NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, stran 71 s 18 obrázky, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Plátěná vazba se zlatou ražbou na předních deskách, 512 str. s trojstranou barevnou ořízkou. Praha, ..
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1954. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 427 stran s velkým množstvím ilustrací K. Svolinského. První vydání.
Přebal mírně odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Čin 1947, s. 366.
V dobrém stavu, obálka je mírně zašpiněná, některé stránky jsou uvolněny z knižní vazby.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Národné hudobné vydavatelstvo Orbis, Praha 1950. Druhé vydání, stran 108. Původní brož, měkká vazba, 14 x 20 cm.
Dobrý stav. zbytky papírové polepky na hřbetě.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 487 stran.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Fraus, 2012.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 790-812
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Odeon, Praha 1967
Stav dobrý (viz foto).
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Brožovaná, 223 stran, vydání první, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 17 x 24 cm. Stran 264 a 431.
Stav velmi dobrý. Obálky původních sešitů jsou vevázány na konci svazku - mají hnědé skvrny a lehčí zašpinění. Stránky jsou lehce zažloutlé.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, stran 398, rozměry: 14,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná a z boku mírně otřepená obálka, razítko ex libris.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Knižní klub 2002, s. 295.
Jako nová
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, stran 326, rozměry: 18,5 x 26 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné a odřené. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený. Na první straně je podpis původního majitele.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Vydalo Státní nakl., Praha 1937. Původní poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, 207 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněné desky, vyřazený knihovní exemplář
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Celoplátěná vazba - původdní obálka je vevázána, 173 stran, rozměry: 12 x 18 cm.
Stav dobrý, první dvě strany jsou uvolněny z vazby - nechybí, na několika prvních stranách je v texru zatrháváno fixou. Stránky jsou lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk









![Nové Čechy, roč. II. (1919)+ roč. III. (1920) Pokroková revue politická, sociální a kulturní [levicový časopis; socialismus] Nové Čechy, roč. II. (1919)+ roč. III. (1920) Pokroková revue politická, sociální a kulturní [levicový časopis; socialismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/121199-nove-cechy-pokrokova-revu-16124425901-1024x1024.jpg)


![Nauka o kroji [móda v historii, vývoj módy, oděvy, šaty, oblečení] Nauka o kroji [móda v historii, vývoj módy, oděvy, šaty, oblečení]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/754045-nauka-o-kroji-moda-v-hist-17603660101-1024x1024.jpg)
