NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Melantrich v Praze 1948. 2. vydání. Měkká vazba, 137 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je lehce zkosený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1951. Národní knihovna, svazek 2. Třetí vydání, stran 268. Původní brož, měkká vazba.
Obálka po okrajích nepatrně otřepena, stránky nerozřezány. Stav jinak pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stránkováno průběžně 97192- množství černobílých fotografií.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně pomačkaná, hřbet v dolní části lehce natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem lužických spisovatelů, Budyšín 1933. Původní brož, 76 stran.
..
Obálka nepatrně zašpiněná a pomačkaná (viz foto), dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, stran 951, rozměry: 7 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na deskách jsou skvrny a jsou vyšisované.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Vydalo: Opus bonum, Mnichov 1986
Velmi slunšný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 181 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Aurora Art Publishers, Leningrad 1979.
Velmi dobrý stav, lehce natržený přebal. Kartonové pouzdro rozpadlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, stran cca 20.
Velmi dobrý stav. Lehce zažloutlá a z boku otřepená obálka. Zadní část obálky je mírně pomačkaná
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Knih Dědictví Svatojanského, č. 127. Nákladem Dědictví sv. Jana Nepomuckého, Praha 1913. Brožovaná, rozměry: 14 x 23 cm, stran 350.
Stav nedobrý, desky a hřbet ušpiněné se skvrnkami, zadní desky chybí, místy nerozřezáno. Stránky lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 26,5 cm, 8 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
František Fousek, Praha 1934.
Desky po okrajích lehce odřené. Uvnitř velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydal Vyšehrad, Praha 1989. Druhé vydání, stran 440. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a s přebalem, 8°
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Státní nakladatelství 1931, s. 456.
V dobrém stavu, stránky jsou uvolněny z vazby.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm. Stran 215.
Stav velmi dobrý. Obálka a dolní části vazby je lehce ušpiněná.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Pevná zdobená vazba se zlacením, rozměry: 13 x 17,5 cm, 240 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné, přední desky se mírně uvolňují od vazby. Uvnitř je stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk











![Vánoce v české kultuře [Vánoce v tradici českého lidu, Česká vánoční hudba, Vánoční motivy v českém výtvarném umění, Motiv vánoc v české literatuře] Vánoce v české kultuře [Vánoce v tradici českého lidu, Česká vánoční hudba, Vánoční motivy v českém výtvarném umění, Motiv vánoc v české literatuře]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/707110-vanoce-v-ceske-kulture-li-17049214531-1024x1024.jpg)


