UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Academia, Praha 2015. Edice Paměť, sv. 83. Původní pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 389 stran.
Nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Rebo Production, 2004. První vydání. Původní pevná vazba s obalem, 208 stran, rozměr: 25 x 33 cm.
Přebal ve hřbetě nepatrně natržený. Velmi pěkný stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní vazba s přebalem, 220 stran, rozměry: 23 x 28 cm. Množství obrazových příloh
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Horizont, Praha 1984. První vydání, stran 148. Původní brož, měkká vazba.
Velmi dobrý stav, přebal po okrajích lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Galerie hlavního města Prahy, 2001. Původní brožovaná vazba s přebalem, nestránkováno - 252 stran, 27,5 x 23cm, česky a anglicky.
Přebal na hřbetu potrhaný. Stav jinak pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha 1991.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Arbor vitae, Moravská galerie v Brně. Formát: 244 stran, 30x25cm, česky, brožovaná vazba Rok vydání: 2007 (1. vydání)
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Katalog představuje část významné soukromé umělecké kolekce pražského sběratele Patrika Šimona, její..
Kniha sice nová,ale výstavní kus,opotřebený přebal a ohmataná ořízka.
690Kč
Bez daně: 690Kč
Bez daně: 690Kč
Vydal Melantrich, Praha, 1939. Původní celoplátěné vazba s českým lvem podle kresby Břetislava Štorma. 247 stran.
Stav pěkný.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Vydal Jan Štenc, Praha 1928.
Uvnitř dobrý stav, obálky lehce odřené, kraje obálek otřepené, nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakl. Fr. Řivnáč, Praha.
Dobrý stav, obálky lehce odřené.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Nakl. Epocha, Bratislava.
Dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo REFO, Praha. Nedatováno.
Dobrý stav, lehce odřená a zašpiněná obálka.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Pressfoto, Praha. Nedatováno.
Uvnitř dobrý stav, zašpiněná obálka.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakladatelství AVENTINUM, Praha.
Slušný stav, poškozená vazba - hřbet desek rozpadlý, desky lehce odřené, uvnitř dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran textu 29 + 40 vyobrazení.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce odřená, ušpiněná a mírně otřepená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 4769 až 4784 z 17572 (1099 stránek)
Zákazníci sk


![Přesahy výtvarného Brna [Brno - moderní umění, sochařství, malířství] Přesahy výtvarného Brna [Brno - moderní umění, sochařství, malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_84142_1-1024x1024.jpg)

![Urban Landscape [Magdalena Jetelová - umělecká fotografie - moderní město a jeho prostředí] Urban Landscape [Magdalena Jetelová - umělecká fotografie - moderní město a jeho prostředí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/432449-urban-landscape-15868053151-1024x1024.jpg)



