UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
NLN, Praha 2001. Původní vazba s přebalem, větší 8°, 610 stran + CD.
Velmi pěkný stav (viz foto).
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Otakar Štorch-Marien, Praha 1926. Edice Aventinum, sv. 123. Původní brož, 8°, 120 stran.
Obálka zašpiněná, lehce potrhaná na okrajích a ve hřbetu. Jedna ze složek vytržena ze hřbetu. Velmi slušný stav (viz foto)!
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Koncepce publikace a úvodní studie Milena Klasová, grafická úprava Rostislav Vaněk, tisk Východočeská tiskárna Sezemice.
Původní brožovaná vazba s přebalem, nestránkováno - asi 100 stran, s fotografi
Přebal na přední straně politý, prvních 15 listů nahoře otlačených, poslední stránka natržená, stránky je od poloviny až do konce knihy včetně zadní strany desek zvlněné.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydalo nakladatelství Kruh, Hradec Králové 1983. Vydání první, stran 144. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Fotografický materiál. Rozměr 20x14 cm.
Stav uvnitř dobrý, přebal lehce zašpiněný(viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vyd. Petr Frank, Tábor 1939. Původní brož, 8°, 28 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Miroslav Stejskal, Praha, nedatováno. Původní brož, 32x23 cm, 38 stran textu + rozsáhlá obrazová příloha. Nerozřezáno.
Velmi slušný stav, obálka odřená, roh knihy ohnutý (viz foto), vazba zcela uvolněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Computer Press, Brno 2003. Pevná vazba. 272 stran, křídový papír. Rozměr 23x17 cm.
Výborný stav(viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Gallery, Praha 2002. Původní vazba, 8°, 221 stran, množství obr. materiálu.
Velmi pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Výtvarný odbor Umělecké besedy, Praha 1948. Původní sešit, rozměry: 11 x 15 cm, 45 stran (cca 14 stran fotografické přílohy).
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydal farní úřad v Sázavě - Černých Budách, 1946. Původní sešit, rozměry: 11 x 15 cm, 27 stran.
Dobrý stav (viz foto), podpis původního majitele.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vyd. Pavel Prokop, 1936. Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 6 původních obálek vevázáno, celkem 529 stran + rejstřík.
Přebal v nedobrém stavu (viz foto) - odřený a podlepený neprůhlednou papírovou lepenkou, uvnitř pěkný stav!
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Původní brož, 8°, strany 162 - 184 (stránkováno průběžně jako ročník).
Obálka nepatrně potrhaná na okrajích (viz foto), dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Výstava v brněnské Wannieck Gallery. Vydav. Mediagate 2010. Původní brož, 28x25 cm. 345 stran.
Perfektní stav, nová kniha v igelitové folii(viz obr.).
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Gallery, Praha 2004. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4° naležato, 207 stran, množství reprodukcí!
Výborný stav, nová kniha v igelitové folii (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Gallery, Praha 2004. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4° naležato, 207 stran, množství reprodukcí!
Výborný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Text: Ivo Janoušek. Česky (anglický text na přebalu a dvojjazyčné popisky k reprodukcím). Původní pevná vazba v ochranné fólii -196 stran, 22,5 × 29 cm. Vydala Gallery, 2011.
Výborný stav, nová kniha v igelitové folii(viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zobrazeny položky 2673 až 2688 z 17571 (1099 stránek)
Zákazníci sk








