UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Fr.Borový, Praha 1937.
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní galerie, Praha 2009.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
SNKLHU, Praha 1953. První vydání.
Stav dobrý. Neautorské věnování.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydavatel Oldřich Blecha, Plzeň.
Stav dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Zdeněk Cibulka, Praha 2003
VELMI DOBRÝ
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Melantrich-Pazdírek, Praha-Brno.
Slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, kraje otřepené, hřbet potrhaný, vazba uvolnněá. Jinak uvnitř dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2003. Vydání první, stran 407. Původní pevná vazba.
Pěkný stav.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Bellevue Literary Press, New York 2007.
Dobrý stav, přebal lehce odřený. Neautorské věnování.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Praha, Orbis 1951, s. 149.
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 21 x 28 cm, stran 258 + 152 stran vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal Odeon, Praha 1974. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem; rozměry: 20 x 21,5 cm; 327 stran, 129 obrazů.
Přebal mírně zašpiněný a natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Severočeské nakl., Liberec 1967. Edice Lupa, Velká řada, sv. 1. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 21,5 x 23 cm; cca 40 stran textů, cca 40 stran čb. reprodukcí.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Odeon, Praha 1980. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 15,5 x 15,5 cm; 111 stran, první vydání. Pě..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Alois Srdce, Praha 1925. Stran 169. Původní brož, měkká vazba.
Hřbet desek natržený, volné stránky. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní kartonová vazba s přebalem; 16 x 16 cm; 360 stran.
Pěkný stav (viz foto).
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Torst, Praha 1994, 1. vydání
Stav pěkný.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Zobrazeny položky 4785 až 4800 z 17572 (1099 stránek)
Zákazníci sk






![Sovětské výtvarné umění v období intervence a občanské války (edice: Světové dějiny, sv. 3) [Komunismus, Rusko, SSSR, avantgarda, mj. Lenin, Stalin, Andrejev, Apsit, Grekov, Melnikov] Sovětské výtvarné umění v období intervence a občanské války (edice: Světové dějiny, sv. 3) [Komunismus, Rusko, SSSR, avantgarda, mj. Lenin, Stalin, Andrejev, Apsit, Grekov, Melnikov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/588362-sovetske-vytvarne-umeni-v-16111375771-1024x1024.jpg)

![O novém umění [Guillaume Apollinaire, francouzský básník; edice Paměti - korespondence - dokumenty, sv. 54; deníky, zápisky, dopisy] O novém umění [Guillaume Apollinaire, francouzský básník; edice Paměti - korespondence - dokumenty, sv. 54; deníky, zápisky, dopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/478463-o-novem-umeni-14756803001-1024x1024.jpg)

![Čím jsem žil [Jan Bauch, český malíř, vzpomínky, paměti, malba] Čím jsem žil [Jan Bauch, český malíř, vzpomínky, paměti, malba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_430975_1-1024x1024.jpg)

![Vlaštovka, která má geometrické hnízdo [Vít Obrtel, eseje o architektuře, výbor z básnické tvorby] Vlaštovka, která má geometrické hnízdo [Vít Obrtel, eseje o architektuře, výbor z básnické tvorby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/588652-vlastovka-ktera-ma-geomet-16117658161-1024x1024.jpg)
