UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Fotografovala Marie Hartmanová. Kubáčova edice - Brandýs n.L. 1946. Původní brož s přebalem. Rozměr 31x25 cm.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce odřený a zašpiněný(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Divadelní ústav, Praha 1984. Obrázky v textu. Původní brož, 29x21 cm, 76 stran.
Dobrý stav, lehce uvolněný hřbet a zašpiněná obálka (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brož s přebalem, 4°, 2 strany textu, 15 čb. celostránkových reprodukcí, seznam vystavených prací.
Dobrý stav, obálka ve hřbetu nepatrně natržená (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 707 stran.
Přebal nepatrně zašpiněný a potrhaný (viz foto). Dobrý stav!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brož, fotografické přílohy, 12°, nestránkováno (cca 20 stran, čb. přílohy).
Dobrý stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakl. František Navrátil, Baťov. Redakční rada Mariánská družina dam v Brně, 1943. Původní brož, 27x19 cm, 44 stran, obrazový materiál.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná(viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha 1934, Družstevní práce. 160 a 72 stran, s bohatou fotografickou přílohou, fotografiemi Josefa Sudka. Celoplátěná vazba. Rozměr 17x24 cm.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené (viz. foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní brož, 8°, 289 stran.
Knižní blok rozlomen na části, velmi slušný stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Argo, Praha 2004. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 273 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Pallas, 1992 Bratislava. Původní vazba s přebalem, 192 stran, velké množství vyobrazení. Rozměr 29x20 cm. Slovensky.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Mladá fronta, Praha 1998.
Velmi dobrý stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Poloplátěná převazba se zlacením na hřbetu, menší 8°, 94 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní brož, 8°, 413 stran.
Dobrý stav, obálka ve hřbetu nepatrně natržená (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brož, 8°, 192 stran.
Pěkný stav (viz foto)!.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Arbor Vitae, 2004. 400 stran včetně 72 reprodukcí. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 23x25 cm.
Stav výborný ,knih zatavena ve folii.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Původní celoplátěná vazba, 645 stran; 23,5 x 16,5 cm. Chybí přebal.
Dobrý stav, bývalý knihovní exemplář.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 2625 až 2640 z 17572 (1099 stránek)
Zákazníci sk





![Dějiny umění v české společnosti - otázky, problémy, výzvy [příspěvky přednesené na Prvním sjezdu českých historiků umění] Dějiny umění v české společnosti - otázky, problémy, výzvy [příspěvky přednesené na Prvním sjezdu českých historiků umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/454826-dejiny-umeni-v-ceske-spol-14505086311-1024x1024.jpg)


![Kritik umělcem. Essaye, intencí část II. samostatná (edice: Moderní bibliotéka) [estetika, umělecká kritika] Kritik umělcem. Essaye, intencí část II. samostatná (edice: Moderní bibliotéka) [estetika, umělecká kritika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/455357-kritik-umelcem-14519103261-1024x1024.jpg)


