || Mezi Sahar..
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Vydal Čsl. spisovatel, Praha 1962. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 140 stran, první vydání.
Přebal po okrajích odřený. Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Knihkupec České university J. Otto, Praha, nedatováno. Rozměry: 15 x 23 cm. Převazba. 280 stran.
Stav velmi slušný, stránky jsou lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Svoboda, Praha 1948. Brožovaná, stran 84 , rozměry: 18 x 25 cm
Sta dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mrně otřepená. Hřbet je lepený. Některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 617
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Academia, Praha 1990.
Dobrý stav; obálka lehce zašpiněná a odřená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit, stránkováno průběžně 421-432. Rozměry: 23 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, v horní části lehce natrženo.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vybrala a přeložila N. Melniková-Papoušková. Se šesti kresbami G. Musatova. Úprava Fr. Muzika. Vydal..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Měkká vazba, stran 149, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce zažloutlé, mírně odřené, ušpiněné a otřepené. Nerozřezáno. Signaturní razítko.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Pevná vazba se zlacením, stran 234, rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé stránky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 321 až 336 z 1850 (116 stránek)
Zákazníci sk








![Hudba a slovo v lidové písni [edice Studie Pražského lingvistického kroužku, sv. 5] Hudba a slovo v lidové písni [edice Studie Pražského lingvistického kroužku, sv. 5]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/764531-hudba-a-slovo-v-lidove-pi-17755643661-1024x1024.jpg)





![Nové Čechy, roč. XVII. (1934) Pokroková revue politická, sociální a kulturní [levicový časopis; socialismus] Nové Čechy, roč. XVII. (1934) Pokroková revue politická, sociální a kulturní [levicový časopis; socialismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/675767-nove-cechy-pokrokova-revu-16663368851-1024x1024.jpg)