UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná. Rozměry: 16 x 24 cm, stran 111.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Karlovy Vary, 1946.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené, zašpiněné a natržené.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Vydal Odeon, Praha 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 15,5 x 21 cm, 244 stran a 41 vyobrazení.
Přebal zažloutlý a po okrajích mírně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Neprodejný tisk. Odeon, Praha, 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, formát: 11 x 20 cm, 515 s..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Aurora - Český spisovatel, Praha 1994.
Dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, stran 173 + obr. příloha, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. V textu je podtrháváno červenou fixou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Mladá fronta, Praha 2012.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Orbis, Praha 1956.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný a odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství Plejáda, Praha 2000.
Dobrý stav, desky zašpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, SNKLHU, 1959. Vydání 4.
Velmi slušný stav, přebal potrhaný, zašpiněný a odřený; uvnitř dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Schneider - vydavatelství Brno, 1997.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce zašpiněné.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Seemann Verlag, Leipzig 1975.
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 1973. První vydání, 744 str. (502 obrázků), 8 příloh. Pův. celoplátěná vazba s přebalem, 18 x 24 .cm. Rozkládací mapy chybí.
Přebal odřený a po okrajích natržený, desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením - přebal chybí, 350 stran (5 kreseb v textu, 96 černých a 4 barevné přílohy). Rozměry: 17 x 25 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce vyšisované, desky mají v dolní části stopy po nálepce. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř kniha jsou razítka a čísla.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Nakladatelství Albatros, Praha 1976. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 384 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 17 x 17 cm, vydání první.
Dobrý stav, lehce odřený přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 15 x 20 cm, 166 stran, obr. přílohy.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené. Na titulním listu je podpis původního majitele. Na přídeští je lepící páskou nalepený útrženk z novin.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 4833 až 4848 z 17572 (1099 stránek)
Zákazníci sk






![Futurista: Život a filmy Jamese Camerona [James Cameron - americký filmový režisér - film, autor filmů Terminátor, Vetřelec, Titanic a Avatar] Futurista: Život a filmy Jamese Camerona [James Cameron - americký filmový režisér - film, autor filmů Terminátor, Vetřelec, Titanic a Avatar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/590481-futurista-zivot-a-filmy-j-16141821141-1024x1024.jpg)


![Opera - Průvodce operní tvorbou [Obsah: česká a světová operní tvorba, encyklopedie, skladatelé, pěvci, zpěvačky, pěvkyně, herci, autoři, názvy, libreta, hudba] Opera - Průvodce operní tvorbou [Obsah: česká a světová operní tvorba, encyklopedie, skladatelé, pěvci, zpěvačky, pěvkyně, herci, autoři, názvy, libreta, hudba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/590532-opera-pruvodce-operni-tvo-16142550181-1024x1024.jpg)


![Encyklopedie antiky [Antické Řecko a Řím, starověk, antika, Středomoří, Itálie, Kréta - naučný slovník, vědy, umění, kultura] Encyklopedie antiky [Antické Řecko a Řím, starověk, antika, Středomoří, Itálie, Kréta - naučný slovník, vědy, umění, kultura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/590669-encyklopedie-antiky-16145489671-1024x1024.jpg)
![Viktor Stretti: Popisný seznam grafického díla [Obsah: grafik, malíř - ex libris, stará Praha, portréty, grafická tvorba] Viktor Stretti: Popisný seznam grafického díla [Obsah: grafik, malíř - ex libris, stará Praha, portréty, grafická tvorba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/590675-viktor-stretti-popisny-se-16145834161-1024x1024.jpg)

![Umělecké památky Brna [Brno - historická architektura a sochařství, barokní, kostely, paláce, kláštery, fresky ad. - čb. fotografie] Umělecké památky Brna [Brno - historická architektura a sochařství, barokní, kostely, paláce, kláštery, fresky ad. - čb. fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/590772-umelecke-pamatky-brna-brn-16146752601-1024x1024.jpg)