UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo Severočeské nakl. Liberec, 1969. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 32 stran textu + obrazová část 58 stran, 24x22 cm.
Přebal odřený a potrhaný, hřbet desek mírně vyšisovaný, uvnitř razítko předchozího majitele, na zadní desce nalepen signaturní štítek. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 384 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 17 x 17 cm, vydání první.
Dobrý stav, přebal je odřený, otřepený a potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 13 cm, stran 48.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené, na titulním listu je číslo psané perem, místy zatrženo perem.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Měkká vazba, stran 37, rozměry: 12 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé, mírně ušpiněné a odřené. H5bet je potrhaný, knižní blok uvolněný z obálky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Thames and Hudson, London 1973.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Thames and Hudson, London 1964.
Uvnitř dobrý stav, lehce odřená a zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Urania-Verlag, 1971.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený a mírně odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Köln, 1988.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London 2004.
Dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydalo nakladatelství Kruh, Hradec Králové 1991. První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 16 x 24 cm, 392 stran.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, cca 8 stran textu + 10 stran ilustrací, rozměr: 14 x 2123 cm.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené, hřbet je v horí části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Rybka Publisher, Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem. Stran 372.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Sešit, cca 24 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 24,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Panorama, Praha 1985.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený, zašpiněný a odřený.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Nakl. Titanic, Praha 2012.
Výborný stav (viz foto).
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Galerie Klatovy / Klenová, 2009. 1. vyd.
Pěkný stav.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Zobrazeny položky 4913 až 4928 z 17572 (1099 stránek)
Zákazníci sk










![Senzace pěti století v kramářské písni. Příspěvek k dějinám lidového zpravodajského zpěvu [kramářská píseň, jarmareční písničky] Senzace pěti století v kramářské písni. Příspěvek k dějinám lidového zpravodajského zpěvu [kramářská píseň, jarmareční písničky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/592621-senzace-peti-stoleti-v-kr-16163589271-1024x1024.jpg)

![František Ignác Weiss - Sochař českého baroka [sochařství, sochy, baroko] František Ignác Weiss - Sochař českého baroka [sochařství, sochy, baroko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/592753-frantisek-ignac-weiss-16165313631-1024x1024.jpg)


![Stanislav Judl (malíř, sochař, kreslíř - katalog výstavy) - - [HOL] Stanislav Judl (malíř, sochař, kreslíř - katalog výstavy) - - [HOL]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_139470_1-1024x1024.jpg)