NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Čtení o srovnávací mluvnici slovanské (edice: Novočeská bibliotéka, XVII.) (lingvistika, slovanský jazyk, mj. Hlahol a písmo, Azbuka, Tvarosloví)
František Ladislav Čelakovský
František Řivnáč, Praha 1853.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená, kraje stránek lehce otřepené (viz foto). Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Slovanské stati [výbor z článků z oboru slovanské jazykovědy a slavistiky]
Miloš Weingart
Poloplátěná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 122
Velmi dobrý stav, desky jsou odřené a ušpiněné, podpis pův. majitele
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hudobnovedný sborník 1953, roč. 1. (hudba, Slovensko, mj. Autobiografia Jána Levoslava Bellu, Komorná tvorba J. L. Bellu, O hudbu zítřka, O životě, umění J. S. Bacha)
kolektiv autorů
Vyd. Slovenskej Akadémie vied, Bratislava, 1953. Původní brož, mírně odřená, lehce uvolněný hřbet, 1..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Národopisné aktuality, ročník VI./1969, číslo 3.-4.
Josef Tomeš (red.)
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 19,5 cm, strany 163- 256 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená - v dolní části popsaná, hřbet je v horní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Československá vlastivěda pro nejvyšší třídy středních škol
Poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 178.
Stav dobrý, desky josu lehce zažloutlé. Přední i zadní část desek se uvolňuje od vazba, místa je v textu zatrženoa vpisk tužkou, stránky jsou zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Spirála poezie
Zdeněk Mathauser
Vydal Svět Sovětů, Praha 1967. Původní brožovaná vazba, menší 8°, 124 stran, první vydání.
Desky zažloutlé. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Posvátná místa království Českého - Arcidiecese Pražská Díl V.  Vikariát Libocký (Praha, Liboc)
Ant. Podlaha
Měkká vazba, rozměry: 14,5 x 23 cm, stran 172.
Stav dobrý, obálka je mírně pomačkaná, otřepená a utržená od hřbetu. Hřbet téměř chybí, zadní část obálky chybí zcela. Uvnitř stav velmi dobrý, mírně zažloutlé stránky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ohlas písní ruských a českých  (1913)
Fr. Ladislav Čelakovský
Pevná vazba se zlacením, stran 203, rozměry: 11,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Národopisný věstník českoslovanský, roč. XVII, č. 1.-4. (sborník, etnografie, etnologie, mj. J. Brož - Jihočeská boží muka; F. Dom - Pověsti ze severovýchodních Čech; V. Suk - Fotografování pro účely antropologické)
J. Polívka (red.)
Vydává svým nákladem Národopisná spol. československá. Praha 1924. Brožovaná, rozměry: 19 x 27 cm. Stran 176.
Stav dobrý, obálka i hřbet lehce otřepené. Některé složky uvolněné, nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kniha o Francii (Francie)
Gustav Winter
Stran 483. Brožovaná s přebalem. Rozměry: 15 x 23 cm
Stav velmi dobrý, Pouze přebal je odřený a po okrajích otřepený, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Národopisný věstník československý, roč. VII., č. 1-2/1972
Václav Florec (red.)
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm. Stran 286.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Agyptishce Kunst (Egyptské umění)
Scala Group, 2011.
Stav velmi dobrý, nepatrně odřená obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Novočeská bibliotéka, číslo XVII.
Frant. Ladislav Čelakovský
Měkká vazba. Stran 357. Rozměry: 15 x 23 cm.
Velmi slušný stav, obálka je zašpiněná, odřená a pomačkaná. Vazba je uvolněná, hřbet je utržený - chybí. Stránky jsou z boku otřepené. Na několika místech je v textu podtrženo a vpisky tužkou. Uvnitř
450Kč
Bez daně: 450Kč
Obrázky z dějin vlasti [příručka pro děti z roku 1865 - Obsahuje: české dějiny a pověsti]
Edvard Erben (sestavil)
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm, stran 74. Druhé, nezměněné vyd.
Dobrý stav. Desky a hřbet jsou odřené, přední desky se uvolňují od vazby, některé stránky jsou lehce ušpiněné
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021